Utorrent i bsod povezani

poruka: 12
|
čitano: 2.645
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Utorrent i bsod povezani
pitanje

Ovaj me problem muci vec 2 mijeseca. Kada skidam jedan npr.film,kada stavim film da se skida neakda se pojavi bsod a nekada ne.

Nekada skinem otprilike 3-10 mb i onda se pojavi bsod.

Probo sam sljedece defgramentacija hdd-a,probo sam auzerous,oslobodit vise mijesta na hardu otprilike 10gb,

 

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Utorrent i bsod povezani
pa jesi probo skidat s drugim klientom naprimjer lime wire
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
15 godina
neaktivan
offline
Utorrent i bsod povezani
autorov komentar

Zboravio sam napisat da nemogu ni seed-at  probo sam sa auzerusom

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Utorrent i bsod povezani
autorov komentar

Bilo koji torrent program da koristim pojavi se blue screen of dead.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Utorrent i bsod povezani

ja sam svoj slični prob rješil tak da sam reinstalal firewall, sad sam na comodoju i sve štima... onda može biti da te muči ta verzija torrent clienta koju imaš, možda da vratiš utorrent na stariju verziju (1.7.7 valjda), nisi napisal koju koristiš... i updateaj si sve drivere, to može pomoći, a ak ništ od toga, onda reinstal OS-a kao zadnje rješenje...

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
15 godina
neaktivan
offline
Utorrent i bsod povezani
autorov komentar

Isprobo sam mijenjanje drivre i starije verzije utorrenta i azurous. Izgleda da cu morat reinstaliart os  ili cu stavit da se skida na drugom kompu.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Utorrent i bsod povezani
vedrann kaže...

Isprobo sam mijenjanje drivre i starije verzije utorrenta i azurous. Izgleda da cu morat reinstaliart os  ili cu stavit da se skida na drugom kompu.

 imao sam isti problem neko vrijeme, ovo će možda zvučati čudno, trpio sam ga sve dok nije nestao, sam od sebe(je da sam malo "prpao" po maksmimalnom broju veza, ali ne vjerujem da je to dvoje povezano).
Intel Pentium 4 630 3,46 giga ati hd 2600 pro 512 mega de-de-er-a 2 2 giga de-de-er-a 400 ...
16 godina
neaktivan
offline
Utorrent i bsod povezani

Reinstaliraj OS i probaj mrežnu karticu u drugom kompu.Budi siguran da si stavio drivere baš za tu karticu.Daj nam STOP CODE iz BSOD-a.

nečitak ----------------------- Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Utorrent i bsod povezani
autorov komentar

Mrezna kartica je integrirana a maticna je ga-965p-s3 driveri su najnoviji a evo opet je poceo bsod a dva dana ga nije bilo. Pojavljuje se samo kad skidam neke torrente bilo koje velicine.a pise ovo

Driver IRQL not less or equal.

Stavit cu sliku kad se opet pojavi.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Utorrent i bsod povezani

To se zna desiti izmedu ostalog kada imas Mrezni driver koji nije 100% kompatibilan sa operacijskim sustavom,windowsima.

 

Ajd probaj instalirati ovaj ovdje.

 

 

 

 

Pozdrav
16 godina
neaktivan
offline
RE: Utorrent i bsod povezani
vedrann kaže...

Mrezna kartica je integrirana a maticna je ga-965p-s3 driveri su najnoviji a evo opet je poceo bsod a dva dana ga nije bilo. Pojavljuje se samo kad skidam neke torrente bilo koje velicine.a pise ovo

Driver IRQL not less or equal.

Stavit cu sliku kad se opet pojavi.

 Imas li onaj kod npr. 0x00012d3 ...Taj mi treba.
nečitak ----------------------- Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
15 godina
neaktivan
offline
Utorrent i bsod povezani
autorov komentar

Evo dvije slika uslikane sa moba:

http://www.imagesforme.com/out.php/i293367_05012009163.jpg

http://www.imagesforme.com/out.php/i293366_05012009162.jpg

ako se vidi sta procitat

 

Zadnji brojevi u stop code su:0×8956dbea

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.1.2009 19:40 (vedrann).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice