UTorrent pitanje

poruka: 7
|
čitano: 2.628
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
UTorrent pitanje

Na primjer, sada upravo skidam neki velik torrent, i on je na otprilike na oko 46%. Moje pitanje je, ako izbrišem windowse (uTorrent s njima), ali skinuti sadržaj ostane ( i .torrent datoteka), kako nastaviti, i mogu li uopće nastaviti skidati do kraja u novim windowsima nakon ponovnog instaliranja utorrenta.

 

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: UTorrent pitanje

Ja sam si prije reinstalacije windowsa (i formatiranja jelte usput) sve torrente prebacil na passport, i nakon ponovnog instaliranja windowsa vratil sam ih na hard, potom cijeli folder (također sam ga kopiral) C:\Documents and Settings\Administrator\Application Data\uTorrent takodjer prebacio u odgovarajući direktorij, te u tom direktoriju dvoklikom na svaki torrent file ponovno pokrenuo skidanje/upload svojih filmova/serija/igara... pazi samo da prije u utorrentu odaberes folder gdje ti budu išli skinuti fileovi, on mora odgovarat dosadašnjem. To je jedino iskustvo koje sam ja imal, pošto obično sve brišem dok reinstallam OS, al vjerujem da ne bi trebalo bit problema ni ovak kak bi ti to napravil. Ak netko ima drukčija iskustva, budu te oni već upozorili

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
15 godina
neaktivan
offline
UTorrent pitanje

Cekaj malo,mislis windowse instalirati nanovo ili qtorrent

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
UTorrent pitanje

.torrent file ti ne treba. Treba ti jedino to kaj si skinuo do sad i torrent s kojeg skidas (njega mozes ponovo skinuti s interneta, ali pazi, mota biti ISTI torrent, znaci bas taj koji si prije skinuo)

 

Uglavnom, reinstaliraj uTorrent, kopiraj to sto si do sad skinuo u bilo koji folder, pokreni torrent s tim sto zelis skinuti i kad te pita u koji folder da spremi, reci u taj folder di si stavio to sto si skinuo do sad. Otvorit ce ti se ono di se downloada, par minuta ce ti pisati checking i nakon toga ce download nastaviti od tamo otkud si stao

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
UTorrent pitanje

evo sve su ti rekli

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
UTorrent pitanje

.torrent fajl ti je potreban da bi mogao resumati download nakon instalacije windowsa. Iz torent fajla pokrećeš sam postupak skidanja, a tvoj odabir je hoćeš li ga sačuvati na disku ili nanovo skinuti s neta, ali zašto bi ga ponovo tražio ako nemoraš. ostatak objašnjenja iznad mene se slažem, pisati će ti checking i ako odabereš isti folder za skidanje u kojemu ti je i onaj stari poludovršeni fajl nakon što ti checka podatke nastaviti će ti sa skidanjem. 

 

Ja sam si iz tih i sličnih razloga (preglednost) namjestio u postavkama 3 foldera

 

Completed - tu mi prebacuje torente kad ih downloada do kraja

In progress - nedovršeni iliti aktualni torrenti

torrent - repozitorij za moje .torrent fajlove

"ne prestajemo se igrati zato što ostarimo, starimo zato što se prestajemo igrati" - Flegma (car)
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.1.2009 0:55 (nCh!).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
UTorrent pitanje

OK, hvala na pomoći.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice