YouTube kao izvor zarade

poruka: 365
|
čitano: 163.669
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
RE: YouTube kao izvor zarade
@praskavi
Zadnji put kad sam provjeravao ovo je forum casopisa BUG, vlasnistvo BUG d.o.o. a ti nemas nikakve veza sa njima. Samim tim me tvoji misljenje tangira kao i gnojivo u zanzibaru. Ako imas nekakav problem postoje ljudi skolovani za rjesavanje takvih problema. Ako krsim neko pravilo prijavi me. A sve dotle .... Ma smisli sam.
:)
16 godina
offline
YouTube kao izvor zarade

lol, zar nije ocito da si ti taj koji treba pomoc.

 

vrijeme za ignore!

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.8.2010 20:46 (PraskaviRepan).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: YouTube kao izvor zarade

logic više puta si me u ovoj temi uspio iznenaditi sa svojim dobrim smislom za humor. Svaka čast, popravio si mi raspoloženje.

 

Ljudi odmah panično traže tipku "Ignore", ahahahha.

Radio, ne radio, svira radio!
16 godina
neaktivan
offline
RE: YouTube kao izvor zarade

Ma ja sam dobrica i veseljak ;)

Samo sto neku ljudi shvataju sve licno i misle da se sviejt vrti oko njih ;)

Cim se ne slazem sa njima i to kazem odmah ide djecie "necu se igrati vise" ;)

Drago mi je da to cujem ;)

 

:)
13 godina
protjeran
offline
RE: YouTube kao izvor zarade
logic kaže...

Ma ja sam dobrica i veseljak ;)

Samo sto neku ljudi shvataju sve licno i misle da se sviejt vrti oko njih ;)

Cim se ne slazem sa njima i to kazem odmah ide djecie "necu se igrati vise" ;)

Drago mi je da to cujem ;)

 

A ti pobjegnes od odgovora na škakljiva pitanja jel znas da nisi u pravu.

Stisni HVALA nije teško.
14 godina
offline
YouTube kao izvor zarade

Jao jao...logic potpisujem svaku tvoju..

Znam kolika je bila euforija u šk kad je stigo lockerz..-.-...dok su oni kliktali, ja radio..2k kn sam spremio u džep, a oni, jadni, su skužili da od svega nema ništa..

/(([ ∂αмαgєнιgн ]))\
 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: YouTube kao izvor zarade
DamageHigh kaže...

Jao jao...logic potpisujem svaku tvoju..

Znam kolika je bila euforija u šk kad je stigo lockerz..-.-...dok su oni kliktali, ja radio..2k kn sam spremio u džep, a oni, jadni, su skužili da od svega nema ništa..

Pa gdje si ti dosad? Cool

Radio, ne radio, svira radio!
16 godina
neaktivan
offline
RE: YouTube kao izvor zarade
DamageHigh kaže...

Jao jao...logic potpisujem svaku tvoju..

Znam kolika je bila euforija u šk kad je stigo lockerz..-.-...dok su oni kliktali, ja radio..2k kn sam spremio u džep, a oni, jadni, su skužili da od svega nema ništa..

  Potpuno se slazem...

 

 

:)

In Control
14 godina
neaktivan
offline
YouTube kao izvor zarade

e ovako..

1. Da bi postali youtube partner trebate imate 1000+ subskrajba i svaki video 10 000 + viewsa

2. Pare zaradujete npr kada gledas video pa ti se pojavi onaj oglas od Googlea i kada ti se to pojavi on dobije npr 0.01 $ i tako mu 100 000 ljudi pogleda video i on dobije 1000$

 

Ako to sve imate uzivajte :)

 

http://lockerzinvitemenow.tk/
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
YouTube kao izvor zarade

Znam da je Avrlie Lavigne na spotu Girlfrend zaradila 4.5 mil. USD dok je imala 115 milijuna pogleda!

Može se zaradit, samo ić s ciljem zarade teško ćeš nešto postići. 

Intel C2D E6400 2.13GHz, Nvidija 7900GS 256 MB, HDD 250GB, 2GB DDR2 RAM-a 667 MHz
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: YouTube kao izvor zarade
Geek kaže...

Znam da je Avrlie Lavigne na spotu Girlfrend zaradila 4.5 mil. USD dok je imala 115 milijuna pogleda!

Može se zaradit, samo ić s ciljem zarade teško ćeš nešto postići. 

Ok, ali ona je bila poznata i prije.

 

Rijetko je uspio iz potpune anonimnosti zbog youtubea postati popularan/praćen i da zarađuje pristojne svote novaca. Ali daleko od toga da je nemoguće, npr. jednome amaterskom filmašu Sam Raimi (Evil Dead, Spiderman trilogija) je pogledao film i ponudio mu da napravi film po vlastitoj ideji za njegovu tvrtku koja producira i radi filmove. Ali kako geek kaže - samo s planom zarade u glavi jako teško.

 

 

 

P.S. Inače to je zbog ovog videa

https://www.youtube.com/watch?v=-dadPWhEhVk&

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.8.2010 22:11 (Paolo2612).
16 godina
neaktivan
offline
RE: YouTube kao izvor zarade

Mislim da zagovornici lake zarade ovdje nece moci ovakav video napravti u neko skorije vrijeme. Za ovo je trebalo znanja i maste u velikim kolicinama. Inace fenomenalan video.

:)
14 godina
offline
RE: YouTube kao izvor zarade
Paolo2612 kaže...

P.S. Inače to je zbog ovog videa

https://www.youtube.com/watch?v=-dadPWhEhVk&

Ako netko od vas nadobudnih može ovo napraviti, onda možda možete početi razmišljati o zaradi.

/(([ ∂αмαgєнιgн ]))\
16 godina
neaktivan
offline
RE: YouTube kao izvor zarade

Mogu ozbiljno razisljati o zaradi i bez youtube-a ali ovakav se video ne pravi lako definitivno tako da u startu otpada jer se ne uklapa u ideju o "radu" 20-40 min dnevno.

:)
14 godina
offline
RE: YouTube kao izvor zarade
logic kaže...

Mogu ozbiljno razisljati o zaradi i bez youtube-a ali ovakav se video ne pravi lako definitivno tako da u startu otpada jer se ne uklapa u ideju o "radu" 20-40 min dnevno.

Da, zato sam to i rekao..

/(([ ∂αмαgєнιgн ]))\
14 godina
protjeran
offline
YouTube kao izvor zarade

prvi pocetci su najtezi.
najvise truda treba na pocetku da razvijes nesto sto si zamislio

http://www.filesonic.com/file/16918661/cool gamer wallpapers.zip
 
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: YouTube kao izvor zarade

Haha,,pa gdje ti živiš? pogledaj ...

 

http://bit.ly/9ggycm

 

http://bit.ly/bKuvgZ

 

Ima milijun primjeraka...a da su se mnogi i obogatili potpuno je jasno,,,,pa pogledaj primjere poput Facebooka...na internetu sve što je genijalno i što još nema prolazi i to je to...ne mora čak bit ni genijalno, bitno je da nema...

 

 

 

14 godina
odjavljen
offline
YouTube kao izvor zarade

Ta logicova izjava o motici... Krivo ste to protumačili. Ne veže se iskljućivo za rad s motikom (odnosno težak fizički rad), nego općenito svakodnevan rad, bilo to uredski nekakav posao ili neki drugi.

Slično kao i "bez muke nema nauke".  Samo je to druga tematika, ali pouka je slična.

Upali svijetlo-Žuja je mrak.
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.8.2010 13:21 (kingmedo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: YouTube kao izvor zarade

Ako neko to shvati bukvalno kao motiku onda i nije nizasta drugo osim motike.

:)
14 godina
odjavljen
offline
RE: YouTube kao izvor zarade
logic kaže...

Ako neko to shvati bukvalno kao motiku onda i nije nizasta drugo osim motike.

Nisu vjerojatno shvatili kao motiku, nego kao težak fizički rad. (pretpostavljam)

Upali svijetlo-Žuja je mrak.
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.8.2010 13:24 (kingmedo).
16 godina
neaktivan
offline
RE: YouTube kao izvor zarade

U principu nema lakog rada. Sta god da radis tesko je i treba vremena. Bio ti doktor ili instalater centralnog grijanja treba ti dosta rada i vremen. Doktoru za ucenje a instalateru za samu instalaciju. Problem je sto instalater zaradjuje vise od doktora barem u ovim nasim balkanskim podnebljima.

:)
14 godina
odjavljen
offline
RE: YouTube kao izvor zarade
logic kaže...

U principu nema lakog rada. Sta god da radis tesko je i treba vremena. Bio ti doktor ili instalater centralnog grijanja treba ti dosta rada i vremen. Doktoru za ucenje a instalateru za samu instalaciju. Problem je sto instalater zaradjuje vise od doktora barem u ovim nasim balkanskim podnebljima.

Da, nema, ali ima razlike u teškom fizičkom ili nekom poslu gdje ne radiš težal fizički posao. Ured i sl. Shvaćaš što želim reći?

16 godina
neaktivan
offline
RE: YouTube kao izvor zarade

Razumijemo se ja i ti. Zato ja i nisam stavio fizicki rad jer na nama je da odlucimo hocemo li tezak fizicki rad a um na ledinu ili cemo intelketualni radd u komfornom prostoru. Za ovo drugo treba uloziti dosta vremena. Poenta je mojih postova da se nikakav rad ne uklapa u 20-40 minuta dnevno sto zagovaraju damir i ostli koji bi klikajuci 20 minuta dnevno nesto zaradili. Njima su to u pubertetu ogrmone pare jer ne zive od toga.

:)
14 godina
odjavljen
offline
RE: YouTube kao izvor zarade
logic kaže...

Razumijemo se ja i ti. Zato ja i nisam stavio fizicki rad jer na nama je da odlucimo hocemo li tezak fizicki rad a um na ledinu ili cemo intelketualni radd u komfornom prostoru. Za ovo drugo treba uloziti dosta vremena. Poenta je mojih postova da se nikakav rad ne uklapa u 20-40 minuta dnevno sto zagovaraju damir i ostli koji bi klikajuci 20 minuta dnevno nesto zaradili. Njima su to u pubertetu ogrmone pare jer ne zive od toga.

Tako je, upravo o tome prićam. Bez obzira je li moguće zaraditi, ionako nisu punoljetni, smiju li oni uoće klikati to?

16 godina
neaktivan
offline
RE: YouTube kao izvor zarade

Zasto ne smiju? Pitanje je ko njima smije isplatiti pare i gdje? Doduse ovi sto su punoljetni a vjeruju u to nemaju nikakvih prepreka.

:)
14 godina
odjavljen
offline
RE: YouTube kao izvor zarade
logic kaže...

Zasto ne smiju? Pitanje je ko njima smije isplatiti pare i gdje? Doduse ovi sto su punoljetni a vjeruju u to nemaju nikakvih prepreka.

Pa da na to mislim, kako će im isplatit? Odakle im kreditna? Nisam se nikad tim zamarao pa ništa ni neznam o tome.

16 godina
neaktivan
offline
RE: YouTube kao izvor zarade

Ma nisam ni ja ;)

 

:)
13 godina
neaktivan
offline
RE: YouTube kao izvor zarade
kingmedo kaže...
logic kaže...

Zasto ne smiju? Pitanje je ko njima smije isplatiti pare i gdje? Doduse ovi sto su punoljetni a vjeruju u to nemaju nikakvih prepreka.

Pa da na to mislim, kako će im isplatit? Odakle im kreditna? Nisam se nikad tim zamarao pa ništa ni neznam o tome.

na svakoj je takvoj stranici kvačica za +18. I ne nikad im neče to isplatiti, osim na paypal ili alterpay(?). A onda s tim niti nemogu puno napraviti. 

16 godina
neaktivan
offline
RE: YouTube kao izvor zarade
logic kaže...

U principu nema lakog rada. Sta god da radis tesko je i treba vremena. Bio ti doktor ili instalater centralnog grijanja treba ti dosta rada i vremen. Doktoru za ucenje a instalateru za samu instalaciju. Problem je sto instalater zaradjuje vise od doktora barem u ovim nasim balkanskim podnebljima.

  E ovdje te moram pobiti, posto i sam studiram medicinu i to uspjesno (vrlo dobro)... Najteže na medicini su prve 3 godine, poslije toga nista... a posto imam doktora u obitelji, mogu ti reci da sve osim kirurskih lijecnika moze i majmun obavljati... najvaznija ti je knjiga: Bolesti i dijagnoze, ona velika plava knjiga sto je vidis kad odes kod doktora...

 

I ako malo gledas i vani, contractorsi uvijek zaradjuju vise nego bilo koji doktor... Fizicki poslovi su uvijek bili cjenjeniji nego drugi (dobro danas u pocecima programerske   ere koja traje tek 20 godina je moguce lagano zaraditi i preko drugih stvari i to puno vise)... Sto ces...

 

In Control
16 godina
neaktivan
offline
RE: YouTube kao izvor zarade

Sestra mi je doktor trenutno na specijalizaciji pa sam upoznat sa tematikom ;)

:)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice