Zakljucati firefox?

poruka: 12
|
čitano: 7.147
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Zakljucati firefox?

na poslu dosta surfam, s ccleanerom naravno pobrisem sve kada odlazim ali htio bih u FF staviti svoje bookmarkse i sacuvati sifre jer mi je tlaka svaki dan sve raditi iznova.

 

Dakle, idealno bi bilo kada bi FF pitao za pasword kada se pokrece, i da ga se ne moze pokrenuti bez pasworda?!

 

Ma moze i neki externi program, nije nuzno da bude plugin.

Arguing on the internet is like running in Special Olympics. Even if you win, you are still retarded.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zakljucati firefox?

Ja sam ga zaključavao s FolderAccess2.0.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Zakljucati firefox?

Zasto na racunalu ne stavis jos jednog usera pa imas sve pod kljucem?

16 godina
neaktivan
offline
RE: Zakljucati firefox?
MRK 22 kaže...

Ja sam ga zaključavao s FolderAccess2.0.

 
ne, nije dobro. Program zakljuca folder te uvjek moram ulazit u program i odkljucavati ga, umjesto da me recimo odmah pita za password kada kliknem na FF link.

Fidel kaže...

Zasto na racunalu ne stavis jos jednog usera pa imas sve pod kljucem?

 
Zato sto mi je ovo racunalo na poslu, i poslije mene tu naviku imaju sjesti kolege te dovrsavati neke stvari... uglavnom racunalo je zajednicko te stvaranje usera nije opcija.
Arguing on the internet is like running in Special Olympics. Even if you win, you are still retarded.
16 godina
neaktivan
offline
Zakljucati firefox?

sto je ovo? 0 bodova?

Arguing on the internet is like running in Special Olympics. Even if you win, you are still retarded.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Zakljucati firefox?

Na USB stick instaliraj si portable Firefox i problem riješen, samo nemoj zaboraviti stick kada ideš doma. Ja sam jedino imao problema sa FF 3.0 jer je bio spor i rušio se ali vjerojatno su to do sada sredili (nisam probao).

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zakljucati firefox?
jastreb kaže...

Na USB stick instaliraj si portable Firefox i problem riješen, samo nemoj zaboraviti stick kada ideš doma. Ja sam jedino imao problema sa FF 3.0 jer je bio spor i rušio se ali vjerojatno su to do sada sredili (nisam probao).

 
Oce taj portabilni sacuvat passworde i history kao i onaj koji je normalno instaliran?

Sto se tada desava s temp internet files? gdje idu ti podatci?

Ideja mi se svidza
Arguing on the internet is like running in Special Olympics. Even if you win, you are still retarded.
16 godina
offline
Zakljucati firefox?

Sve ti ostane na USB sticku. Prednost je da tako možeš surfati na bilo kojem kompu a imaš još dosta programa koje možeš tako koristiti na sticku poput web editora, foto preglednika itd...

 

Odi na www.portableapps.com gdje imaš za skinuti cijelu svitu programa sa zgodnim pokretačem, a ostale programe nađi preko Googla.

 

Evo šta na tim stranicama kažu za portable firefox:"...thanks to the PortableApps.com launcher bundled in the Mozilla Firefox, Portable Edition, it leaves no personal information behind on the machine you run it on, so you can take your favorite browser along with all your favorite bookmarks and extensions with you wherever you go."

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zakljucati firefox?

Kao sto su ti vec napisali koristis portable verziju i kada ides kuci jednostavno ga arhiviras s lozinkom (imas portable verzije i 7zip-a ili WinRar-a). Znaci ne moras ga nositi na sticku, ceka te na kompu, a i primjetio sam da se zna dosta usporiti nakon nekog vremena kada je na USB-u

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.12.2008 0:01 (nino_z).
16 godina
neaktivan
offline
Zakljucati firefox?

ok, rjesenje prihvaceno, ali nisam potpuno zadovoljan... zar nema neki progg koji bi zakljucao *.exe?

 

Ali, posluzit ce i ovo. thx

Arguing on the internet is like running in Special Olympics. Even if you win, you are still retarded.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Zakljucati firefox?

Probaj s PasswordDoorv8.4.2

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zakljucati firefox?
mirko-san kaže...

Probaj s PasswordDoorv8.4.2

 
OOOdlicno, to sam trazio
Arguing on the internet is like running in Special Olympics. Even if you win, you are still retarded.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice