Dota 2 team

poruka: 16
|
čitano: 6.151
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Dota 2 team

Pošto sam se vratio doti 2 nakon godinu dana evo trazim ljude pa da oformimo nekakav casual team.

 

Što se tiće preduvjeta jedini preduvjet je dobra volja {#}.

 

Eto mozete me adda-t na steam Cakija_ST ili na skajp fisterrr1989

 

Pozz i GL HF

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.10.2012 8:30 (Cakija_ST).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Dota 2 team

Bi li mogao ja u team / clan , nisam n00b tj znam većinu mehanika Dote i znam igrat Petnaestak heroja.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Dota 2 team

Evo ja bi se zelio prijavit isto tako nisam noob igram lol,hon,dotu 2 znam igrat puno heroja

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Dota 2 team

Moj klan iQ trazi jos jednog clana, vjerojatno supporta, ako ima tko iskustva sa CM i ko prati dota scenu, neka se javi. hvala

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Dota 2 team

Ako vam treba jos jedan clan u teamu, dodajte me na steam...username mi je Althorien[CRO]

Specijalizirao sam se za Phantom Lancera i s njim igram fenomenalno. Igram uglavnom carry heroje, a support heroji mi nikako ne leže.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2 team
peterstern9 kaže...

Ako vam treba jos jedan clan u teamu, dodajte me na steam...username mi je Althorien[CRO]

Specijalizirao sam se za Phantom Lancera i s njim igram fenomenalno. Igram uglavnom carry heroje, a support heroji mi nikako ne leže.

 

I kakva je onda situacija ako ti slučajno banaju PL-a?

 

 

@Zarra 

 

Na kojoj razini igrate? Nebi bilo loše naglasit, da se nejavljaju prosječni igrači ko ja recimo :p

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.1.2013 19:43 (Pupo).
12 godina
neaktivan
offline
Dota 2 team

ja sam za, i onako mi se neda igrat dotu sam. dodaj me na steam-u, isti username kao i ime na forumu.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Dota 2 team

Ma bilo bi super kad bi nasli neki TS server na koji bi se mogli spojit i tako uvik mozemo dogovorit gaem

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dota 2 team

Pozdrav svima,

 

Ako trebate TS3 , MC ima public ts gdje cemo vam napraviti sobu koju stalno mozete korisiti i ono najbitnije BESPLATNO vam je :).

 

TS adresa :  85.114.56.221:6666

Ako ste zeljni, mozete se okusati protiv nas, mi smo pocetnici, ovo nam je prva igra takve vrste (vecini) i imamo oko 100 sati igre.

Slobodno mi se mozete javiti preko PM-a ili ove teme za detaljnje informacije.

[M|C] ex_Co7
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Dota 2 team
Co7 kaže...

Pozdrav svima,

 

Ako trebate TS3 , MC ima public ts gdje cemo vam napraviti sobu koju stalno mozete korisiti i ono najbitnije BESPLATNO vam je :).

 

TS adresa :  85.114.56.221:6666

Ako ste zeljni, mozete se okusati protiv nas, mi smo pocetnici, ovo nam je prva igra takve vrste (vecini) i imamo oko 100 sati igre.

Slobodno mi se mozete javiti preko PM-a ili ove teme za detaljnje informacije.

Svaka cast ja san reka kolegi da kreira sobu BUG-DOTA 2 pa se tamo uvik mozemo cut i dogovorit za gaem 

14 godina
neaktivan
offline
Dota 2 team

Nema problema, napravio sam tri sobe BUG - Dota - soba br. 1/2/3 tako da slobodno mozete koristiti.

[M|C] ex_Co7
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Dota 2 team

Bump 

 

Ja san uvik za gaem slobodno se javite popodne uvik vrimena za gaem :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Dota 2 team

Evo posto ljudi traze clan nisam jedini.

Tako da mi treba 3 ljudi koji imaju poprilično visok iq u igri.

Nije mi bitno koliko mmra imaju jer i ja imam 1000 jer kad sam dosao lvl 13 u doti nisam znao nista o igri pa sam stalno igrao ranked i non stop gubio pa tako da sam glup, ali imam poprilicno visok iq o igri.

Treba mi netko tko prati eventove, tko zna countere, tko zna dobro ban/pick, tko bi mogao dobro slozit taktike i tko zna koji heroj dobro funkcionira sa kojim.

Ja i prijatelj i jos 3 ljudi kao sto rekoh, ja vecinom igram mid, ali mogu uzet carry role, ako se nade koji dobar midler, a i supporta igram dobro, moj prijatelj igra supporta, tako da vam olaksam ovako cu:

 

On: Support

Ja: Mid 

 

Znaci trebaju: Jos jedan support koji bi ujedno vodio nas team i bio team captain, carry i solo.

Solo preferiram strenght heroje kao: Undying, earthshaker, Elder, Bara, Dark Seer, Phoenix, Tusk itd. da ih ne nabrajam, tj. tipovi heroja koje igra iceiceice iz Vici Gaminga i to je to.

Glavno mi je da imam dobrog in game i team leadera, decka koji dobro ocekuje sto se moze dogodit, sto protivnici mogu trenutacno radit, netko tko zna organizirat napad i da igra Supporta/Initiatora.

DP
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2 team
Co7 kaže...

Pozdrav svima,

 

Ako trebate TS3 , MC ima public ts gdje cemo vam napraviti sobu koju stalno mozete korisiti i ono najbitnije BESPLATNO vam je :).

 

TS adresa :  85.114.56.221:6666

Ako ste zeljni, mozete se okusati protiv nas, mi smo pocetnici, ovo nam je prva igra takve vrste (vecini) i imamo oko 100 sati igre.

Slobodno mi se mozete javiti preko PM-a ili ove teme za detaljnje informacije.

 Ako jos imas team i ako ja napravim mozemo odigrat game protiv vas , ako se slazes ?

DP
10 godina
neaktivan
offline
Dota 2 team

Evo meni team skoro pa gotov trazim jos jednog igraca koji ce bit in game i team leader.

Tko ce nas vodit u gameu.

Netko tko ce znat sto protivnicki team radi npr. jesi li u nasem jungelu, na roshanu, sto smjeraju itd.( mislim postoje wardovi, ali ipak)

Zelim nekog tko prati eventove i dota 2 turnire, tko to radi sa srcem(samo se salim no :D).

I glavna stvar je da vrti s ovim herojima kao lud:

Rubick, Ancient Apparation, Earthshaker, Distruptor, Enigma, Visage, Jakiro, Ogre Magi, Dazzle, Leshrac, Silencer, Witch Doctor, Lich, Shadow Shaman, Enchantress, Chen.

Ovo je glavni role zasada, ako nademo nekoga takvog (netreba znat sve heroje logicno to je tesko, ali ipak trebat ce ih sve ili vecinu naucit dobro igrat) onda smo direktno spremni za lan :D

Evo neka se javni netko ako zeli pa tako vidit cemo

DP
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Dota 2 team

Treba mi igrac koji moze igrat role 4, da moze ici na ts, ostajati duze itd.

DP
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice