Inventura 2017., što su iOS korisnici slušali, gle

poruka: 9
|
čitano: 2.825
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Inventura 2017., što su iOS korisnici slušali, gle".
8 godina
offline
Inventura 2017., što su iOS korisnici slušali, gle

Ja sam najviše gledao bug forum

 

Ja rekoh
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Inventura 2017., što su iOS korisnici slušali, gle

Samo za informaciju autoru teksta: "iako je ostalo još 20-ak dana do kraja godine" u Americi je fiskalna godina završila sa 30.11. pa se stoga rade ovakvi popisi.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Inventura 2017., što su iOS korisnici slušali, gle

Ispada po ovom popisu da su jabucari kao neki normalni ljudi?

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Inventura 2017., što su iOS korisnici slušali,
Friday kaže...

Ispada po ovom popisu da su jabucari kao neki normalni ljudi?

 A kad ovom istraživanju dodaš istraživanje o najčešće korištenim Android sadržajima ispada da su smartphonei uglavnom naprave za idiote. 

8 godina
offline
Re: Inventura 2017., što su iOS korisnici slušali,
BlueMax kaže...
Friday kaže...

Ispada po ovom popisu da su jabucari kao neki normalni ljudi?

 A kad ovom istraživanju dodaš istraživanje o najčešće korištenim Android sadržajima ispada da su smartphonei uglavnom naprave za idiote. 

 

"pametni" telefon je za svakoga, morat ćeš naći neki drugi statusni simbol koji će te izdvojiti iz mase

Ja rekoh
12 godina
offline
Re: Inventura 2017., što su iOS korisnici slušali,
Feudalac kaže...

 

"pametni" telefon je za svakoga, morat ćeš naći neki drugi statusni simbol koji će te izdvojiti iz mase

 Statusni simbol traže oni koji status nemaju.

 

Pod "idiote" ovdje uvrštavam i sebe jer mi mobitel uglavnom služi za idiotarije. Od pametnih stvari za koje ga koristim tu su pozivi, poruke i budilica a sve to sam imao i na "glupom" telefonu.

8 godina
offline
Re: Inventura 2017., što su iOS korisnici slušali,
Svi smo u istoj priči. Ali tu je i dalje internet, odnosno opcenito mogucnost konzumacije multimedije sto je zamjena za racunalo. Faktor prakticnosti i sveprisutnosti za cijenu manju od postenog racunalnog monitora koji mi skuplja prasinu vec par godina a nemam ga kome prodati...
Ja rekoh
12 godina
offline
Re: Inventura 2017., što su iOS korisnici slušali,
Feudalac kaže...
Svi smo u istoj priči. Ali tu je i dalje internet, odnosno opcenito mogucnost konzumacije multimedije sto je zamjena za racunalo. Faktor prakticnosti i sveprisutnosti za cijenu manju od postenog racunalnog monitora koji mi skuplja prasinu vec par godina a nemam ga kome prodati...

 Ja internet na mobitelu upražnjavam isključivo uz jutarnju kavu i u ribolovu a i tada su to uglavnom gluposti (međunožje L.B. i slično). Za bilo što ozbiljnije kao što su odgovori na mail, čitanje većih članaka, kupovina, službeni dio posla... pričekam da dođem ispred računala. I svaki put sebi kažem kako će mi sljedeći mobitel biti ono najjeftinije s čim mogu nazvati, instalirati Whatsapp/Viber i otići na internet.

8 godina
offline
Re: Inventura 2017., što su iOS korisnici slušali,
BlueMax kaže...
Feudalac kaže...
Svi smo u istoj priči. Ali tu je i dalje internet, odnosno opcenito mogucnost konzumacije multimedije sto je zamjena za racunalo. Faktor prakticnosti i sveprisutnosti za cijenu manju od postenog racunalnog monitora koji mi skuplja prasinu vec par godina a nemam ga kome prodati...

 Ja internet na mobitelu upražnjavam isključivo uz jutarnju kavu i u ribolovu a i tada su to uglavnom gluposti (međunožje L.B. i slično). Za bilo što ozbiljnije kao što su odgovori na mail, čitanje većih članaka, kupovina, službeni dio posla... pričekam da dođem ispred računala. I svaki put sebi kažem kako će mi sljedeći mobitel biti ono najjeftinije s čim mogu nazvati, instalirati Whatsapp/Viber i otići na internet.

 Ako ti je posao rad na računalu; naravno. Većini ljudi nije. Od onih koji koriste računalo na poslu, mnogi imaju ograničenja što i kako smiju koristiti.

S druge strane, neki su počeli koristiti mail i internet tek dolaskom pametnih telefona.

 

Ja isto radim na računalu na poslu, doma nemam razloga. Dok ga pokreneš ili odeš do njega, na mobitelu si već obavio konzumaciju. To je recimo use case za nekog tko ne radi od doma, ne igra igre pa gotovo da ne trebaš računalo.

Ja rekoh
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice