Muskov Roadster završit će i dalje od Marsa

poruka: 41
|
čitano: 12.487
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Muskov Roadster završit će i dalje od Marsa".
15 godina
offline
Muskov Roadster završit će i dalje od Marsa

za to vrijeme na jednom od krajeva svijeta ... (izvor

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Muskov Roadster završit će i dalje od Marsa

Gledao sam live prenos samoga lansiranja i muce me dvije stvari:

 

-U jednome trenutku dok je raketa još šibala gore,pojavila se scena "Starmana" di je vec u orbiti sa pozadinom zemlje,tek nakon 5-6 minuta vidi se scena di on biva izbacen iz rakete???

-Užareni dio rakete ima jako oštar crni rub,kao da ja Fotošopom radim,mislim zaisto oštro naspram ostatka videa!

 

Ako ove moje tvrdnje ne otkriju veliku zavjeru,svaka cast na velikome podvigu!

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
Moj PC  
0 5 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Muskov Roadster završit će i dalje od Marsa
Milka30 kaže...

Gledao sam live prenos samoga lansiranja i muce me dvije stvari:

 

-U jednome trenutku dok je raketa još šibala gore,pojavila se scena "Starmana" di je vec u orbiti sa pozadinom zemlje,tek nakon 5-6 minuta vidi se scena di on biva izbacen iz rakete???

-Užareni dio rakete ima jako oštar crni rub,kao da ja Fotošopom radim,mislim zaisto oštro naspram ostatka videa!

 

Ako ove moje tvrdnje ne otkriju veliku zavjeru,svaka cast na velikome podvigu!

Dobro si to skuzio, znaci ipak je fejk...

12 godina
offline
Re: Muskov Roadster završit će i dalje od Marsa
ansha kaže...

Dobro si to skuzio, znaci ipak je fejk...

 Garant fejk-sada su tek zemljoravnopločaši dosli na svoje!

 

Ali gle na sta sam mislio:

Trenutak kada starman je u svemiru,juri velikom brzinom,tek kasnije ga izbace??

Taj rub

 

Koliko god editirao ovaj post,svaki puta mi stavi drugacije vrijeme,opis videa mi zamjeni???

 

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.2.2018 10:49 (Milka30).
15 godina
offline
Re: Muskov Roadster završit će i dalje od Marsa
Milka30 kaže...

 

Koliko god editirao ovaj post,svaki puta mi stavi drugacije vrijeme,opis videa mi zamjeni???

 

 

Znaci tvoj post mora biti fejk!

 

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
16 godina
offline
Muskov Roadster završit će i dalje od Marsa

Ne može objekt veličine sonde poslat točno u Marsovu orbitu.  Genije

 

 

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Muskov Roadster završit će i dalje od Marsa

waaagh
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Muskov Roadster završit će i dalje od Marsa
Proces ide tipa booster sep, core sep, fairing sep (tu ide slika s oceanom ispod, ali je brzina cca pola orbitalne u tom trenutku, no visina je dovoljna da nema zraka pa ni potrebe za fairinzima koji su odbaceni.
Inace netko je bio sfusao kamere na liveu, pogledajte publishanu verziju vidi se i fairing sep i dva razlicita boostera dolje.

Rub je crni jer je merlin vac nozzle radiatively cooled. Rub se brze hladi jer ima vise smjerova u kojem se moze hladiti.
12 godina
offline
Re: Muskov Roadster završit će i dalje od Marsa
F10EXX kaže...
Proces ide tipa booster sep, core sep, fairing sep (tu ide slika s oceanom ispod, ali je brzina cca pola orbitalne u tom trenutku, no visina je dovoljna da nema zraka pa ni potrebe za fairinzima koji su odbaceni.
Inace netko je bio sfusao kamere na liveu, pogledajte publishanu verziju vidi se i fairing sep i dva razlicita boostera dolje.

Rub je crni jer je merlin vac nozzle radiatively cooled. Rub se brze hladi jer ima vise smjerova u kojem se moze hladiti.

Hvala na konkretnome odgovoru!

Meni je najimpresivniji dio samo simultano sletanje Falconovih (rezervara-mislim),koje je savrseno izvedeno-sa obzirom na to da sam gledao koliko im to puta nije uspjelo.

 

Isto tako,nije mi jasan na koji nacin funkcionira um one cetvorice koji su mi dali TD ma prvi post?

Cisto zapazanje koje je na mjestu,nikakva tvrdnja!No,valjda u nedostatku znanja da odgovore na pitanje,imaju toliko ćuke u mozgu da stisnu TD-jer je to jedino sto mogu!

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
15 godina
offline
Re: Muskov Roadster završit će i dalje od Marsa
Milka30 kaže...
F10EXX kaže...
Proces ide tipa booster sep, core sep, fairing sep (tu ide slika s oceanom ispod, ali je brzina cca pola orbitalne u tom trenutku, no visina je dovoljna da nema zraka pa ni potrebe za fairinzima koji su odbaceni.
Inace netko je bio sfusao kamere na liveu, pogledajte publishanu verziju vidi se i fairing sep i dva razlicita boostera dolje.

Rub je crni jer je merlin vac nozzle radiatively cooled. Rub se brze hladi jer ima vise smjerova u kojem se moze hladiti.

Hvala na konkretnome odgovoru!

Meni je najimpresivniji dio samo simultano sletanje Falconovih (rezervara-mislim),koje je savrseno izvedeno-sa obzirom na to da sam gledao koliko im to puta nije uspjelo.

 

Isto tako,nije mi jasan na koji nacin funkcionira um one cetvorice koji su mi dali TD ma prvi post?

Cisto zapazanje koje je na mjestu,nikakva tvrdnja!No,valjda u nedostatku znanja da odgovore na pitanje,imaju toliko ćuke u mozgu da stisnu TD-jer je to jedino sto mogu!

Pa iskreno, nije im baš puno trebalo da uspiju. Zadnjih jedno 15ak sletanja je bilo uspješno. Tako da sletanje nije bilo toliko upitno, više kako će se cijela raketa ponašati pri letu.

16 godina
offline
Re: Muskov Roadster završit će i dalje od Marsa
Sveti prorok Ilon
WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice