Ne valjda opet? Galaxy Note9 spontano se zapalio

poruka: 17
|
čitano: 5.737
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ne valjda opet? Galaxy Note9 spontano se zapalio".
8 godina
offline
Ne valjda opet? Galaxy Note9 spontano se zapalio

stavljanjem u torbicu ga je samo bolje zagrijala, Samsung bi trebao nju tužiti jer ga je stavila u torbicu. Sječam se kad je Iphone 4 imao problema sa prijmom signala, Steve Jobs je rekao da nije problem u njemu već ga korisnici neznaju držati.

 

 

 

 
12 0 hvala 1
8 godina
protjeran
offline
Re: Ne valjda opet? Galaxy Note9 spontano se zapal
T700 kaže...

stavljanjem u torbicu ga je samo bolje zagrijala, Samsung bi trebao nju tužiti jer ga je stavila u torbicu. Sječam se kad je Iphone 4 imao problema sa prijmom signala, Steve Jobs je rekao da nije problem u njemu već ga korisnici neznaju držati.

 

 

 

Pa da tko je vidio mobitela držat u torbama,torbicama ili po đepovima... mobitel treba prebacivat iz ruke u ruku barem 5 minuta dok se ne ohladi i tek onda ga onda ga oprezno pospremit u đep ili torbu. 

Napad je najbolja obrana :)
13 godina
offline
Ne valjda opet? Galaxy Note9 spontano se zapalio

Malo cinizma plus sarkazma, kako ga je koristila, što je možda gledala na njemu ?! 

Nekako ne vjerujem da je gledala običan PDF dokument, vjerojatnije neki live event prijenos, ali da je "zakuhao"?!?!

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Ne valjda opet? Galaxy Note9 spontano se zapalio

Nije ni cudno kad su u kuciste velicine Note8 ugurali 20% vecu bateriju.

 

Slijedeci korak - Firmware update koji ogranicava punjenje baterije do 70%,

bez da to korisnik zna, pa ce trajanje baterije biti krace nego na Note8.

 

Ako to ne rijesi problem, bit ce opet povlacenja sa svih trzista.

 

Moj PC  
6 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ne valjda opet? Galaxy Note9 spontano se zapal
U konačnici se nadam da će novi note imati sve ono što je note 3 davnih dana imao, izmjenjivu bateriju do koje je bilo lako doć. Ove kerifeke s zatvorenim kućištima (koja ko fol omogućavaju da se mobitel može smočit) je samo pijesak u oči korisniku. Na posljetku i firmi koja radi uređaje olakšavaja u slučaju ako baterija ima nekakav problem. No opet treba živit i od servisa... no kako god oni to složili uvjek će bit kukolja u žitu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Ne valjda opet? Galaxy Note9 spontano se zapalio

Gdje nestao clanak?

 

Taman ga htio pokazati kumu, zaljubljeniku u Note seriju.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
 
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Ne valjda opet? Galaxy Note9 spontano se zapal
Čitatelj kaže...

Nije ni cudno kad su u kuciste velicine Note8 ugurali 20% vecu bateriju.

 

Slijedeci korak - Firmware update koji ogranicava punjenje baterije do 70%,

bez da to korisnik zna, pa ce trajanje baterije biti krace nego na Note8.

 

Ako to ne rijesi problem, bit ce opet povlacenja sa svih trzista.

 

 Ne vjerujem, bio je to samo jedan slučaj a prodano je preko  milijun primjeraka.

 

Imam teoriju, sto ako Samsung prvih 5% primjeraka izgradi sa jačom baterijom, kao sto si rekao uguraju veliku bateriju u malo kućiste. A kasnije primjerke uguraju bateriju sa 15% slabijim kapacitetom ali sve mora ostalo biti isto, mislim izgled itd samo bude kod na bateriji malo drugačiji da ih Samsung može razlikovati.

Poanta ovog bi bilo da se ne dogodi scenario Note 8, da se smanji rizik na minimun. Da reicmo prve primjerke kupe testeri koji napišu sve dobre recenzije za Note9  a kasniji primjerci se lakše prodaju jer su večinu recenzija odradili oni koji su se domogli prvih primjeraka.

To bi bilo kao "Dieselgate" kad su wv vozila prilikom testiranja radili nesto slabije da ispušni plinovi budu manje izraženi a kada nisu onda su radili punom snagom i ispušni plinovi su bili prekomjerno visoki.

 

 

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Ne valjda opet? Galaxy Note9 spontano se zapal
Hmmm mislim da ovaj note dize posao i ovima sto proizvode protupozarne aparate...
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ne valjda opet? Galaxy Note9 spontano se zapal
Note radi na bijeli dim. Kada bijeli dim napusti Note. Note više ne radi. Jednostavno.
 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Ne valjda opet? Galaxy Note9 spontano se zapalio

eto zgode za ugradnju auspuha (akrapovič?) u samsungove fofone. to je najmanje +2 KS 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Ne valjda opet? Galaxy Note9 spontano se zapalio

Note se uvijek dimi kad izađe novi Iphone :)

Only real programmers collect their own garbage.
 
11 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Ne valjda opet? Galaxy Note9 spontano se zapal
T700 kaže...

Steve Jobs je rekao da nije problem u njemu već ga korisnici neznaju držati.

 

 

 

 HAHAHA

 Kakav kreten 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Ne valjda opet? Galaxy Note9 spontano se zapal
T700 kaže...

stavljanjem u torbicu ga je samo bolje zagrijala, Samsung bi trebao nju tužiti jer ga je stavila u torbicu. Sječam se kad je Iphone 4 imao problema sa prijmom signala, Steve Jobs je rekao da nije problem u njemu već ga korisnici neznaju držati.

 

 

 

To nije rekao on nego je službena izjava bila nešto u stilu kao da se u određenim situacijama ako se na određen način drži telefon dolazi do slabijeg prijema signala, čak je bila i uputa kao se treba držati. Slažem se da je to jadno i bjedno za skupi uređaj i tvrtku koja se se fura na kvalitetu. Samo mali broj uređaja je bio pogođen time, ali bez obzira jadno objašnjenje. Što se tiče tvoje izjave ajd se nemojmo spuštati na nivo novinara voljeli Apple ili ne. 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Ne valjda opet? Galaxy Note9 spontano se zapal
Da radim u marketingu Pastora napravio bih kampanju prodaje zajedno sa Noteom - tko kupi Note dobi popust na aparat za gašenje i ugovor na 36 mjeseci
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
6 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Ne valjda opet? Galaxy Note9 spontano se zapal
Uz note 9 dobiješ osiguranje od požara na 24 miseca...i problem riješen
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Ne valjda opet? Galaxy Note9 spontano se zapalio

Dođe mi kao déjà-vu...

hrckuhar.com - mjesto najboljih recepata
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Ne valjda opet? Galaxy Note9 spontano se zapal
T700 kaže...

stavljanjem u torbicu ga je samo bolje zagrijala, Samsung bi trebao nju tužiti jer ga je stavila u torbicu. Sječam se kad je Iphone 4 imao problema sa prijmom signala, Steve Jobs je rekao da nije problem u njemu već ga korisnici neznaju držati.

 Tak je, mobitel se drži u sisnjaku a ne u torbici. 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice