Novi dan, novi detalji o Mi 9

poruka: 17
|
čitano: 4.082
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Novi dan, novi detalji o Mi 9".
12 godina
offline
Novi dan, novi detalji o Mi 9

Sve u svemu izgleda kao kompletan proizvod. Ako cijena bude dobra bit će i uspješniji nego prethodnici...

Pucaaaajjjj :)
Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Novi dan, novi detalji o Mi 9
Spavaš li mirno jabuko moja?
 
6 0 hvala 0
12 godina
offline
Novi dan, novi detalji o Mi 9

Samo FHD...

 

 

 
0 13 hvala 0
14 godina
online
Re: Novi dan, novi detalji o Mi 9
Da i? Na Note 8 mi uopce nefali reze...
VenAtoR#2231
12 godina
offline
Re: Novi dan, novi detalji o Mi 9
R36 kaže...

Samo FHD...

 

 

 to je prednost a ne mana...

6 godina
neaktivan
offline
Re: Novi dan, novi detalji o Mi 9
sve više manje ok osim što ima taj ružni zub i nažalost jos jedan u nizu bez 3.5mm konektora
 
9 1 hvala 0
12 godina
offline
Novi dan, novi detalji o Mi 9

zgleda primaljivo i zaokruzeno. steta da nece imati punch hole koji je meni osobno bolje rješenje.

Trazim ljude za BF4 squad + TS i timsko igranje. PP ako ste zaintersirani
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Novi dan, novi detalji o Mi 9

Vi kojima smeta sto nema 3.5mm jacka, mozete li reci konkretne razloge zato je to nedostatak? I tako se isporucuje adapter kojeg stavis na slusalice i zaboravis da postoji.

Moj PC  
4 6 hvala 0
12 godina
offline
Re: Novi dan, novi detalji o Mi 9
LudaRajcica kaže...
R36 kaže...

Samo FHD...

 

 

 to je prednost a ne mana...

 Prednost...ja npr gledam 4K video...snimam...itd...

 

Ako misliš da QHD troši više baterije od FHD - onda se varas.

14 godina
offline
Re: Novi dan, novi detalji o Mi 9
Dex.pwn kaže...
Spavaš li mirno jabuko moja?

 Hahaha, pa ovi su čak i wallpaper iskopirali od jabuke koju zazivaš, još da se njihov CEO obuče kao Steve Jobs i najavi “one more thing”, oh wait... to su već napravili :))

10 godina
neaktivan
offline
Re: Novi dan, novi detalji o Mi 9
Aham jer na 6 incha ces primjetit razliku izmedu FHD i 4K :P, i btw trosi vise struje jer graficki cip mora gurat native 4k rezoluciju :)
 
6 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Novi dan, novi detalji o Mi 9
Aham jer na 6 incha ces primjetit razliku izmedu FHD i 4K :P, i btw trosi vise struje jer graficki cip mora gurat native 4k rezoluciju :)
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Novi dan, novi detalji o Mi 9
R36 kaže...
LudaRajcica kaže...
R36 kaže...

Samo FHD...

 

 

 to je prednost a ne mana...

 Prednost...ja npr gledam 4K video...snimam...itd...

 

Ako misliš da QHD troši više baterije od FHD - onda se varas.

pa nista ti ne znaci sto gledas 4K video, kad nemas 4K ekran na svom mobitelu, opet si zakinut kao i na FHD+

 

ne znam kakve veze snimanje ima sa FHD rezolucijom ekrana na ovom uredaju?

 

sve dok je ppi iznad 380, na daljini koju ljudi koriste telefone, ne vidi se razlika u rezolucijama, jedino kad ga nabijes na nos, mozes vidjeti vecu ostrinu na vecoj rezoluciji, ali tako nitko ne koristi mobitel 

 

QHD ili 4K, naravno da ce trositi vise bateriju od FHD, gaming, surfanje, gledanje videa itd, nije to nista strasno

 

medutim, veca prednost je u dugotrajnosti i vjernosti boja, kontrasta na ekranima, QHD i 4K visestruko vise trose zeleni piksel od FHD ekrana, i onda dobijes da bijela postaje vise pink i brze dolazi do "screen wear/burn" pogotovo na OLED ekranima

 

ako se telefoni mjenjaju cesto, to je naravno nebitno

7 godina
protjeran
offline
Re: Novi dan, novi detalji o Mi 9
3dfx kaže...
R36 kaže...
LudaRajcica kaže...
R36 kaže...

Samo FHD...

 

 

 to je prednost a ne mana...

 Prednost...ja npr gledam 4K video...snimam...itd...

 

Ako misliš da QHD troši više baterije od FHD - onda se varas.

pa nista ti ne znaci sto gledas 4K video, kad nemas 4K ekran na svom mobitelu, opet si zakinut kao i na FHD+

 

ne znam kakve veze snimanje ima sa FHD rezolucijom ekrana na ovom uredaju?

 

sve dok je ppi iznad 380, na daljini koju ljudi koriste telefone, ne vidi se razlika u rezolucijama, jedino kad ga nabijes na nos, mozes vidjeti vecu ostrinu na vecoj rezoluciji, ali tako nitko ne koristi mobitel 

 

QHD ili 4K, naravno da ce trositi vise bateriju od FHD, gaming, surfanje, gledanje videa itd, nije to nista strasno

 

medutim, veca prednost je u dugotrajnosti i vjernosti boja, kontrasta na ekranima, QHD i 4K visestruko vise trose zeleni piksel od FHD ekrana, i onda dobijes da bijela postaje vise pink i brze dolazi do "screen wear/burn" pogotovo na OLED ekranima

 

ako se telefoni mjenjaju cesto, to je naravno nebitno

 Hehe koliko gluposti u jednom postu. 

1. Ljudi nabijaju telefone na nos (VR)

2. Dugotrajnost i vjernost boja i burn-in jer je ekran 4K, a ne full hd???! 

6 godina
offline
Re: Novi dan, novi detalji o Mi 9
O_O_O kaže...

 Hehe koliko gluposti u jednom postu. 

1. Ljudi nabijaju telefone na nos (VR)

2. Dugotrajnost i vjernost boja i burn-in jer je ekran 4K, a ne full hd???! 

ma da, VR je totalno rasprostranjen, pogotovo na mobitelima, ono skoro svaki drugi kupac mobitela ima doma VR naocale 

 

na razlicitim vecim rezolucijama subpixeli jace svijetle, problem sa zelenim subpixelima je to sto moraju svijetliti jace od plavih i crvenih i samim time se vise i brze trose

 

nisam nigdje napisao da dolazi do burn-ina, vec do "screen wear/burn", a to znaci da zeleni subpixel koji mora gorjeti jace gubi s vremenom vise i brze lunimaciju i vjernost prikaza boja, pa mu za primjer bijela pocinje vuci na pink

 

offtopis sam pa se vise necu vracati na ovo

15 godina
offline
Novi dan, novi detalji o Mi 9

Xiaomi je najavio i Dynamic wallpaper značajku. Dotična će na posebnim pozadinskim slikama znati predočiti koje je doba dana ili noći, odnosno s ranijim jutarnjim satima pozadinska slika će biti svjetlija, a s približavanjem noći, sve tamnija.
Izmislili su live wallpaper?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Novi dan, novi detalji o Mi 9
3dfx kaže...
O_O_O kaže...

 Hehe koliko gluposti u jednom postu. 

1. Ljudi nabijaju telefone na nos (VR)

2. Dugotrajnost i vjernost boja i burn-in jer je ekran 4K, a ne full hd???! 

ma da, VR je totalno rasprostranjen, pogotovo na mobitelima, ono skoro svaki drugi kupac mobitela ima doma VR naocale 

 

na razlicitim vecim rezolucijama subpixeli jace svijetle, problem sa zelenim subpixelima je to sto moraju svijetliti jace od plavih i crvenih i samim time se vise i brze trose

 

nisam nigdje napisao da dolazi do burn-ina, vec do "screen wear/burn", a to znaci da zeleni subpixel koji mora gorjeti jace gubi s vremenom vise i brze lunimaciju i vjernost prikaza boja, pa mu za primjer bijela pocinje vuci na pink

 

offtopis sam pa se vise necu vracati na ovo

 Dobro imas li konkretan primjer gdje se to desilo ili je samo teorija. Evo ja imam npr mobitel sa 4K ekranom vec neko vrijeme i nisam primjetio taj efekt.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice