Samsung: Buduće selfie kamere integrirane u zaslon

poruka: 23
|
čitano: 5.975
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung: Buduće selfie kamere integrirane u zaslon".
16 godina
offline
Samsung: Buduće selfie kamere integrirane u zaslon

osobno bi mi bilo puno draže da izbace selfie kameru s mobitela i pojeftine uređaj na taj način... nisam egocentrik da mi treba selfie kamera, možda sam ju koristio 2-3x u 5 godina i to da vidim jel mi izbio prišt na čelu.

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.1.2018 15:42 (lllnuclearlll).
Moj PC  
20 1 hvala 0
10 godina
offline
Samsung: Buduće selfie kamere integrirane u zaslon

Kad ce proivođaci unaprijedit bateriju, tj. optmimizirat mobitel da manje guta? Boli me kajis za selfi kameru da budem iskren.

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung: Buduće selfie kamere integrirane u zaslon

Meni selfi kamera služi da imam na čemu držati zaljepljenu izolirku da me cukerdrek ne vidi.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
5 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Samsung: Buduće selfie kamere integrirane u zaslon

Kao netko tko je selfie kamerom uslikao nekoliko desetaka tisuća fotografija nadam se da ovo neće pokvariti kvalitetu fotografija. A one koji su preružni za selfije bih molio da se suzdrže svojih komentara.  

 
8 1 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung: Buduće selfie kamere integrirane u za
ks95hr kaže...

Kao netko tko je selfie kamerom uslikao nekoliko desetaka tisuća fotografija nadam se da ovo neće pokvariti kvalitetu fotografija. A one koji su preružni za selfije bih molio da se suzdrže svojih komentara.  

 Sad ste dobili svoje dečki, dajte odite se pokrit krpom ili nešto jer protiv ovakvog ne možete 

Samo jako!

8 godina
offline
Re: Samsung: Buduće selfie kamere integrirane u za
Mobiteli su optimizirani koliko je to moguće. Problem je što ljudi trebaju i performanse koje automatski gutaju bateriju pa jedno uvijek jede drugo. Hoćeš velik ekran koji je čitljiv na suncu? Fizika i efikasnost dioda koje osvjetljavaju ekran su iskorištene do kraja, ode 1-2w. Surfaš internetom? LTE je unaprijeđen iznad svih očekivanja ali još uvijek modem može potegnuti i 3-4w ako si na lošoj poziciji. Baterije su svake godine sve bolje ali fizika i kemija imaju svoje limite kao i dubina naših džepova koja je prepreka za korištenje nekih metoda za obilaženje ograničenja iz ona prva dva parametra. U svakom slučaju, mobiteli su napredovali toliko da iz par wati izvlače performanse stolnog računala od prije 7-8 godina što je samo po sebi nevjerojatno, divljenja vrijedno postignuće industrije
Ja rekoh
7 godina
online
Re: Samsung: Buduće selfie kamere integrirane u za
ks95hr kaže...

Kao netko tko je selfie kamerom uslikao nekoliko desetaka tisuća fotografija nadam se da ovo neće pokvariti kvalitetu fotografija. A one koji su preružni za selfije bih molio da se suzdrže svojih komentara.  

 Tak i ja, ali ja isključivo uslikavam torte 😂

 

 

 

 

Kruha i igala...
13 godina
neaktivan
offline
Samsung: Buduće selfie kamere integrirane u zaslon

Ajde foto mala calm your tits. 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung: Buduće selfie kamere integrirane u za
lllnuclearlll kaže...

osobno bi mi bilo puno draže da izbace selfie kameru s mobitela i pojeftine uređaj na taj način... nisam egocentrik da mi treba selfie kamera, možda sam ju koristio 2-3x u 5 godina i to da vidim jel mi izbio prišt na čelu.

 

naravno, hajmo sad zakinuti milionima ljudi selfie kamere samo zato sto tebi ne treba selfie kamera

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
12 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung: Buduće selfie kamere integrirane u za
lllnuclearlll kaže...

osobno bi mi bilo puno draže da izbace selfie kameru s mobitela i pojeftine uređaj na taj način... nisam egocentrik da mi treba selfie kamera, možda sam ju koristio 2-3x u 5 godina i to da vidim jel mi izbio prišt na čelu.

 

 

Video poziv?

16 godina
offline
Re: Samsung: Buduće selfie kamere integrirane u za
Indestructible kaže...

 

naravno, hajmo sad zakinuti milionima ljudi selfie kamere samo zato sto tebi ne treba selfie kamera

samoslikanje je znak psihičke bolesti... znanstveno dokazano 

 

ajd neki selfie za zezanciju tu i tam, ali tko normalan se divi sam sebi u tolikoj mjeri da naslikava sam sebe i postavlja svoje slike po društvenim mrežama da bi dobio divljenje i odobravanje drugih?? moraš bit popriličan narcis i egocentrik za tak nešto...

 

zanimljivo je da je hrpa ljudi takva danas, pogotovo mladi. Usađene totalno krive vrijednosti i postajemo civilizacija zatupljenosti, egocentrizma i idiotizma. 

 

lp

 

 

16 godina
offline
Re: Samsung: Buduće selfie kamere integrirane u za
Dex.pwn kaže...
lllnuclearlll kaže...

osobno bi mi bilo puno draže da izbace selfie kameru s mobitela i pojeftine uređaj na taj način... nisam egocentrik da mi treba selfie kamera, možda sam ju koristio 2-3x u 5 godina i to da vidim jel mi izbio prišt na čelu.

 

 

Video poziv?

 ne koristim često, ali da, jedan od primjera gdje prednja kamera ipak ima smisla.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung: Buduće selfie kamere integrirane u za

Eo ti još jedna upotreba prednje  

Btw. zamisli se slikat s društvom(grupni selfie) sa stražnjom kamerom.

Mislio sam da ipak možeš bolje razmišljati.

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.1.2018 0:00 (Dex.pwn).
16 godina
offline
Re: Samsung: Buduće selfie kamere integrirane u za
Dex.pwn kaže...

Eo ti još jedna upotreba prednje  

Btw. zamisli se slikat s društvom(grupni selfie) sa stražnjom kamerom.

Mislio sam da ipak možeš bolje razmišljati.

Ne radim grupne selfije... Nemam 15 godina 

 

Ali čitaj malo bolje što sam napisao. 

 

btw. Konkretno nemam ništa protiv prednje kamere, ali osobno ju ne koristim često, no tko voli nek izvoli... 

12 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung: Buduće selfie kamere integrirane u za
I zbog toga ju ne trebaju ugrađivati?! 🤦
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung: Buduće selfie kamere integrirane u za
Dex.pwn kaže...
I zbog toga ju ne trebaju ugrađivati?! 🤦

 Valjda mu je bolje ne imati prednju kameru ak se opet pojavi prišt na čelu 

12 godina
offline
Re: Samsung: Buduće selfie kamere integrirane u za
lllnuclearlll kaže...
Indestructible kaže...

 

naravno, hajmo sad zakinuti milionima ljudi selfie kamere samo zato sto tebi ne treba selfie kamera

samoslikanje je znak psihičke bolesti... znanstveno dokazano 

 

ajd neki selfie za zezanciju tu i tam, ali tko normalan se divi sam sebi u tolikoj mjeri da naslikava sam sebe i postavlja svoje slike po društvenim mrežama da bi dobio divljenje i odobravanje drugih?? moraš bit popriličan narcis i egocentrik za tak nešto...

 

zanimljivo je da je hrpa ljudi takva danas, pogotovo mladi. Usađene totalno krive vrijednosti i postajemo civilizacija zatupljenosti, egocentrizma i idiotizma. 

 

lp

 

 

 a samoslikanje je? šta, samo slikanje? kad samo slikaš ?

 

 

to što se neko slika ne vidim problem, neko se voli slikati, zašto mu to uskratiti? to sad ulazim u naučna dokazivanja samo da osporimo postojanje selfie kamera?


razumijem šta hoćeš reći, ali budi iskren i reci da su ti ovi komentari bili nepotrebni

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung: Buduće selfie kamere integrirane u za
meni je prednja kamera super kad mi se igra s nekom raspuštenicom
 
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung: Buduće selfie kamere integrirane u za
Indestructible kaže...

 

 a samoslikanje je? šta, samo slikanje? kad samo slikaš ?

 

 

to što se neko slika ne vidim problem, neko se voli slikati, zašto mu to uskratiti? to sad ulazim u naučna dokazivanja samo da osporimo postojanje selfie kamera?


razumijem šta hoćeš reći, ali budi iskren i reci da su ti ovi komentari bili nepotrebni

samoslikanje je moj izraz za slikanje samog sebe, mislim da si to shvatio, samo glumiš nekog baju...

 

pa nek se slika tko god hoće, šta to mene briga, 100 ljudi, 200 sisa... btw. ne trebaju ti znanstveni dokazi da za nekog selfie ovisnika vidiš da je psihički poremećen. Egocentrizam i narcizam, najveće bolesti modernog doma.

 

lp

12 godina
offline
Samsung: Buduće selfie kamere integrirane u zaslon

ja glumim nekog baju? ili ti sto izmisljas neke nove rijeci koje samo ti razumijes. pricaj da te svi razumiju

 

 

i opet on o bolestima, a ljudi se slikaju otkako je fotoaparata i fotografije. al nejse.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung: Buduće selfie kamere integrirane u za
Indestructible kaže...

ja glumim nekog baju? ili ti sto izmisljas neke nove rijeci koje samo ti razumijes. pricaj da te svi razumiju

 

 

i opet on o bolestima, a ljudi se slikaju otkako je fotoaparata i fotografije. al nejse.

Pa nemam ništa protiv slikanja... U redu je i meni da me netko uslika, grupno fotografiranje, čak i koji selfie iz zafrkancije mi je normalan (iako to ne radim jer se osjećam čudno slikajući samog sebe, nisam taj tip osobe koja se sama sebi divi...)

 

Al nisu mi normalni ljudi koji svako malo sami sebe slikaju ( samoslikaju ;) ), nonstop objavljuju na fejs selfije i čekaju odobravanje i lajkove... Oprosti, ali to je bolest, narcisoidnost i nije normalno... Ali pretpostavljam da si se našao u mojim riječima, pa eto... lp

 

btw. Ja da ne izmišljam nove riječi? "nejse"? 

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.1.2018 19:54 (lllnuclearlll).
12 godina
offline
Samsung: Buduće selfie kamere integrirane u zaslon

´nejse´ je turcizam, koristi se vec sto godina na podrucju balkana

 

 

on topic, ne slikam se ja cesto, vecinom u grupici, a i to rijetko, hem sto nisam fotogenican, hem kad me slikaju, uvijek me potrefe kad trepnem, pa ispadne da zmirim.

 

 

to za bolesti mi je pretjerivanje, i jedna od mnogobrojnih blagoreceno glupih istrazivanja gdje neki naucnici kao da nemaju pametnija posla pa sprovode takva istrazivanja.

 

sve je to trend, koji traje jedan odredjen period. ko cesto puca selfije su celebriti osobe kojima treba paznje, a i omladina koja traze paznju, kao i onda kada je jedno vrijeme bio popularan duckface kod zenske populacije

 

naravno, nama muskima je to sve neshvatljivo, kod nas su oduvijek jednostavne slike bile  

 

 

 

i pridodajes paznju glupostima, vidis sad radi cega se ti i ja raspravljamo, radi nicega. i ja bih volio da imamo baterije veceg kapaciteta, ali trend je trend, a to su sad selfie kamere.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung: Buduće selfie kamere integrirane u za
Indestructible kaže...

´nejse´ je turcizam, koristi se vec sto godina na podrucju balkana

 

 

 

 samoslikanje je srbizam. 

 

btw. nikad nisam volio trendove 

 

lp

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.1.2018 16:07 (lllnuclearlll).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice