UPRAVO SMO UŽIVO: Stiže li pojeftinjenje grafičkih

poruka: 6
|
čitano: 2.802
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "UPRAVO SMO UŽIVO: Stiže li pojeftinjenje grafičkih".
10 godina
offline
UPRAVO SMO UŽIVO: Stiže li pojeftinjenje grafičkih

Padaju cijene pomalo. No to je nista u usporedbi koliko su prije kostale. 

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
UPRAVO SMO UŽIVO: Stiže li pojeftinjenje grafičkih

Sada mi treba opaliti šamar - kupio sam novi komp prije mjesec dana. Za GFX 1060 6 GB preko 2.500 kn.

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, Steam account)
 
2 0 hvala 0
13 godina
online
UPRAVO SMO UŽIVO: Stiže li pojeftinjenje grafičkih

Problem je isto što je cijena memorije u međuvremenu otišla gore i neće pojeftiniti tako skoro.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
UPRAVO SMO UŽIVO: Stiže li pojeftinjenje grafičkih

Pitanje za BUG. Da li imate zaradu od BUG TV-a. Npr linus tech tips ima milijune dolara.

 
0 1 hvala 0
7 godina
offline
Re: UPRAVO SMO UŽIVO: Stiže li pojeftinjenje grafi
zeroname kaže...

Pitanje za BUG. Da li imate zaradu od BUG TV-a. Npr linus tech tips ima milijune dolara.

 Naravno da imaju, pa ne bi to radili za đabe!

Vidiš da su si i stolce kupili i novi mikrofon, a i zna se da imaju za gemište i to pravi zagorski tudum :)

10 godina
offline
UPRAVO SMO UŽIVO: Stiže li pojeftinjenje grafičkih

Opet su Denis&Davor odradili odličanu emisiju.


Meni, osobno to kao kompjuterašu puno znači, jer osim što obožavam čitati BUG i učiti, sada mogu i slušati svoje bugovce, kako pričaju o pravim temam za prave kompjuteraše.
Sve se svodi na to dal' volite kompjuter ili ne. Ako volite onda je to, to. Nema se kaj dalje tražiti od BUG-a.


Ako trebate pomoću vezi bilo čega kaj se tiče hendlanja oko kompjutera. Naš BUG je opet tu. To je medij koji ne vara svoje čitatelje.

Ako ste se kao bugovci, ekipo pitali imali ovo smisla sve što radite, mogu napisati da itekako ima, iako se možda tako ne čini na prvu.

 

Kako sam se na poslu "razvalio" od smijeha kada sam prvi put gledao emisiju...mislim na ono od onog Čavoglavce: "Neće nikada, neće nikada"...trolanje
luzera i njegove "muzike" na najjače. Ili kako Davor veli, brutalna retardacija...

 

Denis mora ići ove godine na jednu svadbu, a Davor na 2. Njegov komentar je legendarni:"Joj, živote varalico".

 

O bilo kojoj temi da se govori, radu ju slušam, jer uvijek čujem nešto novo ili pak ponovim gradivo koje sam pročitao u BUG.

 

Ljudi meni paše bilo koje vrijeme, jer sam se navikao vas uvijek pogledati on-demand, ali ako imam priliku na poslu, odemo na svoj omiljeni YT kanal, te slušam svoje junake.

Denis i Davor se tako lijepo nadopunjuju u emisiji, da slušatelj/gledatelj ima dojam da je tamo kod njih. Baš su onako opušteni i prirodni. To lajkam i tako treba da bude

 

Ljudi, drugovi, moji kompjuteraši dragi samo nastavite na način kako ste do sada rokali, jer ste kao takvi najbolji.

I dajte nam još trolanja ovih čavoglavaca i njima sličnih.

 

Samo naprijed!

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
1 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice