Internetski forum 8chan mogao bi biti ugašen

poruka: 469
|
čitano: 59.402
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Internetski forum 8chan mogao bi biti ugašen".
5 godina
offline
Re: Internetski forum 8chan mogao bi biti ugašen
DarthMarkus kaže...
....

 U Americi je paradoks. Oružje je služilo ljudima, 2 amandman je donesen u doba kad baš nije bilo UZI-ija, a sad ljudi služe oružju.

 

Pogledaj donacije NRA pojedinim bogobojaznim političarima, koji sendaju thoughts and prayers, a prvi odustaju od izglasavanju gun law background checka.

 Ni danas amerikanci ne mogu kupiti UZI. I to od 1984 godine koliko ja znam. Klintoj je to zabranio. 

 

NRA ti i nije pravi primjer jer popusta politicari a background check postoji vec odavno.....Informisi se malo......

12 godina
online
Re: Internetski forum 8chan mogao bi biti ugašen
Posmatrač kaže...
DarthMarkus kaže...
....

 U Americi je paradoks. Oružje je služilo ljudima, 2 amandman je donesen u doba kad baš nije bilo UZI-ija, a sad ljudi služe oružju.

 

Pogledaj donacije NRA pojedinim bogobojaznim političarima, koji sendaju thoughts and prayers, a prvi odustaju od izglasavanju gun law background checka.

 Ni danas amerikanci ne mogu kupiti UZI. I to od 1984 godine koliko ja znam. Klintoj je to zabranio. 

 

NRA ti i nije pravi primjer jer popusta politicari a background check postoji vec odavno.....Informisi se malo......

 "Informiši" se ti. Tko je rekao da se može kupit UZI ? Bio je ilegalan tad i sada je ...Međutim imaju finu alternativu.

 

Background check zaobilaze svi i doslovno je jedan od stvari o kojima se trenutno raspravlja.

 

Nisi"informisan" i nadam se da imaš dozvolu za to sranje koje čuvaš u ormaru. 

 

 

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.8.2019 10:27 (DarthMarkus).
5 godina
offline
Re: Internetski forum 8chan mogao bi biti ugašen
DarthMarkus kaže...
Posmatrač kaže...
DarthMarkus kaže...
....

 U Americi je paradoks. Oružje je služilo ljudima, 2 amandman je donesen u doba kad baš nije bilo UZI-ija, a sad ljudi služe oružju.

 

Pogledaj donacije NRA pojedinim bogobojaznim političarima, koji sendaju thoughts and prayers, a prvi odustaju od izglasavanju gun law background checka.

 Ni danas amerikanci ne mogu kupiti UZI. I to od 1984 godine koliko ja znam. Klintoj je to zabranio. 

 

NRA ti i nije pravi primjer jer popusta politicari a background check postoji vec odavno.....Informisi se malo......

 "Informiši" se ti. Tko je rekao da se može kupit UZI ? Bio je ilegalan tad i sada je ...Međutim imaju finu alternativu.

 

Background check zaobilaze svi i doslovno je jedan od stvari o kojima se trenutno raspravlja.

 

Nisi"informisan" i nadam se da imaš dozvolu za to sranje koje čuvaš u ormaru. 

 

 

 Ti si spomenuo UZI. Ne ja. Upravo zaobilazenje zakona je poenta. Ti bi donio jos zakona a ni ovi se ne koriste. O tome i pricamo. Vise zakona ne rjesava problem. SAD nemaju problem sa oruzjem vec ljudima. Socioekonomski problemi, rasni problemi i sl.... 

Ja sam vrlo dobro informisan nista ne brini. Godinama pratim tu temu.....

Moje "sranje" je legalno nista ne brini. Koliko idiot trebas biti i hvaliti se nelegalnim oruzjem??????????? 

 

Zasto se recimo masovne pucnjave uvijek desavaju na mjestima gdje je oruzje zabranjeno? Zasto ne ulete u trzni centar u teksasu gdje je nosenje oruzja dozvoljeno? Budi mudonja pa napravi takvu glupost....

 

Zasto svi vazni objekti kod nas imaju cuvare kad nema oruzja ko u americi? Uzdaju se u zakone i to da ce ih kriminalci postovati? Ti bi se uzdao u to? Da je oruzje zabranjeno ti bi svoju banku ostavio bez cuvara? BAs bi......

 

 Ovo sto si ti linkovao nije proslo jer nije problem background chek vec to sto drzava zeli uspostaviti centralni registar oruzja a to nemaju i zato to nije proslo....

 

ovo je link koji si zelio staviti

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Background_check

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.8.2019 10:34 (Posmatrač).
12 godina
online
Internetski forum 8chan mogao bi biti ugašen

Lmao pa u Texasu su oružja dozvoljena i u crkvi.

 

Gun free zona u USandA-u je kao bombonjera za psihopate kad je 2/3 zemlje gun nut idiota.

 

Kad da staviš dijete u autobus s pedofilima.

 

Malo ružna uspredba, ali eto...

 

Pročitaj rupe u njihovom zakonu, nemoj mi linkat pamflete. I ne - to nije link koji sam htio staviti.

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.8.2019 10:39 (DarthMarkus).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Internetski forum 8chan mogao bi biti ugašen
DarthMarkus kaže...

Lmao pa u Texasu su oružja dozvoljena i u crkvi.

 

Gun free zona u USandA-u je kao bombonjera za psihopate kad je 2/3 zemlje gun nut idiota.

 

Kad da staviš dijete u autobus s pedofilima.

 

Malo ružna uspredba, ali eto...

 Izbejgavas odgovor. Evo jos malo statistike...

Broj zlocina sa oruzjem i broj zrtava od oruzja je u konstatnom padu. 

 

https://www.nij.gov/topics/crime/gun-violence/pages/welcome.aspx

10 godina
offline
Internetski forum 8chan mogao bi biti ugašen

Poanta 2. amandmana je nije samoobrana od drugih građana, ve od same države.

Jer kako 1. amandman zabranjuje državi reguliranje slobode govora (poziv na akciju =! govor) tako 2. amandman zabranjuje uskraćivanje prava na oružje.

 

Jer u unlikely event da se okupi 500 000 ljudi u nekakvu paravaojnu skupinu i odluče pohapsit 6 milijona ljudi i poslat ih u "radne" logore, tih 6 milijona ljudi bi se imalo čime braniti... pa da svaki 5. ubije dvojicu iz prve skupine izjednačeni su.

 

Kad smo kod mass shootings, to je više progled na to koliko su ljudi u zadnje vrijeme psihički sjebani. Ono što se češto prešućuje je to da se često biraju mjesta za koja se zna da neće biti oružja. Crkva, škola, mall, ....

Recio ubojica koji je pobio ljude u Auroru 2012 je namjerno išao u udaljeno kino jer kina u njegovoj blizinu nisu bila gun free zone. Uglavnom se radi o kukavicama i isfrustriranim balavcima često puni zavisti i ogorčenosti.

I što sad? Nekakvi support za takve ljude nema smisla,? bitno je trošit pare na buyback programe i pizdarije (kao da će otkupit 400+ milijuna komada oružja)

 

Previše je tu Europske superiornosti koji govore gle kak smo mi normalni, a ameri glupi, dok svakih 50 godina ginu pod diktatorima, propalim ideologijama, itd.. bez obzira bili na silu unovačeni ili završili u kakvom kampu ili pak putu. I to u brojevima kojima ameri i njihovo oružje ne bi ni prismrdili za 10 000 godina. Glavno da se tu ljudi boje cijele živote raznoraznih "policija" i sličnih pizdarija. Netko je dobro to opisao - kmetovski mentalitet.

Također se primijeti dosta projiciranja, naprimjer.. netko kaže pogodit ćeš ženu iza terorista... da.. točno se vidi tvoj odnos prema svemu tome.. neki treniraju stalno da se upravo to ne dogodi i prva stvar je gledanje situational awareness. Uz ostale strawman argumente.. biti će masakri okolo po ulicama zbog parkinga... propucat ćeš nekoga jer ćeš se potuć kad nosiš pištolj osjećaš se moćno, bla bla.. stvarno je upravo suprotna... izbjegavaš sukob pod svaku cijenu jer znaš posljedice sukoba. A kao što rekoh projekcija.

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.8.2019 10:46 (filter160).
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
online
Internetski forum 8chan mogao bi biti ugašen

Ma cvate cvijeće u njihovo preduzeće.

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Internetski forum 8chan mogao bi biti ugašen
DarthMarkus kaže...

Ma cvate cvijeće u njihovo preduzeće.

 Opet izbjegavas argumente. Dao sam ti statistiku. Pobij je cinjenicama ili si ostao bez argumenata. Uciteljice ginu stiteci svojim tijelima djecu. Daj joj pistolj pa da vidis kako ce pobiti 20 djece......

 

Upravo slusam video u kome lik lijpi kaze. Oruzjem stitimo pare u banci a sprecavamo da to drugi urade za nasu djecu..... Zasto ima cuvar pred bankom a nema pred skolom??????????  Daj ucitelju pravo na nosenje oruzja naravno uz obuku i provjeru pa da vidis koliko ce djece pobiti u toj skoli.....

12 godina
online
Re: Internetski forum 8chan mogao bi biti ugašen
Posmatrač kaže...
DarthMarkus kaže...

Ma cvate cvijeće u njihovo preduzeće.

 Opet izbjegavas argumente. Dao sam ti statistiku. Pobij je cinjenicama ili si ostao bez argumenata. Uciteljice ginu stiteci svojim tijelima djecu. Daj joj pistolj pa da vidis kako ce pobiti 20 djece......

 

Upravo slusam video u kome lik lijpi kaze. Oruzjem stitimo pare u banci a sprecavamo da to drugi urade za nasu djecu..... Zasto ima cuvar pred bankom a nema pred skolom??????????  Daj ucitelju pravo na nosenje oruzja naravno uz obuku i provjeru pa da vidis koliko ce djece pobiti u toj skoli.....

 Što je ovo argument ? U padu je zbog neoliberalnih manjaka  i kršenja zakona

 

Učitelje bi naoružao ? U HR gdje nemamo tih sranja  ?

 

Sorry Trumpe ideš na block.

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.8.2019 10:53 (DarthMarkus).
5 godina
offline
Re: Internetski forum 8chan mogao bi biti ugašen
DarthMarkus kaže...
Posmatrač kaže...
DarthMarkus kaže...

Ma cvate cvijeće u njihovo preduzeće.

 Opet izbjegavas argumente. Dao sam ti statistiku. Pobij je cinjenicama ili si ostao bez argumenata. Uciteljice ginu stiteci svojim tijelima djecu. Daj joj pistolj pa da vidis kako ce pobiti 20 djece......

 

Upravo slusam video u kome lik lijpi kaze. Oruzjem stitimo pare u banci a sprecavamo da to drugi urade za nasu djecu..... Zasto ima cuvar pred bankom a nema pred skolom??????????  Daj ucitelju pravo na nosenje oruzja naravno uz obuku i provjeru pa da vidis koliko ce djece pobiti u toj skoli.....

 Što je ovo argument ? U padu je zbog neoliberalnih manjaka  i kršenja zakona

 

Učitelje bi naoružao ? U HR gdje nemamo tih sranja  ?

 

Sorry Trumpe ideš na block.

 idem na block jer sam te ubio argumentima i stastikom ;) Bas zrelo razmisljanje.... ;)

12 godina
online
Re: Internetski forum 8chan mogao bi biti ugašen
Posmatrač kaže...
DarthMarkus kaže...
Posmatrač kaže...
DarthMarkus kaže...

Ma cvate cvijeće u njihovo preduzeće.

 Opet izbjegavas argumente. Dao sam ti statistiku. Pobij je cinjenicama ili si ostao bez argumenata. Uciteljice ginu stiteci svojim tijelima djecu. Daj joj pistolj pa da vidis kako ce pobiti 20 djece......

 

Upravo slusam video u kome lik lijpi kaze. Oruzjem stitimo pare u banci a sprecavamo da to drugi urade za nasu djecu..... Zasto ima cuvar pred bankom a nema pred skolom??????????  Daj ucitelju pravo na nosenje oruzja naravno uz obuku i provjeru pa da vidis koliko ce djece pobiti u toj skoli.....

 Što je ovo argument ? U padu je zbog neoliberalnih manjaka  i kršenja zakona

 

Učitelje bi naoružao ? U HR gdje nemamo tih sranja  ?

 

Sorry Trumpe ideš na block.

 idem na block jer sam te ubio argumentima i stastikom ;) Bas zrelo razmisljanje.... ;)

 Uništio si me...Ode odma u LAS na godišnju provjeru gađanja, a poslije da mi provjere mozak od silnih argumenata kojim si me obasuo.

 

Neću moć spavat od muke. Linkovi me proganjaju. 

 

 

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.8.2019 10:58 (DarthMarkus).
12 godina
offline
Re: Internetski forum 8chan mogao bi biti ugašen
filter160 kaže...

Poanta 2. amandmana je nije samoobrana od drugih građana, ve od same države.

Jer kako 1. amandman zabranjuje državi reguliranje slobode govora (poziv na akciju =! govor) tako 2. amandman zabranjuje uskraćivanje prava na oružje.

 

Jer u unlikely event da se okupi 500 000 ljudi u nekakvu paravaojnu skupinu i odluče pohapsit 6 milijona ljudi i poslat ih u "radne" logore, tih 6 milijona ljudi bi se imalo čime braniti... pa da svaki 5. ubije dvojicu iz prve skupine izjednačeni su.

 Tko točno odlučuje kada je država prešla granicu? Kada je Obama došao na vlast, jedna grupa je govorila da je na vlast stigla boljševističko-komunistička vlast i sasvim legitimno je dići se oružjem u obranu slobode. Isto tako sada neki tvrde da je na vlasti nacifašizam i pozivaju na ustanak. Ne mora značiti da bi država išla protiv svih, primjerice počnu trpati u logore Latinose, crnce i Slavene dok bi Anglosaksonci i Židovi to sa strane promatrali. Zašto je zabranjeno automatsko naoružanje i topovi? Zar se nije lakše obraniti od države s jačim naoružanjem nego s pištoljčićima?

 

 

 

filter160 kaže...
 Ono što se češto prešućuje je to da se često biraju mjesta za koja se zna da neće biti oružja. Crkva, škola, mall, ....

Recio ubojica koji je pobio ljude u Auroru 2012 je namjerno išao u udaljeno kino jer kina u njegovoj blizinu nisu bila gun free zone.

Nisu to baš neke gun free zone kad bez ikakvih problema uneseš arsenal oružja. Prava gun free zona je primjerice - Bijela kuća. Unutra je jako teško unijeti oružje i posjetitelji su skenirani od glave do pete. Ne znam zašto jer tko hoće može ubiti onom kantom za kišobrane ili slikom Georgea Washingtona, tako da uopće nemam pojma zašto se u Bijelu kuću ili Pentagon ne smije unositi oružje.

 

 

12 godina
online
Re: Internetski forum 8chan mogao bi biti ugašen
ante_etna kaže...
filter160 kaže...

 

 

filter160 kaže...
 Ono što se češto prešućuje je to da se često biraju mjesta za koja se zna da neće biti oružja. Crkva, škola, mall, ....

Recio ubojica koji je pobio ljude u Auroru 2012 je namjerno išao u udaljeno kino jer kina u njegovoj blizinu nisu bila gun free zone.

Nisu to baš neke gun free zone kad bez ikakvih problema uneseš arsenal oružja. Prava gun free zona je primjerice - Bijela kuća. Unutra je jako teško unijeti oružje i posjetitelji su skenirani od glave do pete. Ne znam zašto jer tko hoće može ubiti onom kantom za kišobrane ili slikom Georgea Washingtona, tako da uopće nemam pojma zašto se u Bijelu kuću ili Pentagon ne smije unositi oružje.

 

 

 Paradoksalno, jedina GUN free zona u Americi ti je Trumpov meeting.

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
5 godina
offline
Re: Internetski forum 8chan mogao bi biti ugašen
DarthMarkus kaže...
Posmatrač kaže...
DarthMarkus kaže...
Posmatrač kaže...
DarthMarkus kaže...

Ma cvate cvijeće u njihovo preduzeće.

 Opet izbjegavas argumente. Dao sam ti statistiku. Pobij je cinjenicama ili si ostao bez argumenata. Uciteljice ginu stiteci svojim tijelima djecu. Daj joj pistolj pa da vidis kako ce pobiti 20 djece......

 

Upravo slusam video u kome lik lijpi kaze. Oruzjem stitimo pare u banci a sprecavamo da to drugi urade za nasu djecu..... Zasto ima cuvar pred bankom a nema pred skolom??????????  Daj ucitelju pravo na nosenje oruzja naravno uz obuku i provjeru pa da vidis koliko ce djece pobiti u toj skoli.....

 Što je ovo argument ? U padu je zbog neoliberalnih manjaka  i kršenja zakona

 

Učitelje bi naoružao ? U HR gdje nemamo tih sranja  ?

 

Sorry Trumpe ideš na block.

 idem na block jer sam te ubio argumentima i stastikom ;) Bas zrelo razmisljanje.... ;)

 Uništio si me...Ode odma u LAS na godišnju provjeru gađanja, a poslije da mi provjere mozak od silnih argumenata kojim si me obasuo.

 

Neću moć spavat od muke. Linkovi me proganjaju. 

 

 

 Znaci prica sa tobom je gubljenje vremena jer argumenata nemas ;) Sad me mozes blokirati ;) BY BY ;)

12 godina
online
Re: Internetski forum 8chan mogao bi biti ugašen
Posmatrač kaže...
DarthMarkus kaže...
Posmatrač kaže...
DarthMarkus kaže...
Posmatrač kaže...
DarthMarkus kaže...

Ma cvate cvijeće u njihovo preduzeće.

 Opet izbjegavas argumente. Dao sam ti statistiku. Pobij je cinjenicama ili si ostao bez argumenata. Uciteljice ginu stiteci svojim tijelima djecu. Daj joj pistolj pa da vidis kako ce pobiti 20 djece......

 

Upravo slusam video u kome lik lijpi kaze. Oruzjem stitimo pare u banci a sprecavamo da to drugi urade za nasu djecu..... Zasto ima cuvar pred bankom a nema pred skolom??????????  Daj ucitelju pravo na nosenje oruzja naravno uz obuku i provjeru pa da vidis koliko ce djece pobiti u toj skoli.....

 Što je ovo argument ? U padu je zbog neoliberalnih manjaka  i kršenja zakona

 

Učitelje bi naoružao ? U HR gdje nemamo tih sranja  ?

 

Sorry Trumpe ideš na block.

 idem na block jer sam te ubio argumentima i stastikom ;) Bas zrelo razmisljanje.... ;)

 Uništio si me...Ode odma u LAS na godišnju provjeru gađanja, a poslije da mi provjere mozak od silnih argumenata kojim si me obasuo.

 

Neću moć spavat od muke. Linkovi me proganjaju. 

 

 

 Znaci prica sa tobom je gubljenje vremena jer argumenata nemas ;) Sad me mozes blokirati ;) BY BY ;)

 BY BY ? 

 

I ti bi nosio oružje ?

 

JUDO PLESAČU

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
16 godina
neaktivan
offline
Internetski forum 8chan mogao bi biti ugašen

Meni jedino nije jasno i volio bi da mi ovi što zagovaraju oružje objasne zašto je zabranjeno automatsko oružje i recimo ručne bombe, raketni bacači ili recimo haubice?

 

Ne vidim razlog da ako je legalno posjedovat poluautomatsku jurišnu pušku zašto je ilegalno posjedovat automatsku jurišnu pušku. I sjednom i s drugom normalan čovjek neće nikog ubiti, a nenormalan hoće. 

 

Molim objašnjenje ovih što se razumiju u posjedovanje oružja.

 

Meni to sve smrdi na socijalizam i LGBT zajednicu.

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.8.2019 11:15 (BlackDog22).
 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Internetski forum 8chan mogao bi biti ugašen
ante_etna kaže...
filter160 kaže...

Poanta 2. amandmana je nije samoobrana od drugih građana, ve od same države.

Jer kako 1. amandman zabranjuje državi reguliranje slobode govora (poziv na akciju =! govor) tako 2. amandman zabranjuje uskraćivanje prava na oružje.

 

Jer u unlikely event da se okupi 500 000 ljudi u nekakvu paravaojnu skupinu i odluče pohapsit 6 milijona ljudi i poslat ih u "radne" logore, tih 6 milijona ljudi bi se imalo čime braniti... pa da svaki 5. ubije dvojicu iz prve skupine izjednačeni su.

 Tko točno odlučuje kada je država prešla granicu? Kada je Obama došao na vlast, jedna grupa je govorila da je na vlast stigla boljševističko-komunistička vlast i sasvim legitimno je dići se oružjem u obranu slobode. Isto tako sada neki tvrde da je na vlasti nacifašizam i pozivaju na ustanak. Ne mora značiti da bi država išla protiv svih, primjerice počnu trpati u logore Latinose, crnce i Slavene dok bi Anglosaksonci i Židovi to sa strane promatrali. Zašto je zabranjeno automatsko naoružanje i topovi? Zar se nije lakše obraniti od države s jačim naoružanjem nego s pištoljčićima?

 

 Narod. Kao što vidiš ništa se nije dogodilo ni za vrijeme Trumpa, ni za vrijeme Obame. Ako hoćeš dobar primjer evo ovaj

Teoretski da, praktično ne. Ali ako hoćeš više o tome evo ti jedna dobra Quora rasprava

Realno narod je sastavljen od pripadnika nacionalne garde i ostalih umirovljenih ili ne pripadnika vojske, mornarice .... ukratko bro bi se dokopali hardverai znali kako ga koristiti.

 

ante_etna kaže...
filter160 kaže...
 Ono što se češto prešućuje je to da se često biraju mjesta za koja se zna da neće biti oružja. Crkva, škola, mall, ....

Recio ubojica koji je pobio ljude u Auroru 2012 je namjerno išao u udaljeno kino jer kina u njegovoj blizinu nisu bila gun free zone.

Nisu to baš neke gun free zone kad bez ikakvih problema uneseš arsenal oružja. Prava gun free zona je primjerice - Bijela kuća. Unutra je jako teško unijeti oružje i posjetitelji su skenirani od glave do pete. Ne znam zašto jer tko hoće može ubiti onom kantom za kišobrane ili slikom Georgea Washingtona, tako da uopće nemam pojma zašto se u Bijelu kuću ili Pentagon ne smije unositi oružje.

 

To nije gun free zona, to je osigurana zona. Gun free zona je pizdarija u glavama ljudi koja u realnosti ne postoji. I da naravno da oružje pomaže ubijanju ljudi, i zbog toga ne možeš ući u White House s njim. Nitko ne tvrdi da je jednako okvir za sliku ili palica i pištolj.

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.8.2019 11:18 (filter160).
12 godina
online
Re: Internetski forum 8chan mogao bi biti ugašen
BlackDog22 kaže...

Meni jedino nije jasno i volio bi da mi ovi što zagovaraju oružje objasne zašto je zabranjeno automatsko oružje i recimo ručne bombe, raketni bacači ili recimo haubice?

 

Ne vidim razlog da ako je legalno posjedovat poluautomatsku jurišnu pušku zašto je ilegalno posjedovat automatsku jurišnu pušku. I sjednom i s drugom normalan čovjek neće nikog ubiti, a nenormalan hoće. 

 

Molim objašnjenje ovih što se razumiju u posjedovanje oružja.

 

Meni to sve smrdi na socijalizam i LGBT zajednicu.

 BD, tebe će netko roknit i ostavit će ti posjetinicu na kojoj piše BY BY d.o.o.

 

Moto : plati dva, ubij tri. Možda ne znamo googlat, al znamo pucat.

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
12 godina
offline
Re: Internetski forum 8chan mogao bi biti ugašen
BlackDog22 kaže...

Meni jedino nije jasno i volio bi da mi ovi što zagovaraju oružje objasne zašto je zabranjeno automatsko oružje i recimo ručne bombe, raketni bacači ili recimo haubice?

 

Ne vidim razlog da ako je legalno posjedovat poluautomatsku jurišnu pušku zašto je ilegalno posjedovat automatsku jurišnu pušku. I sjednom i s drugom normalan čovjek neće nikog ubiti, a nenormalan hoće. 

 

Molim objašnjenje ovih što se razumiju u posjedovanje oružja.

 

Meni to sve smrdi na socijalizam i LGBT zajednicu.

 

Meni je još manje jasno zašto su svi federalni objekti i mjesta gdje rade visoki državni dužnosnici gun free zone. Ali prave gun free zone sa skenerima i rentgenom, ne kao u onim crkvicama gdje stoji natpis "zamoljavamo pristojno da ne unosite oružje, ako već unosite da ne činite masakr nad više od troje ljudi".

16 godina
neaktivan
offline
Re: Internetski forum 8chan mogao bi biti ugašen
Posmatrač kaže...

Evo malo statistike za SAD.

U 10 godina prodaja oruzja se utrostrucila a broj smrti povezanih sa oruzjem porastao 10%.  300% vs 10%....od 2006 do 2014 godine cak je i padao broj smrti vezanih za oruzje....

 

Kako strucnjaci to objasnjavate ako svako oruzje napravi ubicu od mirnih porodicnih ljudi koji jednostavno vole oruzje....

 Ne znam koji su uvjeti za dobivanje dozvole, ali da je matematika ti sigurno ne bi imao oružje legalno.

 

Tvoj graf pokazuje period od 18, a ne 10 godina i u tom razdoblju porast smrti je 40% (s 27.5 na 38.5 tisuća). Niti u jednoj godini broj smrti nije padao (samoubojstvo je smrt, ako nisi znao).

 

I onda biser na kraju - kako objašnjavamo porast smrti i porast broja oružja - pa objašnjavamo ga tako da veći broj oružja utječe na veći broj smrtnih slučajeva. Kako ti to objašnjavaš? Nećeš valjda reći da ako povećanje broja smrti nije točno isti postotak kao i povećanje proizvodnje onda nema korelacije?

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
10 godina
offline
Re: Internetski forum 8chan mogao bi biti ugašen
ante_etna kaže...
BlackDog22 kaže...

Meni jedino nije jasno i volio bi da mi ovi što zagovaraju oružje objasne zašto je zabranjeno automatsko oružje i recimo ručne bombe, raketni bacači ili recimo haubice?

 

Ne vidim razlog da ako je legalno posjedovat poluautomatsku jurišnu pušku zašto je ilegalno posjedovat automatsku jurišnu pušku. I sjednom i s drugom normalan čovjek neće nikog ubiti, a nenormalan hoće. 

 

Molim objašnjenje ovih što se razumiju u posjedovanje oružja.

 

Meni to sve smrdi na socijalizam i LGBT zajednicu.

 

Meni je još manje jasno zašto su svi federalni objekti i mjesta gdje rade visoki državni dužnosnici gun free zone. Ali prave gun free zone sa skenerima i rentgenom, ne kao u onim crkvicama gdje stoji natpis "zamoljavamo pristojno da ne unosite oružje, ako već unosite da ne činite masakr nad više od troje ljudi".

 Nisu gun free zone, jer ako se tamo pojaviš sa gun, dobiti ćeš paljbu nazad, dakle nisu gun free, odnosno free of guns :D

12 godina
online
Re: Internetski forum 8chan mogao bi biti ugašen
Visak kaže...
Posmatrač kaže...

Evo malo statistike za SAD.

U 10 godina prodaja oruzja se utrostrucila a broj smrti povezanih sa oruzjem porastao 10%.  300% vs 10%....od 2006 do 2014 godine cak je i padao broj smrti vezanih za oruzje....

 

Kako strucnjaci to objasnjavate ako svako oruzje napravi ubicu od mirnih porodicnih ljudi koji jednostavno vole oruzje....

 Ne znam koji su uvjeti za dobivanje dozvole, ali da je matematika ti sigurno ne bi imao oružje legalno.

 

Tvoj graf pokazuje period od 18, a ne 10 godina i u tom razdoblju porast smrti je 40% (s 27.5 na 38.5 tisuća). Niti u jednoj godini broj smrti nije padao (samoubojstvo je smrt, ako nisi znao).

 

I onda biser na kraju - kako objašnjavamo porast smrti i porast broja oružja - pa objašnjavamo ga tako da veći broj oružja utječe na veći broj smrtnih slučajeva. Kako ti to objašnjavaš? Nećeš valjda reći da ako povećanje broja smrti nije točno isti postotak kao i povećanje proizvodnje onda nema korelacije?

 Visak sad si se zajebao.

 

Odigrao i pijuna na D4, a nasuprot tebe je golub gaćaner.

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
12 godina
offline
Re: Internetski forum 8chan mogao bi biti ugašen
filter160 kaže...

 Narod. Kao što vidiš ništa se nije dogodilo ni za vrijeme Trumpa, ni za vrijeme Obame. Ako hoćeš dobar primjer evo ovaj

Teoretski da, praktično ne. Ali ako hoćeš više o tome evo ti jedna dobra Quora rasprava

Realno narod je sastavljen od pripadnika nacionalne garde i ostalih umirovljenih ili ne pripadnika vojske, mornarice .... ukratko bro bi se dokopali hardverai znali kako ga koristiti.

 

 

Tko je točno narod? Pa i ovi koji tvrde da je Obama Staljin, a Trump Hitler su građani, državljani - dio naroda. Na to da se "ništa nije dogodilo" odgovaraju nije si 1932/1933 ništa dogodilo i treba odmah reagirati. Pripadnici nacionalne garde su isto dio vlasti, što ako njima odgovara teror kojeg čini središnja vlast? Kako se boriti s pištoljem protiv F-35?

 

filter160 kaže...
 

To nije gun free zona, to je osigurana zona. Gun free zona je pizdarija u glavama ljudi koja u realnosti ne postoji. I da naravno da oružje pomaže ubijanju ljudi, i zbog toga ne možeš ući u White House s njim. Nitko ne tvrdi da je jednako okvir za sliku ili palica i pištolj.

 

O, tvrdi, tvrdi. Ako možeš kamionom gaziti i kamenom napraviti masovni pokolj, onda nema nikakvog razloga da oružje nosiš apsolutno gdje god zaželiš.

 

12 godina
offline
Re: Internetski forum 8chan mogao bi biti ugašen
filter160 kaže...
ante_etna kaže...
BlackDog22 kaže...

Meni jedino nije jasno i volio bi da mi ovi što zagovaraju oružje objasne zašto je zabranjeno automatsko oružje i recimo ručne bombe, raketni bacači ili recimo haubice?

 

Ne vidim razlog da ako je legalno posjedovat poluautomatsku jurišnu pušku zašto je ilegalno posjedovat automatsku jurišnu pušku. I sjednom i s drugom normalan čovjek neće nikog ubiti, a nenormalan hoće. 

 

Molim objašnjenje ovih što se razumiju u posjedovanje oružja.

 

Meni to sve smrdi na socijalizam i LGBT zajednicu.

 

Meni je još manje jasno zašto su svi federalni objekti i mjesta gdje rade visoki državni dužnosnici gun free zone. Ali prave gun free zone sa skenerima i rentgenom, ne kao u onim crkvicama gdje stoji natpis "zamoljavamo pristojno da ne unosite oružje, ako već unosite da ne činite masakr nad više od troje ljudi".

 Nisu gun free zone, jer ako se tamo pojaviš sa gun, dobiti ćeš paljbu nazad, dakle nisu gun free, odnosno free of guns :D

 

Točno. Tamo država ima pravo na oružje dok civili ne. Nešto kao i kod nas. Zanimljivo kako smo njihovim visoko rangiranim političarima i bogatašima mi uzor. Ne znam zašto se u tim prostorima čovjek nema pravo braniti od totalitarizma ili nekog pomahnitalog ubojice.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Internetski forum 8chan mogao bi biti ugašen
ante_etna kaže...

 

Točno. Tamo država ima pravo na oružje dok civili ne. Nešto kao i kod nas. Zanimljivo kako smo njihovim visoko rangiranim političarima i bogatašima mi uzor. Ne znam zašto se u tim prostorima čovjek nema pravo braniti od totalitarizma ili nekog pomahnitalog ubojice.

 Socijalizam i feudalizam, kažem ti ja, socijalizam i feudalizam. Ili recimo kad si u blizini njihova predsjednika ne smiješ nosit oružje, koje LEGALNO posjeduješ. Tamo neki policajčić će meni reči da je nomu pozdraviot Trumpa s LEGALNOM utokom u jednoj i američkom zastavom u drugoj ruci.

12 godina
offline
Re: Internetski forum 8chan mogao bi biti ugašen
BlackDog22 kaže...
ante_etna kaže...

 

Točno. Tamo država ima pravo na oružje dok civili ne. Nešto kao i kod nas. Zanimljivo kako smo njihovim visoko rangiranim političarima i bogatašima mi uzor. Ne znam zašto se u tim prostorima čovjek nema pravo braniti od totalitarizma ili nekog pomahnitalog ubojice.

 Socijalizam i feudalizam, kažem ti ja, socijalizam i feudalizam. Ili recimo kad si u blizini njihova predsjednika ne smiješ nosit oružje, koje LEGALNO posjeduješ. Tamo neki policajčić će meni reči da je nomu pozdraviot Trumpa s LEGALNOM utokom u jednoj i američkom zastavom u drugoj ruci.

 

 Možeš se ti smijati Trumpu ali on tvrdi da je zabrana nošenja oružja u njegovoj blizini jako efektivna i broj ubojstava je - nula, broj pokušaja ubojstava - nula. Naravno, pod uvjetom da se zabrana provede kako spada, a ne da mi nosaš po skupovima kojekakve neprovjerene torbe.

10 godina
offline
Re: Internetski forum 8chan mogao bi biti ugašen
ante_etna kaže...
filter160 kaže...

 Narod. Kao što vidiš ništa se nije dogodilo ni za vrijeme Trumpa, ni za vrijeme Obame. Ako hoćeš dobar primjer evo ovaj

Teoretski da, praktično ne. Ali ako hoćeš više o tome evo ti jedna dobra Quora rasprava

Realno narod je sastavljen od pripadnika nacionalne garde i ostalih umirovljenih ili ne pripadnika vojske, mornarice .... ukratko bro bi se dokopali hardverai znali kako ga koristiti.

 

 

Tko je točno narod? Pa i ovi koji tvrde da je Obama Staljin, a Trump Hitler su građani, državljani - dio naroda. Na to da se "ništa nije dogodilo" odgovaraju nije si 1932/1933 ništa dogodilo i treba odmah reagirati. Pripadnici nacionalne garde su isto dio vlasti, što ako njima odgovara teror kojeg čini središnja vlast? Kako se boriti s pištoljem protiv F-35?

 

 

Govorimo o normalnim ljudima, 90% njih, koji su međuostalim dio vlasti i koji će počistiti 10% ekstrema ako tih 10% dođe na vlast, ili prije toga. Ovi na rubovima su samo to.. ekstremi. Ono čega te mora biti strah je što je sve veća podjeda po sredini. to je ono što se naziva građanskim ratom.

 

 

filter160 kaže...
 

To nije gun free zona, to je osigurana zona. Gun free zona je pizdarija u glavama ljudi koja u realnosti ne postoji. I da naravno da oružje pomaže ubijanju ljudi, i zbog toga ne možeš ući u White House s njim. Nitko ne tvrdi da je jednako okvir za sliku ili palica i pištolj.

 

O, tvrdi, tvrdi. Ako možeš kamionom gaziti i kamenom napraviti masovni pokolj, onda nema nikakvog razloga da oružje nosiš apsolutno gdje god zaželiš.

 

 

Nitko ne tvrdi da oružje smiješ nositi recimo u birc u kojem je napisano "zabranjen ulaz psima i ljudima koji nosi oružje" .. pravo vlasnika te ustanove.

Ak si primjetio problem je javnih institucija. Ako se nešto proglasi sigurnom zonom (dakle da korisnik te institucije ne smije nositi oružje u nju), pravilno si primjetio da ta institucija mora biti osigurana. A mnoge nisu.

Ali da, kamion je opasniji od pištolja.

12 godina
offline
Re: Internetski forum 8chan mogao bi biti ugašen
filter160 kaže...

 

Govorimo o normalnim ljudima, 90% njih, koji su međuostalim dio vlasti i koji će počistiti 10% ekstrema ako tih 10% dođe na vlast, ili prije toga. Ovi na rubovima su samo to.. ekstremi. Ono čega te mora biti strah je što je sve veća podjeda po sredini. to je ono što se naziva građanskim ratom.

 

Hm, ovih 10% su isto narod. Oni smatraju drugu stranu ekstremom protiv koje se mora boriti. Dakle, vlast treba tih 10% oružjem maknuti sa scene. O tome ti ja pričam, dio naroda može odobravati teror nad drugim dijelom naroda. Naoružani i jedni i drugi. Tko će onda provesti tu pravdu? Ako je situacija takva da je samo 150 članova vrhuške tlači narod onda će se kao u Rumunjskoj sve raspasti bez obzira na oružje. Polarizacija po sredini koju spominješ i građanski rat. Eh, sad je li dobro da se svi naoružaju pa da pokolj bude čim veći kako bi se prije razriješio spor ili bolje da pregovaraju, tko će ga znat..

 

 

filter160 kaže...
 

Nitko ne tvrdi da oružje smiješ nositi recimo u birc u kojem je napisano "zabranjen ulaz psima i ljudima koji nosi oružje" .. pravo vlasnika te ustanove.

Ak si primjetio problem je javnih institucija. Ako se nešto proglasi sigurnom zonom (dakle da korisnik te institucije ne smije nositi oružje u nju), pravilno si primjetio da ta institucija mora biti osigurana. A mnoge nisu.

Ali da, kamion je opasniji od pištolja.

 

Dakle, odsustvo oružja, neunošenje oružja se smatra sigurnošću. Tamo gdje samo službene i ovlaštene osobe nose oružje, a random civili ne, to je sigurna zona.

 

 

14 godina
offline
Internetski forum 8chan mogao bi biti ugašen

a tko ovdje zagovara NOŠENJE oružja ????

 

i još jednom, Švicarska, ne SAD, njih gledajte... kmetovi...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
1 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Internetski forum 8chan mogao bi biti ugašen
Stric_Jura kaže...

a tko ovdje zagovara NOŠENJE oružja ????

 

i još jednom, Švicarska, ne SAD, njih gledajte... kmetovi...

 Nego Jura, zašto je ok da je posjedovanje nekakve puške legalno, a recimo automatskog oružja, ručne bombe ili zolje ilegalno? Ne kužim. Pa i s jednim i s drugim možeš nekog ubiti.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice