Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propušta

poruka: 234
|
čitano: 80.072
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propušta".
13 godina
offline
Re: Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propu

Da, ovo što TomGun govori sve više liči na istinu.

 

Dakle ja sam ih prvi put tražio kad je recenzija izašla, krajem svibnja. 15.9, još ih nema.

Rekli su iz Mikronisa da je navodno nova pošiljka bila napravljena, poslana, pa povučena radi nekih problema i šuma kod puštanja s Bluetoothom. I kaže da njegov prijatelj ima primjerak iz prve pošiljke i da mu sve radi ok. Što mi nema smisla. Zašto bi Bluetooth odjednom prestao raditi na novoj pošiljci.

 

Zadnjih dana postajem lagano nestrpljiv pa gledam ima li išta drugo slično (jednako oduševljenje, a slična cijena)... Baš i nema - nekima fali bassa, nekima fali Bluetooth, nekima remote, nekima shipping u Hrvatsku...

 

Bonus problem je što više ni ne primaju predbilježbe/narudžbe, i ne žele nikom ništa obećavat.

 

Zovnut ću ih opet oko 1.10. da vidim ima li pomaka.

 

EDIT: Poljski RMS Store kaže "2nd half of October".

Spajky
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.9.2018 17:40 (Spajky).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propu

ajde molim te ako naletiš na nešto dobro u sličnom cjenovnom rangu javi ode..

ja sam napravia isto prednarudžbu još tamo u lipnju i lagano gubim strpljenje, a nisu ni ove vaše teorije o kvaliteti za bacit..

 

16 godina
offline
Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propušta

Jedino relativno pametno za te novce je recimo ovo:

 

https://hd-multimedia.com/shop/proizvod/edifier-r1850db/

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propu

Da, ovi su i meni došli u nekako najuži izbor, ali Edifier ima nekoliko sličnih modela i teško se odlučiti - R1700BT, R1850DB, R2000DB, S1000DB.

 

Davor je rekao da će u dogledno vrijeme testirati i neke Edifierove zvučnike, pa ćemo vidjet što će prije doći, Davorova recenzija ili nova pošiljka od Modecoma.

Spajky
13 godina
offline
Re: Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propu

Koji model? R1850DB? Ima li bass-a dovoljno? Neki po reviewima govore da fali i da bi trebao subwoofer?

 

btw, pogledaj edit gornjeg posta. Razlika između bicikla i Modecoma je što su za bicikl barem rekli da ga više neće proizvoditi, dok ovde nekakvog datuma još ima...pa sad.

Spajky
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.9.2018 18:38 (Spajky).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propušta

danas sam posla upit u mikronis po pitanju isporuke i dobia sam odgovor kako je iz modecoma rečeno da im zvučnici trebaju stići baš danas i ako je to točno da bi onda zvučnici u mikronisa trebali stići do kraja idućeg tjedna..

pa pomolimo se svi zajedno kako nas je naučio isus krist 

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propu
xDISORDERx kaže...

...pa pomolimo se svi zajedno kako nas je naučio isus krist 

 dok se ti moliš drugi naručuju, pogodi čija će aktivnost vjerojatnije uroditi kupnjom 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propu

pa naručia sam ja njih ima tri miseca ako to misliš, pa evo još čekan ka i svi 

pričekat ću još to malo pa ako bude bude, ako ne nešto ću drugo morat nać

15 godina
neaktivan
offline
Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propušta

Opaca.. ovo pa su dobre vijesti..

 

Također čekam primjerak.. doduše poklon od bratanaručeno još u 6.mj !  

 

 

Javljam kratku i iskrenu recenziju te usporedbu u odnosu na Z-2300 !

 
2 0 hvala 1
11 godina
offline
Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propušta

"Dear Partners,

 

We’ve just receved a new delivery of ECLIPSE speakers. Please let me know how many pieces do you need."

 

Ocekujte ih za par dana u HR 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propušta

Što se tiče alternativnih proizvođača, možda bi trebalo uzeti u razmatranje i Microlab. Kome treba BT, njihovi B77 bi trebalo da su prilično dobar izbor. Poređenje sa jednim od pomenutih Edifiera:

 

 

Ja sam i dalje za kablove, tako da imam Solo 6C. 

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propušta
 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propušta

Ako dođu kod nas neka Davor Sustic ponovo testira da se vidi ako su isti kao onda kad ih je testirao ili su nesto sje**li u žurbi

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propu

neloša ideja, možda je prva serija pic-pic, pa se sad surfa na dobrom glasu i trži naveliko...

 

ipak oni nisu renomirana tvrtka za to područje - naravno, ne znači da će sad baš uvaljivati šrotex, ali crvić sumnje kopka...

Ju je je? Je ju je!
16 godina
offline
Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propušta

Što je pametnije uzet, ove Modecomove ili Edifier R2000DB

www.linuxzasve.com
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propušta

Mikronis je ponovno stavio zvučnike na web. Piše: U DOLASKU: Isporuka sredinom 10.mj.
Cijena je 1.349,00 kn, web cijena 1.281,55 kn

 https://www.mikronis.hr/zvucnici-modecom-eclipse180-p-n-mc-hf180-eclipse180.aspx

Tko prvi, njegova djevojka. Tko zadnji, njegova žena.
Moj PC  
6 0 hvala 3
5 godina
protjeran
offline
Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propušta

U očekivanje Godota

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propušta

Kupit ću ih prek web shopa pa da mogu vratiti u roku 14 dana za novce, jer sam 90% siguran da neće biti iste klase kakve su bili prije kad su recenzirani u Bug-u.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propu
ambivalent kaže...

Što je pametnije uzet, ove Modecomove ili Edifier R2000DB

 Mislim da bi cijenovno ravnopravnija usporedba bila sa R1850DB

5 godina
neaktivan
offline
Re: Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propu
thucydides kaže...

Mikronis je ponovno stavio zvučnike na web. Piše: U DOLASKU: Isporuka sredinom 10.mj.
Cijena je 1.349,00 kn, web cijena 1.281,55 kn

 https://www.mikronis.hr/zvucnici-modecom-eclipse180-p-n-mc-hf180-eclipse180.aspx

 Upravo povećana za 100kn...Prošli ponedjeljak mi je rečeno "u toku 7 dana"...ali dvoumim se između ovog i R1850DB, sada su cijenovno identični. Modecom ima nazivno širi frekvencijski odaziv, ali i ovo sa lošijom drugom serijom što forumaši spominju možda isto ima smisla...Da se Davor zaleti do Mikronisa i proba

11 godina
offline
Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propušta

Pa što vam je, zašto patite? Ovo već dugo nije dobra priča, ja bi sigurno zaobišao i našao alternativu.

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propušta

Davor ih je nahypeao toliko da bih ih i ja kupio bez nekog velikog premišljanja kad sam tražio nove zvučnike pre oko mesec dana (no kako ih nije bilo, uzeo sam druge).

 

Možda sam naivan, ali mislim da nema razloga, a i da bi bilo kontraproduktivno, da unakaze novu seriju.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.10.2018 14:50 (Ivan(4)).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propu

Dobro, pa što nije sumnjivo koliko im treba za isporuku tih komada za cilu HR??!

coffe,coffe,coffe.....
16 godina
offline
Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propušta

Po svemu sudeći su potcenili potražnju i ostali i bez gotovih primeraka i bez delova. U takvoj situaciji, verujem da bi im lakše i brže bilo da sklope gomilu nekih s*anja koji samo liče na pravu stvar i, da su to hteli, da ne bi bilo ovoliko čekanja. Opet kažem, možda sam ja naivan, ali mi se čini da smo postali paranoični jer smo ovde navikli da se stalno nešto mulja.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
3 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propu
Ivan(4) kaže...

Po svemu sudeći su potcenili potražnju i ostali i bez gotovih primeraka i bez delova. U takvoj situaciji, verujem da bi im lakše i brže bilo da sklope gomilu nekih s*anja koji samo liče na pravu stvar i, da su to hteli, da ne bi bilo ovoliko čekanja. Opet kažem, možda sam ja naivan, ali mi se čini da smo postali paranoični jer smo ovde navikli da se stalno nešto mulja.

 Eh, koliko ja znam, čekalo se 3 mjeseca zato jer je druga serija bila napravljena i poslana, a onda povučena zbog problema s Bluetooth povezivosti.

 

S jedne strane se to može gledati kao dobro - povukli su i napravili novu jer ne žele prodavati s*anje, a s druge strane se možeš zapitati kako to da im odjednom Bluetooth pravi probleme, možda će ovi što stignu imati neki treći problem.

11 godina
neaktivan
offline
Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propušta

opet čekanje... zvučnici su stigli međutim nije ispostavljen račun, pa je s tim odgođen unos i dostava robe..

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propušta

Misliš stigli su kod njih (Mikronis) ili ?

 

 

Ovo kao da je velko trolanje od svih po redu 

 
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propu

e u mikronis.. a štaš pričat 

16 godina
offline
Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propušta

Kakav uvoz, zar Poljska nije u EU?

Rvat katolik!
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Modecom Eclipse 180 - Prilika koja se ne propušta

Poštovani,

 

Vaša narudžba je obrađena.

 

Roba će biti poslana sa dostavnom službom.

 

Očekujte e-mail sa brojem prijevoznice sa kojom ćete detaljno moći pratiti Vašu pošiljku.

 

Zahvaljujemo Vam na kupnji i povjerenju te ukoliko imate dodatnih pitanja, stojimo na raspolaganju!

 

Lijep pozdrav / Best regards

 

 

fak jea!!

 
5 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice