Sound jammer

poruka: 9
|
čitano: 992
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Sound jammer

Pozdrav svima,

 

imamo velikih problema sa susjedima(trenutno živim u De). Ne samo ja, nego i cijela zgrada. Ženska maltretira cijelo naselje, snima djecu, policija dolazi i take lijepe stvari. E sada, budući da je moj balkon naslonjen na njen (dijeli nas stakleni zid), ne želim dozvoliti da nas skrivećki snima. Stoga mi je napamet pala ideja za kupovinu sound jammera. Da ga npr upalim kada izadem na balkon sa klincima.

Ima li netko iskustva s audio jammerima? Sve sto sam pronasao online je preskupo, najjeftiniji je skoro 300€, ovaj npr. https://www.jammer-store.de/neue-tragbare-powerbank-storsender-verhindert-telefon-video-und-aufzeichnung-stift-aufzeichnung.html

 

Ispricavam se ako sam stavio u krivi podforum, preko trazilice nisam uspio pronaci temu pa zato otvaram novu.

 

Lp

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Sound jammer

Iz nekog razloga mi je pristup toj stranici blokiran.

 

Misliš li na nešto ovako?

 

 

Koliko se sećam videa, stvar radi, uglavnom (u zavisnosti od tipa mikrofona i položaja uređaja, govornika i opreme za snimanje), s tim što možda i nije najbolja za sluh.

 

Pomislio bih da je "snima mi decu" prilično zeznuta optužba u EU i da bi policija to rešila. 

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Sound jammer

Problem je taj sto ovdje svaka budala ima pravo raditi sto hoce i svi imaju odvjetnike. 

Da, ovo iz mog linka je nesto slicno ovome u tvom videu. Samo sto i taj iz tvog videa kosta 304€, nije bas da imam toliko novca viska...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sound jammer

Imao sličan problem. Samo sam to riješio tako da sam susjeda sreo u hodniku i bio dobar prema njemu. Usrao se lagano. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Sound jammer
M119 kaže...

Problem je taj sto ovdje svaka budala ima pravo raditi sto hoce i svi imaju odvjetnike. 

Da, ovo iz mog linka je nesto slicno ovome u tvom videu. Samo sto i taj iz tvog videa kosta 304€, nije bas da imam toliko novca viska...

 Verovatno ima i jeftinijih varijanti koje rade jednako dobro. Morao bih ponovo da pogledam video, ali mislim da se ne radi o high-tech uređaju, već prosto o generatoru visoke frekvencije koja izazove nekontrolisane vibracije u mikrofonu.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
6 godina
offline
Re: Sound jammer
x18x05x kaže...

Imao sličan problem. Samo sam to riješio tako da sam susjeda sreo u hodniku i bio dobar prema njemu. Usrao se lagano. 

 taj ocito nije imao odvjetnika :D

NULL!=NULL
14 godina
offline
Re: Sound jammer
VladRi kaže...
x18x05x kaže...

Imao sličan problem. Samo sam to riješio tako da sam susjeda sreo u hodniku i bio dobar prema njemu. Usrao se lagano. 

 taj ocito nije imao odvjetnika :D

 Nebi mu puno koristio. Ovako i onako nebi mogao ništa dokazati. Ali kada mu objasniš da je moje dijete meni sve na svijetu i da mi nije problem njega roknuti za to samo da mu ne naudi, da vidiš promjene u ponašanju. Ali da imaju prevelika prava, imaju. Posebno pedofili koji snimaju djecu. 

6 godina
offline
Re: Sound jammer

Vjeruj mi da bih sam to davnih dana rijesio. Medutim ovdje, u De, da susjeda samo dotaknem mene bi policija odvela. I zbog toga se moram ovako snalaziti nazalost... 

14 godina
offline
Re: Sound jammer
M119 kaže...

Vjeruj mi da bih sam to davnih dana rijesio. Medutim ovdje, u De, da susjeda samo dotaknem mene bi policija odvela. I zbog toga se moram ovako snalaziti nazalost... 

 Ima načina, vjeruj mi.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice