Svi Googleovi proizvodi i usluge ulaze u svoju "Ge

poruka: 7
|
čitano: 3.191
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Svi Googleovi proizvodi i usluge ulaze u svoju "Ge".
9 godina
offline
Svi Googleovi proizvodi i usluge ulaze u svoju "Ge

Kako sam i najavio, uskoro bez AI nećemo moći više ni na WC otići...  

 
8 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Svi Googleovi proizvodi i usluge ulaze u svoju "Ge

Iskreno ne znam da li je google imao ijedan uspjesan proizvod u zadnjih 10 godina. Apsolutno sve sto izbace ubrzo ugase.

 

imao sam neko vrijeme ovaj gemini advanced/pro kako god ga zvali. Nije los, ali U usporedbi s gpt4 nije dovoljno dobar. Dapace, bio je vrlo los u nekim dijelovima.

 

sada izbacuju tog ai pomocnika ili sto god bilo, osjecam da ce ih konkurencija pregaziti... posebice nakon fascinantnog demoa onog gpt4o ...

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Svi Googleovi proizvodi i usluge ulaze u svoju "Ge

Koristim GPT-4 na dnevnoj bazi, i ovaj Google AI je glup ko kurac naspram njemu. Jedno vrijeme je radio ok, ali u zadnje vrijeme nista pametno od njega nisam dobio. Naj jednostavnije stvari ne moze odraditi nego baca neke nebuloze. A GPT-4 je sve bolji i bolji. 

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Svi Googleovi proizvodi i usluge ulaze u svoju
CrispyKevin78 kaže...

Koristim GPT-4 na dnevnoj bazi, i ovaj Google AI je glup ko kurac naspram njemu. Jedno vrijeme je radio ok, ali u zadnje vrijeme nista pametno od njega nisam dobio. Naj jednostavnije stvari ne moze odraditi nego baca neke nebuloze. A GPT-4 je sve bolji i bolji. 

 Jučer sam pitao GPT 4o i Gemini da mi napravi istu bash skriptu. GPT je iz prve napravio ono što želim, Gemini je napisao glupost i nije me razumio kad sam ga želio ispraviti. Inače koristim gpt za bash skripte, nešto malo C programiranja, neke python stvarčice i sl. i pokazao se dosta dobrim. 

14 godina
offline
Re: Svi Googleovi proizvodi i usluge ulaze u svoju

Ni jednu liniju koda nisam napisao sa umjetnom inteligencijom. Uopće ne kužim.

A google je mogao odavno skužit problem, kad je druga stranica rezultata pretrage bila meme. Rješenje? Load more umisto paginacije...

...i MS na kraju dobiva bitku ;P

 

Edit: infinite scroller ;

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.5.2024 2:17 (KIKI3ooo).
 
1 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Svi Googleovi proizvodi i usluge ulaze u svoju

A probaj ga pitati neko pitanje koje bis inace googlao. Sto je i primarna stvar googla, pa mi kaze da jos uci i da nezna odgovor. Za ne vjerovati. A kad mu kazem da mi prevede neki tekst, jednom napravi odlicno, prevede i cak objasni dole ispod sta i zasto, drugi put izbaci neku glupost koja nema veze s vezom. Neupotrebljiv. 

15 godina
offline
Svi Googleovi proizvodi i usluge ulaze u svoju "Ge

bharaćani su dobri "djelatnici" ali katastrofa od rukovoditelja. upropaste sve čega se dočepaju (gugl, žmukljošuft ...). u njihovoj kulturi (+ najbrojnija nacija diljem ravne ploče) to je to možebitno "normalno" ali u ostatku svijeta ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice