ViewSonic Omni VX2728J-2K sposoban je IPS gaming m

poruka: 4
|
čitano: 1.567
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "ViewSonic Omni VX2728J-2K sposoban je IPS gaming m".
15 godina
offline
ViewSonic Omni VX2728J-2K sposoban je IPS gaming m

Cijena je brutalna za specke, zvuči odlično za one koji traže 2k gaming monitor 

 

 

Ništa od toga... sad vidim da je cijena iz recenzije linkana na FHD model na Instaru, a ne na 2K  .. a taman pomislio da su Gigabyte i Dell dobili konkurenciju po puno nižoj cijeni, yeah right 

It is always darkest just before the dawn.
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.3.2024 12:53 (mrsmith).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
ViewSonic Omni VX2728J-2K sposoban je IPS gaming m

Potpuno krivo! Od naslova, do linka na monitor u trgovini. Monitor koji košta 199€ je FullHD (model VX2728J), ne 1440p (VX2728J-2K). Model iz naslova se uopće ne može kupiti u Hrvatskoj, bar ga ja nisam mogao naći. Na stranicama proizvođača piše da je rasprodan.

 
6 0 hvala 1
16 godina
offline
ViewSonic Omni VX2728J-2K sposoban je IPS gaming m

Gledao sam malo po Amazonu, da se naći taj monitor sa 2K rezolucijom za 200eur... Ne kužim u čemu je kvaka? Nekvalitetan panel? Vidim da je 10bit (8+FRC)... Svjetlina je malo manja, al meni je to nebitno jer mi je monitor u potkrovlju gdje nema previše svjetla... Ako ikad dođe kod nas po ovoj cijeni, mogao bih ga kupiti... 

 

A i ne kužim ove minuse poput sučelja i sl... Pa ima Display Port, što će mi HDMI? I stvarno ne kužim zašto bi monitor trebao imati USB i zvučnike... USB još nekako pregrmim, ali zvučnici su mi stvarno nepotrebna stvar i samo mi smetaju. Bilo koji zvučnici za 10eur su bolji od onih ugrađenih u bilo koji monitor, o onima za 30-40eur ne moramo ni razgovarati, nebo i zemlja razlika.

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.3.2024 11:39 (lllnuclearlll).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: ViewSonic Omni VX2728J-2K sposoban je IPS gami

Gdje to ima taj monitor na amazonu za 200€? Ja ne mogu naći.

 

Što se tiče panela, svi jeftiniji modeli imaju vjerojatno iste panele. Nema tu velike razlike.

 

Sličan model koji se da naći u DE po toj cijeni je od MSI-a Link 

Uz dostavu je opet skuplji od 200€.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice