Apple predstavlja novi iPhone

poruka: 472
|
čitano: 137.629
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple predstavlja novi iPhone".
12 godina
neaktivan
offline
Apple predstavlja novi iPhone
iphone mora imati karatkteristike kao najbolji smartovi, ili minimalno losije i bit ce hit, ali cijena je trebali biti ista kao sa 4 i opet bi se prodavalo kao ludo
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
razorst3 kaže...

Glupa djeca od 13 godina kojima je samo bitno da se zove iPhone , a tamo neki "nastavci" nisu uopće bitni...

Da....(al ja ne)

AOM... (mmm)
14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
dejson kaže...
woodgamesfx kaže...

Haha 3GS je free :)))))

Znaći eliminiraju srednje nižu klasu , a iPhone 4 99$ definitivno uništavaju čistu srednju klasu , i 199$ za 16GB 4S, guraju i višu klasu u očaj. Svaka čast.

Brvao, prvo mnogi ce ga moci imati, a drugo, danas slusam kolege sa posla i njihovu spiku o gluposti apple-a.

 

NIsam komentarisao jer sam znao da ce nesto ( a nisam znao sta ) Apple ipak napraviti kako bi doio trzisni rat.

 

Hmm da li je ovo, ali bas iko predvidio, mislim da ne.

 

Pričalo se je da će napast niži cjenovni segment, ali očekivalo se da će to biti sa 4S modelom i da će paralelno izbaciti i iPhone5 , ovako su samo spustili cjene onome što imaju i to je to.

 

Odlično je da će recimo iPod touch sada gotovo jači od svih gamerskih handheld konzola ( koje tek dolaze i koje jesu na tržištu ) bit gotovo jeftiniji od istih uz široku lepezu kvalitetnih naslova.

 

 

15 godina
neaktivan
offline
Apple predstavlja novi iPhone

Ovaj "novi" iphone TOTALNO nema smisla. 

Intel q6600 mbo asus P35 8gb DDR2 ATI 3870 512mb 1TB WD Samsung 2232bw Logitech G15 Logitech G7 Logitech X530 5,1 Laptop, acer 5730zg
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.10.2011 23:11 (pusic008).
Moj PC  
4 8 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Apple predstavlja novi iPhone

Ako stvarno budu niske cijene onda moraju obavezno povećati dostupnost samih uređaja, da nebi bilo još većih lista čekanja, kao što je do sada znalo biti u startu prodaje.

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.10.2011 20:45 (Penryn).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Apple predstavlja novi iPhone
sta ce mi samsung galaxy s koji je cista kopija iphone malo unaprijedena, da apple nije krenuo sa iphoneom danas mnogi jos ne bi znali sta je touch sreen zato im svaka cast
 
3 9 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Apple predstavlja novi iPhone

gotova konferencija.....a gdje je "one more thing"??????? {#}

real master for every game
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
pusic008 kaže...

Ovaj "novi" iphone TOTALNO nema smisla. Ako su ista trebali poboljsat, povecat, je velicina ekrana na iphone-u. Pored android-a wp7 uređaja koji imaju svi od reda diagonale po cca 4'' i vise, iphone se cini smjesnim. BOLJI PROCESOR????? wotafak???? pa dvojezgreni procesor je potreban android mobitelima koji vrte na sebi i flash, i 3d neke preglede, i milion nekih drugih opcija, koje vape za procesorskom moci!!! Iphone je bio dovoljno brz i sa procesorom koji je bio u 3GS-u, a sad stavili dvojezgreni procesor i grafiku koja je 7 puta brza, WOTAFAK??? kome, cemu to??? Jednostavno mislim da ce prodaja iphone-a opast u godini ispred nas, pored android-a, i windows phone 7.5 uređeja, iphone je SHIT, iako mi je apple drag (bio) i koristio sam iphone oko 2 godine

 

Nisi u pravu, a vidi se da pričaš neargumentirano bolje reć neinformirano i iz svog subjektivnog stava izvlačiš paralele.

 

 

Penryn kaže...

Ako stvarno budu niske cijene onda moraju obavezno povećati dostupnost samih uređaja, da nebi bilo još većih lista čekanja kao što je do sada znalo biti u startu prodaje.

 

To se slažem.

 

14 godina
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
Razocaran sam ipak sam ocekivao iphone 5 ovako ako nista past ce cijena iphonu 4 pa cu u mirovinu poslat stari dobri iphone 3g i nabaviti polovni iphone 4 ionako ovo nedonosi nista nevideno i meni zanimljivo!
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
16 godina
offline
Apple predstavlja novi iPhone

Jeb*š 4S. Kad već keširam 4hiljade za mobitel očekujem osim svega poboljšanog i novi dizajn da se s njim mogu kurčiti (kako ćeš seljačinama dokazati da je bolji od 4, je*e se ikom za kameru) i hračnuti u lice stoki sa iphoneom 4. Ovako jeb*š to kažem burazu, kupuj si četvorku za koji mjesec bit će bagatela... Vjerojatno ću i ja tim putem....

He who is brave is free.
 
5 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
proćerani kaže...
popstar kaže...
anas kaže...
Kupujem, ali mi se ne svida ovo pojeftinjenje, ipak je appleova odlika cijena, sad ce svatko moci imati iphone, bezveze

Pa i ima ga svatko al to i nije bas neki problem. Veci je problem sto ne postoji nikakav drugi upotrijebljiv smartphone! ;-)

Da si to reko pred 4-5 godina još ajde, ali sad ih stvarno ima i to dosta ih je upotrebljivo.

Dok nisam sam imo Android i ja sam to mislio.

Kad ne spavam budan sam
15 godina
odjavljen
offline
Apple predstavlja novi iPhone

A da li će Siri biti dovoljno inteligentan da skuži promjenu vremena (ljetno/zimsko) ;-)

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
 
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Apple predstavlja novi iPhone

Trebali su

-povećat ekran

-bolju kameru

-drugačiji dizajn

-procesor jači(to su i napravili)

 

 

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
Moj PC  
3 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
woodgamesfx kaže...
pusic008 kaže...

Ovaj "novi" iphone TOTALNO nema smisla. Ako su ista trebali poboljsat, povecat, je velicina ekrana na iphone-u. Pored android-a wp7 uređaja koji imaju svi od reda diagonale po cca 4'' i vise, iphone se cini smjesnim. BOLJI PROCESOR????? wotafak???? pa dvojezgreni procesor je potreban android mobitelima koji vrte na sebi i flash, i 3d neke preglede, i milion nekih drugih opcija, koje vape za procesorskom moci!!! Iphone je bio dovoljno brz i sa procesorom koji je bio u 3GS-u, a sad stavili dvojezgreni procesor i grafiku koja je 7 puta brza, WOTAFAK??? kome, cemu to??? Jednostavno mislim da ce prodaja iphone-a opast u godini ispred nas, pored android-a, i windows phone 7.5 uređeja, iphone je SHIT, iako mi je apple drag (bio) i koristio sam iphone oko 2 godine

 

Nisi u pravu, a vidi se da pričaš neargumentirano bolje reć neinformirano i iz svog subjektivnog stava izvlačiš paralele.

 

 

Penryn kaže...

Ako stvarno budu niske cijene onda moraju obavezno povećati dostupnost samih uređaja, da nebi bilo još većih lista čekanja kao što je do sada znalo biti u startu prodaje.

 

To se slažem.

 

A koji su tvoji argumenti da ja pricam neargumentirano? Jesi ikad razvijo kakve aplikacije za mobilne uređaje? Jel imas pojma za sto treba procesorska moc i grafika? Jel imas pojma kolko iOS iskoristava i moc procesora na iphone 4 (sustav je tolko ogranicen i jednostavan da ne moze iskoristit ni procesor iphone-a 3gs)... Jel pratis mozda trziste, i jesi skuzio da je put u propast uzet staru verziju mobitela i stavit u njega bolju kameru i procesor, bez gotovo ikakvih inovacija znacajnih za korisnika? Jel imas pojma zasto je evo propo (skoro) symbian?

 

idi spavat sinko

Intel q6600 mbo asus P35 8gb DDR2 ATI 3870 512mb 1TB WD Samsung 2232bw Logitech G15 Logitech G7 Logitech X530 5,1 Laptop, acer 5730zg
14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
pusic008 kaže...

 

A koji su tvoji argumenti da ja pricam neargumentirano? Jesi ikad razvijo kakve aplikacije za mobilne uređaje? Jel imas pojma za sto treba procesorska moc i grafika? Jel imas pojma kolko iOS iskoristava i moc procesora na iphone 4 (sustav je tolko ogranicen i jednostavan da ne moze iskoristit ni procesor iphone-a 3gs)... Jel pratis mozda trziste, i jesi skuzio da je put u propast uzet staru verziju mobitela i stavit u njega bolju kameru i procesor, bez gotovo ikakvih inovacija znacajnih za korisnika? Jel imas pojma zasto je evo propo (skoro) symbian?

 

idi spavat sinko

 

Hmmmmmm JESAM ! i još UVIJEK to RADIM !

 

i da idem spavat "stari" , ali za sat-dva :)

14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone

200$ za 16GB?? Kod nekog operatera??

Veza : 7500/650kbps. Prodajem PC, Athlon x3, 4GB RAM, HD6850, 250GB HDD + Pokolni, garancija.
13 godina
offline
Apple predstavlja novi iPhone

Mora se shvatiti da je stvar u proizvodnom procesu i pronalazenju nacina kako da iz postojeceg izmuzete sto vise novca.

Da su napravili novi ekran, novo kuciste to bi im oduzelo previse para zbog mijenjanja proizvodnog procesa a apple gleda svaki cent.

4S je cist u redu, netko zeli mobilan uređaj i odgovara mu manji ekran, no ono sto je ne oprostivo, je to da je garancija na ovakav uređaj samo 1 godinu..

Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
suspendiran
offline
Apple predstavlja novi iPhone

Iskreno, baš sam očekivao s veseljem Iphone 5 jer, izlazi mi uovor sa Tmobile-om, pa sam se ponadao kako ću imati vesele muke u odabiru novog mobača, kada ono, tresla se brda, rodio se miš{#}, da bar!

Da Iphone 4S nije u globalu i biti OK gadget, ali, zbog čega se odlazi u širinu i konfekciju kako sam ovo ja doživio?

Ako se već gaji imidž špickalsse, što onda očekivati od I5, možda nešto nemoguće, možda nešto previše, možda nešto uopće nepotrebno što danas već nema svaki imalo dobar mobitel/smartphone {#}  {#}  ?!

 

Možda grdo griješim, nadam se da da, vrijeme će pokazat oli sam bio u pravu {#}!

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
janiq kaže...

Mora se shvatiti da je stvar u proizvodnom procesu i pronalazenju nacina kako da iz postojeceg izmuzete sto vise novca.

Da su napravili novi ekran, novo kuciste to bi im oduzelo previse para zbog mijenjanja proizvodnog procesa a apple gleda svaki cent.

4S je cist u redu, netko zeli mobilan uređaj i odgovara mu manji ekran, no ono sto je ne oprostivo, je to da je garancija na ovakav uređaj samo 1 godinu..

 

Točno sam o tome danas pričao s jednim frendom, da definitivno bi garancija trebala bit barem 2 godine, pošto je ovdije, ajmo reć u pitanju malo ekskluzivnija marka proizvoda.

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone

Ja sam razocaran ocekivao sam novi dizajn osim novog os-a nista i nije zanimljivo mislim da je kamera velika glupost i ovako mi sluzi za povremeno fotkanje a ako hocu da fotkam uzmem aparat,mislm da cu se jos zadrzati na mom starom i vjernom iphonu 3G a pare da ulozim u novi laptop!

13 godina
protjeran
offline
Apple predstavlja novi iPhone
Nista od novog dizajna :( ali barem je tu Siri :)
Dodajte me na Xbox LIVE-u: XxC4R3ONxX
 
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
M_dipl. kaže...
proćerani kaže...

Trebali su

-povećat ekran

-bolju kameru

-drugačiji dizajn

-procesor jači(to su i napravili)

 

 

Pa i kamera je bolja. Dizajn je isti (meni prilično ružan, 3gs mi je bio ljepši), ekran isto. Siri će biti ok ako bude funkcionirao a smeće ako bude problematično. Kažem, sve u svemu, ništa posebno. Nedovoljno za prijelaz.

Šta je bolja kamera?? Na gsm areni piše 5 megapixela, tolko je i na IP4, dizajn su trebali promjenit neki, ja sad mogu govorit da imam IP4 S, koda će neko skužit:)  Ekran su definitivno veći trebali stavit, već od 1. Iphona tjeraju ovaj 3.5 inča.

 

I da, šta vam je to "siri"??

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.10.2011 21:00 (proćerani).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
pusic008 kaže...

 

A koji su tvoji argumenti da ja pricam neargumentirano? Jesi ikad razvijo kakve aplikacije za mobilne uređaje? Jel imas pojma za sto treba procesorska moc i grafika? Jel imas pojma kolko iOS iskoristava i moc procesora na iphone 4 (sustav je tolko ogranicen i jednostavan da ne moze iskoristit ni procesor iphone-a 3gs)... Jel pratis mozda trziste, i jesi skuzio da je put u propast uzet staru verziju mobitela i stavit u njega bolju kameru i procesor, bez gotovo ikakvih inovacija znacajnih za korisnika? Jel imas pojma zasto je evo propo (skoro) symbian?

 

idi spavat sinko

Daj radje suti jer mlijes nebuloze. Jako puno aplikacija itekako moze iskoristit procesorsku moc iphonea 4, al ti to naravno ne znas jer ga ocito nisi koristio. 

 

Igre su najprodavanije aplikacije na store-u a iphone je najpopularnija handheld igraca konzola, da imas pojma o icemu znao bi da igrama hardwareske snage nikad dosta i da je jaci proc/grafiku vrlo lako iskoristiti.

16 godina
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
janiq kaže...

Mora se shvatiti da je stvar u proizvodnom procesu i pronalazenju nacina kako da iz postojeceg izmuzete sto vise novca.

Da su napravili novi ekran, novo kuciste to bi im oduzelo previse para zbog mijenjanja proizvodnog procesa a apple gleda svaki cent.

4S je cist u redu, netko zeli mobilan uređaj i odgovara mu manji ekran, no ono sto je ne oprostivo, je to da je garancija na ovakav uređaj samo 1 godinu..

Boli me briga za garanciju imao sam 3Ga 2god baš sam ga prodao nikad problema s njim ni najmanjeg. Nisam glupa kurv*tina da idem okolo i bacam mobitel pa onda poslije kenjkam "tipka mi ne radi"....

He who is brave is free.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
proćerani kaže...
M_dipl. kaže...
proćerani kaže...

Trebali su

-povećat ekran

-bolju kameru

-drugačiji dizajn

-procesor jači(to su i napravili)

 

 

Pa i kamera je bolja. Dizajn je isti (meni prilično ružan, 3gs mi je bio ljepši), ekran isto. Siri će biti ok ako bude funkcionirao a smeće ako bude problematično. Kažem, sve u svemu, ništa posebno. Nedovoljno za prijelaz.

Šta je bolja kamera?? Na gsm areni piše 5 megapixela, tolko je i na IP4, dizajn su trebali promjenit neki, ja sad mogu govorit da imam IP4 S, koda će neko skužit:)  Ekran su definitivno veći trebali stavit, već od 1. Iphona tjeraju ovaj 3.5 inča.

 

Pusti GSM arenu,

kamera je 8MPx sa 1080 video zapisaom, i sa još boljim senzorom osvjetljenja.

 

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
MrBlc kaže...

A da li će Siri biti dovoljno inteligentan da skuži promjenu vremena (ljetno/zimsko) ;-)

a kad ništa pametnije osim toga nisu napravili, valjda če i to skužit....e sad mene zanima šta če on napravit kad ja kažem: "Siri, zadovolji me!" Hoče li onda išta biti od toga? {#}

real master for every game
12 godina
protjeran
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
woodgamesfx kaže...
proćerani kaže...
M_dipl. kaže...
proćerani kaže...

Trebali su

-povećat ekran

-bolju kameru

-drugačiji dizajn

-procesor jači(to su i napravili)

 

 

Pa i kamera je bolja. Dizajn je isti (meni prilično ružan, 3gs mi je bio ljepši), ekran isto. Siri će biti ok ako bude funkcionirao a smeće ako bude problematično. Kažem, sve u svemu, ništa posebno. Nedovoljno za prijelaz.

Šta je bolja kamera?? Na gsm areni piše 5 megapixela, tolko je i na IP4, dizajn su trebali promjenit neki, ja sad mogu govorit da imam IP4 S, koda će neko skužit:)  Ekran su definitivno veći trebali stavit, već od 1. Iphona tjeraju ovaj 3.5 inča.

 

Pusti GSM arenu,

kamera je 8MPx sa 1080 video zapisaom, i sa još boljim senzorom osvjetljenja.

 

 

Ahaa, nisam stigo konferenciju gledat pa sam bacio oko na gsm areni, čudi me da su oni pogrješili:)

EDIT: dali će taj siri bit i na IP4 ili samo na IP4s, mislim kad se updejta na IOS5?

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.10.2011 21:04 (proćerani).
12 godina
online
Apple predstavlja novi iPhone

pa kad su napravili 3Gs, jel se razlikovao fizicki od 3G-a? pa opet se prodavao, ja ne znam sta bi vi vise, ovo sto je uradio Apple pametan potez

kad izadje iPhone 5 ocekujte redizajn, nego mene interesuju cijene :D kakve ce biti kod nas bosancerosa :D

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
master4games kaže...
MrBlc kaže...

A da li će Siri biti dovoljno inteligentan da skuži promjenu vremena (ljetno/zimsko) ;-)

a kad ništa pametnije osim toga nisu napravili, valjda če i to skužit....e sad mene zanima šta če on napravit kad ja kažem: "Siri, zadovolji me!" Hoče li onda išta biti od toga? {#}

Pokrenit ce google pretragu za domaćim životinjama! ;)

Y'know Fry, of all the friends I've had, you're the first!
13 godina
neaktivan
offline
Apple predstavlja novi iPhone

Cijene uopće nisu ništa posebno kada se uzme u obzir da je to na ugovor na dvije godine. Plus, računajte kod nas cijene veće od ovih uz ugovor na 2 godine u tarifama cca 400... uopće nije ništa posebno glede cijena.

Dual core i 8mpx, ništa ekstra ako mene pitate.

 
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice