Demo s animiranim govancem govori baš sve o novom

poruka: 310
|
čitano: 34.800
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Demo s animiranim govancem govori baš sve o novom ".
14 godina
offline
Re: Demo s animiranim govancem govori baš sve o no

Daj mi molim te dokaz za ovu nebulozu. 
Trenutni iPhone modeli svakako u sebi imaju sve više i više "madeinUSA" komponenti koje Apple sam radi, ali hajmo se ne zavaravati oko činjenice da je svaka od njih bila, pa će vjerojatno i ostati globalno dostupna, pogotovo u mjestima poput Shenzhena.

 

Jesi uopće pogledao video? Shvatio poantu istoga?

Pričaš tu o velikim kompliciranim zahvatima i teorijama koje mislim ne da nemaš kako provjeriti, nego ti zvuče logično i sada si ga ti pogodio prstom u pekmez jel. 
Dok se lik tu šeće Kinom i slaže si 6s k'o iz pi... 
Ne tvrdim da je to the way to go, ne tvrdim da je fit&finish na razini onoga što dobiješ od Apple-a - kažem da je 1000$ prevelika cijena za svaku osobu koja Apple i njihovu komplicirano zahtjevnu organizaciju ne diže slijepo u nebo. 


10 godina
offline
Re: Demo s animiranim govancem govori baš sve o no
Zechina kaže...

A kako bi ti prebacivao bez interneta podatke? (pročitaj što sam napisao). Za prebacit fucking obični MP3 moraš imati iTunes, i ako ti nije kupljen preko App Storea, možeš ga prebaciti ali ne i puštati na iPhoneu (osim ako nije jailbrakean). Svoju aplikaciju sam sebi ne možeš ni sa iTunes, osim ako nemaš prethodno otvoren račun na App Store 100$.
Jbt, klinac u osnovnoj si može svoju Scratch (!) aplikaciju sa Raspberry Pi (!) sam prebaciti na Android/ChromeBook - A ti ne možeš svoju na iPhone ni sa PC niti s ičega. Ako ne pljuneš stotku, i još ti se Apple mora smilovati.

 

O čemu ti melješ? Mp3 svaki uredno prebacim na iPhone i iPhone ga svira... a niti jedan nije kupljen preko iTunesa jer Apple Music kod nas ne radi...

8 godina
offline
Re: Demo s animiranim govancem govori baš sve o no
Syke kaže...
Zechina kaže...

A kako bi ti prebacivao bez interneta podatke? (pročitaj što sam napisao). Za prebacit fucking obični MP3 moraš imati iTunes, i ako ti nije kupljen preko App Storea, možeš ga prebaciti ali ne i puštati na iPhoneu (osim ako nije jailbrakean). Svoju aplikaciju sam sebi ne možeš ni sa iTunes, osim ako nemaš prethodno otvoren račun na App Store 100$.
Jbt, klinac u osnovnoj si može svoju Scratch (!) aplikaciju sa Raspberry Pi (!) sam prebaciti na Android/ChromeBook - A ti ne možeš svoju na iPhone ni sa PC niti s ičega. Ako ne pljuneš stotku, i još ti se Apple mora smilovati.

 

O čemu ti melješ? Mp3 svaki uredno prebacim na iPhone i iPhone ga svira... a niti jedan nije kupljen preko iTunesa jer Apple Music kod nas ne radi...

 Nisam pratio novosti u iReligiji, moguće je da ste dobili zrnce slobode. Ovo ljeto su mi se žalili juniori da im mp3 ne rade, jer ga se mora prebaciti preko iTunes, inače ne radi.
Odgovori ti meni: mogu li ti ja sad odmah prebaciti preko bluetootha na tvoj iPhone svoj mp3 sa svog Androida, bezuvjetno? (preko sd kartice sigurno ne mogu jer vam je zabranjena)
Za aplikacije smo već utvrdili: taj sport bi te koštao minimalno 99$ godišnje. (usporedbe radi, vlastitu/bilo koju aplikaciju na Androidu mogu preuzeti besplatno, a ako baš želim preko Google Play, koštat će 25$ jednokratno, zauvijek).

16 godina
neaktivan
offline
Demo s animiranim govancem govori baš sve o novom
Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Demo s animiranim govancem govori baš sve o no
Zechina kaže...
Syke kaže...
Zechina kaže...

A kako bi ti prebacivao bez interneta podatke? (pročitaj što sam napisao). Za prebacit fucking obični MP3 moraš imati iTunes, i ako ti nije kupljen preko App Storea, možeš ga prebaciti ali ne i puštati na iPhoneu (osim ako nije jailbrakean). Svoju aplikaciju sam sebi ne možeš ni sa iTunes, osim ako nemaš prethodno otvoren račun na App Store 100$.
Jbt, klinac u osnovnoj si može svoju Scratch (!) aplikaciju sa Raspberry Pi (!) sam prebaciti na Android/ChromeBook - A ti ne možeš svoju na iPhone ni sa PC niti s ičega. Ako ne pljuneš stotku, i još ti se Apple mora smilovati.

 

O čemu ti melješ? Mp3 svaki uredno prebacim na iPhone i iPhone ga svira... a niti jedan nije kupljen preko iTunesa jer Apple Music kod nas ne radi...

 Nisam pratio novosti u iReligiji, moguće je da ste dobili zrnce slobode. Ovo ljeto su mi se žalili juniori da im mp3 ne rade, jer ga se mora prebaciti preko iTunes, inače ne radi.
Odgovori ti meni: mogu li ti ja sad odmah prebaciti preko bluetootha na tvoj iPhone svoj mp3 sa svog Androida, bezuvjetno? (preko sd kartice sigurno ne mogu jer vam je zabranjena)
Za aplikacije smo već utvrdili: taj sport bi te koštao minimalno 99$ godišnje. (usporedbe radi, vlastitu/bilo koju aplikaciju na Androidu mogu preuzeti besplatno, a ako baš želim preko Google Play, koštat će 25$ jednokratno, zauvijek).

 

 

Ne, školu sam davno završio pa me ne rajca prebacivanje slika i appova preko BTa. Dobro da mi nisi IC još spomenuo... 

 

Ako si developer možeš preko Xcodea prebaciti app na iphone, ne moraš plaćati za to. Pošto si se na to prije x postova referirao...

 

Ubuduće prati malo da ne prosipaš "mudrosti" po forumu.

8 godina
offline
Re: Demo s animiranim govancem govori baš sve o no
Syke kaže...
Zechina kaže...
Syke kaže...
Zechina kaže...

A kako bi ti prebacivao bez interneta podatke? (pročitaj što sam napisao). Za prebacit fucking obični MP3 moraš imati iTunes, i ako ti nije kupljen preko App Storea, možeš ga prebaciti ali ne i puštati na iPhoneu (osim ako nije jailbrakean). Svoju aplikaciju sam sebi ne možeš ni sa iTunes, osim ako nemaš prethodno otvoren račun na App Store 100$.
Jbt, klinac u osnovnoj si može svoju Scratch (!) aplikaciju sa Raspberry Pi (!) sam prebaciti na Android/ChromeBook - A ti ne možeš svoju na iPhone ni sa PC niti s ičega. Ako ne pljuneš stotku, i još ti se Apple mora smilovati.

 

O čemu ti melješ? Mp3 svaki uredno prebacim na iPhone i iPhone ga svira... a niti jedan nije kupljen preko iTunesa jer Apple Music kod nas ne radi...

 Nisam pratio novosti u iReligiji, moguće je da ste dobili zrnce slobode. Ovo ljeto su mi se žalili juniori da im mp3 ne rade, jer ga se mora prebaciti preko iTunes, inače ne radi.
Odgovori ti meni: mogu li ti ja sad odmah prebaciti preko bluetootha na tvoj iPhone svoj mp3 sa svog Androida, bezuvjetno? (preko sd kartice sigurno ne mogu jer vam je zabranjena)
Za aplikacije smo već utvrdili: taj sport bi te koštao minimalno 99$ godišnje. (usporedbe radi, vlastitu/bilo koju aplikaciju na Androidu mogu preuzeti besplatno, a ako baš želim preko Google Play, koštat će 25$ jednokratno, zauvijek).

  

Ne, školu sam davno završio pa me ne rajca prebacivanje slika i appova preko BTa. Dobro da mi nisi IC još spomenuo... 

 

Ako si developer možeš preko Xcodea prebaciti app na iphone, ne moraš plaćati za to. Pošto si se na to prije x postova referirao...

 

Ubuduće prati malo da ne prosipaš "mudrosti" po forumu.

 Nevjerojatna zadojenost: dobiš x argumenata zašto je solidan uređaj neisplativ - jer je preskup i previše zatvoren - a ti onda odabireš nešto na što sam se ja "prije x postova referirao".
Čuj ovo: "ako si developer..." Znači, sad ja moram biti developer (i kupiti Mac btw) da bi si sa svog telefona na svoj telefon mogao prebaciti vlastitu muziku, aplikacije...?
Za ovo ne moraš biti "developer":

sada i ovdje (s mobitela npr), u Pythonu online, besplatno, iskopiraš si ili napišeš skripticu koja ti treba, pretvoriš u Android aplikaciju i - koristiš na svakom pametnofonu (osim iPhonea).

Možeš je i javno hostati free online ako želiš, uvijek ti je dostupna: i ako je na tvom privatnom cloud driveu, bilo kojem uređaju, usb sticku, sd kartici... bilo gdje.
Developer? Danas to svako dijete može, besplatno - ako ne koristi iUređaj:

 ^ Ovo npr može koristiti ovdje online, na Macu (!), Windowsima, Linuxu, Raspbery Pi, Androidu, bilo kojem smart TV... svugdje, samo na iPhone ne - ako to ne plati.
Chromebook je najprodavanije računalo u Americi (Android mob i gadgete ne računam): od ove godine svaki će moći "nativno" podržavati Android aplikacije - kojih ima više od 3 milijuna samo u Google Play store. Možeš li te podatke povezati? Tebi su sve te stvari nedostupne. Džaba ti NFC, BT kad ti ga nije dopušteno koristiti. Taman da možeš koristiti USB2GO (za usb stick), SD card, dualsim... nije ti to dopušteno koristiti kao ostalima. I plati još $1000 da bi ti se animirano govance smijalo u facu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.9.2017 22:28 (Zechina).
16 godina
offline
Re: Demo s animiranim govancem govori baš sve o no
bus kaže...

a najbolje od svega je da će sad svi iz Android svijeta opet kopirat to govance i mogućnosti koje će donjeti Face ID,,   hehehe

 A nije obratno? Facestation postoji odavno.


Sa ovim možeš iz point clouda automatski modelirati vlastitu glavu, ne govance i ne treba ti neural biomega turbo kamera i procesor:
https://www.geek.com/games/create-dynamic-3d-animated-avatars-with-your-smartphone-1625127/
No jasno, kad je Apple kupio izraelski realface, zaštitit će ovo nekakvim patentom da može tužit ostale za animaciju govanca. amejzing.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
8 godina
offline
Re: Demo s animiranim govancem govori baš sve o no
overhaul kaže...
bus kaže...

a najbolje od svega je da će sad svi iz Android svijeta opet kopirat to govance i mogućnosti koje će donjeti Face ID,,   hehehe

 A nije obratno? Facestation postoji odavno.


Sa ovim možeš iz point clouda automatski modelirati vlastitu glavu, ne govance i ne treba ti neural biomega turbo kamera i procesor:
https://www.geek.com/games/create-dynamic-3d-animated-avatars-with-your-smartphone-1625127/
No jasno, kad je Apple kupio izraelski realface, zaštitit će ovo nekakvim patentom da može tužit ostale za animaciju govanca. amejzing.

 > automatski modelirati vlastitu glavu
...ali ne možeš i govance! (ideja za start-up: "DIY your very own 3D crap on Android - iExperience").
zaštitit će ovo nekakvim patentom da može tužit ostale za animaciju govanca. amejzing.
Uf mamu im, uskoro ćemo zampu morat plaćati drekarinu ako ti zampolicajac fotka drekece i napravi animirani gif (sad plaćamo i memory storage jer bi se mogao koristiti za ilegalno korištenje).

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.9.2017 22:25 (Zechina).
8 godina
offline
Re: Demo s animiranim govancem govori baš sve o no
Digitall, kolač o kojem pričaš postoji samo zato sto ga je Apple stvorio i sto ga održava friskim i privlačnim. Ako ne vidiš priliku za zaradu - nemoj raditi.

Sto se tiče naknade od 30%, vrlo je fer. Probaj sam napraviti proizvod i staviti ga u dućan koji ima ravno milijardu kupaca, koštat će malo vise od 30%.

Sad se buniš a prije 9 godina je ovakva misija bila nemoguća. Tržište je
Bilo rascjepkano na 200 država i barem dva operatera plus milion raznih platformi. Sad kad je stavljanje u dućan lako kao slanje maila ti se buniš

iTunes je isto pljačka, jel’da a do prije petnaest godina si mora kupiti cijeli CD od 200 kuna zbog jedne pjesme koji sad dobiješ za pet i pol kuna. I pamti te zauvijek tako da tu pjesmu ni ne moraš arhivirati, možeš je skinuti Milion puta, kad god uzmeš novi uređaj...

Uzimate zdravo za gotovo stvari koje su svojim praktičnošću promijenile svijet nabolje i na korist kupaca, mene i tebe.
Ja rekoh
8 godina
odjavljen
offline
Re: Demo s animiranim govancem govori baš sve o no
Feudalac kaže...
Digitall, kolač o kojem pričaš postoji samo zato sto ga je Apple stvorio i sto ga održava friskim i privlačnim. Ako ne vidiš priliku za zaradu - nemoj raditi.

Sto se tiče naknade od 30%, vrlo je fer. Probaj sam napraviti proizvod i staviti ga u dućan koji ima ravno milijardu kupaca, koštat će malo vise od 30%.

Sad se buniš a prije 9 godina je ovakva misija bila nemoguća. Tržište je
Bilo rascjepkano na 200 država i barem dva operatera plus milion raznih platformi. Sad kad je stavljanje u dućan lako kao slanje maila ti se buniš

iTunes je isto pljačka, jel’da a do prije petnaest godina si mora kupiti cijeli CD od 200 kuna zbog jedne pjesme koji sad dobiješ za pet i pol kuna. I pamti te zauvijek tako da tu pjesmu ni ne moraš arhivirati, možeš je skinuti Milion puta, kad god uzmeš novi uređaj...

Uzimate zdravo za gotovo stvari koje su svojim praktičnošću promijenile svijet nabolje i na korist kupaca, mene i tebe.

 Namjerno se rpavis mutav? On zeli ovo:"trebam napravit i prodat app jednoj firmi. ne smije se vidjeti na store ili negdje dalje. "..

 

Zeli napraviti aplikaciju i prodati racno odredjenom kupcu. NE SMIJE se vidjeti na storeu....

Konkurencija to nudi. TO sto ti pricas je za muzej i istoriju a ne sadasnjost. Po tvojoj logici svi trebaju palacati proviziju fordu jer je on napravio prvi masovni automobil? Radis li to? Kakve veze ima sta je bilo prije 9 godina?  Ako je prije 9 godina iphone bio jedini smartphone ti ga i danas kupujes radi toga? Razmislajte li vi svojom glavom uopste? 

 

Prije 9 godina ti si bio mladji 9 godina... danas nisi.....

9 godina
offline
Re: Demo s animiranim govancem govori baš sve o no
Feudalac kaže...
Digitall, kolač o kojem pričaš postoji samo zato sto ga je Apple stvorio i sto ga održava friskim i privlačnim. Ako ne vidiš priliku za zaradu - nemoj raditi.

Sto se tiče naknade od 30%, vrlo je fer. Probaj sam napraviti proizvod i staviti ga u dućan koji ima ravno milijardu kupaca, koštat će malo vise od 30%.

Sad se buniš a prije 9 godina je ovakva misija bila nemoguća. Tržište je
Bilo rascjepkano na 200 država i barem dva operatera plus milion raznih platformi. Sad kad je stavljanje u dućan lako kao slanje maila ti se buniš

iTunes je isto pljačka, jel’da a do prije petnaest godina si mora kupiti cijeli CD od 200 kuna zbog jedne pjesme koji sad dobiješ za pet i pol kuna. I pamti te zauvijek tako da tu pjesmu ni ne moraš arhivirati, možeš je skinuti Milion puta, kad god uzmeš novi uređaj...

Uzimate zdravo za gotovo stvari koje su svojim praktičnošću promijenile svijet nabolje i na korist kupaca, mene i tebe.

ti totalno i uopce ne zelis shvatiti o cemu se prica. opce poznato iskrivljavanje, izmotavanje u nedostatku cinjenica...

u ovom slucaju ne postoji kolac koji je apple stvorio, JA sam ga stvorio, napravio.., po sto osamdeseti puta govorim o dogovoru mene (ili moje firme) sa odredenom firmom, i nitko vise na u ovom solarnom sustavu to ne smije vidjeti ni znati da postoji.. kakav ducan, kakve milijarde kupaca, kakva sranja.. o cem ti meljes, u kojem si ti filmu.. ne radim faking djecje igrice.. dakle, samo crapple glumi budalu, kod svih ostalih o tome nema ni rasprave.. radis sto hoces, tko te pita..

i da, itunes je isto sranje najvece koje je ikad napravljeno, jer te tjera da preko njega ubacujes glazbu u amazin iOgranicenje.. a npr. kroz godine sam platio milijardu eura za glazbu na drugim servisima ili cd-ima, onda mi opet treba neko racunalo, neki itunes, da to sve prebacujem, drkam, konvertiram.. da, to postoji SAMO i iskljucivo kod craplla.

to je prakticnost, to je na bolje?????? jel ti dobro?

po meni je to najveci fail u ovih 20 godina koliko sam u IT-u

Torent kaže...

 Razmislajte li vi svojom glavom uopste? 

 

 

tesko. da razmislja svojom glavom napisao bar jednu logicnu recenicu u zadnjih godinu dana.

sve vise sumnjam da je neki djelatnik odredene firme :)

a zadatak mu svim silama obraniti neobranjivo

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.9.2017 8:44 (digitall).
8 godina
odjavljen
offline
Re: Demo s animiranim govancem govori baš sve o no
digitall kaže...
.....
Torent kaže...

 Razmislajte li vi svojom glavom uopste? 

 

 

tesko. da razmislja svojom glavom napisao bar jednu logicnu recenicu u zadnjih godinu dana.

sve vise sumnjam da je neki djelatnik odredene firme :)

a zadatak mu svim silama obraniti neobranjivo

 Nij eto nista. Kad se sjetim rasprave i kako fanbojevi brane apple koji ti brikuje telefon jer ga nisi popravio u ovlastenom servisu. telefon koji si KUPIO i koji je TVOJE vlasnistvo i koji koristis na mrezi koja nije appleova.... Amazing.....

8 godina
odjavljen
offline
Re: Demo s animiranim govancem govori baš sve o no
Torent kaže...
digitall kaže...
.....
Torent kaže...

 Razmislajte li vi svojom glavom uopste? 

 

 

tesko. da razmislja svojom glavom napisao bar jednu logicnu recenicu u zadnjih godinu dana.

sve vise sumnjam da je neki djelatnik odredene firme :)

a zadatak mu svim silama obraniti neobranjivo

 

 

 Nije to nista. Kad se sjetim rasprave i kako fanbojevi brane apple koji ti brikuje telefon jer touch ID dugme nisi zamijenio u ovlastenom servisu. Telefon koji si KUPIO i koji je TVOJE vlasnistvo i koji koristis na mrezi koja nije appleova.... Amazing.....

P.S. Prihvatam gubitak garancije i uskracivanje nekih appleovih usluga ali da ti brikuje telefon? No no....

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.9.2017 9:04 (Torent).
13 godina
offline
Demo s animiranim govancem govori baš sve o novom

niste baš informirani https://developer.apple.com/programs/volume/b2b/ a ako pričamo o distribuciji mimo app storea, za velike klijente i slično, ima još načina.

 

inače čak apple priznaje third party popravke ... premda ne znam zašto.

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.9.2017 19:02 (grzzi).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Demo s animiranim govancem govori baš sve o novom
http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Demo s animiranim govancem govori baš sve o no

A po cijem je mjerilu prezatvoren? Kaj mislis da se svijet ravna pi tebi i sta tebi treba? Apsolutno mi i dalje nisu jasni likovi koji ovak zdusno namecu i argumentiraju sta kome treba ili ne treba.... 

 

ovo dal je neki apple uredjaj preskup ili nije je isto ovisno na koji  nacin gledas, ako gledas kroz oci prosjecnog sljakera u HR, onda je zivot opcenito preskup, i trebali bi svi poslusat pametnjakovica iz xyz stranke te odseliti... ja vec jesam i meni je tih 1000usd odnosno kolko kosta u chf ravno ko 1000kn u hr... 

 

IT Consultant
14 godina
offline
Demo s animiranim govancem govori baš sve o novom

Ček. ček, isčitavam li ja ta dobro?!

 

Opciju bežičnog punjenja je potrebno dodatno platiti, a da bi se ista aktivirala?!

 

Mislim, ne da mi se sad drobit po tome, al' ako je ovo istina, e onda zbilja moraš u današnje vrijeme biti ..., a da bi kupio nešto ovakovo!!!

 

Opet, ništa me ne bi iznenadilo!

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Demo s animiranim govancem govori baš sve o no

Ne tako vec moras kupiti pad na koji stavljas telefon i to nije problem jer niti jedan mobitel ne dodje sa padom i oni su jeftini. Moras kupiti i punjac jer onaj sto dodje uz mobitel nije dovoljno jak. Apsurd je da za brzo punjenje moras kupiti punjac i adapter i to za originalni appleov punjac koji kupis moras imati adapter. nema punjaca sa brzim punjenjem sa lightening konektorom.... Tragikomedija....

Za tu cijenu jednostavno mora doci dovoljno jak punjac koji podrzava brzo punjenje out the box i uz jeftini qi pad pdrzava i bezicno punjenje. Kao i svi ostali telefoni ali ne apple, sve prodaje posebno....

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.9.2017 7:50 (Torent).
8 godina
offline
Re: Demo s animiranim govancem govori baš sve o no
Nije nikakav apsurd jer je Samsung s nečim sto zove brzo punjenje tek stigao iPhone tako da, znaš, mi zapravo oduvijek živimo u svijetu brzog punjenja koje zovemo punjenje i ne radimo nikakvu dramu oko toga. Ako postoje zavidne budale - neka plate kako bi 24 sata visili na faceu
Ja rekoh
16 godina
offline
Re: Demo s animiranim govancem govori baš sve o no
Feudalac kaže...
Nije nikakav apsurd jer je Samsung s nečim sto zove brzo punjenje tek stigao iPhone tako da, znaš, mi zapravo oduvijek živimo u svijetu brzog punjenja koje zovemo punjenje i ne radimo nikakvu dramu oko toga. Ako postoje zavidne budale - neka plate kako bi 24 sata visili na faceu

 nisam ovo shvatio. samsung je tek sad stigao apple u brzom punjenju? odakle sad to?
Punim samsunge sa brzim punjačem (koji dođe u kutiji s njim bez ikakve napomene) barem tri generacije. 
Čak on nije ni najbrži, mislim da je LG tu vodeći, ali nije bitno... svi su barem 3 puta brži od applea osim
sad jel ako i kad se sa novim ne kupe sve te dodatne điđe za 70ak dolara.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
8 godina
odjavljen
offline
Re: Demo s animiranim govancem govori baš sve o no

Pusti ga.... Dzaba njemu to pricati... A kad ga ja pitam da mi onda objasni zasto je apple stavio QC u nove iphoe kad je to isto kao i bez njega ignorise pitanje.. Tupi ko papagaj jedno te sito....

Brzo punjenje se i ne koristi da se brze napuni do 100%. Cak i apple navodi podatak za koliko se napuni do 50%. Ja brzi punajc drzima na poslu da mi dopuni telefon ako zaboravim preko noci napuniti....I to odradi extra brzo.....Do 100% punim preko noci i potpuno mi je svejedno je to odradi za sat ili 3 sata....

 

 

8 godina
odjavljen
offline
Re: Demo s animiranim govancem govori baš sve o no
Feudalac kaže...
Nije nikakav apsurd jer je Samsung s nečim sto zove brzo punjenje tek stigao iPhone tako da, znaš, mi zapravo oduvijek živimo u svijetu brzog punjenja koje zovemo punjenje i ne radimo nikakvu dramu oko toga. Ako postoje zavidne budale - neka plate kako bi 24 sata visili na faceu

 Zasto onda ignorises pitanje zasto je apple ubacio QC u nove iphone kad je to vec imao???? 

8 godina
offline
Re: Demo s animiranim govancem govori baš sve o no
I sve tri generacije je iPhone uređaj koji unatoč svim tim android izumima ima jedno od najkraćih vremena potpunog punjenja. Dakako, uz ogradu da je plus model znatno sporiji ali je kao takav i uređaj s najduljim trajanjem baterije uopće.
Ja rekoh
8 godina
odjavljen
offline
Re: Demo s animiranim govancem govori baš sve o no
Feudalac kaže...
Odgovoreno ti je samo ti ne kužiš suptilne stvari. Treba te opaliti nekoliko puta po glavi kao i svakog tipičnog bosanca da ti uđe. Pa da ti velim direktno - uvodi ga da neinformiranih budalama uzme dodatne pare. Isto tako, čudio si se kako je moguće s punjačem za iPad brže puniti dosadašnje modele... moguće je jer specifikacija USB-a i Light kabela dopusta 1,6 ampera i taj se jači punjač i do sada nudio kao dodatna oprema pazi sad ovo - za iPhone. S tim punjačem je iPhone imao ne samo u minut jednako trajanje punjenja kao i najljući konkurent već najkraće vrijeme uopće. Sad je eto i službeno spomenuto samo iz razloga sto je uz osmicu moguće koristiti neapple bežične punjače kojih ima raznih snaga pa je sve nacrtano i za zadnju budalu da ne bi bilo eto nismo znali. Dovoljno jasno za tvoj slabo korišteni mozgić?

 Aaaaaaaaa cekaj malo... Moj slabo koristeni mozgic ne shvata... Sad je sa QC punjacem vrijeme punjenja isto kao i bez njega?  Znaci u stvari nema nista novo i apple laze da je uveo QC? Ili je moj slabo koristeni mogic lose shvatio ;) Jbg nisam ja na tvom nivou razmisljanja ja ipak godinama koristi androide sa qc i kad mi se telefon napuni do 50% za 20 tak minuta to se meni cini u stvari..... ;) Zanimljivo....

A posto si ti kupac iphone spadas u ove neinformirane budale? Ili si ti informiran ;) Ne znam jer ja ne kupujem apple proizvode ;)

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.9.2017 22:33 (Torent).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Demo s animiranim govancem govori baš sve o no
Feudalac kaže...
I sve tri generacije je iPhone uređaj koji unatoč svim tim android izumima ima jedno od najkraćih vremena potpunog punjenja. Dakako, uz ogradu da je plus model znatno sporiji ali je kao takav i uređaj s najduljim trajanjem baterije uopće.

 

 

 

 

 

ni ip6+ mu ne dode blizu

 

 

hoces reci, uredaj sa najgorim trajanjem baterije, u stvarnom svijetu, ne u onom fanboy svijetu

usput, kad pogledas kako ajfonov ekran izgleda pored samusngovih - komedija, sprdnja.. jos kad usporedis cijenu.. pljuvacka u facu

 

da skratimo; sto dalje sve se vise sramotis, ajd nemoj vise. molim te

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.9.2017 22:51 (digitall).
12 godina
offline
Re: Demo s animiranim govancem govori baš sve o no
Torent kaže...

 Aaaaaaaaa cekaj malo... Moj slabo koristeni mozgic ne shvata... Sad je sa QC punjacem vrijeme punjenja isto kao i bez njega?  Znaci u stvari nema nista novo i apple laze da je uveo QC? Ili je moj slabo koristeni mogic lose shvatio ;) Jbg nisam ja na tvom nivou razmisljanja ja ipak godinama koristi androide sa qc i kad mi se telefon napuni do 50% za 20 tak minuta to se meni cini u stvari..... ;) Zanimljivo....

A posto si ti kupac iphone spadas u ove neinformirane budale? Ili si ti informiran ;) Ne znam jer ja ne kupujem apple proizvode ;)

 Ne, tvoj mozgic ne može shvatiti najjednostavniju stvar. Appleov QC je u biti manja baterija. Dogodine će imati model s najbržim punjenjem na svijetu. Smanjiti će kapacitet baterije na 1000mAh :)

8 godina
odjavljen
offline
Re: Demo s animiranim govancem govori baš sve o no

Ne postoji nista izvan apple svijeta ;) Svake godine izdaju najbrzi iphone ikad x puta brzi od prvog iphonea ;)Ove godine izdali najbrzi iphone ikad koji je bio najbrzi koliko? pola sata? 

8 godina
offline
Re: Demo s animiranim govancem govori baš sve o no
Feudalac kaže...
Odgovoreno ti je samo ti ne kužiš suptilne stvari. Treba te opaliti nekoliko puta po glavi kao i svakog tipičnog bosanca da ti uđe.

 Language? Ne diraj mi u Bosance, puštit ču Edu Maajku na tebe! Ne vrijeđaj Bosance stavljajući ih u isti kontekst sa iPisdarijama, premudri su oni za to. 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Demo s animiranim govancem govori baš sve o no
Feudalac kaže...
Odgovoreno ti je samo ti ne kužiš suptilne stvari. Treba te opaliti nekoliko puta po glavi kao i svakog tipičnog bosanca da ti uđe. Pa da ti velim direktno - uvodi ga da neinformiranih budalama uzme dodatne pare. Isto tako, čudio si se kako je moguće s punjačem za iPad brže puniti dosadašnje modele... moguće je jer specifikacija USB-a i Light kabela dopusta 1,6 ampera i taj se jači punjač i do sada nudio kao dodatna oprema pazi sad ovo - za iPhone. S tim punjačem je iPhone imao ne samo u minut jednako trajanje punjenja kao i najljući konkurent već najkraće vrijeme uopće. Sad je eto i službeno spomenuto samo iz razloga sto je uz osmicu moguće koristiti neapple bežične punjače kojih ima raznih snaga pa je sve nacrtano i za zadnju budalu da ne bi bilo eto nismo znali. Dovoljno jasno za tvoj slabo korišteni mozgić?

 Ček ček... ono ti nije bio tipfeler, ti stvarno to tvrdiš??? Ajme koje alternativne činjenice, da ti pamet zatrokira. brkaš usput i WC sa QC.
Dakle ja svoj iphone onda krivo punim kad mu treba 3 puta više vremena (posebno za nadopunu, gdje samsung sa defaultnim adaptive fast chargerom roka na 75% u roku dok se spremim za odlazak na posao)? 
Ovaj set s kojim iphone dođe, to onda nevalja? Treba odmah kupovati drugi da bi se brže punio? Pa punim ga ja i sa ipad chargerom, ali ne vidim razliku. Bit će da krivo držim charger.
I sad su to službeno uveli, kažeš, da Neinformiranim budalama uzmu dodatne pare" a inače stalno imali najbrže punjenje u ovom kvadrantu galaksije? Javi se Trumpu ili barem Alex Jonesu, trebaju ovakve definitivno.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Demo s animiranim govancem govori baš sve o no
overhaul kaže...
Feudalac kaže...

brkaš usput i WC sa QC.

Ovaj set s kojim iphone dođe, to onda nevalja? Treba odmah kupovati drugi da bi se brže punio?  (...) a inače stalno imali najbrže punjenje u ovom kvadrantu galaksije? Javi se Trumpu ili barem Alex Jonesu, trebaju ovakve definitivno.

 E sad si ga pogodio u sridu 

 

Pokojni ćaća mi je govorio: "Pusti, treba ovakvih stvari. To ti je porez na budale. Da nema lutrije i cigareta ne bi se budžet punio. Da nema narodnjaka ne bi bilo novca za kazališta. Kupi merdžu pa misli da mu se ne vidi blato na opancima. Liječe komplekse i sretni su, svakome dobro."

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice