Dramatične promjene u Nokiji

poruka: 120
|
čitano: 27.116
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dramatične promjene u Nokiji".
14 godina
offline
RE: Dramatične promjene u Nokiji
alen-c kaže...
0verlord kaže...

Ti je dizes u neba!

A da? Cime to? Sve što kažem argumentiram, i u krajnjoj liniji imam pravo na svoje mišljenje.

I ne dižem Apple u nebesa ali sam protiv izokretanja istine i izmišljanja gluposti.

Jednostavno nastojim biti objektivan i ne mrzim ni jednu firmu kao neki na ovom forumu.

Jednostavo uz Apple je vezano previše stereotipa, izmišljotina i rekla kazala komentara.

Mnogi ga ne koriste, a rijetki su koji ga koriste pa da nisu zadovoljni.

Kako god nemoram Apple dizat u nebesa ni ja ni itko drugi.

Dovoljno je pogledat njihove prodajne rezultate i pametnome dosta.

Ostali ce se uvijek kaciti na neke gluposti i ponosno ustvrditi da baš oni koriste najbolju stvar

a svi ostali koji se ne slažu su budale.

Glupo razmišljanje, ali sto ljudi sto cudi..

100 zena 200 sisa

[img]http://i19.tinypic.com/5yb9xrm.png[/img]
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dramatične promjene u Nokiji
gamer2 kaže...

ljudi cemu panika,pa nece nokija propast.... svaka firma ima odredeni period u kojem stagnira ili nazaduje, to je sasvim normalno...

Nije li smiješno kako se na ovim forumima znamo ismijavati nekim medijima/osobama kada ne kuže tehnologiju a idu se njome baviti a koliko predviđanja o poslovnim krahovima i sl. na istim ovim forumima, da ti pamet stane... Čast izuzecima koji znaju što pričaju, ali oni najčešće mudro "šute" jer tko će meni sada sa sigurnošću reći kakvo će tržište mobilnih uređaja biti za 2, 3 ili 5 godina?

domicius
15 godina
protjeran
offline
RE: Dramatične promjene u Nokiji
alen-c kaže...

Nisi pošten. S jedne strane drugome govoriš da nije mjerilo nicega, a s druge strane smatraš da ce Nokia sad propast jer

je zanemarila tebe i neki mali postotak Symbian korisnika. Odkad si ti mjerilo necega a drugi nisu?

Decko je samo rekao što misli baš kao i ti.

Kao što vidite stvari za Symbian su završile a i bilo je i vrijeme.

Mi sad možemo samo nagađati što ce ovo znaciti za Nokiu, ali samo vrijeme ce pokazat,

baš kao i prodajni rezultati. Ja baš mislim da ce se Nokie sad bolje prodavati jer su našli full mocnog saveznika.

Nadam se da ce sad tržišni udio Nokie i WP7 skociti, jer premda volim Apple kao firmu, ne volim

monopol koji dobiva sve više. Konkurencija je jedino poželjno za nas korisnike.

  mali postotak? symbian je jos uvijek vodeca platforma i ak je to mali postotak, sta su onda svi drugi?

i nisam ni ja sam mjerilo nicega, al nas je puno, a on tvrdi da se symbian ne prodaje odlicno zato jer ga on nema...to je malo retardirana tvrdnja...

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dramatične promjene u Nokiji
grimyHR kaže...

  mali postotak? symbian je jos uvijek vodeca platforma i ak je to mali postotak, sta su onda svi drugi?

i nisam ni ja sam mjerilo nicega, al nas je puno, a on tvrdi da se symbian ne prodaje odlicno zato jer ga on nema...to je malo retardirana tvrdnja...

Nije baš poanta imam li ga ja, ti ili on. Stvar je vecine, a vecina nema. Druga je stvar što se u tom udjelu racunaju stari mobiteli koji još koriste Symbian,

kao i po meni oni koji uopce nisu smartphone ni tome namjenjeni. Npr.6120 classic je na Symbianu, baš kao i 5300, 5320, 5700, 6220 itd..

Taj Symbian je prilicno drugaciji od Symbian^3 a sve se to u statistikama trpa u isti koš.

Eto sestra mi ima 6120 classic a da ni nezna da je smartphone a izgledom izgleda kao najobicniji mob. A bome onda ga ni ne iskorištava za drugo osim glazbe, poziva i poruka.

Vjerujem da i vecina drugih tako s navedenim uređajima. Eto prodam vam taj smartphone 6120 classic za 370kn ako mislite da to toliko vrijedi, ali mislim da ništa od toga {#}

Mi osjećamo da je sve što radimo samo kap u oceanu. Ali ocean bi bio manji da nema te kapi.
15 godina
protjeran
offline
RE: Dramatične promjene u Nokiji
alen-c kaže...
grimyHR kaže...

  mali postotak? symbian je jos uvijek vodeca platforma i ak je to mali postotak, sta su onda svi drugi?

i nisam ni ja sam mjerilo nicega, al nas je puno, a on tvrdi da se symbian ne prodaje odlicno zato jer ga on nema...to je malo retardirana tvrdnja...

Nije baš poanta imam li ga ja, ti ili on. Stvar je vecine, a vecina nema. Druga je stvar što se u tom udjelu racunaju stari mobiteli koji još koriste Symbian,

kao i po meni oni koji uopce nisu smartphone ni tome namjenjeni. Npr.6120 classic je na Symbianu, baš kao i 5300, 5320, 5700, 6220 itd..

Taj Symbian je prilicno drugaciji od Symbian^3 a sve se to u statistikama trpa u isti koš.

Eto sestra mi ima  6120 classic a da ni nezna da je smartphone a izgledom izgleda kao najobicniji mob. A bome onda ga ni ne iskorištava za drugo osim glazbe, poziva i poruka.

Vjerujem da i vecina drugih tako s navedenim uređajima.  Eto prodam vam taj smartphone 6120 classic za 370kn ako mislite da to toliko vrijedi, ali mislim da ništa od toga  {#}

  ista je situacija sa androidom, ios-om i wp7, vecina ljudi koja ih kupi ni nezna sta je kupila tak da ne seri, a racuna se prodaja i symbian se jos uvjek najbolje prodaje, makar nece dugo jer ipak se mora boriti protiv sto proizvodaca, al s obzirom na to mislim da je to sta symbian jos uvjek radi na trzistu impresivno

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.2.2011 12:28 (grimyHR).
16 godina
offline
Dramatične promjene u Nokiji

Što više čitam o ovoj suradnji čak mi se i čini dobrim potezem, ako M$ "popusti" Nokiji, mogla bi se ljepa to platforma složiti? Pravi konkurent Androutu, odnosno sasvim nešto drugo sa svojom publikom?

 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dramatične promjene u Nokiji
grimyHR kaže...

  ista je situacija sa androidom, ios-om i wp7, vecina ljudi koja ih kupi ni nezna sta je kupila tak da ne seri, a racuna se prodaja i symbian se jos uvjek najbolje prodaje, makar nece dugo jer ipak se mora boriti protiv sto proizvodaca, al s obzirom na to mislim da je to sta symbian jos uvjek radi na trzistu impresivno

Ne "serem", i mogao bi se malo pouciti bontonu, cini mi se da Symbian preosobno shvacas {#}
Stvar kod mobova s iOS-om i WP7 je što nude puno više funkcija i aplikacija, touchscreen ekrane i puno su skuplji.

Tako da je puno manja mogucnost slucajne kupovine uređaja baš zbog cijene. 

Druga stvar je što se uvijek nađe neka plavuša ili seljacina koja uzme iPhone jer ce tako "bit glavni baja".

Ali ipak mislim da je veci dio iPhone kupaca koji su svjesni da uzimaju pametni telefon, koji puno toga može, 

i gotovo svi na njega instaliraju gomilu programa ili ako ništa drugo igrica, dok

s druge str.dobar dio korisnika s npr.baš tom 6120 classic nema pojma da je to pametan telefon,

ništa ne instalira na njega i onda poludi kad pocne blokati jer nezna izlazit iz programa kako treba

(ostaju upaljeni u pozadini stalno i to ti je jedan od razloga zašto vecini punokrvni multitasking uopce netreba).

Ja smatram da je u svakom slucaju više profitirao onaj koji je uzeo iPhone, jer je dobio ili vrlo dobar (rekao bi odlican)

smartphone ili odlicnu šminku da se preserava. Kako god, ono što je netko želio, i dobio je.

Ali ti ionako smatraš vjerojatno da ja kao ni kolega nisam mjerilo nicega, nego da se sve vrti oko tebe.

Zato nema smisla da ti uopce odgovaram, pogotovo uz takvo tvoje ponašanje. {#}

 

Mi osjećamo da je sve što radimo samo kap u oceanu. Ali ocean bi bio manji da nema te kapi.
15 godina
protjeran
offline
RE: Dramatične promjene u Nokiji
alen-c kaže...
grimyHR kaže...

  ista je situacija sa androidom, ios-om i wp7, vecina ljudi koja ih kupi ni nezna sta je kupila tak da ne seri, a racuna se prodaja i symbian se jos uvjek najbolje prodaje, makar nece dugo jer ipak se mora boriti protiv sto proizvodaca, al s obzirom na to mislim da je to sta symbian jos uvjek radi na trzistu impresivno

Ne "serem", i mogao bi se malo pouciti bontonu, cini mi se da Symbian preosobno shvacas  {#}
Stvar kod mobova s iOS-om i WP7 je što nude puno više   funkcija i aplikacija, touchscreen ekrane i puno su skuplji.

Tako da je puno manja mogucnost slucajne kupovine uređaja baš zbog cijene.

Druga stvar je što se uvijek nađe neka plavuša ili seljacina koja uzme iPhone jer ce tako "bit glavni baja".

Ali ipak mislim da je veci dio iPhone kupaca koji su svjesni da uzimaju pametni telefon, koji puno toga može,

i gotovo svi na njega instaliraju gomilu programa ili ako ništa drugo igrica, dok

s druge str.dobar dio korisnika s npr.baš tom 6120 classic nema pojma da je to pametan telefon,

ništa ne instalira na njega i onda poludi kad pocne blokati jer nezna izlazit iz programa kako treba

(ostaju upaljeni u pozadini stalno i to ti je jedan od razloga zašto vecini punokrvni multitasking uopce netreba).

Ja smatram da je u svakom slucaju više profitirao onaj koji je uzeo iPhone, jer je dobio ili vrlo dobar (rekao bi odlican)

smartphone ili odlicnu šminku da se preserava. Kako god, ono što je netko želio, i dobio je.

Ali ti ionako smatraš vjerojatno da ja kao ni kolega nisam mjerilo nicega, nego da se sve vrti oko tebe.

Zato nema smisla da ti uopce odgovaram, pogotovo uz takvo tvoje ponašanje.  {#}

 

1.kojih to funkcija, objasni

2.aplikacije za sve imas i na symbianu, jedino sto nema 1000 aplikacija koje rade isti k*rac

3.to sto su ljudi idioti koje ne znaju baratati uredajem koji su kupili, a za takve postoje uputstva jedino sto su preljeni da bi i to procitali, nije opravdanje, glupe ljude treba sterilizirati, oduzeti im pravo glasa, pobrinuti se da dobiju posao adekvatan njihovim mentalnim mogucnostima i oduzeti im pravo raspolaganja zaradenom imovinom nego taj posao prepustiti nekom adekvatnom....

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
14 godina
offline
Dramatične promjene u Nokiji

Samo nek se mjenjaju na bolje...

www.facebook/Battlefield3.Info
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dramatične promjene u Nokiji
grimyHR kaže...
alen-c kaže...

Ne "serem", i mogao bi se malo pouciti bontonu, cini mi se da Symbian preosobno shvacas {#}
Stvar kod mobova s iOS-om i WP7 je što nude puno više   funkcija i aplikacija, touchscreen ekrane i puno su skuplji.

Tako da je puno manja mogucnost slucajne kupovine uređaja baš zbog cijene.

Druga stvar je što se uvijek nađe neka plavuša ili seljacina koja uzme iPhone jer ce tako "bit glavni baja".

Ali ipak mislim da je veci dio iPhone kupaca koji su svjesni da uzimaju pametni telefon, koji puno toga može,

i gotovo svi na njega instaliraju gomilu programa ili ako ništa drugo igrica, dok

s druge str.dobar dio korisnika s npr.baš tom 6120 classic nema pojma da je to pametan telefon,

ništa ne instalira na njega i onda poludi kad pocne blokati jer nezna izlazit iz programa kako treba

(ostaju upaljeni u pozadini stalno i to ti je jedan od razloga zašto vecini punokrvni multitasking uopce netreba).

Ja smatram da je u svakom slucaju više profitirao onaj koji je uzeo iPhone, jer je dobio ili vrlo dobar (rekao bi odlican)

smartphone ili odlicnu šminku da se preserava. Kako god, ono što je netko želio, i dobio je.

Ali ti ionako smatraš vjerojatno da ja kao ni kolega nisam mjerilo nicega, nego da se sve vrti oko tebe.

Zato nema smisla da ti uopce odgovaram, pogotovo uz takvo tvoje ponašanje. {#}

 

1.kojih to funkcija, objasni

2.aplikacije za sve imas i na symbianu, jedino sto nema 1000 aplikacija koje rade isti k*rac

3.to sto su ljudi idioti koje ne znaju baratati uredajem koji su kupili, a za takve postoje uputstva jedino sto su preljeni da bi i to procitali, nije opravdanje, glupe ljude treba sterilizirati, oduzeti im pravo glasa, pobrinuti se da dobiju posao adekvatan njihovim mentalnim mogucnostima i oduzeti im pravo raspolaganja zaradenom imovinom nego taj posao prepustiti nekom adekvatnom....

 1. mislim nude u startu više funkcija tipa wifi, GPS, bolje kamere i sl.od uređaja tipa 6120 classic koja se isto vodi pod smartphone i pojacava

taj "ogroman" udio Symbiana. Uostalom da je on toliko ogroman i da stalno raste koliko i drugi, zar bi Nokia prelazila na WP7? Na to si pitanje odgovori sam.

 

2. Nemaš baš za sve aplikacije na Symbianu. Istina je da imaš dosta aplikacija na App storeu koje imaju jednaku ili sl.funkciju.

Ali ih je puno veci koje su potpuno originalne. Zanimljivo je da likovi poput tebe kritiziraju restrikcijsku politiku Applea kad

brani neke aplikacije cesto zbog razloga jer jednake postoje, a s druge strane im ne valja da ima sve i svašta na App storeu.

Apple bar radi taj balans. Zašto bi imao za birati samo 5(ako ih i toliko postoji) aplikacija za navigaciju na OVI storeu, kad

na App storeu imam njih 50 barem. Stalno se žalite da vam Apple ne daje mogucnost biranja, a u aplikacijama

gotovo da nemaju granica.

Osim toga nece li više biti razlicitih aplikacija u App storeu koji ih broji sad možda vec 500 000,

nego u OVI storeu koji ih broji  ni sma neznam kolko 50 000? (sumnjam da i tolko).

Npr.aplikacije koje OVI store nema: interaktivni Netterovi atlasi anatomije i histologije (nekih 5 verzija postoji), m-zaba, Plivine aplikacije,

m-konzum, ... Sve te koristim. Trebam li još nabrajati?

 

3. Tako je! Baš nam fali novi diktator tipa Hitler! Ubij sve koji drugacije razmišljaju ili koriste drugaciji mobitel.

Zatvori ih u logore, muci ih tako da im daš kineske mobitele jer ionako drugacije razmišljaju i tehnologija im

nije glavna zanimacija u životu.

Jedan doktor ce možda kupit iPhone samo zato jer mu na njemu postoji jedna aplikacija koja mu služi za citanje strucnih

casopisa. On je za tebe idiot jer nezna npr.koristit Facetime ili pola mogucnosti iPhonea.

Ajmo ga kastrirati ili šta vec, jer je idijot koji nezna koristi mobitel koji je puno platio.

On je idiot premda zna izvrsno podrucje svog rada - medicinu, a ne kuzi se u tehniku.

A danas sutra ce ti možda baš taj kreten spasiti život ili nekom od tvojih.

To je samo primjer.

 

Pametnome dosta!

Mi osjećamo da je sve što radimo samo kap u oceanu. Ali ocean bi bio manji da nema te kapi.
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.2.2011 15:11 (alen-c).
15 godina
protjeran
offline
RE: Dramatične promjene u Nokiji
alen-c kaže...

  1. mislim nude u startu više funkcija tipa wifi, GPS, bolje kamere i sl.od uređaja tipa 6120 classic koja se isto vodi pod smartphone i pojacava

taj "ogroman" udio Symbiana. Uostalom da je on toliko ogroman i da stalno raste koliko i drugi, zar bi Nokia prelazila na WP7? Na to si pitanje odgovori sam.

 

2. Nemaš baš za sve aplikacije na Symbianu. Istina je da imaš dosta aplikacija na App storeu koje imaju jednaku ili sl.funkciju.

Ali ih je puno veci koje su potpuno originalne. Zanimljivo je da likovi poput tebe kritiziraju restrikcijsku politiku Applea kad

brani neke aplikacije cesto zbog razloga jer jednake postoje, a s druge strane im ne valja da ima sve i svašta na App storeu.

Apple bar radi taj balans. Zašto bi imao za birati samo 5(ako ih i toliko postoji) aplikacija za navigaciju na OVI storeu, kad

na App storeu imam njih 50 barem. Stalno se žalite da vam Apple ne daje mogucnost biranja, a u aplikacijama

gotovo da nemaju granica.

Osim toga nece li više biti razlicitih aplikacija u App storeu koji ih broji sad možda vec 500 000,

nego u OVI storeu koji ih broji   ni sma neznam kolko 50 000? (sumnjam da i tolko).

Npr.aplikacije koje OVI store nema: interaktivni Netterovi atlasi anatomije i histologije (nekih 5 verzija postoji), m-zaba, Plivine aplikacije,

m-konzum, ... Sve te koristim. Trebam li još nabrajati?

 

3. Tako je! Baš nam fali novi diktator tipa Hitler! Ubij sve koji drugacije razmišljaju ili koriste drugaciji mobitel.

Zatvori ih u logore, muci ih tako da im daš kineske mobitele jer ionako drugacije razmišljaju i tehnologija im

nije glavna zanimacija u životu.

Jedan doktor ce možda kupit iPhone samo zato jer mu na njemu postoji jedna aplikacija koja mu služi za citanje strucnih

casopisa. On je za tebe idiot jer nezna npr.koristit Facetime ili pola mogucnosti iPhonea.

Ajmo ga kastrirati ili šta vec, jer je idijot koji nezna koristi mobitel koji je puno platio.

On je idiot premda zna izvrsno podrucje svog rada - medicinu, a ne kuzi se u tehniku.

A danas sutra ce ti možda baš taj kreten spasiti život ili nekom od tvojih.

To je samo primjer.

 

Pametnome dosta!

  1. ne nude nista vise u istom cjenovnom razredu, ne mozes usporedivati smartphone od 300 i 1500kn, a na 6120 isto mozes koristiti gps uz samo dodavanje 200kn

  2. knjige nisu aplikacije, isto tak ju mozes otvoriti na bilo kojem smarthoneu u pdf-u il bilo kojem ebook formatu, knjige NISU aplikacije

  3. ja nisam nista tako rekao tak da ne seri

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.2.2011 15:35 (grimyHR).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dramatične promjene u Nokiji
grimyHR kaže... 

3.to sto su ljudi idioti koje ne znaju baratati uredajem koji su kupili, a za takve postoje uputstva jedino sto su preljeni da bi i to procitali, nije opravdanje, glupe ljude treba sterilizirati, oduzeti im pravo glasa, pobrinuti se da dobiju posao adekvatan njihovim mentalnim mogucnostima i oduzeti im pravo raspolaganja zaradenom imovinom nego taj posao prepustiti nekom adekvatnom....

 

grimyHR kaže...

  1. ne nude nista vise u istom cjenovnom razredu, ne mozes usporedivati smartphone od 300 i 1500kn, a na 6120 isto mozes koristiti gps uz samo dodavanje 200kn

  2. knjige nisu aplikacije, isto tak ju mozes otvoriti na bilo kojem smarthoneu u pdf-u il bilo kojem ebook formatu, knjige NISU aplikacije

  3. ja nisam nista tako rekao tak da ne seri

1. Apple ce vjerojatno uskoro ponuditi, a Android ionako vec dugo nudi takve mobitele. HTC Wildfire je samo jedan takav primjer. Košta oko 600-800kn.

U oglasniku ga ima i za 500kn, dakle 100kn od maloprije navedene Nokie sa duplo manje funkcija.

 

2. Vidi se da nemaš blage! Ovi interaktivni histološki i anatomski atlasi nisu knjige nego aplikacije koje pomažu u ucenju i interaktivne su prirode.

Osim toga to je samo dio moga odgovora za koji si se zakacio u nadi da sam nešto fulao. Fail!

 

3. Gornji citat ti je odgovor. Daj malo citaj sam sebe i razmišljaj što pišeš. Nadam se da nisi mislio tako i da si

to napisao u revoltu, jer to što si napisao meni zvuci bolesno.

Mi osjećamo da je sve što radimo samo kap u oceanu. Ali ocean bi bio manji da nema te kapi.
14 godina
neaktivan
offline
Dramatične promjene u Nokiji

Što se toliko svađate oko Symbiana.. Pa evo i vlastita ga se kompanija odrekla, to ne govori dovoljno?

Ako ga do sada nisi bili sposobni modernizirati i učiti ga konkurentnim iOS-u, Androidu i WP7 onda je to znak da je njegovo vrijeme prošlo.

 
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Dramatične promjene u Nokiji
Dom031 kaže...

Što se toliko svađate oko Symbiana.. Pa evo i vlastita ga se kompanija odrekla, to ne govori dovoljno?

Ako ga do sada nisi bili sposobni modernizirati i učiti ga konkurentnim iOS-u, Androidu i WP7 onda je to znak da je njegovo vrijeme prošlo.

Isto ka i šta imaju apple fanboyevi tako postoje i symbian fanboyevi. 

When you realize why you call Zeus a myth, you'll understand why I don't belive in your god.
15 godina
protjeran
offline
RE: Dramatične promjene u Nokiji
alen-c kaže...
grimyHR kaže... 

3.to sto su ljudi idioti koje ne znaju baratati uredajem koji su kupili, a za takve postoje uputstva jedino sto su preljeni da bi i to procitali, nije opravdanje, glupe ljude treba sterilizirati, oduzeti im pravo glasa, pobrinuti se da dobiju posao adekvatan njihovim mentalnim mogucnostima i oduzeti im pravo raspolaganja zaradenom imovinom nego taj posao prepustiti nekom adekvatnom....

 

grimyHR kaže...

  1. ne nude nista vise u istom cjenovnom razredu, ne mozes usporedivati smartphone od 300 i 1500kn, a na 6120 isto mozes koristiti gps uz samo dodavanje 200kn

  2. knjige nisu aplikacije, isto tak ju mozes otvoriti na bilo kojem smarthoneu u pdf-u il bilo kojem ebook formatu, knjige NISU aplikacije

  3. ja nisam nista tako rekao tak da ne seri

1. Apple ce vjerojatno uskoro ponuditi, a Android ionako vec dugo nudi takve mobitele.  HTC Wildfire je samo jedan takav primjer. Košta oko 600-800kn.

U oglasniku ga ima i za 500kn, dakle 100kn od maloprije navedene Nokie sa duplo manje funkcija.

 

2. Vidi se da nemaš blage! Ovi interaktivni histološki i anatomski atlasi nisu knjige nego aplikacije koje pomažu u ucenju i interaktivne su prirode.

Osim toga to je samo dio moga odgovora za koji si se zakacio u nadi da sam nešto fulao. Fail!

 

3. Gornji citat ti je odgovor. Daj malo citaj sam sebe i razmišljaj što pišeš. Nadam se da nisi mislio tako i da si

to napisao u revoltu, jer to što si napisao meni zvuci bolesno.

  htc wildfire u vipu kosta 1800kn, pretpostavljam da ni drugdje nije velika razlika, tako da seres, a nokia 6120 je uredaj star 3-4 godine koji uopce ne ulazi u statistiku

pod dve se uopce necu prepirat, to su knjige, interaktivne il ne, necu ih citati na lcd-u nego na papiru ili e-inku

i za trece mi nadi   di sam ja napisao da nekog treba ubiti, ili da to treba uciniti prema tome koji OS koristi

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dramatične promjene u Nokiji
alen-c kaže...
dobar dio korisnika poludi kad pocne blokati jer nezna izlazit iz programa kako treba

(ostaju upaljeni u pozadini stalno i to ti je jedan od razloga zašto vecini punokrvni multitasking uopce netreba)

Jel znaju pogasiti programe na računalu? To je "punokrvni" multitasking pa se s time snađu. Dakle, da se razumijemo, pod "punokrvni" multitasking ja smatram sistem koji neće skrivati programe koji su upaljeni i kod kojeg se neće ništa posebno morati učiti kako ugasiti programe. Dakle, većina korisnika će biti svjesna svih upaljenih programa bez ikakvog problema. Po meni je to za sada jedino Palm uspio napraviti kako treba sa webOS-om.

domicius
14 godina
neaktivan
offline
Dramatične promjene u Nokiji

Još mi radi 3310{#}

uguglajte XHAMSTER-najbolja porno stranica
 
0 0 hvala 0
13 godina
suspendiran
offline
Dramatične promjene u Nokiji

Može mi li netko i na osnovu jakog makar jednog argumenta dokazati da je Nokia kao brend (nemojte sada brojiti prodane u svijetu sve mobove,uzimam samo u obzir N8), jača od HTC-a, (uzimam u obzir samo HTC DHD), Zbog čega bi Symbian mogao biti bolji od Androida, i kako je OVI moguće usporediti sa Android marketom???? Molim samo jedan jaki ali kvalitetan argument po stavci pitanja!!!! 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Dramatične promjene u Nokiji
ATJLučko kaže...

Zbog čega bi Symbian mogao biti bolji od Androida, Molim samo jedan jaki ali kvalitetan argument po stavci pitanja!!!! 

USBotg

podržava mkv

može manipulirati zaštićenim sd karticama (famozne sd kartice koje WP7 "uništi" symbian može bez problema formatirati nazad u "normalan oblik" i naravno može ih koristiti u tom modu)

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
15 godina
protjeran
offline
Re: Dramatične promjene u Nokiji
Paolo2612 kaže...
ATJLučko kaže...

Zbog čega bi Symbian mogao biti bolji od Androida, Molim samo jedan jaki ali kvalitetan argument po stavci pitanja!!!!

USBotg

podržava mkv

može manipulirati zaštićenim sd karticama (famozne sd kartice koje WP7 "uništi" symbian može bez problema formatirati nazad u "normalan oblik" i naravno može ih koristiti u tom modu)

  nemoj zaboraviti da jedini ima silverlight, nije nesto, al to cak ni MSov os nema, bar ne u browseru da budem precizniji

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
16 godina
neaktivan
offline
Re: Dramatične promjene u Nokiji
grimyHR kaže...
  nemoj zaboraviti da jedini ima silverlight, nije nesto, al to cak ni MSov os nema, bar ne u browseru da budem precizniji

I službeni office mobile od microsofta, FM odašiljač, GPU akceleraciju i još par stvari.

 

Gore sam nabrojio stvari koje sam se prve sjetio tj. zbog kojih bi ja uzeo symbian ispred ostale konkurencije

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
13 godina
suspendiran
offline
Dramatične promjene u Nokiji

Prijatelju, OK odovor, ali to nema baš nikakve veze u odnosu N8 i DHD, kao prvo, kao drugo po mom mišljenju, skromnom naravno Symbian je malkice bolji danas nego tamo neke 2005 ako se ne varam kada sam ja koristio Nikiu N80 koji je u svakom po meni segmentu bio bolji od nekog HTc TytN-a. Nedavno je GSMARENA objavila kako je porast Android tržišta, marketa i mobova u veelikom porastu i pretposravljam kako stoje stvari da će rasti iz dana u dan sve više, Symbian u nekim Nokia mobovima/smartphonima ima full primjenu, dok kako čujem od korisnika HTC Wildfirea, koji kazuju kako su jako zadovoljni s njima. Jedno tehničko pitanje za sve na forumu, a između nekoliko razloga zbog čega sam odustao od E72 i Symbiana, kada sam pozivao nekog, ma bilo kogal, nije bitno, pokazivalo mise je upozorenje da mi je uključeno preusmjeravanje poziva. Problem je počeo dok sm još imao N85 Gb, da li je možda feler/kvar/štogod bio na SIM kartici???? Akjo netko ima takvo iskustvo, molim za odgovor!!!! 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Dramatične promjene u Nokiji
ATJLučko kaže...

Prijatelju, OK odovor, ali to nema baš nikakve veze u odnosu N8 i DHD, kao prvo, kao drugo po mom mišljenju, skromnom naravno Symbian je malkice bolji danas nego tamo neke 2005 ako se ne varam kada sam ja koristio Nikiu N80 koji je u svakom po meni segmentu bio bolji od nekog HTc TytN-a. Nedavno je GSMARENA objavila kako je porast Android tržišta, marketa i mobova u veelikom porastu i pretposravljam kako stoje stvari da će rasti iz dana u dan sve više, Symbian u nekim Nokia mobovima/smartphonima ima full primjenu, dok kako čujem od korisnika HTC Wildfirea, koji kazuju kako su jako zadovoljni s njima. Jedno tehničko pitanje za sve na forumu, a između nekoliko razloga zbog čega sam odustao od E72 i Symbiana, kada sam pozivao nekog, ma bilo kogal, nije bitno, pokazivalo mise je upozorenje da mi je uključeno preusmjeravanje poziva. Problem je počeo dok sm još imao N85 Gb, da li je možda feler/kvar/štogod bio na SIM kartici???? Akjo netko ima takvo iskustvo, molim za odgovor!!!!

  ti si garant na tele2, meni to na svakom mobu pokazuje u zadnjih par mjeseci

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
14 godina
neaktivan
offline
Dramatične promjene u Nokiji

Super je da su napravili ovaj dogovor, sada nokia moze raditi sa wp7 sto hoće. Dok nokia ubaci svoju stručnost glede multitaskinga, optimizacije softwera, podrske za sve moguće dbit ćemo wp7 kakvog ne bismo mogli kod drugih proizvođača. To će biti jedan golemi i vrlo moćan ecosystem s nevjerojatnim potencijalom. No, vidjet ćemo kako će se sve odvijati... :)

Ustanite kao lavovi iz drijemeža, stresite lance ko rosu sa vas, vas je mnogo a njih je - malo.
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.2.2011 18:54 (wanderer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
suspendiran
offline
Re: Dramatične promjene u Nokiji

GrimyHR, od 1997 samo na T-mobile-u, no way u TELE2 budi 1000% siguran. BTW zar to onda nije neki feler do mreže, a kako to prekinuti ako nema preusmjeravanja???? 

15 godina
protjeran
offline
Re: Dramatične promjene u Nokiji
ATJLučko kaže...

GrimyHR, od 1997 samo na T-mobile-u, no way u TELE2 budi 1000% siguran. BTW zar to onda nije neki feler do mreže, a kako to prekinuti ako nema preusmjeravanja????

  nemam pojma, meni to na tele2 sad vec mjesecima izbacuje i na wm i androidu i symbianu, al posto mi ne trosi nista vise ne brinem se

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
16 godina
offline
Re: Dramatične promjene u Nokiji
ATJLučko kaže...

GrimyHR, od 1997 samo na T-mobile-u, no way u TELE2 budi 1000% siguran. BTW zar to onda nije neki feler do mreže, a kako to prekinuti ako nema preusmjeravanja???? 

 

Da li ti je aktivna funkcija "tko me zvao"?

 

Kad sam u Italiji, u mob ubacim SIM talijanskog Vodafonea, i pri svakom pozivu me Nokia upozorava da imam ukljuceno preusmjeravanje. Obzirom da je kod njih po defaultu ukljucena "Chiama Me" funkcija (usporedivo s "tko me zvao"), ustanovio sam da je ona "krivac".

13 godina
suspendiran
offline
Re: Dramatične promjene u Nokiji

Na sreću, prodao sam Nokiu, pa neka se sada brine novi user, ALI svaka dobronamjerna sugestija je dobrodošla. Imam frenda sa C6-00 koji ima istu muku, budem to provjerio kod njega kako šljaka!!!! Inače niti ja, niti frend otkada ima tu Nokiu nije bio ausland. 

16 godina
offline
Re: Dramatične promjene u Nokiji

Nema to veze s odlaskom u druge zemlje, već sa tvojim operaterom (T-Mobile). Ako su ti oni aktivirali funkciju ti ju jednostavno možeš isključiti slanjem sms-a.

16 godina
neaktivan
offline
Dramatične promjene u Nokiji

Šef nokie u Americi zamijenjen Microsoftovim veteranom

 

 

Sada mi ovo sve više i više liči na onaj "vic" što kruži internetom:

 

Što dobiješ spajanjem Microsofta i Nokie? Microsoft

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.2.2011 12:25 (Paolo2612).
 
8 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice