Francuski zakon na udaru

poruka: 10
|
čitano: 2.497
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Francuski zakon na udaru".
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Francuzi đonom na piratstvo
15 godina
offline
Francuski zakon na udaru

E ovo sam ja pokušavao objasniti. Ljudi koji vide kako ovaj zakon nema svrhe i da se može zloupotrjebiti na razne načine se bune - pa imaju i pravo na to.

Sometime the best defense is to attack!
 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Francuski zakon na udaru

'Aj nek se ne'ko zaleti do ovih iz "Francuzi đonom na piratstvo", vrijeme je da se rasprava premjesti ovdje.Belji se

 

Mislim da zakon ipak neće proći.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Francuski zakon na udaru

Naravno da taj zakon nece proci u Francuskoj. Tako sta moze zazivjeti samo kod nas Smijeh

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Francuski zakon na udaru

Ajme meni kako je lijepo čitat ovakvo nešto. Imaš osjećaj da je to neki drugi, daleki svemir. Čim pročitaš "pokretanje sudskog postupka zbog nepoštivanja zakona o temeljnim ljudskim pravima i slobodama", znaš da to nije Balkan!

Down goes the window, out goes the heat!
Moj PC  
2 2 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Francuski zakon na udaru

Pa što bi još EU ZAMP reketari htjeli? Korisnici plaćaju dvostruki porez na tobožnju naknadu za autorska prava.

Developers,developers,developers...coming and coming and coming...
 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Francuski zakon na udaru
the_tux kaže...

Pa što bi još EU ZAMP reketari htjeli? Korisnici plaćaju dvostruki porez na tobožnju naknadu za autorska prava.

 E ovo si dobro rekel.Dobivaju miljune i miljune od tih nameta i sad još žele više.
15 godina
neaktivan
offline
Francuski zakon na udaru

Mi se takvih zakona ne trebamo pribojavati.

Prvo treba ova naša gamad naučiti što je bradband.

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Francuski zakon na udaru

Pa hvala bogu da se bune. Ukoliko bi bilo gdje na svijetu takav zakon bio donesen, to bi bio opasan presedan koji bi moguće utro put drugim sličnim zakonima kojima bi ljudske slobode zaista bile ozbiljnije narušene.

Ne kazem da je OK piratstvo, ali gdje bi se točno postavila granica što je a što nije OK?

Teško je tu jasno definirati pravne klauzule kad je internet u pitanju Neodlučan

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Francuski zakon na udaru

Potpuno ocekivano, taman posla da ce kojekakve socijalne grupe i podupiratelji slobode misljenja promac (zlatnu koku) za tuzenje vlade, naime to se u svjetu dosta cesto radi i nije presedan. Zakno je glup i nepromisljen a i u slucaju da prode nastupit ce gradanska neposlusnos.

Zlo i Naopako
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Francuski zakon na udaru

Ono kad je FBI hvatao ljude koji su skinuli wolverine mjesec dana prije dolaska u kina još razumijem, ali, ovo uopće nema smisla....to je kao da mi fizički pošalju policajca u stan koji bi doslovno morao stajati pored mene 24 sata dnevno sa škarama, držati kabel, gledati što ja radim i u slučaju odlaska na neku *****.org stranicu koja slučajno sadrži torrente rezati žice, ali ne, ovo je drugačije, ovdje će nekakva baza podataka postati policija, sud i krvnik, i to sve na osnovi pogađanja.

Oni nemaju pravo doći mi u stan, pa bi stoga jedini način zaobilaženja ovoga zakona po meni bilo stvaranje vlastitog ISP-a....

Vir prudens non contra ventum mingit...
 
2 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Francuzi đonom na piratstvo
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice