I Microsoft priznaje da je s Windows mobitelima go

poruka: 84
|
čitano: 10.609
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "I Microsoft priznaje da je s Windows mobitelima go".
8 godina
odjavljen
offline
Re: I Microsoft priznaje da je s Windows mobitelim
knight kaže...
....

 

Hmm, ne znam jesi li bio na WP temi i vidio ekipu s Androida (torent, karlanal, andjeo gabriel ili kako vec i jos par njih) - bili su aktivniji od WP korisnika. Sada se nasladjuju time sto je WP propao (mada su i prije par godina isto to radili). Ne kontam u cemu je ceif, meni njihovo ponasanje fakat lici na poremecaj.

 

 

 

 Da  si pazljivo pratio znao bi da je vise mojih on topic postova nego ekipa tipa dick koji izvali cistu laz, uragana koji valjda niti jedan nije napiosa da je on topic i davora koji samo vrijedja....

 Ne nasludjujemo se nego dugo govorimo ono sto je sad rekao valjda covjek koji je najmjerodavniji da to kaze....

 

Podjebavanje je samo psoljedica vrijedjanja, glušposti i laganja likova koji su kao WP korisnici....

A i ja i ostali stalno govorimo da nam je zao sto je tako ali je tako... A ekipa onda krene sa laganjem vrijedjanjem i sl.... 

 

Al valjda je tako kad djeci diras igracku... ISta taklva je ekipa na Iphone temama... NEdaj boze da kazes nesto lose.... Sve je idealno savrseno i bas kakvo treba makar je prosle godine bilo totalno suprotno i tada je isto tako bili sve savrseno idealno i sve kako treba....

7 godina
neaktivan
offline
Re: I Microsoft priznaje da je s Windows mobitelim
Trolent,sad se fokusiraj na ios
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: I Microsoft priznaje da je s Windows mobitelim
Windows phone imam jos od CE, preko 5, pa nadalje. Sad ih imam 4 koji se upotrebljavaju. L920, L930, L950 i L435. Imao sam nekoliko androida. Velika steta sto je MS upropastio ovu platformu jer je za razliku od Androida OS a ne igracka. Steta...
 
3 8 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
I Microsoft priznaje da je s Windows mobitelima go

Jebiga, nije winphone nije imao podršku od nikog, od MS, google-a, developera pa na kraju i korisnika... Šteta jer je neke stvari imao fenomenalno rješene.

steam: skank666 origin:IhrvojeI
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: I Microsoft priznaje da je s Windows mobitelim
Brk kaže...
Windows phone imam jos od CE, preko 5, pa nadalje. Sad ih imam 4 koji se upotrebljavaju. L920, L930, L950 i L435. Imao sam nekoliko androida. Velika steta sto je MS upropastio ovu platformu jer je za razliku od Androida OS a ne igracka. Steta...

Ja imao u doba WM6. Da su ostali na tom konceptu vjerojatno ne bih nikad ni prešao na Android. A jbg.

11 godina
offline
I Microsoft priznaje da je s Windows mobitelima go

Iz razloga zbog kojih Linux nikako da zamjeni Windowse, tako ni WP nikako da zamjeni Android (OSx i iOS je svjet za sebe).

 

Ali kako Linuxaši ne odustaju tako nije trebao ni Microsoft. Ali jebiga, Linuksaše vodi ljubav, a Microsoft profit.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
I Microsoft priznaje da je s Windows mobitelima go

Da, čista ljubav. Prema novcu. Kao da Linux Foundation ne plaća Torvaldsa, vjerovatno ništa manje nego što diša MS-a ili Googlea ima. Pazi, njega plaća grozd kompanija, a ne jedna. I severi su sigurno veće tržište od desktopa.

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.10.2017 19:48 (hrvooje).
 
8 0 hvala 0
11 godina
offline
I Microsoft priznaje da je s Windows mobitelima go

Samo da mi ne killswitch-aju NOKIU 830.

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
I Microsoft priznaje da je s Windows mobitelima go

sa i bez ove poruke ovo je jasno kao dan već mjesecima (godinama) unazad

Netko radi što zna a netko zna šta radi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: I Microsoft priznaje da je s Windows mobitelim
Rip WP
Poslano sa Samsung Galaxy J5 2016
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: I Microsoft priznaje da je s Windows mobitelim
Znaci gotovo je,jos samo dve godine podrske,skoro kao android
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
I Microsoft priznaje da je s Windows mobitelima go

Lumia 630.  Najbolji smarthone koji sam imao. Baterija traj 2+ dana, ne ruši se, stabilan, brz, radi po ljeti, radi po zimi, radi u svim uvjetima.

Koristio sam ga dvije godine, a onda mi je pao sa platforme na beton sa kojih 10 metara i to je bio game over.

 

Onda sam kupio Moto G3. Ispočetka je bio odličan, onda je stigao update na Marshmallow i baterija je sa 2 dana trajanja pala na na pola dana. Ah...

 

U međuveremnu sam na poslu promijenio dva službena mobitela. Iphone 5c i sad imam iphone 7. Prvi je bio kolosalno smeće. Nisam se mogao javljati na pozive jer je blokirao klizač. Čim bi temperatua bila ispod nule ili iznad 30 telefon se blokirao i bio neupotrebljiv. Srećom da se napuhnula baterija pa sam dobio novi.

Ovaj drugi pak ima isto problem sa javljanjem na pozive (blokira klizač), ali u manjoj mjeri nego prvi. Baterija jedva izdrži jedan dan. Ćesme.

 

Radim po terenu i gradilištu, često su mi ruke prljave.  Najbolja se pokazala lumia. Jeftina, izdržljiva, pouzdana. Moto G3 je zadovoljavajuć, ali baterija brzo rikne.

Ihone - loše, loše...

 

Eto.

 

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: I Microsoft priznaje da je s Windows mobitelim
Tvrdipanj kaže...

Lumia 630.  Najbolji smarthone koji sam imao. Baterija traj 2+ dana, ne ruši se, stabilan, brz, radi po ljeti, radi po zimi, radi u svim uvjetima.

Koristio sam ga dvije godine, a onda mi je pao sa platforme na beton sa kojih 10 metara i to je bio game over.

 

 

 

 

 A imao si ih 4. Sumnjam da je Nokia 630 najbolja za gradiliste. Imas izdrzljive telefone kad radis u svakakvim uvjetima kao CAT i sl.. Ne kupuju se vanila izdanja.

15 godina
offline
Re: I Microsoft priznaje da je s Windows mobitelim
pravi_covijek kaže...
Tvrdipanj kaže...

Lumia 630.  Najbolji smarthone koji sam imao. Baterija traj 2+ dana, ne ruši se, stabilan, brz, radi po ljeti, radi po zimi, radi u svim uvjetima.

Koristio sam ga dvije godine, a onda mi je pao sa platforme na beton sa kojih 10 metara i to je bio game over.

 

 

 

 

 A imao si ih 4. Sumnjam da je Nokia 630 najbolja za gradiliste. Imas izdrzljive telefone kad radis u svakakvim uvjetima kao CAT i sl.. Ne kupuju se vanila izdanja.

 Ne, imao sam jednu Lumiu. Od kud ti podatak da sam ih imao 4?

9 godina
offline
Re: I Microsoft priznaje da je s Windows mobitelim
Tvrdipanj kaže...
pravi_covijek kaže...
Tvrdipanj kaže...

Lumia 630.  Najbolji smarthone koji sam imao. Baterija traj 2+ dana, ne ruši se, stabilan, brz, radi po ljeti, radi po zimi, radi u svim uvjetima.

Koristio sam ga dvije godine, a onda mi je pao sa platforme na beton sa kojih 10 metara i to je bio game over.

 

 

 

 

 A imao si ih 4. Sumnjam da je Nokia 630 najbolja za gradiliste. Imas izdrzljive telefone kad radis u svakakvim uvjetima kao CAT i sl.. Ne kupuju se vanila izdanja.

 Ne, imao sam jednu Lumiu. Od kud ti podatak da sam ih imao 4?

 4 smartphona.

11 godina
offline
Re: I Microsoft priznaje da je s Windows mobitelim
hrvooje kaže...

Da, čista ljubav. Prema novcu. Kao da Linux Foundation ne plaća Torvaldsa, vjerovatno ništa manje nego što diša MS-a ili Googlea ima. Pazi, njega plaća grozd kompanija, a ne jedna. I severi su sigurno veće tržište od desktopa.

Veličina tržišta obrnuto je proporcionalna veličini uređaja.

15 godina
offline
Re: I Microsoft priznaje da je s Windows mobitelim
gdje su sad oni Jehovini svjedoci, wp je više za poslovne korisnike.. šta je sad s njima, stečaj? 😂
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: I Microsoft priznaje da je s Windows mobitelim
Bilo je i za bogate i za znalce i za profesionalce pa za policiju i dalje nema 😂
13 godina
offline
I Microsoft priznaje da je s Windows mobitelima go

Iz MS-a su sve napravili da OS ne uspije. Pa njihove aplikacije su bile lošije za vlastitu platformu nego za konkurentske. Kao korisnik sve tri platforme (trenutno koristim Huawei P10) nedostaje mi sinkroniziranost između mobitela i računala (vjerojatno postoji neka palikacija ali ja ju nisam pronašao). Postoji Cortana za Android ali ne radi na HR mobitelima (na desktopu se da srediti njen rad). Uglavnom toliko lutanja i sporosti je za nepovjerovati. Možda bi im bilo najpametnije da ubiru naknade za patente i ne rade ništa.

Stručnjak za odmaganje...
 
4 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: I Microsoft priznaje da je s Windows mobitelim
Wow, posticali developere? Jedini nacin da instaliras svoju win 10 aplikaciju je bio preko stora, koji si morao platiti. Bravo...! A sto je bilo sa win 10 universal aplikacijama... win 10 je dobar os unisten losom politikom i uzasnom sigurnosti. Smartphone nije mogao sam ubiti wifi ili pogasti applikacije, pogasiti jezgre ... nego je battery saver bio priručnik...
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: I Microsoft priznaje da je s Windows mobitelim
mario.L_hr kaže...

..Možda bi im bilo najpametnije da ubiru naknade za patente i ne rade ništa.

 -sad će i to... samo da cloud zaživi, još malo.

edit: pod supportom i na 0800300300 će biti naputak, instaliraj andorid/linux..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.10.2017 23:33 (ihush).
13 godina
offline
Re: I Microsoft priznaje da je s Windows mobitelim
ihush kaže...

 -sad će i to... samo da cloud zaživi, još malo.

edit: pod supportom i na 0800300300 će biti naputak, instaliraj andorid/linux..

Ne, dobiti ćeš poruku da ne daju podršku za poslovne korisnike a privatni nek se sami snađu.

Stručnjak za odmaganje...
15 godina
offline
Re: I Microsoft priznaje da je s Windows mobitelim

moguće.. ali će svakako biti novi predbroj supporta, 06x.. 6knmin, dodana vrijednost, pa pričaj-pitaj.. :)

ima i drugi način, npr da se bave onim čime se inače bave, računalom, osom, .. ali, nema bilmeza više, novi hipsteri su samo u oblacima i mašu kinetixom :)))

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
13 godina
offline
Re: I Microsoft priznaje da je s Windows mobitelim
ihush kaže...

moguće.. ali će svakako biti novi predbroj supporta, 06x.. 6knmin, dodana vrijednost, pa pričaj-pitaj.. :)

ima i drugi način, npr da se bave onim čime se inače bave, računalom, osom, .. ali, nema bilmeza više, novi hipsteri su samo u oblacima i mašu kinetixom :)))

Excel manageri rulaju i samo režu troškove. Jednog dana će shvatiti da su odrezali sve moguće.

Stručnjak za odmaganje...
16 godina
neaktivan
offline
Re: I Microsoft priznaje da je s Windows mobitelim
ihush kaže...
mario.L_hr kaže...

..Možda bi im bilo najpametnije da ubiru naknade za patente i ne rade ništa.

 -sad će i to... samo da cloud zaživi, još malo.

edit: pod supportom i na 0800300300 će biti naputak, instaliraj andorid/linux..

 Odavno je taj broj preusmjeren na Rumunjsku ili Njemačku. Zadnji koji je izašao je ugasio svjetlo u MS Hrvatska supportu. Jer se nema. Što bi rekla moja pokojna baba, mast se štedi dok je pri vrhu kace.

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
6 godina
protjeran
offline
Re: I Microsoft priznaje da je s Windows mobitelim
Magnolia_fan kaže...

Nema veze, forumski Micro obozavatelji ce se i dalje kuniti na MS mobile. Evo samo sto nije postalo popularno.

 

Ali gdje su ti "poslovni" korisnici s svojim HP eLJitovima?

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.10.2017 10:37 (Paolo Maldini).
9 godina
offline
Re: I Microsoft priznaje da je s Windows mobitelim
hrvooje kaže...
ihush kaže...
mario.L_hr kaže...

 Odavno je taj broj preusmjeren na Rumunjsku ili Njemačku. Zadnji koji je izašao je ugasio svjetlo u MS Hrvatska supportu. Jer se nema. Što bi rekla moja pokojna baba, mast se štedi dok je pri vrhu kace.

Preusmjeren je na Bugarsku.

Ali ako zapneš s Office paketom, onda te šaltaju u Indiju gdje moraš Rajeshu objasnit da ti ne radi dobro nešto iz Office paketa da bi te on opet prespojio nekom Johnu koji ti ne može pomoći nego kaže da će ti poslati rješenje problema na mail. U međuvremenu nađeš rješenje na webu negdje među pedesetak stranica s uputama kako riješiti problem.

9 godina
offline
Re: I Microsoft priznaje da je s Windows mobitelim
Magnolia_fan kaže...

Nema veze, forumski Micro obozavatelji ce se i dalje kuniti na MS mobile. Evo samo sto nije postalo popularno.

 "kleti"

 

Nemoj sad tako, sam OS je odličan, korisnici plaču jer sam autor i vlasnik, Microsoft, nije prepoznato priliku da pridobije veći udio na tržištu i da opstane. Korisio sam sva tri moderna mobilna OS-a i mogu reći da mi je po kvaliteti prvi WM pa iOS pa tek onda Android. Na stranu broj aplikacija i pretumbavanje sučelja, tu je druga priča i obrnuti redoslijed.

12 godina
offline
I Microsoft priznaje da je s Windows mobitelima go

Vech sam rekao u jednoj temi ali da ponovim. Debilan potez MS-a, kupiš Nokiu, brand i onda to uništiš. Doduše, netko je u onoj temi rekao da Nokia uopce nije bila popularna u SAD-u pa je , valjda, uprava Mikrošita zaključila da "što u mom selu nije normalno to treba zatrti ognjem i mačem". I onda firmu (Nokia) pregazi Huawei, Xiaomi i ostali za koje nismo ni čuli prije 15 godina. Jebga, pasala mi i još mi paše Lumia 535 (kupio od forumaša, još sam ga zamolio da ju vrati sa W 10 na 8.1). Prije nje Lumia 520 ( poluispravna, služi kao mini tablet). Nezahtjevan sam korisnik i štima mi mob od 700 kn s kojim mogu ponekad na net... E, e...

I kao da neki likuju nad propasti Windoza na mobu umjesto da im je žao što se smanjuje konkurentnost i širina ponude.

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: I Microsoft priznaje da je s Windows mobitelim
Spiridon kaže...

.. Debilan potez MS-a, kupiš Nokiu, brand i onda to uništiš. ..

- ništa od navedenog.. nokia je propala prije, zato je kupljena-rentana, ograničeno vrijeme, prošlo. Tak da možda je MS kriv za uragane.. :) jednostavno, zaobiđeš.

MS je naglavačke upao u mobilni biz, sad iz tog izlazi (uz druga abandanja..), samo dokaz da uspjeh u jednom ne znači isto u drugom bizu (Musk i sl.) dok će funboya i anti uvijek biti..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice