Netflix dostupan i u Hrvatskoj

poruka: 1.593
|
čitano: 552.767
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Netflix dostupan i u Hrvatskoj".
12 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Jel može netko potvrditi da mu Smartflix radi u full HD-u? Kod mene svi sadržaji idu u maksimalno 720p (kad provjerim s ctrl+alt+shift+S). Meni se čini da ima ograničenje na 720p.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
Q-Tip kaže...

Jel može netko potvrditi da mu Smartflix radi u full HD-u? Kod mene svi sadržaji idu u maksimalno 720p (kad provjerim s ctrl+alt+shift+S). Meni se čini da ima ograničenje na 720p.

 

Meni je jucer poslije 23:30 uredno streamala 4k rezolucija na 25mbit vezi. Veceras od 21h ne ide preko 720p na istoj vezi. Cini mi se da limit postoji u vrijeme kad je najvece opterecenje (21-23h), jer sam i neki dan primjetio istu stvar. 

Moze li netko ovo potvrditi?

13 godina
neaktivan
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
mrxa1 kaže...
lovacmaki kaže...

Jel itko zna kako sa PC-a prebaciti Netflix na Smart TV? Preko kućne mreže.

 

Banalno i najjednostavnije - HDMI kabel. Iako ne treba bit smart tv

Osobno imam tako spojeno i upravljam sa Xbox 360 (preko aplikacije kupljene na steamu). Odlična komba...

Predaleko je. No nema veze, prebacio sam na UK Philips TV i sada imam Netflix i radi dobro.

11 godina
neaktivan
offline
Narodni heroj: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!
sale03 kaže...

evo ako ko uzima premium paket da se dogovorimo ako može na više adresa da radi....

 mozda ovaj koristi vise usluga?

11 godina
neaktivan
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
Q-Tip kaže...

Jel može netko potvrditi da mu Smartflix radi u full HD-u? Kod mene svi sadržaji idu u maksimalno 720p (kad provjerim s ctrl+alt+shift+S). Meni se čini da ima ograničenje na 720p.

Smartflix je baziran na Chromeu tako da ne može prikazivati sadržaj u 1080p, nego samo u 720p kao i Chrome.
Koliko god velik bio bitrate u ctrl+alt+shift+s, Chrome najviše može prikazivati sadržaj u 720p.

 

Neka me netko ispravi ako griješim.

 

EDIT:

Smartflix developer napisao na redditu:

 

"At the moment the app has the same quality limitations as Google Chrome and Firefox (720p). I know it sucks but I can't really do much about that, it's a Netflix/studios choice. I'm pretty sure 1080p will be supported soon though. And you can't get Ultra HD on desktop, and Netflix doesn't have any 3D movies."

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.1.2016 1:23 (kpavl).
15 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
Marko :D kaže...
BlackDwarf kaže...

Popis broja sadrzaja na Netflix za pojedine drzave.

 

Hola vpn addon + supernetflix + subflicks

ovo super radi na racunalu, dok hola vpn na androidu radi uzasno ili nikako.

Samo ti koristi Hola VPN. 

 

http://www.bug.hr/forum/post/komentari-it-vijesti/prijelomna-vijest-netflix-dostupan-hrvatskoj/4895482.aspx

 Ne samo hola vec i mnoge druge, citati malo torrentfreak, tarnkappe i sl. nije na odmet. Koristite samo pouzdane privacy/anonymous VPN-e

 

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
16 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
lovac82 kaže...
Marko :D kaže...
BlackDwarf kaže...

Popis broja sadrzaja na Netflix za pojedine drzave.

 

Hola vpn addon + supernetflix + subflicks

ovo super radi na racunalu, dok hola vpn na androidu radi uzasno ili nikako.

Samo ti koristi Hola VPN. 

 

http://www.bug.hr/forum/post/komentari-it-vijesti/prijelomna-vijest-netflix-dostupan-hrvatskoj/4895482.aspx

 Ne samo hola vec i mnoge druge, citati malo torrentfreak, tarnkappe i sl. nije na odmet. Koristite samo pouzdane privacy/anonymous VPN-e

 

Ja sam otkantao VPN servise i složio si UnblockUs DNS. Korištenje DNS servisa ni na koji način ne utjeće na brzinu streamanja što nije slučaj s VPN-ovima, a ne vidim razliku u odzivu njihovih DNS servera u odnosu na Googleove ili Optimine.

Deckard
14 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
Ja koristim unotelly dns vec godinu dana i nigdje problema. 5€ mjesec.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
stručnjak kaže...
Više manje pratim ovu temu, čitam ali nisam imao potrebu komentirati ali zato imam jedno pitanje.
Koji je smisao uzeti pretplatu za ovako nešto kada nema Hrvatski titlova?
Pružatelj usluge pušta nepoštenu i za većinu korisnika neprihvatljivu uslugu. Iako znam engleski nikada ali baš nikada im nebi dao niti jedan euro jer ne poštivaju Hrvatsku niti Hrvate. Trebali su ponuditi titlove pa ako hoće neka ih koristi. Osobno ne želim niti taj 1 mjesec besplatno. LP
Nisam provjerio ali ako netko zna, jeli Njemačka ili Francuska te ostale zemlje imaju titlove na svojem jeziku?

 

Bez uvrede ali ovo je prilično zatucani način razmišljanja.

Po meni, bolje da su pustili na svim tržištima simultano pa nek si ljudi uzmu ako hoće nego da su prvo prilagođavali za svaku pojedinu državu/regiju i onda tek puštali u opticaj.

Tada bi Hrvatska došla na red za jedno 15-tak godina s obzirom na broj stanovnika.

 

Imate lijepo probni period (koji isto tako nisu morali ponuditi) pa vidite odgovara li vam to.

Osobno, sadržaj namijenjen za našu regiju (12% u odnosu na US) je sramota i nikako ne vrijedi taj novac. ALI, spojen preko US servera, to se mijenja i stvarno ima i više nego raznog sadržaja kojeg inače sigurno nebi skinuo sa torrenta (iako i taj način "distribucije" ljubim).

 

Ajd jednom nemojmo bit standard Hrvati i kukat na sve moguće, nać bubu u svakom klincu...

 

P.S. Kad kažeš ne poštuju Hrvatsku niti Hrvate podsjetio si me na ovo.

أهبل Origin: mrxa | SteamID: mrxa88 | speed: http://www.speedtest.net/result/2968693004.png | https://www.flickr.com/photos/131447653@N03/
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.1.2016 8:32 (mrxa1).
8 godina
neaktivan
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
Q-Tip kaže...

Jel može netko potvrditi da mu Smartflix radi u full HD-u? Kod mene svi sadržaji idu u maksimalno 720p (kad provjerim s ctrl+alt+shift+S). Meni se čini da ima ograničenje na 720p.

 

Preko PS4 radi u 1080p (tipka "options"). 50/10Mbit veza. 

Iako ponekad prebaci na 720p, pa ubrzo vrati na 1080p, u večernjim satima, ne znam do čega je to.

 

16 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats

Zato ja koristim jedan od najboljih ali skupih vpn-a

HMA! Pro VPN :-)

 

Ljudi nemoj te se zajebavat ;-).....

13 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
4mal kaže...

Zato ja koristim jedan od najboljih ali skupih vpn-a

HMA! Pro VPN :-)

 

Ljudi nemoj te se zajebavat ;-).....

Ajde napravi speedtest VPN-a na Speedtest.net da vidimo koliko je brz. Moj Hotspot Shield (besplatan dodatak za browser) ide do 26 Mb/s na Speedtest.net, a na Netflixu ide i do 31 Mb/s. 

 

Skupo ne mora uvijek značiti i najbolje. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.1.2016 11:48 (Marko :D).
14 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Jel morate vi mijenjati DNS cesto? Jer meni nakon svake noci vise ne rade. 

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
suspendiran
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Evo čitam u jednoj dnevnoj tiskovini, kako je zbog pojave Netflix-a u Hrvatskoj, T-Com u suradnji sa Pickbox-mo odlučio proširiti dostupnost! 

Sada, pitam se ja, ponuda koja sadrži, citiram;"korištenje jednog korisničkog imena, putem svih ekrana koji su, mu valjda, dostupni! Za cijenu mjesečne naknade, omogućeno je praćenje cjelokupnog sadržaja na računalu, tabletu ili smartphone-u, bez dodatne naknade", završen citat! 

 

U takvoj konstelaciji usluga, nisam uzeo u obzir kvalitetu slike, signala, rezoluciju, što SADA uzeti od svega što se nudi?!?! 

25 Netflix, bolji je svakako!
0 Netflix, bolji je taman toliko
0 Pickbox, je sada bolji!
0 Možda OYO!
4 Nešto peto deseto!
ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
maxy0 kaže...

Jel morate vi mijenjati DNS cesto? Jer meni nakon svake noci vise ne rade. 

 

Pa jednom dnevno ti se promijeni IP. Onda moraš otić na stranicu smartdns providera i updateat svoj IP da bi ti radilo.

8 godina
neaktivan
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Može li mi netko preoporučiti neki jeftin ali dobar tv-box koji bi radio sa netflixom i dozvoljavao DNS manipulacije? Želio bih "opametiti" jedan stariji LCD rezolucije 720 linija...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Da ne odgovaram na svaki post pojedinacno:
 

- Chromecast; jedinica radi, 1080, nisam puno isprobavao, ali treba par sekundi da stream krene, nevezano uz izvor. Na googlu citam da dvojka prije pokrene stream. Ako nadjete jedinicu za ~150kn, to bi trebalo biti skroz ok.

EDIT - nisam probao, ali google kaze da chromecast ima uvijek po defaultu 8.8.8.8 googlov dns i da se ne moze promjeniti.

 
- vpn; da bi TV radio preko vpna, treba staviti vpn na router (router mora podrzavati vpn/openvpn). Ili server/gateway na komp na kojem je vpn pa tv na komp, ali...  us dns je jednostavnije za tv.

 
- vpn brzina; netko je pitao za hidemyass brzinu, prema speedtestu skoro da nema razlike (11.2/1 naprema 10.9/1 kod mene), jedino je latencija veca.

 
- dns; kod ovih servisa sto nude us dns, treba se autenticirati prilikom svake promjene IPa (jednom dnevno obicno kod nasih dls ispova). Ja sam napravio na mobu url shortcut na main screenu (remembered username/pass). Sam kliknem prstom na mob kad zatreba, drugacije nejde na razini tv-a/pc-a (na razini routera vec da, eventualno nesto sa dyndnsom ali... )

 
- nisam primjetio nikakav pad u prime time 21-23, smart tv app uvijek streama 1080.

 
- hotspot shiled free; " Hotspot Shield records everything you do and sells the information." .. malo guglanja na is hotspoh shield free safe baca tonu komentara na snimanje prometa , ne kazem da treba biti paranoican, ali ako vec mora kroz nekog desetog nepoznatog prolaziti sav moj tcp, ja osobno bi radije platio koji $ za provjereniju stvar (ok, nista nije sigurno, blabla..)

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.1.2016 14:32 (mcf).
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
arnof kaže...

Može li mi netko preoporučiti neki jeftin ali dobar tv-box koji bi radio sa netflixom i dozvoljavao DNS manipulacije? Želio bih "opametiti" jedan stariji LCD rezolucije 720 linija...

 Pa chromecast za nekih ~30$ je najjeftiniji , ali ako trebas us dns, moras se poigrai sa routerom -> LINK

 

Sto se tice boxova, bilo koji mini pc sa win 10 bi trebao dobro raditi. Primjer. Win 10 jer na njemu provjereno radi 1080 iz ms appa. Kako je sa android appom ne znam, imam minix doma, budem probao kada stignem.

11 godina
neaktivan
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Neka me netko ispravi ako griješim, ali mislim da je za streamanje, US Netflixa npr, potreban vpn samo prvih par minuta dok film/serija krene, nakon toga se može ugasiti i reprodukcija se normalno nastavlja. Ako je ovo točno onda nije ni bitno utječe li vpn na brzinu (pod pretpostavkom da se koristi isključivo za netflix) jer je potreban samo za pokretanje. Ja sam ovo testirao sa Cyberghost vpnom na mobitelu, mislim da je bio u pitanju Netflix Australia. Pokrenuo film, sačekao minut, ugasio vpn i nastavio gledat bez problema.

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
mcf kaže...

Da ne odgovaram na svaki post pojedinacno:
  

- hotspot shiled free; " Hotspot Shield records everything you do and sells the information." .. malo guglanja na is hotspoh shield free safe baca tonu komentara na snimanje prometa , ne kazem da treba biti paranoican, ali ako vec mora kroz nekog desetog nepoznatog prolaziti sav moj tcp, ja osobno bi radije platio koji $ za provjereniju stvar (ok, nista nije sigurno, blabla..)

Ovdje je riječ o programu, ne dodatku za browser. Program je Adware/PUP i to je opće poznata činjenica. Manje više svi VPN-ovi, a i ostali programi uzimaju podatke.

8 godina
neaktivan
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
mcf kaže...
arnof kaže...

Može li mi netko preoporučiti neki jeftin ali dobar tv-box koji bi radio sa netflixom i dozvoljavao DNS manipulacije? Želio bih "opametiti" jedan stariji LCD rezolucije 720 linija...

 Pa chromecast za nekih ~30$ je najjeftiniji , ali ako trebas us dns, moras se poigrai sa routerom -> LINK

 

Sto se tice boxova, bilo koji mini pc sa win 10 bi trebao dobro raditi. Primjer. Win 10 jer na njemu provjereno radi 1080 iz ms appa. Kako je sa android appom ne znam, imam minix doma, budem probao kada stignem.

 Hvala ti na odogovoru. Kakvo je tvoje mišljenje o Android TV stickovima (kao ovaj), koji su isto oko US$30? Radi li na njima Netflix app uz podešavanje DNS-a?

10 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats

evo jedna zanimljiva vijest od prije par dana na redditu od programera Smartflixa

 

uskoro očekujemo mogućnost uploada subtitlea direktno sa opensubtitles :)

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
12 godina
neaktivan
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Već sam pitao ali bez odgovora:

 

Jel ima netko ovdje da je uzeo UHD Netflix paket? Zanima me da li uspijeva dobiti 4k stream u Prime Time 21-23h (bez VPN-a)?

Probajte npr. Sense8, ta serija je najnovija i ima stvarno opaki bitstream.

 

Ja osobno sam evo već treći dan za redom primjetio da 4k NE RADI navečer od cca 21-23h. Čak niti 1080p ne drži stabilno, većinu vremena ga spušta na 720p.

No, isti sadržaj (ista epizoda), isti uređaj (Smart TV Samsung HU7500), ista veza (30 mbita) par sati ranije ide skroz stabilno 4k.

Ako mi brzina na speedtestu konstantno tokom cijelog dana (uključivo i taj prime time) minimalno 30 mbita (30-31), čini mi se da mora biti do netflixovih servera tokom večeri ili nam ISP (kod mene Tcom) stavlja speed cap na Netflix promet u taj Prime Time da im mreža ostane stabilna.

 

Jel ima neka dobra dušica da provjeri ove navode?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
krugerko kaže...
Q-Tip kaže...

Jel može netko potvrditi da mu Smartflix radi u full HD-u? Kod mene svi sadržaji idu u maksimalno 720p (kad provjerim s ctrl+alt+shift+S). Meni se čini da ima ograničenje na 720p.

 

Preko PS4 radi u 1080p (tipka "options"). 50/10Mbit veza. 

Iako ponekad prebaci na 720p, pa ubrzo vrati na 1080p, u večernjim satima, ne znam do čega je to.

 

 

Tko je tu sad lud? :) Ljudi citiraju developera Smartflixa glavom i bradom (pročitao i ja na redditu) da je ograničenje na 720p, a ti kažeš da guraš na 1080p. Jesi siguran sto posto, meni se čini da bez obzira na brzinu veze ne ide preko 720p. Imam isto 50/10 i u browseru uredno ide full hd, ali na Smartflixu ne.

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.1.2016 20:30 (Q-Tip).
13 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Ako nekog zanima politika privatnosti Hotspot Shielda može je vidjeti na linku -> https://www.hotspotshield.com/privacy/

 

Sve što se prikuplja (tipa browser i verzija koju koristite) se BRIŠE automatski s njihovih servera onog trena kada vi ugasite Hotspot Shield. 

Zapamtite da i Windows 10 prikuplja podatke (bar duplo više od Hotspot Shielda), ali oni ih ne brišu sa svojih servera već prodaju dalje. Hotspot Shield ne prodaje podatke (nemaju ni što prodati kada se podaci brišu kada se prekine veza s VPN-om).

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
Q-Tip kaže... 

 

Tko je tu sad lud? :) Ljudi citiraju developera Smartflixa glavom i bradom (pročitao i ja na redditu) da je ograničenje na 720p, a ti kažeš da guraš na 1080p. Jesi siguran sto posto, meni se čini da bez obzira na brzinu veze ne ide preko 720p. Imam isto 50/10 i u browseru uredno ide full hd, ali na Smartflixu ne.

 

S njihove stranice (iz FAQ-a)

 

"What is the maximum quality I can get with Smartflix?
At the moment Smartflix has the same quality limitations as Google Chrome and Firefox (720p max). It's a Netflix decision and I'm hoping Netflix starts allowing 1080p soon."

أهبل Origin: mrxa | SteamID: mrxa88 | speed: http://www.speedtest.net/result/2968693004.png | https://www.flickr.com/photos/131447653@N03/
8 godina
odjavljen
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Ljudi, ja sam možda malo blesava, ali mi nikako nije jasno čemu to ograničavanje na 720p kod nekih pretraživača? Zar smo u 2006. ili ipak 2016.?

Znaš kako kažu za internet – muškarci su muškarci, žene su također muškarci, a klinci su tajni agenti. – Lastan, travanj 2010.
Moj PC  
6 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
arnof kaže...
mcf kaže...
arnof kaže...

Može li mi netko preoporučiti neki jeftin ali dobar tv-box koji bi radio sa netflixom i dozvoljavao DNS manipulacije? Želio bih "opametiti" jedan stariji LCD rezolucije 720 linija...

 Pa chromecast za nekih ~30$ je najjeftiniji , ali ako trebas us dns, moras se poigrai sa routerom -> LINK

 

Sto se tice boxova, bilo koji mini pc sa win 10 bi trebao dobro raditi. Primjer. Win 10 jer na njemu provjereno radi 1080 iz ms appa. Kako je sa android appom ne znam, imam minix doma, budem probao kada stignem.

 Hvala ti na odogovoru. Kakvo je tvoje mišljenje o Android TV stickovima (kao ovaj), koji su isto oko US$30? Radi li na njima Netflix app uz podešavanje DNS-a?

 

Ne znam za dns al znam da neces imati HD

 

 http://www.digitaltrends.com/home-theater/why-android-and-other-devices-cant-stream-hd-netflix/

 

Moj box tronsmart mxiii plus 2g vuce samo sd, trazim vec satima neki fix ali koliko vidim nista od toga

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.1.2016 21:28 (jaZey).
10 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
Doktor-X kaže...

Ne

Ps
Ako netko ima volje probati ovaj apk na nekom od ovih kineskih android box-ova koje pogoni amlogic
https://drive.google.com/file/d/0B9ExZCBIFMrlbFc1b205SXFDQUE/view?pref=2&pli=1
Nisam napisao da bi taj apk trebao omogućiti hd

 ne radi, srusi app

13 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
arnof kaže...

 Hvala ti na odogovoru. Kakvo je tvoje mišljenje o Android TV stickovima (kao ovaj), koji su isto oko US$30? Radi li na njima Netflix app uz podešavanje DNS-a?

Imam minix (android box, nije stick nego mala kutija) slicnih specki kao ovaj tvoj iz linka gore, KODI, streaming, nflix, radi bez problema. DNS se mogu podesiti kako hoces, kao na svakom androidu. Jedino mi je telka na koju je spojen android 720, pa ne znam da li streama u visim rezolucijama.

 

- google: LINK : Android phones and tablets currently support streaming in 480p. LISTA androida koji podrzavaju full hd.

 

Ako ti router dopusta da stavis vlastiti dns, mozda je chromecast ipak najbolja solucija. Kazu na reditu da je chromecastu dosta zabraniti pristup na njegov dns i onda se switcha na gateway (router). The only thing you have to do is to block UDP port 53 to 8.8.8.8 on the firewall settings and that's it.

 

Ili kupis neki rabljeni jeftini komp na oglasniku za 200, 300kn, dosta da vrsti xp sp2 i silwerlight (google: You should have at least a 1.2-gigahertz processor and 512 megabytes of RAM. ) i ustekas u tv :)

kpark kaže...

Već sam pitao ali bez odgovora:

 

Jel ima netko ovdje da je uzeo UHD Netflix paket? Zanima me da li uspijeva dobiti 4k stream u Prime Time 21-23h (bez VPN-a)?

Probajte npr. Sense8, ta serija je najnovija i ima stvarno opaki bitstream.

 

Ja osobno sam evo već treći dan za redom primjetio da 4k NE RADI navečer od cca 21-23h. Čak niti 1080p ne drži stabilno, većinu vremena ga spušta na 720p.

 21-23, meni drzi 1080 konstantno.

Arendelle kaže...

Ljudi, ja sam možda malo blesava, ali mi nikako nije jasno čemu to ograničavanje na 720p kod nekih pretraživača? Zar smo u 2006. ili ipak 2016.?

Sa reddita:

 

  • -Some content owners don't even allow 720p in the browser (Fox the main one)
  • -Silverlight can't handle over 3000kbps (720p)
  • -HTML5 hasn't had its DRM standardised yet and until it is the browsers looking to abide by standards won't get 1080p. It's only IE 11 on Win8 which takes MS standard approach of going their own way and not following standards which has a DRM that's been fully accepted by the Movie/TV industry
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice