Ukradeni podaci korisnika PSN-a

poruka: 208
|
čitano: 36.101
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ukradeni podaci korisnika PSN-a".
15 godina
offline
Re: Ukradeni podaci korisnika PSN-a
Ezio kaže...

Možda je poruka bila bahata ali srž je bitna. Ovi koji napadaju sony a brane hotza su preočito definirani faktom da ne koriste psn. Zašto je to bitno?

 

I to upiru samo ovi maloprije spomenuti koji nemaju veze ni sa ps3 ni sa psn-om.

 

Jel ti sad jasnije zašto je nama koji koristimo psn mišljenje vas koji ga ne koristite bitno ko ono ptičje govance na šajbi?

Ti nisi balvan ti si Mirkwoodska šuma.

 

To što imaš PSN relevnatniji si za raspravu jednako kao što te  srebrne gaće čine astronautom.

 

I od sad bih te molio da me oslovljavaš ili s Generale iili s Admirale jer sam odlikovani pilot u Ratnom Zrakoplovstvu, te zapovjednik Flagshipa Mornarice, za što imam dokaze.

You can't hit a nail straight when you're laughing Keep on playing maybe it'll happen dear
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.4.2011 10:49 (wyks).
16 godina
offline
Re: Ukradeni podaci korisnika PSN-a
Elk Cloner kaže...
Ezio kaže...
Upravo suprotno, hotz je svojim hakerajem otvorio vrata svakojakoj bagri da dođe na psn i radi sranja.

 Logika ti je ista kao da optužiš Alfreda Nobela za krivolov (u ribolovu) jer je izumio dinamit.

 

Osim toga, navodno uopće nema veze što je GeoHot provalio PS3 jer je SONY ostavio nezaštićeni put do podataka i svatko sa internetskim preglednikom je mogao doći do njih.

 

 Ja nisam mogao.

15 godina
protjeran
offline
Ukradeni podaci korisnika PSN-a

@ezio to da je sonyev jigkick bio ukraden je cisto nagadanje nekolicine ljudi i koliko ja znam nikad nije dokazano

ako imas drugacije dokaze molim te postaj ih ovdje, ako nemas nemoj optuzivati bezveze jer ces ispasti glup

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ukradeni podaci korisnika PSN-a
Ezio kaže...
MusicWoman kaže...


Hvala na pojašnjenju... {#}

Iako, pitanje je da li je taj stick stvarno ukraden ili je ''ukraden''... Ne bi bilo ni prvi ni zadnji put da netko nešto napravi protiv vlastitog poslodavca ili firme jer mu je ovaj dao otkaz ili smanjio plaću...

 

U svakom slučaju, moje mišljenje je da su obje strane krive... Nemam PS3 i ne mogu govoriti o nekim stvarima, ali čini mi se da se sve okrenulo protiv Sonyja tada kad su odlučili skinuti podršku za Linux... Teško je govoriti o tome što bi bilo kad bi bilo, da li bi Geohot uspio u nekim stvarima ili ne bi i da li on i sada stoji iza svega ovoga što se događa... Ne podržavam hakere i nije mi jasno, ako već misle naštetiti Sonyju, zašto to rade na ovakav način, da štete normalnim igračima - totalno glup način... Ja da sam na njihovom mjestu ( hakera ) prije bih se usmjerila na glavnog šefa tvrtke nego na igrače... Odrežeš glavu zvijeri i to je to... {#}

 

Priča o linuxu na ps3 je sonyeva greska od pocetka. Nije trebalo linuxa biti uopce i svejedno bi ps3 bio popularan.

Jel se ikoji drugi proizvođač sjetio ponuditi alternativni operativni sustav na svojoj konzoli? Neće ga biti ni u budućnosti jer su svi naucili na ovom primjeru. Mogucnost instalacije alternativnog os-a otvara i mogucnosti modifikacije kakva nije predviđena. No zanimljivo je da čak ni s tim olakšanjem hakeri nisu bili u stanju probiti konzolu.

 

opet tebi nije jasno jelda?ps3 je probijen nakon sta je linux maknut slucajnost?

 

Rumor: PSN Database containing 2.2 Million Credit Cards Numbers for Sale

Read more: http://www.ps3hax.net/2011/04/rumor-psn-database-containing-2-2-million-credit-cards-numbers-for-sale/#ixzz1Ku02Qanl

Marilyn Manson
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.4.2011 11:21 (R4zOR229).
14 godina
offline
Re: Ukradeni podaci korisnika PSN-a
wyks kaže...
Ezio kaže...

Možda je poruka bila bahata ali srž je bitna. Ovi koji napadaju sony a brane hotza su preočito definirani faktom da ne koriste psn. Zašto je to bitno?

 

I to upiru samo ovi maloprije spomenuti koji nemaju veze ni sa ps3 ni sa psn-om.

 

Jel ti sad jasnije zašto je nama koji koristimo psn mišljenje vas koji ga ne koristite bitno ko ono ptičje govance na šajbi?

Ti nisi balvan ti si Mirkwoodska šuma.

 

To što imaš PSN relevnatniji si za raspravu jednako kao što te  srebrne gaće čine astronautom.

 

treba znati pročitati i razumjeti poruku pa onda probati biti duhovit.

15 godina
offline
Re: Ukradeni podaci korisnika PSN-a

Pa ako si ti s PS3 relevantniji i upućeniji u raspravu od mene, zašto ja s Pasarom i Volvo penta 50 ne bih bio admiral?

I kako možeš biti sto posto siguran da nitko od nas, koji imamo ptičija govanca za mišljenje, ne posjeduje PS3?

 

Kvaliteta rasprave se ne očituje po kvalitete same teme, već koliko dugo je moguće raspravljati na kulturnoj razini, ispod koje si se ti sa svojim isključivim razmišljanjem i pomalo uvredljivim izrazima spustio kad je rasprava postala zanimljiva.

 

You can't hit a nail straight when you're laughing Keep on playing maybe it'll happen dear
14 godina
offline
Re: Ukradeni podaci korisnika PSN-a
wyks kaže...

Pa ako si ti s PS3 relevantniji i upućeniji u raspravu od mene, zašto ja s Pasarom i Volvo penta 50 ne bih bio admiral?

I kako možeš biti sto posto siguran da nitko od nas, koji imamo ptičija govanca za mišljenje, ne posjeduje PS3?

 

Kvaliteta rasprave se ne očituje po kvalitete same teme, već koliko dugo je moguće raspravljati na kulturnoj razini, ispod koje si se ti sa svojim isključivim razmišljanjem i pomalo uvredljivim izrazima spustio kad je rasprava postala zanimljiva.

 

Vidovit sam.

Rasprava je postala zanimljiva? Sa jedne strane ekipa koja govori:  sony je zla korporacija kojoj fanboji lizu dupe, koja ne zna zastiti podatke, anonymus hakeri su losi ali neka - sony je zasluzio, psn je losa mreza koju nitko ne koristi...

Sa druge strane ljudi koji isto kao i Sony ne zele hakere na psn-u, koji koriste psn jer nemaju hakirane konzole i kupuju igre i uzivaju u mreznoj igri neometanoj od hakera, cheatera i slicne populacije a sve to zahvaljujuci zastiti koju je Sony dugi niz godina pruzao i koje je kvalitete svjestan svatko tko igra mrezne igre na ps3...

 

Ja tu ne vidim mogucnost zanimljive rasprave nego samo izivljavanje xbox fanboja na cinjenici da psn trenutno ne radi.

 

15 godina
protjeran
offline
Re: Ukradeni podaci korisnika PSN-a
teorija ti pada u vodu posto sam ja pc fanboj, tocnije pc-gnu/linux fanboj...cinjenica je da je sony usrao
http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
15 godina
odjavljen
offline
Re: Ukradeni podaci korisnika PSN-a
Ezio kaže...

Vidovit sam.

Rasprava je postala zanimljiva? Sa jedne strane ekipa koja govori:   sony je zla korporacija kojoj fanboji lizu dupe, koja ne zna zastiti podatke, anonymus hakeri su losi ali neka - sony je zasluzio, psn je losa mreza koju nitko ne koristi...

Sa druge strane ljudi koji isto kao i Sony ne zele hakere na psn-u, koji koriste psn jer nemaju hakirane konzole i kupuju igre i uzivaju u mreznoj igri neometanoj od hakera, cheatera i slicne populacije a sve to zahvaljujuci zastiti koju je Sony dugi niz godina pruzao i koje je kvalitete svjestan svatko tko igra mrezne igre na ps3...

 

Ja tu ne vidim mogucnost zanimljive rasprave nego samo izivljavanje xbox fanboja na cinjenici da psn trenutno ne radi.

Ja nisam nigdje pročitao "anonymus hakeri su losi ali neka - sony je zasluzio" osim u kontekstu da se Sony treba spustiti na zemlju. To nije opravdavanje hakera ni umanjenje štete i svi bi voljeli da je Sony neke stvario naučio na lakši način. Uz to, ti tu miješaš sve i svašta - od Geohotza koji s ovim napadom nema veze i koji nije prekršio niti jedan zakon, preko anonymusa koji su uzrokovali pad mreže (što je za svaku osudu) do likova koji su ukrali podatke s PSN-a (što je za još težu osudu), te još bez dokaza (ako nisam nešto zadnjih dana propustio) tvrdiš da su anonymus napravili i krađu podataka.

 

Sony je u svoju specifikaciju uvrstio i Linux i PSN te je to dužan isporučivati i brinuti se za kvalitetu usluge. Slažem se s tobom da o korisničkom doživljaju kvalitete usluge imaju pravo pričati samo korisnici, ali o tehničkoj strani imamo pravo svi pričati. Ono što si gore napisao u stilu "tko to još koristi linux, rijetko koji kućni korisnik" je isto kao da se sad javi korisnik PS3-ice i kaže "pa što sad kukate o tom PSN-u, ja i većina ljudi koje znam igramo offline" (u prijevodu: boli me k za sve, glavno da meni radi).

 

Što se tiće same zaštite, Sony je dobro osmislio zaštitu, ali je napravio dvije pogreške - loše je implemenstirao i vjerovao je da nikad neće biti probijena. Sony je kao pružatelj usluge (koju istina ne naplačuje, ali je uključena u paketu PS3-ice i dio je specifikacije) dužan osigurati od zlonamjernih korisnika (što ne opravdava te korisnike), a to osiguranje uključuje i mehanizme koji minimiziraju štetu u slučaju probijanja osnovne zaštite. Iz priloženog je vidljivo da tih mehanizama ili nema ili ne rade.

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
13 godina
neaktivan
offline
Ukradeni podaci korisnika PSN-a
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ukradeni podaci korisnika PSN-a
MrBlc kaže...

Ja nisam nigdje pročitao "anonymus hakeri su losi ali neka - sony je zasluzio" osim u kontekstu da se Sony treba spustiti na zemlju. To nije opravdavanje hakera ni umanjenje štete i svi bi voljeli da je Sony neke stvario naučio na lakši način. Uz to, ti tu miješaš sve i svašta - od Geohotza koji s ovim napadom nema veze i koji nije prekršio niti jedan zakon, preko anonymusa koji su uzrokovali pad mreže (što je za svaku osudu) do likova koji su ukrali podatke s PSN-a (što je za još težu osudu), te još bez dokaza (ako nisam nešto zadnjih dana propustio) tvrdiš da su anonymus napravili i krađu podataka.

 

Sony je u svoju specifikaciju uvrstio i Linux i PSN te je to dužan isporučivati i brinuti se za kvalitetu usluge. Slažem se s tobom da o korisničkom doživljaju kvalitete usluge imaju pravo pričati samo korisnici, ali o tehničkoj strani imamo pravo svi pričati. Ono što si gore napisao u stilu "tko to još koristi linux, rijetko koji kućni korisnik" je isto kao da se sad javi korisnik PS3-ice i kaže "pa što sad kukate o tom PSN-u, ja i većina ljudi koje znam igramo offline" (u prijevodu: boli me k za sve, glavno da meni radi).

 

Što se tiće same zaštite, Sony je dobro osmislio zaštitu, ali je napravio dvije pogreške - loše je implemenstirao i vjerovao je da nikad neće biti probijena. Sony je kao pružatelj usluge (koju istina ne naplačuje, ali je uključena u paketu PS3-ice i dio je specifikacije) dužan osigurati od zlonamjernih korisnika (što ne opravdava te korisnike), a to osiguranje uključuje i mehanizme koji minimiziraju štetu u slučaju probijanja osnovne zaštite. Iz priloženog je vidljivo da tih mehanizama ili nema ili ne rade.

 

Nigdje nisam napisao da nitko ne koristi linux. Sto se linuxa na ps3 tice, koristio ga je jako mali broj korisnika i koliko sam cuo radio je jako sporo. Svojedobno sam i mislio instalirati linux na ps3 ali sam odustao bas zbog tih prica da radi sporo i ako se dobro sjećam trebalo je napraviti dvije particije a to se nije moglo bez brisanja ostalih podataka. No dobro, nije vazno. To da je onaj promil korisnika koji je tu i tamo pokrenuo linux ostecen ukidanjem podrske - je. Ali Sony nije ni trebao ponuditi instalaciju linuxa na ps3, to mu je bila greska i to sam i napisao.

 

Geohot je objavio alat koji omogucuje piratizaciju. Točka. Jasno da je njegova obrana bila da nije htio piratizaciju jer toliko lud da sam sebe jos vise sje*e nije. Do hakerske akcije je vjerojatno došlo zato što se očekivala strašno "pravednička" borba malog Geohota protiv velikog zločestog Sonya. Hakerska podrška se očito nadala da će suđenje završiti negativno po Sony, no tip se nagodio sa Sonyem, obećao da više nikad neće objavljivati ps3 jailbreak kod, praktički izdao sve svoje nadobudne fanove i hakere jer rulja je htjela epski rat.

 

Što se zaštite tiče, svaka se može probiti. Samo se rulja treba zainatiti i da vidiš čuda. 

15 godina
offline
Re: Ukradeni podaci korisnika PSN-a
Ezio kaže...
  sve sami eksperti na forumu. od informatičkih do pravnih. jedino nitko nema nikakve veze sa psnom.

  U jednoj drugoj temi nazvao si me srednjoškolskim crackerom, no ovdje je priladnije odgovoriti.

 

  Moji problemi su počeli ranije.

 

Sada ću ti ispričati nešto čega se ne sjećam s veseljem.

U osnovnoj školi mama mi je užinu spremala u Power Rangers kovečežić, te mi je uvijek spremila 3-5 kuna za sladoled ili Životinjsko carstvo.

No kako su tad Rangeri bili popularni, gotovo svi dječaci su imali sličan kovčežić.

Uglavnom imali su kljućić, kojeg sam uvijek nosio da mi netko ne bi uzeo novac za sladoled.

No jednog dana, nažalost baš na dan kad smo imali više satova, zaboravio sam taj ključić. Nakon nekog vremena jednostavno nisam mogao više izdržati od gladi, pa sam odlučio razbiti bravu kamenom. Baš kada sam zamahnuo, pojavio se prijatelj koji je rekao da sve te brave imaju univerzalnu šifru za otključavanje, i trenutak poslije imao sam puna usta sendviča.

Na nesreću tu je čuo jedan zločesti dečko te je u slijedećih nekoliko dana pročešljao kovčežiće svih u razredu.

Kad su ga uhvatili rekao je da ga je to naučio moj prijatelj.

Škola, radi tajnosti nazovimo je Sony, je kaznila i Anonimnog kradljivca, i nažalost mog prijatelja Georga.

 

Od tada skupina klinaca, nazovimo je Ecijo, pogrdnim imenima naziva Georga.

 

Ne treba posebno isticati da su Rangeri nestali iz ruksaka, na sreću ubrzo su ih zamjenili Pokemoni.

You can't hit a nail straight when you're laughing Keep on playing maybe it'll happen dear
13 godina
neaktivan
offline
Ukradeni podaci korisnika PSN-a

Pa tko normalan tu ne bi namlatio anonimnog kradljivca?

Mes que un Club! FCBarcelona!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ukradeni podaci korisnika PSN-a
wyks kaže...

 

Sada ću ti ispričati nešto čega se ne sjećam s veseljem.

U osnovnoj školi mama mi je užinu spremala u Power Rangers kovečežić, te mi je uvijek spremila 3-5 kuna za sladoled ili Životinjsko carstvo.

No kako su tad Rangeri bili popularni, gotovo svi dječaci su imali sličan kovčežić.

Uglavnom imali su kljućić, kojeg sam uvijek nosio da mi netko ne bi uzeo novac za sladoled.

No jednog dana, nažalost baš na dan kad smo imali više satova, zaboravio sam taj ključić. Nakon nekog vremena jednostavno nisam mogao više izdržati od gladi, pa sam odlučio razbiti bravu kamenom. Baš kada sam zamahnuo, pojavio se prijatelj koji je rekao da sve te brave imaju univerzalnu šifru za otključavanje, i trenutak poslije imao sam puna usta sendviča.

Na nesreću tu je čuo jedan zločesti dečko te je u slijedećih nekoliko dana pročešljao kovčežiće svih u razredu.

Kad su ga uhvatili rekao je da ga je to naučio moj prijatelj.

Škola, radi tajnosti nazovimo je Sony, je kaznila i Anonimnog kradljivca, i nažalost mog prijatelja Georga.

 

Od tada skupina klinaca, nazovimo je Ecijo, pogrdnim imenima naziva Georga.

 

Ne treba posebno isticati da su Rangeri nestali iz ruksaka, na sreću ubrzo su ih zamjenili Pokemoni.

 

Ovaj tvoja priča je svevremenska i primjenjiva na razne situacije i jasna mi je konkretna nepravda u tom slučaju. Ali problematika koja sve nas sad muči je ipak pomalo drukčija.

A možda se ne mogu poistovjetiti sa tvojim načinom razmišljanja iz razloga što u vrijeme dok sam ja bio u dobi kad mi je mama radila užinu ne da nije bilo kovčežića sa digitalnim zabravljivanjem nego je najbogatiji klinac u razredu tek friško dobio iz njemačke novi commodore vic 20.

15 godina
offline
Ukradeni podaci korisnika PSN-a

Priča je alegorija, ali vjerujem da se slično dogodilo u gotovo svakoj školi.

You can't hit a nail straight when you're laughing Keep on playing maybe it'll happen dear
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ukradeni podaci korisnika PSN-a
Uf kako cu dobro zaraditi na podatcima koje sam prekjucer dobavio :)
Marija Antoaneta je intelektualni Mount Everest za Jadranku Kosor...
13 godina
neaktivan
offline
Ukradeni podaci korisnika PSN-a

@wyks

 

Razlika između te priče i ovog slučaja s konzolom je taj da je za razliku od prijatelja iz tvoje priče George Hotz obično samodopadno smeće nevrijedno pljuvačke u lice. Iz vlastite samopromocije, egotripanja i bahatosti, uništio je užitak igranja 70 000 000 igrača, a licemjerno govno još ima obraza sebe nazvati "borcem za slobodu".

 
0 4 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ukradeni podaci korisnika PSN-a
wyks kaže...

Priča je alegorija, ali vjerujem da se slično dogodilo u gotovo svakoj školi.

 

Pa rekoh da je primjenjiva ne samo na škole nego na svakojake moguće situacije, ali nije primjenjiva na geohot slučaj. Svakog se može prikazati pozitivcem uz ovako toplu, dirljivu i nadasve ljudsku priču.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Ukradeni podaci korisnika PSN-a
Sinatra kaže...

Razlika između te priče i ovog slučaja s konzolom je taj da je za razliku od prijatelja iz tvoje priče George Hotz obično samodopadno smeće nevrijedno pljuvačke u lice. Iz vlastite samopromocije, egotripanja i bahatosti, uništio je užitak igranja 70 000 000 igrača, a licemjerno govno još ima obraza sebe nazvati "borcem za slobodu".

Ne znam kakav je Hotz osobno jer ga nikad nisam upoznao, ali vjerujem da nisi ni ti tako da ga nemaš pravo napadati na osobnoj razini.

 

Otkrio je nešto što nitko prije njega nije (iako se radilo o banalnom propustu, on se sjetio provjeriti) i to nije mala stvar tako da dio o egotripanju ne stoji. Samopromocija nije nužno loša stvar jer u današnjem svijetu je nužna ako želiš nešto postići u životu. Bahatost stoji samo iz tvoje točke gledališta u kojoj se Sony svetac, a Hotz kriminalac. Slažem se da je "borac za slobodu" pretjerano, ali "borac protiv korporativne samovolje" je taman.

 

Što se tiće uništavanja užitka igrača, u njegovoj poziciji je bilo sasvim logično za pretpostaviti da PSN ima odvojen sustav zaštite koji će spriječiti da do toga dođe jer je to jedino rješenje koje je u skladu sa zdravim razumom ako uzmemo u obzir da u kriptografiji ništa nije stalno i nitko nije mogao garantirati da neće biti nađen propust u samom ECDSA algoritmu, pa uvijek treba imat rezervu. Sony je taj čija je samouvjerenost i bahatost (nitko neće probiti našu jednu jedinu zaštitu) uništila užitak igranja jer nisu implementirali odvojenu zaštitu PSN-a.

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
15 godina
offline
Re: Ukradeni podaci korisnika PSN-a

Kako je MrBlc napisao većinu što sam je htio reći, ostaje samo napisai da u današnjem svijetu, gdje svi sve kradu, obajviti takav propust javno je "dovoljno" dobar potez.

To što Sony u skoro mjesec dana nije napravio ništa da riješi taj problem, to govori dovoljno o Sonyu.

 

Ako vam školska priča nije dovoljno dobra, vratiti ću se na banke i kartice.

Ako ja otkrijem ili namjerno idem istražiti, pa naiđem na propust kojim mogu dobiti sve podatke o korisnicima tih kartica, da li je u interesu javnosti da sazna za taj propust?

Ili ako propust postoji, ali ja nisam otišao dovoljno duboko, je li i dalje u interesu da se barem banka očituje o tom problemu da ne bi netko zlonamjerniji iskoristio priliku?

 

Stvar je jasna, Sony je imao mjesec dana da pokrpa štetu, neovisno o tome je li Geohot lopov, štetočina, peder (nhf) ili pravednik.

You can't hit a nail straight when you're laughing Keep on playing maybe it'll happen dear
14 godina
offline
Re: Ukradeni podaci korisnika PSN-a
wyks kaže...

Kako je MrBlc napisao većinu što sam je htio reći, ostaje samo napisai da u današnjem svijetu, gdje svi sve kradu, obajviti takav propust javno je "dovoljno" dobar potez.

To što Sony u skoro mjesec dana nije napravio ništa da riješi taj problem, to govori dovoljno o Sonyu.

 

Ako vam školska priča nije dovoljno dobra, vratiti ću se na banke i kartice.

Ako ja otkrijem ili namjerno idem istražiti, pa naiđem na propust kojim mogu dobiti sve podatke o korisnicima tih kartica, da li je u interesu javnosti da sazna za taj propust?

Naravno da nije u interesu javnosti da se taj podatak javno obznani! Nadam se da mozes shvatiti zasto.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Ukradeni podaci korisnika PSN-a
Ezio kaže...

Naravno da nije u interesu javnosti da se taj podatak javno obznani! Nadam se da mozes shvatiti zasto.

Itekako je u interesu. Najveću štetu rade zero day exploiti. Ako si ti otkrio i šutio, isto tako može naći i netko drugi tko će iskoristiti. Ako objaviš, daješ  šansu kompaniji da zakrpa propust prije nego ta zlonamjerna osoba nađe način za iskoristiti ga. Naravno, još bolje rješenje je reći samo kompaniji, ali opet i to može biti dvosjekli mač jer se neće svaka kompanija truditi što brže pokrpati rupu ako nije javno poznata, pa opet može biti otkrivena od treće strane i iskorištena (Sony je imao i taj pressing da moraju pokrpati, pa opet nisu).

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
14 godina
offline
Re: Ukradeni podaci korisnika PSN-a
MrBlc kaže...
Ezio kaže...

Naravno da nije u interesu javnosti da se taj podatak javno obznani! Nadam se da mozes shvatiti zasto.

 Naravno, još bolje rješenje je reći samo kompaniji

upravo tako

15 godina
offline
16 godina
offline
Ukradeni podaci korisnika PSN-a

http://www.ps3hax.net/category/ps3-hacks/psn-ps3-hacks/

 

Kako su napisali i na Vip portalu, sad one 2 igre kompenzacije ne izgledaju kao dovoljna naknada.

Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Ukradeni podaci korisnika PSN-a
Chaky kaže...

http://www.ps3hax.net/category/ps3-hacks/psn-ps3-hacks/

 

Kako su napisali i na Vip portalu, sad one 2 igre kompenzacije ne izgledaju kao dovoljna naknada.

  ako je ovo istina, a vjerovatno je, sony definitivno treba tuziti radi neadekvatne zastite karticnih podataka i dobro ih oprati

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
13 godina
neaktivan
offline
Ukradeni podaci korisnika PSN-a

Prošlo je skoro godinu dana a anonimusi i dalje haraju...

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Ukradeni podaci korisnika PSN-a

pozz,

 

mozda ovo nece biti vezano za ovu temu ali moram da pitam

 

u jarana mi je neko uzeo karticu (samo br zna) karticu je ostavio i koristi je za kupovinu online.

Da li se moze saznati gdje su ti novci zavrsili sta je kupovano sa njima?

 

Izvinite jos jednom!

 

Hvala!

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice