Uskoro: Bugova apoteka!

poruka: 47
|
čitano: 7.972
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Uskoro: Bugova apoteka!".
13 godina
offline
RE: Uskoro: Bugova apoteka!
bus kaže...

@ Mario

 

eto već sam preko deset godina budan i radim na MACu, i ne pada mi na pamet vraćat se na PC na kojem sam radio do cca 2000.,,  ne želim si komplicirat posao i vrijeme provedeno za kompom,

I to je OK, tvoj izbor i tvoja odluka. Računalo i OS nisu religija/ideologija da bi se nametali drugima koji ne koriste. Osobno eksperimentiram sa raspoloživim OS-ovima i mislim isprobati i Mac. Tako da nisam isključiv i imam otvorene poglede po pitanju OS-eva.

 

Tvoj post je bio u najmanju ruku smješan. Ne bih htio poticati flame war ali ne postoji uređaj koji ne treba održavanje (ako ništa drugo treba ga obrisati ili ti čak i to radi savršeni OS) a najveći sigurnosni problem nisu nikakvi virusi ni hakeri već priglupi korisnik koji bjesomučno lupa OK ili Next.

 

Na kraju isprika zbog OT.

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.1.2011 19:02 (mario.L_hr).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Uskoro: Bugova apoteka!
bus kaže...

@ Mario

 

eto već sam preko deset godina budan i radim na MACu, i ne pada mi na pamet vraćat se na PC na kojem sam radio do cca 2000.,,  ne želim si komplicirat posao i vrijeme provedeno za kompom,

I na kraju koja je poanta ovog tvog ''Moj tata ima veći k...'' posta?! Osim kaj je totalni spam??

 

I barem nauči pisati kratice - u IT-u ,MAC je nešto sasvim drugo od Mac!! {#}

Oprostite mi.... nisam svjestan svoje nesvjesnosti...
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.1.2011 19:22 (kizo2703).
15 godina
neaktivan
offline
Uskoro: Bugova apoteka!

kako ste se fanboysi uspjeli i u ovoj temi zakačiti??? fenomenalno...

 

OT: @bugovci: malo mi dosadiste sa teaserima. Napiši: tema broja je... ili na BOL-u nova rubrika je... a ne ovak... klinac, ko baba Vanga, samo neke mulje  {#}

iddqd
 
10 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Uskoro: Bugova apoteka!

sada cu ja..

ja korisitm pc ali obozavam linux a mac prezirem jiaaaaa nigga

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Uskoro: Bugova apoteka!
bus kaže...

@ Mario

 

eto već sam preko deset godina budan i radim na MACu, i ne pada mi na pamet vraćat se na PC na kojem sam radio do cca 2000.,,  ne želim si komplicirat posao i vrijeme provedeno za kompom,

i ja radim na macu od kad se disketa u televiziju gurala pa opet nisam ovako otupio.

16 godina
protjeran
offline
RE: Uskoro: Bugova apoteka!
bus kaže...

najjednostavnije riješenje,,  uzmete Mac i ne trebaju vam nikakvi antivirusi, održavanje,,,, jednostavno radite svoj posao a ostalo OS sam radi u tišini da vi ni neznate,,

 

bus kaže...

@ Mario

 

eto već sam preko deset godina budan i radim na MACu, i ne pada mi na pamet vraćat se na PC na kojem sam radio do cca 2000.,,  ne želim si komplicirat posao i vrijeme provedeno za kompom,

Drago mi je da si sa nama podijelio svoje pozitivno iskustvo pri korištenju Mac-a i da će ubuduće biti više ovakvih svijetlih primjera zadovoljnih korisnika.

15 godina
offline
RE: Uskoro: Bugova apoteka!
bus kaže...

@ Mario

 

eto već sam preko deset godina budan i radim na MACu, i ne pada mi na pamet vraćat se na PC na kojem sam radio do cca 2000.,,  ne želim si komplicirat posao i vrijeme provedeno za kompom,

 

Imas pravo.

 

Vjerujem da je vec mis sa dvije tipke poprilican intelektualni napor, kamoli sve ostalo.

Who the fuck is General Failure? And why is he reading my harddisk?
13 godina
neaktivan
offline
RE: Uskoro: Bugova apoteka!
bus kaže...

@ Mario

 

eto već sam preko deset godina budan i radim na MACu, i ne pada mi na pamet vraćat se na PC na kojem sam radio do cca 2000.,,  ne želim si komplicirat posao i vrijeme provedeno za kompom,

deset godina si budan i radis na macu?

valjda si pri kraju posla

tu sam samo radi vijesti o apple-u
16 godina
offline
Uskoro: Bugova apoteka!

doture moj, spasitelju moj

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Uskoro: Bugova apoteka!

Razrješena misterija Bugove apoteke..{#}

 

Bug 219

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
 
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Uskoro: Bugova apoteka!

Možda bi bilo bolje da je:"Bugova ljekarna"  nekako mi apoteka ne vuče na hrvatski jezik

 
0 2 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Uskoro: Bugova apoteka!
Rapala kaže...

Možda bi bilo bolje da je:"Bugova ljekarna"  nekako mi apoteka ne vuče na hrvatski jezik

pa ni "bug" ne vuce na hrvatski jezik. koji je smisao tvog posta?

 

ovo apoteka cak ima i dvostruko znacenje jer je kolekcija aplikacija. znas ono, kolekcija vina - vinoteka, knjiga - biblioteka, aplikacija appoteka ;)

15 godina
neaktivan
offline
RE: Uskoro: Bugova apoteka!
bus kaže...

najjednostavnije riješenje,,  uzmete Mac i ne trebaju vam nikakvi antivirusi, održavanje,,,, jednostavno radite svoj posao a ostalo OS sam radi u tišini da vi ni neznate,,

nemam za sav potreban software a da kupim mac od 10-20 tisuca kuna, aj nam ti, posto radis u Mac-u vec 10 godina, sredi popust mozda svi predjemo na Mac.

" Nad izdahnulim pogonima termomehanike i etanola vrane šestare epitaf" \Mundus Vult Decipi!
13 godina
neaktivan
offline
RE: Uskoro: Bugova apoteka!
Commodore kaže...
Rapala kaže...

Možda bi bilo bolje da je:"Bugova ljekarna"  nekako mi apoteka ne vuče na hrvatski jezik

pa ni "bug" ne vuce na hrvatski jezik. koji je smisao tvog posta?

 

ovo apoteka cak ima i dvostruko znacenje jer je kolekcija aplikacija. znas ono, kolekcija vina - vinoteka, knjiga - biblioteka, aplikacija appoteka ;)

Dobro si preveo kolekcoja vina,knjižnica,ljekarna  zato sam i mislio da bude na hrvatskom . Neka onda bude sve na izvornom engleskom "Bug pharmacy"ili "Bug Drugstore" :)

Ali nema veze to je samo moje mišljenje

15 godina
offline
RE: Uskoro: Bugova apoteka!
Rapala kaže...

Možda bi bilo bolje da je:"Bugova ljekarna"  nekako mi apoteka ne vuče na hrvatski jezik

 

 

Daj reci  mi da se nisi registrirao kako bi napisao ovu recenicu?

Who the fuck is General Failure? And why is he reading my harddisk?
15 godina
offline
Uskoro: Bugova apoteka!

Pokupio sam virus (2. put ove zime). Hardware mi grije na 39°. Moram biti u hibernaciji barem idućih nekoliko dana, dok mi se OS ne oporavi. Povećao sam brzinu hlađenja i dvaput dnevno koristim AV. Začepljuju mi se rešetke na kučištu pa ih stalno moram čistiti. I voltaža mi je preslaba...

Mrzim gripu! {#}

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Uskoro: Bugova apoteka!
bus kaže...

@ Mario

 

eto već sam preko deset godina budan i radim na MACu, i ne pada mi na pamet vraćat se na PC na kojem sam radio do cca 2000.,,  ne želim si komplicirat posao i vrijeme provedeno za kompom,

Ljepe žene prolaze kroz grad...

A ti za Macom sjediš sasvim sam...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice