10 godina od početka prodaje iPhonea

poruka: 9
|
čitano: 2.095
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "10 godina od početka prodaje iPhonea".
16 godina
neaktivan
offline
10 godina od početka prodaje iPhonea

Bez ikakve sumnje, najznačajniji "gadget" u povijesti, što god pričali hejteri ili ovčari.

Moj PC  
13 1 hvala 0
13 godina
offline
10 godina od početka prodaje iPhonea

Petric danas u redakciji:

 

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: 10 godina od početka prodaje iPhonea
MiH kaže...

Bez ikakve sumnje, najznačajniji "gadget" u povijesti, što god pričali hejteri ili ovčari.

 Meni je najznačajniji gadget toaletni papir, pa zatim bojler. Svi ostali gadgeti su mi miljama manje bitni po važnosti. Evo ti thumb up svejedno

 

 

 

 

jaska jaska jaskaja
6 godina
neaktivan
offline
10 godina od početka prodaje iPhonea

Wow, i dan danas jos taj 2g iphone bolji od ove jebene 7-ice

0 I LIke the comment
0 I don't like the comment-hater
 
0 3 hvala 0
15 godina
offline
10 godina od početka prodaje iPhonea

na ilustraciji vidimo velikog plemenskog ratnika (Jabúka Tejébo, u sredini) kako uz pobvjednički krik podiže vrećicu s glavom svojeg najljućeg prijatelja, dok ga okupljena masa suplemenika bodri pljeskom. izostanak oružja pravda se time što se u suvremenim plemenskim sukobima mahom upotrebljava novac, dok se za oružjem poseže tek kad ponestane novca. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
9 7 hvala 0
14 godina
offline
10 godina od početka prodaje iPhonea

Voljeli li  mi iPhone ili ne, ostaje činjenica da je s njime krenula cijela jedna revolucija u telekomunikacijskim uređajima. Zbog toga će iPhone imati svoje važno mjesto u povijesti tehnike. Tko je onda mogao znati što će se dogoditi nakon samo 10 godina nakon izlaska iPhone-a, koliki će ogroman utjecaj izvršiti na elektronsku industriju. Jer, već odavno mobitel nije samo telefon, on je kamera, svirač, fotoaparat, kamera, osobno računalo, osobni digitalni asistent..., a sve se zahuktalo nakon izlaska iPhone-a 1, čime je on zaslužio svoje mjesto u povijesti tehnike (odakle vam ideja da ovo piše profesor tehničkog)? Onako, usput, ja osobno nisam vlasnik iPhone-a, niti imam tu želju.

dolazim odmah - Godo
Moj PC  
9 0 hvala 0
16 godina
offline
10 godina od početka prodaje iPhonea

Sta ce jadni ameri nemaju za kifle :) sta ocekivati od nacije koja ima nezaposlenost 4.3% :) 

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: 10 godina od početka prodaje iPhonea
Ogromna cijena od 500 dolara a novi iphone samo 1000.
Netko radi što zna a netko zna šta radi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
10 godina od početka prodaje iPhonea

iPhone je do 3GSa zbilja bio samo "brend" i dilanje magle...do 5S je već imalo nekog smisla i zbilja bilo utjecajno, a sad do iP8 samo propuh opet...

 


Valjda će doći na svoje. Ali da, svakako je sinonim za smartfon upravo iPhone.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice