9000 kuna za iPhone 6

poruka: 118
|
čitano: 24.200
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "9000 kuna za iPhone 6".
12 godina
protjeran
offline
9000 kuna za iPhone 6

Kao da ga netko kupuje po onoj cijeni koliko košta kod operatera bez ugovora, ajte molim vas, nijedan flagship se tako ne kupuje.

Ili se uzima na ugovor ili se kupuje preko raznih preprodavača...

 
29 27 hvala 0
11 godina
offline
9000 kuna za iPhone 6

Ma ove cijene su kao i cijene ostalih telefona kod operatera čista glupost i čini mi se da su postavljene tako samo da bi mogli reći "kad uzmete na predplatu cijena bude trostruko manja..." a također im služi da ukoliko raskineš ugovor a uzeo si uređaj da "ne raskineš ugovor". Dakle možda 1% uređaja se proda kod operatera za punu cijenu,ostalo ide na pretplatnički ugovor.

Ja lično ne poznajem nikoga da je uzeo mobitel u nekom telekomu po punoj cijeni.

Ah, gravity - thou art a heartless bitch.
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.6.2014 16:53 (Sheldon Cooper Ph.D).
 
28 2 hvala 0
12 godina
offline
9000 kuna za iPhone 6

Ili uopce ne kupujes nesto sta kosta 9000kn a za 3 puta manje dobijes isti, ako ne i bolji uređaj.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
59 15 hvala 0
14 godina
offline
9000 kuna za iPhone 6

ja bih iphone 6 sa 4" ekranom. to mi zauzima sasvim dovoljno mjesta u dzepu i hvala na pitanju, ne patim za vecim.

valjda ce ostati 5S u ponudi nakon izlaska sestice. nece valjda proprditi nekakvu plasticnu zamjenu kao u slucaju petice...

 
9 5 hvala 0
16 godina
offline
9000 kuna za iPhone 6

Novi otkljucani iphone je kod nas 5400kn (16GB) i 6250kn (32GB)

 
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
9000 kuna za iPhone 6

Imaju ovce para {#}

Ako sam u krivu, ispravite me ;)
Moj PC  
51 17 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
9000 kuna za iPhone 6

Kakvih gluposti sam se načitao u ovom "komentaru dana" {#}

 

 

 
6 2 hvala 0
13 godina
offline
9000 kuna za iPhone 6

Cemu tolko forsiranje nekakvog "kompleksa malog"? Puno ljudi koje znam da imaju iPhone (a takvih je mnogo), uopce se ne zale na velicinu, vec stovise, dijagonala im savrseno pase i kada ja izvadim nesto tipa Nexus 5 se cude kako to mogu ugodno koristiti. Isto tako ne znam odkud ste izvukli podatak da ce cijena rasta jer bi navodno cijena cak i trebala past, to jest cijena 32gb verzije bi trebala biti koliko je dosada kostala 16gb verzija.

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5 - HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5 i iPhone 5s - Nexus 5 - Nexus 5 i iPhone 5s
Moj PC  
6 4 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: 9000 kuna za iPhone 6
indig0F10w kaže...

Imaju ovce para {#}

Nemoj biti tak smjesan,skoro sam se ugusio ovdje

Ljubomorne duše mogu da mi puše
15 godina
neaktivan
offline
9000 kuna za iPhone 6

Ja nemogu nikako shvatit to povečavanje veličine smartphone-a. Najbolje da tacnu nosimo sa sobom , koji god je idiot dizajnirao taj mobitel treba ga likvidirati. Oni namjero pvoečavaju veličinu da bi mogli nadoknaditi gubitke na bateriji a i to je upitno kako će izgledati.

 
10 7 hvala 0
14 godina
offline
Re: 9000 kuna za iPhone 6
xR4Z3R kaže...
indig0F10w kaže...

Imaju ovce para {#}

Nemoj biti tak smjesan,skoro sam se ugusio ovdje

plače od muke što on nema para

Potpis!
15 godina
neaktivan
offline
9000 kuna za iPhone 6

Dok cijena ne bude 19000 Kn za iPhone, ja ga ne kupujem!!! {#}.

 
42 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: 9000 kuna za iPhone 6
bill_jobs kaže...

Kao da ga netko kupuje po onoj cijeni koliko košta kod operatera bez ugovora, ajte molim vas, nijedan flagship se tako ne kupuje.

Ili se uzima na ugovor ili se kupuje preko raznih preprodavača...

U tom slučaju uređaj platiš još više,Izlanuo se ili po seljački propisno te oderu do daske kroz neku umobolnu tarifu fučkaj ga.{#}

Sasoon kaže...

Novi otkljucani iphone je kod nas 5400kn (16GB) i 6250kn (32GB)

Ok neko kupi taj otključan jeftiniji Iphone5,{#} pa eto na drugoj strani za tu lovu kupiš 27 IPS Monitor+TV pa onda još PS4 jel. Eto na kraju ti još ostane 300kn, taman dost za jedan odlazak u salon za masažu i to je to.Smijeh

 

http://www.protis.hr/products/details/monitor-lcd-ledtv-27-lg-27ma43dpz-1920x1080-200-cdm2-10001-5ms-black/68070

 

http://www.protis.hr/products/details/igraca-konzola-sony-playstation-4-500gb/81683

 

 

http://dambek.minus.com/mjf1iISZq
16 godina
offline
9000 kuna za iPhone 6

taman veličina da mogu na njemu špek rezat kad idem u ribolov {#}

Ride or die, remember?
Moj PC  
14 2 hvala 0
16 godina
offline
9000 kuna za iPhone 6
Osobno neznam ni jednog kupca iphonea koji ima "kompleks maloga". Svako tko se odlučio na ajfon se uglavnom i odlučio zbog prikladnih dimenzija među ostalim. Odakle ta fama da je za mobitel veće=bolje? Pa među vrlo traženim android telefonima je sony xperia z1 compact. Vrhunska tehnika, prilagođena veličina. Nemam ništa protiv megaekranskih smartphonea na rubu phableta - ok je imati izbor, ali definitivno ne smatram da je to jedini i pravi smjer napretka ili prednost. Edit 9000 kn je wtf. 3000 kn košta vrhunski smartphone, i još se za preostalih 6000 dobije vrlo moćan laptop(ili top end tablet) ili pc sa 27" monitorom, pa neće biti "kompleks maloga", kako tvrdi autor.
http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.6.2014 17:41 (overhaul).
Moj PC  
11 2 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
9000 kuna za iPhone 6
"Što to znači za nas u Hrvatskoj? Prisjetimo li se da je prvi iPhone, bez ugovorne obveze, otključan, koštao 7.500 kuna, logika nalaže da bi se cijena 4,7-inčnog iPhone 6 mogla poposti i preko 8.000 kuna, odnosno 5,5-inčnog čak i do urnebesnih 9.000 kuna..."

Svi mi vrlo dobro znamo da je europska cijena iPhonea iz vrha 550 funti ili 430 funti za "slabiji" model. To prevedeno u nas znači 5200 kuna ili 4100 kuna (5S i 5C). Da, znamo da ga neki operatori prodaju za 8300 kuna (onu 5200kn verziju), ali to će platiti netko tko ima toliko da mu je svejedno da piše i 15000 ili netko tko je kreten, jer za 6000 kuna možeš otići u London, ručati, kupiti iPhone i vratiti se doma isti dan.

Tako da... u svijetu cijena teško da će puno preko dosadašnjih.
Sve što napišem moj je osobni stav i ne odražava nužno stav Bug d.o.o.
Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
offline
9000 kuna za iPhone 6

Nikad iščekivaniji, nikad manje tajanstven i nikad veći iPhone bit će - kada ga Apple konačno porodi - i nikad prodavaniji, kao i nikad skuplji model tog telefona...

Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || Xiaomi MI3 user ||
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.6.2014 17:46 (sudy_freak).
Moj PC  
40 2 hvala 2
16 godina
offline
Re: 9000 kuna za iPhone 6
Tonči kaže...
"Što to znači za nas u Hrvatskoj? Prisjetimo li se da je prvi iPhone, bez ugovorne obveze, otključan, koštao 7.500 kuna, logika nalaže da bi se cijena 4,7-inčnog iPhone 6 mogla poposti i preko 8.000 kuna, odnosno 5,5-inčnog čak i do urnebesnih 9.000 kuna..."

Svi mi vrlo dobro znamo da je europska cijena iPhonea iz vrha 550 funti ili 430 funti za "slabiji" model. To prevedeno u nas znači 5200 kuna ili 4100 kuna (5S i 5C). Da, znamo da ga neki operatori prodaju za 8300 kuna (onu 5200kn verziju), ali to će platiti netko tko ima toliko da mu je svejedno da piše i 15000 ili netko tko je kreten, jer za 6000 kuna možeš otići u London, ručati, kupiti iPhone i vratiti se doma isti dan.

Tako da... u svijetu cijena teško da će puno preko dosadašnjih.

 

To je moguće, ali nije normalno da sad ljudi moraju "švercati" i brinuti o garanciji, ako požele uređaj realne cijene bez robovanja ugovorima i plaćanju kamata i naknada kroz mjesečne rate.
http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
15 godina
odjavljen
offline
Re: 9000 kuna za iPhone 6
Iako postoje iznimke (Hrvatska i Engleska to nisu) Apple ima globalnu garanciju godinu dana, makar ti kupio Mac ili iPhone u JAR-u. To nije švercanje, građani EU mogu slobodno putovati i nositi gdje što hoće; sasvim je svejedno, bio to Zagreb, London ili Pariz. Prošle godine sam bez problema servisirao "hrvatski" iPhone u Londonu, kao što vrijedi i obrnuto. Doduše, servis Appleovih telefona ne postoji - svaki je zamjena za novi telefon ako je unutar garancije (godina dana), a ako nije, nadoplatiš manji iznos. Primjerice, za iPhone 4 servisirati (zamijeniti) kao godinu ipo dana star, plaćaš 110 funti za novi.
Sve što napišem moj je osobni stav i ne odražava nužno stav Bug d.o.o.
12 godina
neaktivan
offline
Re: 9000 kuna za iPhone 6
bill_jobs kaže...

Kao da ga netko kupuje po onoj cijeni koliko košta kod operatera bez ugovora, ajte molim vas, nijedan flagship se tako ne kupuje.

Ili se uzima na ugovor ili se kupuje preko raznih preprodavača...

I s operaterima (pogotovo našima) te dođe 9000 + 4500. Znači još skuplje... Svatko plaća kak hoće...

All rights reserved. Copyright (c) by Dipl. Pješak 2014.
13 godina
offline
Re: 9000 kuna za iPhone 6
Koje gluposti ti pricas? Gdje se to mobitel uzima po punoj cijeni (tih famoznih 9000) i jos placas 200kn mjesecno? Daj ne pricaj nebuloze.
iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5 - HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5 i iPhone 5s - Nexus 5 - Nexus 5 i iPhone 5s
12 godina
offline
9000 kuna za iPhone 6
Meni osobno nikad nece biti jasna ta potreba za povecanjem gabarita mobitela, gdje je u ovakvom stanju potrebna torbica za nosenje mobitela. Osobno sam nakon 4 godine na androidu presao na iPhone upravo zbog toga sto je jedini kompaktni flagship bio Xperia Z1c koji mi nije odgovarao.
Moj PC  
4 3 hvala 1
11 godina
offline
9000 kuna za iPhone 6

Nek si ga 9000 puta.....

Koji troler je taj AJFON!

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
4 3 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: 9000 kuna za iPhone 6

Jedini koji trola je Dragan... {#}

Sve što napišem moj je osobni stav i ne odražava nužno stav Bug d.o.o.
15 godina
offline
9000 kuna za iPhone 6

Neću, dok ne riješe bolje sharing multitasking te background services. Imam iPad Air i za to je prihvatljiv, ali bih poludio da mi je mob takav.

Do onda, Android it is.

Moj PC  
3 5 hvala 0
12 godina
offline
9000 kuna za iPhone 6

bit će za ajfon, neće bit za režije ^^

 
4 1 hvala 0
15 godina
offline
9000 kuna za iPhone 6

Mene samo fascinira kako uređaji od ovdje navedenih 7500 kn u 50% slučajeva imaju razbijen zaslon nakon nekog perioda korištenja. Postotak proizlazi iz osobnog promatranja "zadovoljnih" korisnika. Zar ih treba umotat u gumu i paziti više od novorođenog djeteta. Nedavno sam se vratio Nokiji, nakon dugo godina i to model od 6" (znam, veliko je al ima prednosti više nego mana) i već dva puta je svom težinom (220g) otresla od pločice bez ikakve zaštitne maske i nema niti ogrebotine.

 
4 7 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: 9000 kuna za iPhone 6
gamer34 kaže...
Koje gluposti ti pricas? Gdje se to mobitel uzima po punoj cijeni (tih famoznih 9000) i jos placas 200kn mjesecno? Daj ne pricaj nebuloze.

Kaj gdje? Bilo gdje i bilo tko. Znam da većina ljudi uzima na rate, ali ko ti brani da platiš punu cijenu i nemaš brigu s ratama.  Kaj ti odma napadaš ko da je nemoguće.

I ne velim to kod operatera nego u dućanima s elektronikom, kod operatera je puna cijena uvijek bar 2000 kn iznad one u dućanima. 

All rights reserved. Copyright (c) by Dipl. Pješak 2014.
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.6.2014 19:30 (Diplomirani pješak).
14 godina
offline
Re: 9000 kuna za iPhone 6
Prima007 kaže...

Mene samo fascinira kako uređaji od ovdje navedenih 7500 kn u 50% slučajeva imaju razbijen zaslon nakon nekog perioda korištenja. Postotak proizlazi iz osobnog promatranja "zadovoljnih" korisnika. Zar ih treba umotat u gumu i paziti više od novorođenog djeteta. Nedavno sam se vratio Nokiji, nakon dugo godina i to model od 6" (znam, veliko je al ima prednosti više nego mana) i već dva puta je svom težinom (220g) otresla od pločice bez ikakve zaštitne maske i nema niti ogrebotine.

 

1. statistiku od 50% razbijenih ekrana si izvukao iz g*****

2. ekran od 6'' ima 453.23% veće šanse da se razbije od ekrana od 4.7''

Potpis!
15 godina
offline
9000 kuna za iPhone 6

Naveo sam 50% od 10ak uređaja koje sam susreo u zadnje vrijeme. Mislio sam da nema šanse da je ekran od 6" čitav nakon prvog pada. Pazio ga jer sam bio uvjeren da će se razbit. Ovo se ne odnosi na hejtanje iPhone-a, već razočaranje u odnosu cijene i kvalitete izrade ( ne mislim koliko je lijep osjećaj materijala pod prstima, već izdržljivost uređaja). Drugi flaship, S5, frendu napukao zaslon nakon manje od tjedan dana, a nije ni pao. Dok je bio u džepu, pri podizanju, zakačio stol. Cijene ostaju iste, al kvaliteta opada.

 

A 25% je malo?
http://www.cnet.com/news/quarter-of-iphones-have-a-broken-screen-says-new-poll/

 
2 2 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice