AlphaGo je najbolji igrač Goa na svijetu

poruka: 7
|
čitano: 1.439
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "AlphaGo je najbolji igrač Goa na svijetu".
14 godina
offline
AlphaGo je najbolji igrač Goa na svijetu

ma koja umjetna inteligencija,ako je ovo danas umjetna inteligrencija a nije pametnija od mrava,naravno da je stroj pobijedio, ako stroj i čovjek broji do 100 naravno da će računalo biti brže

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
Moj PC  
7 6 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Re: AlphaGo je najbolji igrač Goa na svijetu
blackalbum kaže...

ma koja umjetna inteligencija,ako je ovo danas umjetna inteligrencija a nije pametnija od mrava,naravno da je stroj pobijedio, ako stroj i čovjek broji do 100 naravno da će računalo biti brže

 

 

Prema tvojem komentaru, ili si vrlo dobro umaskirani trol, ili si osoba koja glasa za HDZ, simpatizira željku govnarku markić i na referendumu će glasati za zabranu pobačaja.

16 godina
odjavljen
offline
Re: AlphaGo je najbolji igrač Goa na svijetu
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

i na referendumu će glasati za zabranu pobačaja.

 

relevantno

Freak Show Inc.
15 godina
offline
AlphaGo je najbolji igrač Goa na svijetu

nek mu bude, ako ga to veseli. u prefu ili bridžu mi ga može lagano. a i baš me zanima kak bi z dalmošima oplel šijavice. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: AlphaGo je najbolji igrač Goa na svijetu
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
blackalbum kaže...

ma koja umjetna inteligencija,ako je ovo danas umjetna inteligrencija a nije pametnija od mrava,naravno da je stroj pobijedio, ako stroj i čovjek broji do 100 naravno da će računalo biti brže

 

 

Prema tvojem komentaru, ili si vrlo dobro umaskirani trol, ili si osoba koja glasa za HDZ, simpatizira željku govnarku markić i na referendumu će glasati za zabranu pobačaja.

 A što ga i ti pak sad trolaš? Pa objasni lijepo čovjeku gdje je pogriješio. Objasni mu što su to neuronske mreže, koji su tipovi, kako funkcioniraju, koja matematika stoji iza toga. No naravno da bi to znao, moraš imati i neko znanje, jelda?

Lakše je odmah nekog posrati i reči da je zaostali desničar. Nisu ti to baš neki argumenti u debati... inače, to se zove "ad hominem napad" i za njim se poseže kad osoba usijane glave u nedostatku relevantnih argumenata poseže za verbalnim nasiljem i omalovažavanjem. Stidi se!

 

 

14 godina
offline
Re: AlphaGo je najbolji igrač Goa na svijetu

1998 je program GIB "nastupio" na svjetskom prvenstvu u bridžu i zauzeo 12. mjesto. U međuvremenu je ta vrsta softvera nazadovala ili si ti jako dobar igrač :-)

8 godina
offline
Re: AlphaGo je najbolji igrač Goa na svijetu
Racunala brzo racunaju :)
I nemaju emocije.
I nije ih briga.
I imaju samo jedan cilj - dakle fokus na ono sto rade.
Prema tome - ljudi nemaju sanse. Vec danas. A sto ce biti za 10, 20, 100 godina?
Mozemo se mi svadjat oko semantike jel to umjetna inteligencija, ali stvar je takva - gubimo bitku.
Life is jazz. Play it cool.
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice