AMD najavio poslužiteljsku zvijer Naples s 32 jezg

poruka: 23
|
čitano: 3.860
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "AMD najavio poslužiteljsku zvijer Naples s 32 jezg".
9 godina
offline
AMD najavio poslužiteljsku zvijer Naples s 32 jezg

Ovo ce biti zanimljiva utrka, zanima me cijena posluzitelja sa AMD cipom. Ako bi bilo upola cijene, mogli bi dobro uzdrmati Intel.

I jos da dodam: Jeb** vas dretve Bugovci. 

 
13 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
AMD najavio poslužiteljsku zvijer Naples s 32 jezg

Pa ovaj AMD se uopce ne šalilp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: AMD najavio poslužiteljsku zvijer Naples s 32
pravi_covijek kaže...

Ovo ce biti zanimljiva utrka, zanima me cijena posluzitelja sa AMD cipom. Ako bi bilo upola cijene, mogli bi dobro uzdrmati Intel.

I jos da dodam: Jeb** vas dretve Bugovci. 

 Pridruzujem se inicjativi :D

dretva stvarno retardirano zvuci

12 godina
offline
AMD najavio poslužiteljsku zvijer Naples s 32 jezg

Bug se počeo služiti sistemima ostalih hrvatskih portala samo za izazivanje reakcije umjesto riječi "Četnik" i "Ustaša" koristi "dretva".

 
11 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
AMD najavio poslužiteljsku zvijer Naples s 32 jezg

Vrlo zanimljiva vijest. Ovo mi izgleda puno bolje od desktop ryzena (u smislu usporedbi sa konkurencijom).

Samo mi je cudno ovakvo "personaliziranje" vijesti sa izjavama "ja bih rekao". Puno bi prirodnije bilo "misljenja smo" ili tako nesto, jer ovako izgleda kao neciji blog...

 

Freak Show Inc.
 
6 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: AMD najavio poslužiteljsku zvijer Naples s 32
Nisam shvatio sta tocno donosi/znaci to "spajanje" gpu-a direktno na cpu?lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
15 godina
odjavljen
offline
AMD najavio poslužiteljsku zvijer Naples s 32 jezg

Ima samo 100 FPS-a u battlefieldu - ne valja!!!

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again
Moj PC  
6 2 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: AMD najavio poslužiteljsku zvijer Naples s 32
Stjepanj kaže...
Nisam shvatio sta tocno donosi/znaci to "spajanje" gpu-a direktno na cpu?lp

 Pa kao veza brža od PCIe sučelja, koliko sam ja shvatio. 

7 godina
odjavljen
offline
AMD najavio poslužiteljsku zvijer Naples s 32 jezg

O kojem je tu socketu riječ? SP3?

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: AMD najavio poslužiteljsku zvijer Naples s 32
Kuro_Okami kaže...

O kojem je tu socketu riječ? SP3?

 Neki novi custom, LGA forma. Nisu naveli, ali ima fotki po internetima. 

12 godina
offline
Re: AMD najavio poslužiteljsku zvijer Naples s 32
Friday kaže...

Vrlo zanimljiva vijest. Ovo mi izgleda puno bolje od desktop ryzena (u smislu usporedbi sa konkurencijom).

Samo mi je cudno ovakvo "personaliziranje" vijesti sa izjavama "ja bih rekao". Puno bi prirodnije bilo "misljenja smo" ili tako nesto, jer ovako izgleda kao neciji blog...

 

 Zar desktop Ryzen u usporedbi s konkurencijom izgleda loše?

16 godina
offline
Re: AMD najavio poslužiteljsku zvijer Naples s 32

jedva cekam lokalne pametnjakovice da ovo usproede sa 7700k i kenjaju kak ima 5% vece single core performanse.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
8 godina
neaktivan
offline
AMD najavio poslužiteljsku zvijer Naples s 32 jezg

Pohvale za članak i uporabu našeg jezika. Pohvale za odličan fokus na bitno. Čitajući članak dobio sam sve što me zanimalo.

 
1 1 hvala 1
12 godina
offline
Re: AMD najavio poslužiteljsku zvijer Naples s 32
Sroljo the second kaže...

Pohvale za članak i uporabu našeg jezika. Pohvale za odličan fokus na bitno. Čitajući članak dobio sam sve što me zanimalo.

 To ti je zbog nicka.

7 godina
protjeran
offline
Re: AMD najavio poslužiteljsku zvijer Naples s 32
Sroljo the second kaže...

Pohvale za članak i uporabu našeg jezika. Pohvale za odličan fokus na bitno. Čitajući članak dobio sam sve što me zanimalo.

Pohvale za uporabu našeg jezika??

My pleasure darlin
16 godina
odjavljen
offline
Re: AMD najavio poslužiteljsku zvijer Naples s 32
Jim Raynor kaže...
Sroljo the second kaže...

Pohvale za članak i uporabu našeg jezika. Pohvale za odličan fokus na bitno. Čitajući članak dobio sam sve što me zanimalo.

Pohvale za uporabu našeg jezika??

Heh, dobro napisano

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: AMD najavio poslužiteljsku zvijer Naples s 32
Sroljo the second kaže...

Pohvale za članak i uporabu našeg jezika. Pohvale za odličan fokus na bitno. Čitajući članak dobio sam sve što me zanimalo.

 

A posebno se ističe riječ 'Naples', stari hrvatski naziv za talijanski grad Napulj. :)

8 godina
offline
AMD najavio poslužiteljsku zvijer Naples s 32 jezg

U strojevima gdje bi ovaj CPU mogao biti upogonjen, sam CPU je greška zaokruživanja tako da se to može zanemariti. Ako ti je s druge strane inženjer s godišnjom plaćom od 100.000 dolara zanimat će te zadnjih 0,02% razlike u brzini izvođenja najvažnijeg posla. Baziram se samo na cijeni, pretpostavimo da su svi ostali parametri koji se uzimaju u obzir identični.

Ja rekoh
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: AMD najavio poslužiteljsku zvijer Naples s 32
Feudalac kaže...

...pretpostavimo da su svi ostali parametri koji se uzimaju u obzir identični.

 nisu

 

...octa-channel (yes, eight channels) DDR4 integrated memory controller

...AMD will competitively price "Naples" against Intel's Xeon E5-2600 series 2P chips, offering more cores, wider memory interfaces, more memory support, and more PCIe lanes

 

 

MORE, MORE, MORE 

7 godina
odjavljen
offline
AMD najavio poslužiteljsku zvijer Naples s 32 jezg

Ovo će biti čisti sex ako dođu 2P workstation ploče za to čudo. 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
AMD najavio poslužiteljsku zvijer Naples s 32 jezg

Jako volim pročitati dobar tekst koji je kritičan, te oprezan u donošenju konačnog suda o nekom komadu hardvera. Naš bugovac Denis to radi odlično, te njemu i BUGu vjerujem ono što iznose u svojim tekstovima, jer su objektivni i stručni.

 

Zanimljivo je kako nam Denis otkriva da AMD frizira rezultate, samo kako bi bili bolji u odnosu na konkurenciju, odnosno Intel. Vrlo su blizu rezultati u postocima dobiveni testiranje, te oni koji su zadani speckama samog komada.
Šminka li se šminka AMD.

Za nas korisnike i kupce procesora, bitna je da je zdrava konkurnecija na tržištu, kako jedna strana ne bi držala cijenu, te usporila napredek tehnologije.

 

Eh, nekad mi je Intel Pentuim bio pojam, danas već ne znam koja generacija procesora vlada kao best opcija. Ah, zar je moguće da sam tako ostario? Da, smo ostarili?
Eh, kako vrijeme ide leti....djeca već su ljudi kako kaže jedna pjesma...

 

Kako god, bilo, čitam Vas, te ako već moram navijati, onda budem navijač Intela, da se lakše uživim u tzv. processor wars


Mada, nikada isključiv.


Lajkam tekst, te mi se sviđa isti.

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 2 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: AMD najavio poslužiteljsku zvijer Naples s 32
PzKpfw kaže...

Jako volim pročitati dobar tekst koji je kritičan, te oprezan u donošenju konačnog suda o nekom komadu hardvera. Naš bugovac Denis to radi odlično, te njemu i BUGu vjerujem ono što iznose u svojim tekstovima, jer su objektivni i stručni.

 

Zanimljivo je kako nam Denis otkriva da AMD frizira rezultate, samo kako bi bili bolji u odnosu na konkurenciju, odnosno Intel. Vrlo su blizu rezultati u postocima dobiveni testiranje, te oni koji su zadani speckama samog komada.
Šminka li se šminka AMD.

Za nas korisnike i kupce procesora, bitna je da je zdrava konkurnecija na tržištu, kako jedna strana ne bi držala cijenu, te usporila napredek tehnologije.

 

Eh, nekad mi je Intel Pentuim bio pojam, danas već ne znam koja generacija procesora vlada kao best opcija. Ah, zar je moguće da sam tako ostario? Da, smo ostarili?
Eh, kako vrijeme ide leti....djeca već su ljudi kako kaže jedna pjesma...

 

Kako god, bilo, čitam Vas, te ako već moram navijati, onda budem navijač Intela, da se lakše uživim u tzv. processor wars


Mada, nikada isključiv.


Lajkam tekst, te mi se sviđa isti.

 Ti glasas za hdz stoposto. Treba te banati. Izgubio sam zelju da te upoznam.

9 godina
protjeran
offline
Re: AMD najavio poslužiteljsku zvijer Naples s 32
Kolacic kaže...
PzKpfw kaže...

Jako volim pročitati dobar tekst koji je kritičan, te oprezan u donošenju konačnog suda o nekom komadu hardvera. Naš bugovac Denis to radi odlično, te njemu i BUGu vjerujem ono što iznose u svojim tekstovima, jer su objektivni i stručni.

 

 


Mada, nikada isključiv.


Lajkam tekst, te mi se sviđa isti.

 Ti glasas za hdz stoposto. Treba te banati. Izgubio sam zelju da te upoznam.

 Danas je internet prisutan u raznim institucijama otvorenog tipa. Nece ga banat kad je fan broj 1, ima i Petricev poster u wc-u.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice