Američka vojska naručila skoro 10 tisuća Getacovih

poruka: 9
|
čitano: 1.677
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Američka vojska naručila skoro 10 tisuća Getacovih".
11 godina
neaktivan
offline
Američka vojska naručila skoro 10 tisuća Getacovih

Bas gledam jedan takav na eBay-u, cijena mu je oko 2500 dolara za 4 gige rama.

E sad se ja pitam, pa zar je bio problem staviti bar 8 giga rama na cijenu od 2500 dolara.

Meni to nije nikako jasno, ako vec pravis nesto skupo daj bar da radi u priliku.

4 gige rama mi je premalo, zamilsi nosis tablet u vojnoj akciji i i odjednom mu zlaga jer ima 4 gige rama lol.

 

 

http://www.ebay.com/itm/New-F110G3-i5-6200U-4GB-RAM-128GB-SSD-Win-10-Pro-64bit-/122399868627?hash=item1c7f99c6d3:g:yUEAAOSwTM5Yyfxz

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.3.2017 23:28 (kingofthenight).
 
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Američka vojska naručila skoro 10 tisuća Getacovih

Super, bit će zanimljivo kad im usred planiranja neke operacije počne radit update windowsa i onda restart

 
6 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Američka vojska naručila skoro 10 tisuća Getacovih

Sad zamislite kad se uz tih 4 gigabajta rama upletu Ruski i Kineski hakeri pffssss 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Američka vojska naručila skoro 10 tisuća Getacovih

Jedino sta mi ne leži u ovom slučaju je Win.

gramatika bljak
Moj PC  
1 2 hvala 0
7 godina
offline
Re: Američka vojska naručila skoro 10 tisuća Getac
UkradenNick kaže...

Jedino sta mi ne leži u ovom slučaju je Win.

 

Moje misljenje je da su Windowsi instalirani po defaultu za normalne korisnike, ali nitko ne kaze da ce se zaista Windowsi vrtiti na tim tabletima kad dodju u ruke vojske.

11 godina
offline
Re: Američka vojska naručila skoro 10 tisuća Getac
Čudim se da su odabrali električnu bateriju kao izvor energije za tablet umjesto nafte.
 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Američka vojska naručila skoro 10 tisuća Getac
Ovaj tablet vjerojatno ide samo s softwareom koji je predinstaliran a korisnik ima prava kuhanog jajeta. Takav software je testiran na ovom Hardware-u i vjeruj da im se nikad neće desiti da zaglavi. Ja sam još 98. godine bio u školi u sastavu USAF i na računalima sam imao samo 7 velikih ikona i ništa vise.
Voda tece a vrijeme prolazi ...
15 godina
offline
Re: Američka vojska naručila skoro 10 tisuća Getac
Mislim da vojsci ne trebaju ovi tableti da vrte snapchat, viber i facebook na njima.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Američka vojska naručila skoro 10 tisuća Getac
Ma hebes to kad ne mos napisat status na faceu kako si u akciji i opalit delfi dok padaju bombe oko tebe...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice