Američki filmaši zaprijetili piratskim stranicama

poruka: 10
|
čitano: 3.102
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Američki filmaši zaprijetili piratskim stranicama".
14 godina
offline
Američki filmaši zaprijetili piratskim stranicama

.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625 i Nokia N8 - Dell Venue pro 8 i Xperia Z1 Compact
Moj PC  
6 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Američki filmaši zaprijetili piratskim stranic

Sit ja svoje lafine.

15 godina
offline
Američki filmaši zaprijetili piratskim stranicama

i tužit će ih mami? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Američki filmaši zaprijetili piratskim stranicama

hahaaha

YAYA YAYA TOURE YAYA YAYA TOURE SO BEFORE HE BREAKS AWAY AND SCORES OH YAYA TOURE I THINK WE SHOULD MAKE PAY YOU SOME MORE
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Američki filmaši zaprijetili piratskim stranic
Osobno koristim high lvl trackere i s obzirom na situaciju, mislim da bi u skoroj buducnosti mogli samo pricati kako smo nekada s torrenta skidali npr. filmove ili recimo serije.

Osobno ih koristim za to te za FLAC dok npr. igre kupujem i nema mi smisla skidati ih kao sto je i situacija s aplikacijama (da, imam original Windowse kao i aplikacije koje su ili kupljene (ne vidim smisao skidanja AV i slicnih alata kada j ako netko ne zeli kupiti aplikaciju, ima odlicne besplatne alternative kao i svako malo neki giveaway) ili koristim besplatne alternative koje u nekim slucajevima znaju biti bolje od komercijalnij verzija).

Mnogima je to oko torrenta smijesno, ali ne zaboravimo da je u par sati, radi jedne krive igre otisao najveci tracker za igre tj. BitGamer te je odmah povukao sa sobom i drugi tracker koji je bio vezan samo za retro igre tj. Underground gamer (isti vlasnici).
Isto tako je prije par mjeseci otisao CHDbits (svi jako dobro znamo o kakvome trackeru se radi) te isti dan i HDWinG.

Uostalom, oni koji koriste npr. BTN, PTP, HDbits, GGn i sl. znaju sta se upravo sada dogada pa nije sve bezazleno (znaci, najjaci trackeri u svojim kategorijama).
First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
12 godina
protjeran
offline
Američki filmaši zaprijetili piratskim stranicama

Zasto ne tuze google, yahoo. safari, bing i ostale preglednike sto ljudima omogucuju da pronadju te "stranice"

tko ima ima a tko nema tko ga j.....
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Američki filmaši zaprijetili piratskim stranic
Strahoslav Trta kaže...

Zasto ne tuze google, yahoo. safari, bing i ostale preglednike sto ljudima omogucuju da pronadju te "stranice"

 -jer pronaći nije isto što i omogućiti/distribuirati. Provjeri zakone, distribucija je kažnjiva, traženje nije. Zato. (al, može kao ideja.. )

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
neaktivan
offline
Američki filmaši zaprijetili piratskim stranicama

!

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Američki filmaši zaprijetili piratskim stranic
ihush kaže...
-jer pronaći nije isto što i omogućiti/distribuirati. Provjeri zakone, distribucija je kažnjiva, traženje nije. Zato. (al, može kao ideja.. )

Svaki zakon se temelji na "znanstvenim cinjenicama" i po tome je svaki zakon moguce promijeniti.

 

E sad, ili ne ?!

Postoje li zakoni koje treba neutralizirati ili,  tko je sposoban i ovasten za takvu radnju ?

Mislim, da ljudi koji donose zakone shvacaju da je svaki zakon podlozan promjenama jer je znanost tako formirana, nije kao crkvena Dogma.

 

Zasto se klanjati zakonu ako su ljudi koji su ga donijeli pogrijesili ?!

tko ima ima a tko nema tko ga j.....
15 godina
offline
Re: Američki filmaši zaprijetili piratskim stranic
Strahoslav Trta kaže...
..

 

Zasto se klanjati zakonu ako su ljudi koji su ga donijeli pogrijesili ?!

- uvodiš kao argument mogućnost da se pravila/zakoni promijene? LOL al da, kad se promjene pravila igre moguće/logično/obvezno je da će google biti kažnjen, do tad koji je tvoj argument? Kad bi se to i hipotetski desilo, tad bi internet 'nestao', jednako kao što bi nestao search button na radio prijemniku. To bi značilo i da je kraj svijeta već tu..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice