Andorid 7.1 s Pixela stiže i na Nexuse

poruka: 18
|
čitano: 2.641
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Andorid 7.1 s Pixela stiže i na Nexuse".
8 godina
odjavljen
offline
Andorid 7.1 s Pixela stiže i na Nexuse

Nema razloga ne instalirati betu jer nakon dana koristenja nisam uocio apsoluno nikakve bugove... A beta se moze instalirati i bez beta progarma. Ima po netu ota update....

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Andorid 7.1 s Pixela stiže i na Nexuse

Taj Nexus/Pixel je softverski ispred bilo kojeg drugog branda, ne razumijem zasto proizvodjaci tweakaju Android u toj mjeri, samo naprave sranja s tim. Jos uvijek zalim za Nexusom 5 zbog softvera.

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.10.2016 11:53 (Edge).
 
1 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Andorid 7.1 s Pixela stiže i na Nexuse
Tvikaju? Stok android na 6p radi perfektno...
11 godina
offline
Andorid 7.1 s Pixela stiže i na Nexuse

u naslovu članka vam piše Andorid, popravite to :)

Vozdra!
 
0 0 hvala 1
16 godina
online
Re: Andorid 7.1 s Pixela stiže i na Nexuse
kompajler kaže...

u naslovu članka vam piše Andorid, popravite to :)

 Meni je neki dan na Nexus 6 sjeo Andorid 7.0, a čini se da će to biti zadnja nadogradnja.

I'm silicon-based life-form
8 godina
odjavljen
offline
Re: Andorid 7.1 s Pixela stiže i na Nexuse

Imaces brdo romova ;)

7 godina
neaktivan
offline
Re: Andorid 7.1 s Pixela stiže i na Nexuse
Nezz bas da sjebu,dual windows je dosao prvo na samsunge zatim na stock android,jos sam vidio da dodaju na stock android tipku za resetiranje,to ima skoro svaki andr fork..ne kazem da je stock los ali malo kasni..
11 godina
neaktivan
offline
Re: Andorid 7.1 s Pixela stiže i na Nexuse
Torent kaže...
Tvikaju? Stok android na 6p radi perfektno...

 

Misli na proizvodace koji uzmu stock android i od njega rade svoj OS (tipa Samsung). 

8 godina
odjavljen
offline
Re: Andorid 7.1 s Pixela stiže i na Nexuse
Edge kaže...

Taj Nexus/Pixel je softverski ispred bilo kojeg drugog branda, ne razumijem zasto proizvodjaci tweakaju Android u toj mjeri, samo naprave sranja s tim. Jos uvijek zalim za Nexusom 5 zbog softvera.

 

MirkoRenato kaže...
Torent kaže...
Tvikaju? Stok android na 6p radi perfektno...

 

Misli na proizvodace koji uzmu stock android i od njega rade svoj OS (tipa Samsung). 

 Nisam shvatio zasto kuka za nexusomm 5 kad nexus 6p takodje vrti najnoviji android i radi perfektno cak i na beti...Evo vrtim par dana 7.1.1 beta i niti jedan bug nisam primijetio...

 

13 godina
offline
Andorid 7.1 s Pixela stiže i na Nexuse
Android na Nexusima treba letjeti jer, budimo iskreni, to je light verzija. Da se proizvođači drže stock softvera, bilo bi monotono i izgubili bi velik dio tržišta jer svaki ima neke softverske điđe-miđe koji ih izdvaja od ostalih. Npr. nedavno preminuli Note mobiteli ne bi bili ni upola zanimljivi na čistom Androidu. Prešao sam sa G2 na OP3 i neke stvari mi fale koje LG ima.
Moj PC  
2 1 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Andorid 7.1 s Pixela stiže i na Nexuse

Ali je to dvosjekli mac jer gdje povuci crtu... Sve te djidje midje usporavaju mob... Zasto ne omoguce full i lite verziju softa pa da biras....

7 godina
neaktivan
offline
Re: Andorid 7.1 s Pixela stiže i na Nexuse
Ma miui je najbolji android. Istina da su malo lijeni kaj se tiče čistih android updata,ali update dolazi na developeru svaki tjedan, na globalu svakih pola mjeseca(otprilike). Ima featura koji još niti nisu ni na jednoj verziji androida i ios-a. Rom je super,stabilan. Di ćeš bolje.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Andorid 7.1 s Pixela stiže i na Nexuse
Krec82 kaže...
Ma miui je najbolji android. Istina da su malo lijeni kaj se tiče čistih android updata,ali update dolazi na developeru svaki tjedan, na globalu svakih pola mjeseca(otprilike). Ima featura koji još niti nisu ni na jednoj verziji androida i ios-a. Rom je super,stabilan. Di ćeš bolje.

 Da nema MIUI-a, mnogo Android featurea nebi još niti bilo.

Prvi su smislili neke ključne stvari koje su danas svakodnevnica na stock Androidu.

Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
8 godina
offline
Re: Andorid 7.1 s Pixela stiže i na Nexuse
Npr?
12 godina
offline
Re: Andorid 7.1 s Pixela stiže i na Nexuse
Umbel kaže...
Npr?

 Floating notifikacije, One handed mode, lite mode, data & battery saver, Child mode, second space, etc...

 

Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
8 godina
offline
Re: Andorid 7.1 s Pixela stiže i na Nexuse
Kakve veze navedene mogucnosti imaju sa MIUI osim sto je neke od njih MIUI imao prije stock androida?
7 godina
offline
Re: Andorid 7.1 s Pixela stiže i na Nexuse
Znaci pitas koje stvari je miui izmislil i sad pitas kakve veze ima miui s navedenim... Pa koga ti je*es??? Lijepo ti je napisal, da nije bilo miuija tih opcija nebi bilo na stock androidu, bar jos neko vrijeme....
8 godina
offline
Re: Andorid 7.1 s Pixela stiže i na Nexuse
J*bem one koji ne vide razliku izmedju "MIUI izmislio" i "bilo na MIUI prije stocka".



1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice