Anonymousi napadaju teroriste klasičnim internetsk

poruka: 11
|
čitano: 2.396
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Anonymousi napadaju teroriste klasičnim internetsk".
9 godina
protjeran
offline
Anonymousi napadaju teroriste klasičnim internetsk

Cekaj malo, kako sad cyber-rat, a u zadnjih nekoliko clanaka ste forsirali kiberneticki. Pa hajde dogovorite se sami sa sobom, da ne updnete u kiberneticke nevolje.

Moj PC  
5 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Anonymousi napadaju teroriste klasičnim intern

Tako treba, ipak Anonymousi mogu pomoči, mogu odvratiti budale od svojih namjera. Internet je mjesto di se takve budale najčesto regrutiraju. Još trebaju udarati i po vehabijama koji regrutiraju uživo. 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Anonymousi napadaju teroriste klasičnim intern

Svaka noga za popikivanje isilu je dobra noga.

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.11.2015 21:30 (g12356).
15 godina
offline
Anonymousi napadaju teroriste klasičnim internetsk

prvo treba vidjet porijeklo novca i naoružanja. pa oplest po tim ljudima. da nemaju para i oružja, s čime bi terorizirali državu?

Moj PC  
11 0 hvala 0
13 godina
online
Anonymousi napadaju teroriste klasičnim internetsk

Hajde de, pa je Rick Ashtley dobar dečko a i pjesma je sasvim u redu, pretrpana optimizmom, makar u naslovu !!!! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Anonymousi napadaju teroriste klasičnim internetsk

scientia est potentia
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.11.2015 19:08 (alien).
 
3 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Anonymousi napadaju teroriste klasičnim internetsk

Rick je zakon!

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Anonymousi napadaju teroriste klasičnim internetsk

Malo offtopic, al ti pripadnici isisa su u prvom redu retardirani, u drugom redu glupi, a u trećem redu pičketine na kvadrat. Ubijati nedužne civile, a bore se kao protiv nekih država i režima. Mislim da je Americi i bio cilj osnivanje takve države, pa da okupi budale na jedno mjesto i kasnije ih počisti. Ujedno će i njihova ratna industrija, a time i amerika zaraditi, a na žalost stradati će dosta nedužnih civila (kao i u svakom ratu uostalom).

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.11.2015 2:26 (dd.inc).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Anonymousi napadaju teroriste klasičnim intern
ranko091 kaže...

prvo treba vidjet porijeklo novca i naoružanja. pa oplest po tim ljudima. da nemaju para i oružja, s čime bi terorizirali državu?

 podrijetlo novaca, mogu ti odma reč - Amerika, a naoružanja, makar isis ima samo kalje, kaj misliš ovo prek bare nemaju spremljene količine kalja baš za takvo izazivanje ratove, ljudi nebudite OVCE ovo sve je Amerika započela u znak demokracije-njihovu demokracoju bi nazvo nešto gore od fašizma i nacizma, za to nema još naziv, ali postojat če, pamtivjekovima amerika stvara ratove, ja se iskreno nadam da neče doč do ww3, a kak sve ide doči če a anonimusima svaka čast, kolko se sječam nedugo oni su napadali i pentagon i sve veče vladine institucije, razotkrivali šta radi pentagon i to bi i dalje trebali radit i naravno uništavat internet isisa, samo da im se ne desi kad ovo sve završi i ako nebude bilo rata da ta ekipa na nek način se ne razotkri jer su i prije ovog svega napadali amere, shvatite amerika stvara ratove izmisli proble, ponudi riješenje čitaj rat i to je to.

 

pogledajte si ovaj filmič i sve Vam bu bilo jasno ja se iskreno nadam da če bit sve više časnika i vojnika koji če slijedit ovaj primjer, jer jedini je to način zaustavljanja ww3, a sad da vas pitam dal iko od vas želi još jedan rat?

samo pogledajte čovjeka iz vašinktona kako drži glavu pognutu jer ZNA da je to sve istina.

ja iskreno neželim nemogu i neču pucat po nekom zbog nečijih bolesnih ideala premotani plašto lažne domakracije.

ovako nepostoji grozna  ili groznije eksplozija bombi ili puškaranje, to je jako grozna stvar, ubijanje ljudi bilo di u svijetu je protiv mojih, a nadam se i večine ljudi ovdije moralnih načela. jednostavno NEČU.

 

teorija zavjere više ne postoji to je istina, postoje neki zapisi potražite ih na netu da je izravno bush familija slal novce hitleru. a sad jel to istina il ne, više vjerujem da je jer ovo kaj se pokazuje danas a pričalo se o tome da če se dogotit i prije 20god, nebi se čudio da je istina.

Imate svi novije ploče (naravno iz Zagreba ste, pa imate novaca), pa imate problema sa sleep modom. Moja pločica iz 2007 i sleep mode rade ko vurica. Pa vi kupujte AsRock... By BlackMoon
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.11.2015 2:57 (mrakky).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Anonymousi napadaju teroriste klasičnim intern
dd.inc kaže...

Malo offtopic, al ti pripadnici isisa su u prvom redu retardirani, u drugom redu glupi, a u trećem redu pičketine na kvadrat. Ubijati nedužne civile, a bore se kao protiv nekih država i režima. Mislim da je Americi i bio cilj osnivanje takve države, pa da okupi budale na jedno mjesto i kasnije ih počisti. Ujedno će i njihova ratna industrija, a time i amerika zaraditi, a na žalost stradati će dosta nedužnih civila (kao i u svakom ratu uostalom).

Amerika da ih pocisti, a do sad su ih razvalili posteno jedino Rusi?

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Anonymousi napadaju teroriste klasičnim intern
mrakky kaže...

Problem, reakcija, rješenje.
Međutim, ima tu stvarno više aktera. USA vlada su tu više kao razbijač koji šeće ulicom i govori svojim "prijateljima": "Ako mi dovoljno platite, razbim koga želite."
Konkretno akteri koji su najviše krivi za ISIL su prvenstveno Saudisjka Arabija, Turska I koliko god mi je žao to reći, Francuska i UK.
Francuska i UK su krivi jer su poticali Arapsko proljeće i destabilizirali Libiju. Time su pokrenuli domino efekt koji još traje.
Međutim Saudijska Arabija i Turska...Oni su u malom hladnom ratu sa Iranom. Rušenje Sirije, koja je saveznik Irana zapravo ima za cilj izolirati Iran. Uništavanjem drugih regionalnih igrača Turska i Saudijska Arabija žele zavladati regijom. Egipt i Libija su već uništeni. Irak i Afganistan su "balkanizirani" još u prošlom desetljeću

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice