Antennagate u HTC-u?

poruka: 51
|
čitano: 6.918
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Antennagate u HTC-u?".
14 godina
neaktivan
offline
Antennagate u HTC-u?

uff, bas me zanima koliko ce opet bit komentara da platiš neki mob 4000-5000kn pa nemreš s njim razgovarati

kao kad je bio bed s iPhone-om. Tada su ga mnogi uspoređivali s HTC-om kojem se tako nešto nebi dogodilo.

eto nitko nije savršen!{#}

 

Mi osjećamo da je sve što radimo samo kap u oceanu. Ali ocean bi bio manji da nema te kapi.
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Antennagate u HTC-u?

upravo radi toga problema sam odustao od kupnje iphonea 4 kojeg sam mogao dobiti za 800 kn. upravo radi tog problema sam ostao na svome 3gs-u kojim sam izrazito zadovoljan. i jos jednom upravo radi toga problema sam razmisljao o kupovini winmobilea7 kao sporednog uredaja.... mislim uzeti ce se ali ne ovaj :P

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Antennagate u HTC-u?

Eto sad su se i ovi zajebali...Baš me zanima ože li i oni napraviti neka gumena kučišta :D

15 godina
offline
Antennagate u HTC-u?

Mislim da to ima utjecaja samo u Americi gdje pokrivenost mobilnih mreža nije baš nešto. Imam iPhone4 već 2 mjeseca i nikad nisam imao problema sa prijemom signala.

Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Antennagate u HTC-u?

Citao sam review i ekipa dosita kaze da uredjaj gubi dvije crtice, ali ne ostaje kompletno bez signala kao iPhone. Iako, te dvije crtice na mjestima gdje je signal ionako los znace prekid veze. Meni je HD7 bio jedan od favorita za novi mobitel. Ispao je iz natjecanja :)

Mi smo na putu da budemo na putu prema izlazu iz krize [GOOGLE TRANSLATOR]: Na putu prema dolje
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.12.2010 19:29 (tnakir).
 
2 1 hvala 0
15 godina
offline
RE: Antennagate u HTC-u?
tnakir kaže...

 Meni je HD7 bio jedan od favorita za novi mobitel. Ispao je iz natjecanja :)

Jako puno ih je ispalo iz contesta. :)

Izbirljiva duša :).

 

Što se tiče mobitela, vrijedi isto kao i za iPhone, dok se greška koja ga čini gotovo neupotrebljivim ne ispravi, nema ga smisla kupovati koliko god ostatak uređaja bio kvalitetan.

Anarchists of the world, unite!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Antennagate u HTC-u?

Jel netko od vas ima iphone4 ili ovako prica napamet? Imam ga vec mjesec dana, nikakvih problema sa signalom kako god da ga držim.

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.12.2010 19:38 (mislav_01).
14 godina
offline
Antennagate u HTC-u?

Ne postoji savršen mobitel (iako je iPhone 4 jako blizu tome)... a ove stvari oko gubljenja signala su preuveličane... Imam ga dva mjeseca i nikad nikakvih problema, uvijek 4-5 crtica.

 
5 1 hvala 0
15 godina
offline
RE: Antennagate u HTC-u?
wyks kaže...
tnakir kaže...

 Meni je HD7 bio jedan od favorita za novi mobitel. Ispao je iz natjecanja :)

Jako puno ih je ispalo iz contesta. :)

Izbirljiva duša :).

 

Što se tiče mobitela, vrijedi isto kao i za iPhone, dok se greška koja ga čini gotovo neupotrebljivim ne ispravi, nema ga smisla kupovati koliko god ostatak uređaja bio kvalitetan.

Tesko me zadovoljiti :)

Mi smo na putu da budemo na putu prema izlazu iz krize [GOOGLE TRANSLATOR]: Na putu prema dolje
16 godina
neaktivan
offline
RE: Antennagate u HTC-u?
MatkoBB kaže...

Ne postoji savršen mobitel (iako je iPhone 4 jako blizu tome)... a ove stvari oko gubljenja signala su preuveličane... Imam ga dva mjeseca i nikad nikakvih problema, uvijek 4-5 crtica.

Potpis.Nemam nikakvih problema s signalom s iphonom 4.

14 godina
neaktivan
offline
Antennagate u HTC-u?

A jbga, kad prepises software, prepises i bugove  {#}

 

Sala, naravno

Pravi programeri programiraju binarno!
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Antennagate u HTC-u?

Ja isto uopće nemam problema s signalom na iPhonu 4. Jer ga ni nemam, neznam zašto se svi žale :))

Moj PC  
7 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Antennagate u HTC-u?

problem jest manje izrazen nego na ip4 jer nema prekida poziva

 

ali vaznija je reakcija htc koji su priznali odmah

a ne se ponasali djetinjasto, vrijedajuci inteligenciju korisnika

ubio si sve moje ljude
15 godina
neaktivan
offline
RE: Antennagate u HTC-u?
apoteka kaže...

problem jest manje izrazen nego na ip4 jer nema prekida poziva

 

ali vaznija je reakcija htc koji su priznali odmah

a ne se ponasali djetinjasto, vrijedajuci inteligenciju korisnika

detinjasto je ako priznas i nemas resenje za tvoju informaciju Apple je vratio novac svakog koi nije hteo da ima takav mobitel i dao neku vrstu plastike free sto nije slucaj za druge kompanije a sto je jos tragicnije da konkurencija pravi istu gresku sto u nikom slucaju nije dozvoljeno,vazno je uciti na tuge greske...

art
13 godina
neaktivan
offline
RE: Antennagate u HTC-u?
oliver kaže...
apoteka kaže...

problem jest manje izrazen nego na ip4 jer nema prekida poziva

 

ali vaznija je reakcija htc koji su priznali odmah

a ne se ponasali djetinjasto, vrijedajuci inteligenciju korisnika

detinjasto je ako priznas i nemas resenje za tvoju informaciju Apple je vratio novac svakog koi nije hteo da ima takav mobitel i dao neku vrstu plastike free sto nije slucaj za druge kompanije a sto je jos tragicnije da konkurencija pravi istu gresku sto u nikom slucaju nije dozvoljeno,vazno je uciti na tuge greske...

S.Jobs says: You're explaining it wrong.

ubio si sve moje ljude
14 godina
offline
RE: Antennagate u HTC-u?
oliver kaže...
apoteka kaže...

problem jest manje izrazen nego na ip4 jer nema prekida poziva

 

ali vaznija je reakcija htc koji su priznali odmah

a ne se ponasali djetinjasto, vrijedajuci inteligenciju korisnika

detinjasto je ako priznas i nemas resenje za tvoju informaciju Apple je vratio novac svakog koi nije hteo da ima takav mobitel i dao neku vrstu plastike free sto nije slucaj za druge kompanije a sto je jos tragicnije da konkurencija pravi istu gresku sto u nikom slucaju nije dozvoljeno,vazno je uciti na tuge greske...

Točno, ali prije toga izjavio je nešto vrlo popularno(govori o inteligenciji korisnika):

 

Ako nemate signala u desnoj ruci, preselite iPhone u lijevu ruku.

 

Prevedno; Baš me boli k za sve vas, niste mi ni do koljena.

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
16 godina
neaktivan
offline
RE: Antennagate u HTC-u?
oliver kaže...

detinjasto je ako priznas i nemas resenje za tvoju informaciju Apple je vratio novac svakog koi nije hteo da ima takav mobitel

Za tvoju informaciju zakon u SAD-u nalaže da korisnik ima pravo u roku 30 dana vratiti proizvod koji je kupio uz puni povrat novca. Apple-ovo "dobročinstvo" nema nikakve veze s tim

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
16 godina
neaktivan
offline
Antennagate u HTC-u?

Meni je jedino smiješno kako su u HTC-u prije ovog govorili kako gubitak signala NIJE uobičajena pojava kod smartphonea (pri tome misleći na slučaj s iPhoneom)

When power leads men towards arrogance, poetry reminds him of his limitations...
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Antennagate u HTC-u?

Sve će to jedan radio ROM riješit

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Antennagate u HTC-u?

Logic, psiho i ostali, vidim da vas nema baš na ovoj temi?! Kad je iPhone imao isti problem, svaki drugi post je bio vaš o tome kako je iPhone zadnje smeće, itd. Toliko o vašoj objektivnosti. Problem je problem na kojem god uređaju bio, iako je njime, kao i u slučaju iPhonea zahvaćen manji broj korisnika!

Oko mene pijani drugari, a ja samo tebe dozivam....
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Antennagate u HTC-u?
ivaninho kaže...

Logic, psiho i ostali, vidim da vas nema baš na ovoj temi?! Kad je iPhone imao isti problem, svaki drugi post je bio vaš o tome kako je iPhone zadnje smeće, itd. Toliko o vašoj objektivnosti. Problem je problem na kojem god uređaju bio, iako je njime, kao i u slučaju iPhonea zahvaćen manji broj korisnika!

Kao sto rekoh, problem nije jednak iPhone-ovom. Kod iPhonea se kompletno gubio signal, dok kod HTC-a pada broj crtica za 2 crtice i to je to.

Mi smo na putu da budemo na putu prema izlazu iz krize [GOOGLE TRANSLATOR]: Na putu prema dolje
16 godina
offline
Antennagate u HTC-u?

Ja isto nisam nikada vidio na youtubeu da je iPhone ostao potpuno bez signala, ako i je onda je to bilo prečvrsto držanje samo radi testa...imam iPhone 4, te nemam nikakvih problema sa signalom, no znam ljude koji kad upale 3G padne 2-3 crtice, no nikad da se ostane bez signala ili da se prekine razgovor. Solucija bumpera kao rješenja mi je odlična jer dodatno ukrase mobitel, a i riješe mogući problem prijama....samo se nadam da će HTC izdati nešto slično. Očito je da problem postoji kod smartphonea sa signalom i da Apple nije bio baš lud kad je o tome govorio, iako nisu baš govorili objektivno...

Oko mene pijani drugari, a ja samo tebe dozivam....
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.12.2010 9:20 (ivaninho).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Antennagate u HTC-u?
ivaninho kaže...

Ja isto nisam nikada vidio na youtubeu da je iPhone ostao potpuno bez signala, ako i je onda je to bilo prečvrsto držanje samo radi testa...imam iPhone 4, te nemam nikakvih problema sa signalom, no znam ljude koji kad upale 3G padne 2-3 crtice, no nikad da se ostane bez signala ili da se prekine razgovor. Solucija bumpera kao rješenja mi je odlična jer dodatno ukrase mobitel, a i riješe mogući problem prijama....samo se nadam da će HTC izdati nešto slično. Očito je da problem postoji kod smartphonea sa signalom i da Apple nije bio baš lud kad je o tome govorio, iako nisu baš govorili objektivno...

Ja nikad nebi iPhone pokrivao sa tim uzasom od kondoma. iPhone 4 je lijepi komad HW-a, cemu ga pretvarati u nesto nakaradno?

Mi smo na putu da budemo na putu prema izlazu iz krize [GOOGLE TRANSLATOR]: Na putu prema dolje
16 godina
offline
RE: Antennagate u HTC-u?
tnakir kaže...

Ja nikad nebi iPhone pokrivao sa tim uzasom od kondoma. iPhone 4 je lijepi komad HW-a, cemu ga pretvarati u nesto nakaradno?

 

O ukusima se ne raspravlja ;) Moraš ga vidjeti uživo, puno bolje izgleda, a ako si vidio uživo, onda ima toliko boja i vrsta bumpera da će ti se valjda jedan svidjeti

Oko mene pijani drugari, a ja samo tebe dozivam....
15 godina
offline
RE: Antennagate u HTC-u?
ivaninho kaže...
tnakir kaže...

Ja nikad nebi iPhone pokrivao sa tim uzasom od kondoma. iPhone 4 je lijepi komad HW-a, cemu ga pretvarati u nesto nakaradno?

 

O ukusima se ne raspravlja ;) Moraš ga vidjeti uživo, puno bolje izgleda, a ako si vidio uživo, onda ima toliko boja i vrsta bumpera da će ti se valjda jedan svidjeti

Nema teorije da iP4 sa kondomom moze dobro izgledati. iP4 bez kondoma izgleda vrhunski. Sa kondomom... ko da Pameli Anderson odrezes sisu i pocupas kosu :)

Mi smo na putu da budemo na putu prema izlazu iz krize [GOOGLE TRANSLATOR]: Na putu prema dolje
13 godina
offline
RE: Antennagate u HTC-u?
Paolo2612 kaže...
oliver kaže...

detinjasto je ako priznas i nemas resenje za tvoju informaciju Apple je vratio novac svakog koi nije hteo da ima takav mobitel

Za tvoju informaciju zakon u SAD-u nalaže da korisnik ima pravo u roku 30 dana vratiti proizvod koji je kupio uz puni povrat novca. Apple-ovo "dobročinstvo" nema nikakve veze s tim

Što se tiče zakona u USA, mislim da se radi o 15 dana ( zapravo ovisno o državi ) i nije uvijek u pitanju puni povrat. Inače to što su nudili i nebi imalo smisla. :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.12.2010 10:45 (grzzi).
15 godina
offline
RE: Antennagate u HTC-u?
grzzi kaže...
Paolo2612 kaže...
oliver kaže...

detinjasto je ako priznas i nemas resenje za tvoju informaciju Apple je vratio novac svakog koi nije hteo da ima takav mobitel

Za tvoju informaciju zakon u SAD-u nalaže da korisnik ima pravo u roku 30 dana vratiti proizvod koji je kupio uz puni povrat novca. Apple-ovo "dobročinstvo" nema nikakve veze s tim

Što se tiče zakona u USA, mislim da se radi o 15 dana ( zapravo ovisno o državi ) i nije uvijek u pitanju puni povrat. Inače to što su nudili i nebi imalo smisla. :)

30 dana. Pa cak i jednostavno ako "nisi zadovoljan" proizvodom (odnosno ako ti se ne svidja)

Mi smo na putu da budemo na putu prema izlazu iz krize [GOOGLE TRANSLATOR]: Na putu prema dolje
14 godina
neaktivan
offline
RE: Antennagate u HTC-u?

HAHA možda je to nei novi virus među mobitelima, pro je krenuo s iPhone-a sada se širi na HTC :) 

 

http://www.basketballhoopjam.com
14 godina
offline
Antennagate u HTC-u?

a najbolje neka sve te smartphone prodaju po 9,99$ jer svi imaju neku manu,

 

inače nisam primjetio da količina crtica na iPhoneu utječe na kvalitetu veze,, i kad je bilo 2 il 5 crtica radio sam speed test za mobilni internet, i uvjek je bio cca   3,50  Mbs i 1,5 Mbs upload,,,, e sad dali je to slučajnost, ili mobitel ni sam nezna šta da prikaže???  vrag zna,,,,,,     kad bi mi bar fiksni ADSL upload bio upola te brzine bilo bi mrak,,, na kraju ispada da imam brži mobilni nego fiksni internet 

 
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Antennagate u HTC-u?
tnakir kaže...
ivaninho kaže...

Logic, psiho i ostali, vidim da vas nema baš na ovoj temi?! Kad je iPhone imao isti problem, svaki drugi post je bio vaš o tome kako je iPhone zadnje smeće, itd. Toliko o vašoj objektivnosti. Problem je problem na kojem god uređaju bio, iako je njime, kao i u slučaju iPhonea zahvaćen manji broj korisnika!

Kao sto rekoh, problem nije jednak iPhone-ovom. Kod iPhonea se kompletno gubio signal, dok kod HTC-a pada broj crtica za 2 crtice i to je to.

Kod iphona se nikad do kraja ne gubi signal.Istina problem postoji samo na mjestima slabe 3g pokrivenosti(na 2g nisam nikod vidio da ima problem)Isto tako su odmah su o tome problemu svi mediji brujili i to je tako rašireno da ako malo pogledate strane forume da svako male netko piše da su ih pitali ako imaju probleme s signalom.To ima svaki mob samo je to negdje sakriveno i nije tako medijski insponirano kao iphone 4 antennagate.

bus kaže...

a najbolje neka sve te smartphone prodaju po 9,99$ jer svi imaju neku manu,

 

inače nisam primjetio da količina crtica na iPhoneu utječe na kvalitetu veze,, i kad je bilo 2 il 5 crtica radio sam speed test za mobilni internet, i uvjek je bio cca   3,50  Mbs i 1,5 Mbs upload,,,, e sad dali je to slučajnost, ili mobitel ni sam nezna šta da prikaže???  vrag zna,,,,,,     kad bi mi bar fiksni ADSL upload bio upola te brzine bilo bi mrak,,, na kraju ispada da imam brži mobilni nego fiksni internet 

Ja živim u zagorju tamo nema baš puno 3g pokrivenosti ali je iphone 4 našao 3g dok nijedan drugi mob nije ga našao(nokia x6,t-mobile pulse,5800 xpress music,desire i razni obični mobiteli poput k610i)Ima oko 2-3 crtice dosta je slaba pokrivenost da ako ga držiš minutu prebaci na 2g to se isto događa na sony ericsson x10 ima 1 crticu i kad ga primem odmah prebaci na edge.

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice