Aplikacijom protiv parkirnih kazni

poruka: 6
|
čitano: 959
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Aplikacijom protiv parkirnih kazni".
15 godina
offline
Aplikacijom protiv parkirnih kazni

normalno da amerima nije jednostavnije poštivati parkirne propise i bolje je davati lovu "programerima" nego plaćati kazne. ni na zahod bez aplikacije (koja će skeniranjem boje izlistati što si pojeo) za telefon koji je pametniji od vlasnika.

 

a jednom (malo posllije paleozoika; još nije bilo "aplikacija") je ona munjara od Mate Miše pjevao ovako:

 

Ako dođes u San Francisko
okiti cvijećem kosu svoju ti
ako dođes u San Francisko
znam da će ljudi dopast' ti se svi

nadam se da će u nas netko načiniti aplikaciju protiv pauka: izvadiš prst iz nosa, dodirneš zaslon, lansira se tetrakopter, pošprica pipsom pauk, on ugiba u mukama i ne mogu ti otfurati auto na Sajam automobila na Velesajmu. {#}

Moj PC  
1 4 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Aplikacijom protiv parkirnih kazni

Hmmm da, to bi funkcioniralo i kod nas, mos mislit.

 

Oslobodili su me placanja kazne jer nisam bil kriv, ali sam moral platit njihove troskove.

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Aplikacijom protiv parkirnih kazni
Drazen kaže...

 

Oslobodili su me placanja kazne jer nisam bil kriv, ali sam moral platit njihove troskove.

 

O da... To se i meni dogodilo.{#}

Freak Show Inc.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Aplikacijom protiv parkirnih kazni
Drazen kaže...

Hmmm da, to bi funkcioniralo i kod nas, mos mislit.

 

Oslobodili su me placanja kazne jer nisam bil kriv, ali sam moral platit njihove troskove.

Digneš protutužbu zbog pravno neosnovanog otuđenja imovine i tražiš naknadu svih troškova koje su ti uzrokovali: ono što traže da platiš + tvoje vrijeme + taxi.

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
16 godina
offline
Re: Aplikacijom protiv parkirnih kazni
MrBlc kaže...

Digneš protutužbu zbog pravno neosnovanog otuđenja imovine i tražiš naknadu svih troškova koje su ti uzrokovali: ono što traže da platiš + tvoje vrijeme + taxi.

I je*** se nekoliko godina po sudovima s Hrvatskim pravosuđem... :(

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.7.2014 23:45 (gkelekov).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Aplikacijom protiv parkirnih kazni
gkelekov kaže...

I je*** se nekoliko godina po sudovima s Hrvatskim pravosuđem... :(

Imaš u tom slučaju dvije opcije, ili se naganjat i pokušat izvući još neku naknadu, ili jednostavno postići nagodbu s nulom.

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice