Apple konferencija UŽIVO

poruka: 166
|
čitano: 17.744
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple konferencija UŽIVO".
15 godina
offline
Apple konferencija UŽIVO

već je najavljeno u medijima 

kod vašeg operatera mozga. povoljno. kod vašeg operatera mozga. povoljno.
I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.3.2015 18:30 (Ajar).
Moj PC  
7 22 hvala 0
12 godina
offline
Apple konferencija UŽIVO

HBO, jel to ono smece kojim te maxtv evandjelisti zele pridobiti ? :D

krece ejpl istim putem, prognoziram im jednaki uspijeh, pomusti te ofce kojima ce preostati jedino kmecanje na kraju :D :D :D

 

 

 
2 13 hvala 0
14 godina
offline
Apple konferencija UŽIVO

ResearchKit stvarno odlično izgleda i zanimljivo područje u kojem su se odlučili okušat. Također Open Source je!

Swedish latin super funk.
Moj PC  
9 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Apple konferencija UŽIVO

O hebote kako je tanki novi Macbook. Skoro cijelo kućište je baterija.

I am Guybrush Threepwood, Mighty Pirate!
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.3.2015 18:44 (ROADRUNNER).
Moj PC  
7 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apple konferencija UŽIVO
ROADRUNNER kaže...

O hebote kako je tanki novi Macbook. Skoro cijelo kućište je baterija.

 nema ventilatora, shodno tome mozes zakljuciti i kakve performanse ima :D

15 godina
neaktivan
offline
Re: Apple konferencija UŽIVO
LudaRajcica kaže...

 nema ventilatora, shodno tome mozes zakljuciti i kakve performanse ima :D

 A dobro, bar će se moć peć jaja na njemu (bolje nego do sada).  

If it ain`t broken, you`re not working hard enough ...
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.3.2015 18:53 (kizo2703).
14 godina
offline
Re: Apple konferencija UŽIVO
LudaRajcica kaže...
ROADRUNNER kaže...

O hebote kako je tanki novi Macbook. Skoro cijelo kućište je baterija.

 nema ventilatora, shodno tome mozes zakljuciti i kakve performanse ima :D

 Core M na 1,2GHz zvuči sasvim ok za ovu kategoriju, troši samo 5W tako da i nema baš previše topline.

Swedish latin super funk.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Apple konferencija UŽIVO
LudaRajcica kaže...
ROADRUNNER kaže...

O hebote kako je tanki novi Macbook. Skoro cijelo kućište je baterija.

 nema ventilatora, shodno tome mozes zakljuciti i kakve performanse ima :D

 Za korisnike koji traže takvu kategoriju laptopa sigurno dovoljne.

I am Guybrush Threepwood, Mighty Pirate!
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.3.2015 19:00 (ROADRUNNER).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Apple konferencija UŽIVO
LudaRajcica kaže...
ROADRUNNER kaže...

O hebote kako je tanki novi Macbook. Skoro cijelo kućište je baterija.

 nema ventilatora, shodno tome mozes zakljuciti i kakve performanse ima :D

 

Ultrabook i perfomanse? Kao da ides kupit Clia radi ustede, a onda te smeta jer ne ide bas kao Ferrari? 

14 godina
offline
Apple konferencija UŽIVO

18h baterija Apple Watcha, malo, ali u skladu sa konkurencijom...

Swedish latin super funk.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Apple konferencija UŽIVO

Rostfraj sat na kraju nije uopce skup.

 

 

 
2 3 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Apple konferencija UŽIVO
Hann kaže...

 

Ultrabook i perfomanse? Kao da ides kupit Clia radi ustede, a onda te smeta jer ne ide bas kao Ferrari? 

 Ma sve to stoji, bez problema. Samo, sad se postavlja jedno pitanje: koja je poanta uopće kupovati/imati MB Air kraj ovakvog MacBooka?

 

A pogotovo sada kad je u njemu Intelov Broadwell CPU?

 

Ono što jeste dobro je da je netko napokon počeo stavljati USB-C - bilo je vrijeme!

If it ain`t broken, you`re not working hard enough ...
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.3.2015 19:54 (kizo2703).
16 godina
neaktivan
offline
Apple konferencija UŽIVO

Ono što bi konkurencija mogla naučiti od Applea je način kako oni prodaju ekosustav, a ne uređaj. Konkurencija sa satovima je krenula prodavat svoje uređaje bez da ljudi imaju pojma što će im, dok je Apple primjenio sasvim drugačiju strategiju: razvili su ekosustav sa brojnim aplikacijama i onda pokazali što aplikacije mogu, a ne da se prepucavaju oko toga čiji sat ima brži procesor

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
21 2 hvala 0
13 godina
offline
Apple konferencija UŽIVO

watch za sad necu komentirati.

 

macbook je bolestan.  sve na njemu je novo i poboljsano u odnosu na air, ne znam cemu air kad je ovo čudo.

 

 
4 3 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Apple konferencija UŽIVO

Ne razumijem kako nisu mogli bar jos jedan usb prikljucak ugurat u macbook, spojis neki usb stick i gotov si, a ako hoces spojit laptop na monitor, tipkovnicu i mis morat ces kupovat neki usb hub koji ce vjerojatno kostat nekih 70-ak dolara zasebno

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Apple konferencija UŽIVO
Irregular kaže...

Ne razumijem kako nisu mogli bar jos jedan usb prikljucak ugurat u macbook, spojis neki usb stick i gotov si, a ako hoces spojit laptop na monitor, tipkovnicu i mis morat ces kupovat neki usb hub koji ce vjerojatno kostat nekih 70-ak dolara zasebno

 Zato jer je pretanak, yebi ga.

If it ain`t broken, you`re not working hard enough ...
12 godina
offline
Apple konferencija UŽIVO

Što se tiče macbooka za slične novce se nabavi xps13 (2015), za mene najljepši ultrabook,  a i on ima pravi procesor,  za razliku od ovog m izdanja :)

Moj PC  
4 3 hvala 0
12 godina
offline
Apple konferencija UŽIVO

Ovaj Apple Watch je cudo... nisam niti mislio da ce ga predstaviti kao najbolji, najosobniji... itd... 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
1 5 hvala 0
14 godina
offline
Re: Apple konferencija UŽIVO
SimeKZ kaže...

Ovaj Apple Watch je cudo... nisam niti mislio da ce ga predstaviti kao najbolji, najosobniji... itd... 

 Kada ti nešto ideš prodavati očito kažeš "a evo... piece of shit proizvod...valjda ćete ga kupit...pa ono... ako oćete".

 

Naravno da će ga predstaviti kao najboljeg zato jer oni tako vjeruju za svoj proizvod.

Swedish latin super funk.
12 godina
offline
Re: Apple konferencija UŽIVO
sirka666 kaže...
SimeKZ kaže...

Ovaj Apple Watch je cudo... nisam niti mislio da ce ga predstaviti kao najbolji, najosobniji... itd... 

 Kada ti nešto ideš prodavati očito kažeš "a evo... piece of shit proizvod...valjda ćete ga kupit...pa ono... ako oćete".

 

Naravno da će ga predstaviti kao najboljeg zato jer oni tako vjeruju za svoj proizvod.

 Sarkazam On... mada bez razloga, zna se sta sam htio rec'.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
13 godina
offline
Re: Apple konferencija UŽIVO
grzzi kaže...

watch za sad necu komentirati.

 

macbook je bolestan.  sve na njemu je novo i poboljsano u odnosu na air, ne znam cemu air kad je ovo čudo.

 

Ako sam ja dobro pratio event, ovo je zamjena za Mac Book Air!!

ATJ Lučko
16 godina
neaktivan
offline
Re: Apple konferencija UŽIVO
sirka666 kaže...

 Kada ti nešto ideš prodavati očito kažeš "a evo... piece of shit proizvod...valjda ćete ga kupit...pa ono... ako oćete".

 

Naravno da će ga predstaviti kao najboljeg zato jer oni tako vjeruju za svoj proizvod.

 Ako sam ne vjeruješ u ono što prodaješ kako će netko drugi? 

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
16 godina
neaktivan
offline
Re: Apple konferencija UŽIVO
ATJLučko kaže... 

Ako sam ja dobro pratio event, ovo je zamjena za Mac Book Air!!

Osobno se nadam da ne jer mi se ovaj procesor nikako ne dopada. Prema generalnim značajkama mislim da će ovo biti zasebna serija i da cilja na mlade i studente, dok bi Air trebao biti ozbiljniji, što onda znači da će biti i skuplji. 

Vidjet ćemo

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
13 godina
offline
Re: Apple konferencija UŽIVO
ATJLučko kaže...
grzzi kaže...

watch za sad necu komentirati.

 

macbook je bolestan.  sve na njemu je novo i poboljsano u odnosu na air, ne znam cemu air kad je ovo čudo.

 

Ako sam ja dobro pratio event, ovo je zamjena za Mac Book Air!!

 MacBook Air zasad još ostaje u ponudi...

13 godina
offline
Re: Apple konferencija UŽIVO

ne, updejtali su air, valjda neki prijelazni period :D

15 godina
offline
Apple konferencija UŽIVO

Ovaj novi Macbook je odličan za svoju klasu, nema se tu što reći. Lightweight, dobre specke za ultrabook i kompaktan.

 

A o Watchu da ne govorim... Just kidding, zar je najskuplja verzija samo 10k USD?!? ja mislio ide to u mp3* zbog zlata.

 

*rotirajte slova i brojku

My website/blog: http://markoidzan.from.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Apple konferencija UŽIVO

10-17000 $ je za bogatune i neka je ... cca 30grama zlata koliko sam ubrao, ostatak je porez na ekskluzivu.

 

349-549 su aluminij i inox fore. zanimljivo da se busaju da au za sve tri legure razvili ooseban proces da budu cvrsce.

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Apple konferencija UŽIVO
Proda li Apple manje od 10 miljuna watcheva, ja sam avion :) MBAir se sigurno gasi nakon ove iteracije, ovaj MB je strava i upravo sto trziste trazi. USB C ce ionako biti novi standard koji se uklapa u Appleovu filozofiju. Jedan utor za sve, a sto je najvaznije, je two way charge. Dakle, realno je za ocekivat da ce novi iP6S ili iP7 biti sa USBCom, ne sa lightningom. Steta sta u nasoj vukojebini nije dostupan content za Apple kao i u SAD, no s vremenom hoce, jer Apple zeli cili svit za svoje trziste sadrzaja. Apple pay je vec ohoho ispred konkurencije, watch ce tek sad postat standard i stvarno, svi Android watchevi su smijesni naspram Appleovog. Kako oni znaju prodat content ne zna nitko. Kombinacija iMac 5K, MacBook, iP6S i Watch... Jao. Dodaj jos Apple TV i TimeCapsule i sta ti vise treba??
ptspclan.com | visit us ^^
15 godina
odjavljen
offline
Apple konferencija UŽIVO

349$ za najjeftiniji Watch a Samsungov Gear 2 koštaw 299$.

 

Gear 2 - 48+ sati baterija sa poprilično korištenja, 5-6 dana u standby modu. Za Watch kažu 12 sati ali to budemo vidjeli (više mi izgleda kao 10).

 

Daklen - fail. Ili ne? Jabuka je na njemu...

My name is Legion... For we are many!
Moj PC  
7 1 hvala 0
15 godina
online
Apple konferencija UŽIVO

nisam bas shvatio iz teksta, pa nek mi neko pojasni. apple watch- postoje tri verzije, trecu necu ni komentirat. no ove dvije verzije(jeftinija i skuplja) jel to razlika samo u materijalu izrade ili jos necem? nije mi jasna ta razlika u cijeni od 349 dolara do 1049 dolara.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice