Apple osmislio kako pronaći kradljivce iPhonea

poruka: 44
|
čitano: 5.615
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple osmislio kako pronaći kradljivce iPhonea".
12 godina
neaktivan
offline
Re: Apple osmislio kako pronaći kradljivce iPhonea

avg to već sad nudi donekle ... lociranje,uptreba šoljfi kamere,alarmiranje kada nije u mobitelu tvoj br. ... ... skoro sve osim otiska prsta

Svaka akcija ima svoju reakciju.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple osmislio kako pronaći kradljivce iPhonea
Torent kaže...

 Sa svojom ili tudjim udatim zenama? ;)

 Sta je timed messages? Odlozeno slanje? Nema a ne vidim i poentu? ;) A sto se tice iskustva sa viber da imam ;) Koristim svakodnevno ;) A za zene klikcu na enlarge...kinki teen i sl ;) A meni kazu googla po wikipediji i gledao zadnje rezultate iz CERN-a oko bozona ;)

 Preporučam i za svoju i tuđe. Ako ni zbog čega drugog, sa svojom zato da ne bude sumnjivo otkud ti i čemu odjednom nova IM aplikacija na telefonu.

 

Timed mislim na ove šta imaju trajanje, a ne odgođene. Znači, pošalješ poruku ljubavnici, ima 5, 10, 60 sekundi da je pročita i onda nestane pa da ljuti muž iz fer-de-lanceove "hipotetske"  priče nema prilike vidjeti chat history.

A kinki teen i to, to neću klikati... Hvala, ali ne, hvala

 

fer-de-lance kaže...

 Zanimljivo, i meni su Brrazersi spremljeni pod "CERN" u favoritesima....

Koja slučajnost....

Pokvareni umovi jednako razmišljaju....

Sad već mislim kak da napravim foldere naziva: LHC, NIF, nuklearna fuzija, efikasnost Otto motora s DOHC konstrukcijom, itd.

Predložite nazive....

Nekaj kaj nikoga ne zanima.

 Od koga vi to skrivate? Meni su linkovi na dobre filmove koje sam našao među običnim bookmarcima pa povremeno predložim zajedničko gledanje.

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.8.2016 23:10 (Mirko935).
7 godina
offline
Re: Apple osmislio kako pronaći kradljivce iPhonea
Mirko935 kaže...

 Od koga vi to skrivate? Meni su linkovi na dobre filmove koje sam našao među običnim bookmarcima pa povremeno predložim zajedničko gledanje.

 Jel prihvati sadržaj?

Jel dobiva ideje?

Jer ova kaj ju vrebam je malo previše konzervativna...

Kruha i igala...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple osmislio kako pronaći kradljivce iPhonea
fer-de-lance kaže...

 Jel prihvati sadržaj?

Jel dobiva ideje?

Jer ova kaj ju vrebam je malo previše konzervativna...

 Naravno, samo zna biti izbirljiva :D Mora biti creampie, ne smije biti pregrubo, mora biti lijepa rasna žena u filmu, povremeno Public Agent ili neki FFM i tako :D

Ja zadovoljan hahaha

Koliko je to previše konzervativno kod te što ju vrebaš? :D

7 godina
offline
Re: Apple osmislio kako pronaći kradljivce iPhonea
Mirko935 kaže...

 Naravno, samo zna biti izbirljiva :D Mora biti creampie, ne smije biti pregrubo, mora biti lijepa rasna žena u filmu, povremeno Public Agent ili neki FFM i tako :D

Ja zadovoljan hahaha

Koliko je to previše konzervativno kod te što ju vrebaš? :D

 Puno previše....

(u smislu svega općenito)

Nisam ziher da je ova uopće bila s kim(znači vjerski konzervativna)...

Čudno, jer ima 24 godine...

Tak da uopće ne znam kaj ju pali, samo po njenom odgoju zaključujem da je konzervativna. 

Zato me i zanima kaj je očekivano (kaj ju očekivano uzbuđuje), jer npr. bivša je bila ajme meni, seksualne konotacije na svakom uglu, a opet  ova čista suprotnost...

Neću filozofirat, ali čudno je to...

Kruha i igala...
16 godina
offline
Re: Apple osmislio kako pronaći kradljivce iPhonea
Ali ti pise s kim je razgovarala i to je vec dovoljno.
8 godina
odjavljen
offline
Re: Apple osmislio kako pronaći kradljivce iPhonea
Uh puno je to posla za ljubavnicu ;)
14 godina
offline
Re: Apple osmislio kako pronaći kradljivce iPhonea
fer-de-lance kaže...

 Hmmmm....

A sad najzanimljivije pitanje, možeš li opaliti screenshot poruke u Snapchatu i u BBM?

Ako možeš, gubi se dio funkcionalnosti...

 na snapchatu se moze ,ali onda ako netko opali ss ti to vidis 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple osmislio kako pronaći kradljivce iPhonea
fer-de-lance kaže...

 Puno previše....

(u smislu svega općenito)

Nisam ziher da je ova uopće bila s kim(znači vjerski konzervativna)...

Čudno, jer ima 24 godine...

Tak da uopće ne znam kaj ju pali, samo po njenom odgoju zaključujem da je konzervativna. 

Zato me i zanima kaj je očekivano (kaj ju očekivano uzbuđuje), jer npr. bivša je bila ajme meni, seksualne konotacije na svakom uglu, a opet  ova čista suprotnost...

Neću filozofirat, ali čudno je to...

 Čudni su ljudi danas... Ili stupaju u odnose s 14 ili se čuvaju do 30-e. Prije nekog vremena sam čuo za mužjaka koji je brijao na vjeru, ništa prije braka (grljenje je bilo čak ok), a cura jadna frustrirana i željna, jel...

Možda da potražiš kakav "film" s nekakvom vjerskom konotacijom? To bi moglo pomoći.

 

dd.inc kaže...
Ali ti pise s kim je razgovarala i to je vec dovoljno.

 Pa valjda neće imati u kontaktu ime "Ljubavnik" Stavi da je neki kolega s posla, koriste BBM upravo zbog sigurnosti i poruka koje same nestaju pa ne može nitko saznati poslovne tajne ovo ono

 

loky4i4 kaže...

 na snapchatu se moze ,ali onda ako netko opali ss ti to vidis 

 Meni je to malo neozbiljno... Kao, priča je da u Snapchatu nigdje ne ostaju poruke blablabla, a možeš napraviti screenshota kakvih i koliko god hoćeš. Bitno da ima hiljade filtera.

 

Za screen recordere (ove šta snimaju video) u Snapchatu čak ni ne dobiješ obavijest da je netko snimio tvoj snap.

16 godina
neaktivan
offline
Apple osmislio kako pronaći kradljivce iPhonea

koristi li ko https://dstrux.com/ od vas?

oš kupt ciglu
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple osmislio kako pronaći kradljivce iPhonea
boyan.sharic kaže...

koristi li ko https://dstrux.com/ od vas?

 Možeš ga slobodno testirati pa javiti šta si saznao.  Može li se screenshotati, snimiti video, saveati kad se ne bi trebalo moći itd.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple osmislio kako pronaći kradljivce iPhonea
Mirko935 kaže...
fer-de-lance kaže...

 Hmmmm....

A sad najzanimljivije pitanje, možeš li opaliti screenshot poruke u Snapchatu i u BBM?

Ako možeš, gubi se dio funkcionalnosti...

Npr., hipotetski, ja pošaljem sliku tukija nekoj udanoj ženi s vremenom isteka nakon 10 sekundi.

I ona odluči da joj se jako sviđa, pa opali screenshot i spremi si u galeriju.

A ja znam da joj muž prčka po mobitelu, i eto problema.

*Hipotetski

 Sa BBM-om se ne može. Prvi problem je što moraš držati prst na ekranu da bi ti prikazalo sliku, a ako i uspiješ stisnuti Volume down i Power dobiješ ovakvu notifikaciju (prva slika). Pokušao sam i sa Screencapom na rootanom mobitelu i slike su pokvarene, druga slika. Malo sam lijen sad opet Snapchat instalirati, sigurno ima tu ljudi koji znaju.

 

EDIT: Iako sam prije nekad čuo da sa BBM-om dobiješ obavijest ako druga strana pokuša napraviti screenshot, možda je ovo "Couldn't capture screenshot" samo na mom mobitelu jer je BB-ov. Na drugom mi ne radi Volume Down tipka pa ne mogu probati normalan screenshot napraviti hahaha, ali vjerojatno dobiješ isto kao i s ovim Screencapom.

 Da se nadovežem na samog sebe...

 

Na iPhonetu se može napraviti screenshot, druga strana samo dobije obavijest. Android ima FLAG_SECURE layout parametar koji onda kaže OS-u da se taj dio ne smije screenshotati, i to od API Levela 1 ako interneti ne lažu. Vjerojatno to BBM koristi. iOS nema ništa slično tako da aplikacija ne može nikako spriječiti screenshot.

 

Tako da za svaki slučaj biraj ljubavnice koje imaju Android :D Nerootani, za Xposed postoji modul koji može navodno disableati flag secure.

 

Kad je već tema o sigurnosti i iPhoneu... Kako nepostojanje takvog nečeg u API-u ide u prilog sigurnosti iOS-a? Je*eš Snapchat i IM, ali recimo GFE na iPhoneu može biti screenshotan do mile volje osim ako se spriječi screenshotanje na razini cijelog OS-a, što negdje načuh da je moguće u corporate okruženju ovo ono. Svašta...

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.9.2016 12:16 (Mirko935).
15 godina
offline
Re: Apple osmislio kako pronaći kradljivce iPhonea
Što je GFE?
14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple osmislio kako pronaći kradljivce iPhonea
CroFan kaže...
Što je GFE?

lol... Good for Enterprise.

 

A čemu thumb down? S čime se točno ne slažeš u mom postu?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice