Apple Park otvara se u travnju

poruka: 14
|
čitano: 2.180
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple Park otvara se u travnju".
11 godina
neaktivan
offline
Apple Park otvara se u travnju

E izgleda premocno.

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.2.2017 7:49 (kingofthenight).
 
8 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Apple Park otvara se u travnju

Tako je to kad imaš viška para pa gradiš tako masivno zdanje. Izgleda brutalno

7 godina
neaktivan
offline
Re: Apple Park otvara se u travnju
Jedini eplov proizvod koji mi se svida

Sent from my iPhone 4s lol
Vi ste programer? Da. Amater? A mater? Ne, ona doma kuha ručak.
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Apple Park otvara se u travnju

Projekt je Fosterov. I vjerujte mi taj sigurno nije radio po 'idejama' jobsa. Nije bas isto dizajnirat mobitel i jednu od najmodernijih zgrada na svijetu.

 
5 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Apple Park otvara se u travnju
zlosobno kaže...

Projekt je Fosterov. I vjerujte mi taj sigurno nije radio po 'idejama' jobsa. Nije bas isto dizajnirat mobitel i jednu od najmodernijih zgrada na svijetu.

 U potpunosti se slazem

11 godina
offline
Re: Apple Park otvara se u travnju
zlosobno kaže...

Projekt je Fosterov. I vjerujte mi taj sigurno nije radio po 'idejama' jobsa. Nije bas isto dizajnirat mobitel i jednu od najmodernijih zgrada na svijetu.

Zašto ne?  Jedno je ideja, a drugo je dizajn. A put od ideje do dizajna je popriličan. I njega nije napravija Jobs nego Foster. Ni jedan arhitekt, pa ni Foster, nije toliko močan da napravi sve po svomu. Ideja uvjek potekne od investitora. Od toga da želi zgradu pa do toga da izgleda kao leteći tanjur. Ostalo je na arhitektu i ostalima. Uostalom on sve plača.

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.2.2017 14:02 (markoBT).
12 godina
offline
Apple Park otvara se u travnju

Ajmo Bug, nagradna igra za čitatelje, tko ide tamo napraviti reportažu.

 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Apple Park otvara se u travnju
Ne znam samo tko bi to citao
Vi ste programer? Da. Amater? A mater? Ne, ona doma kuha ručak.
15 godina
offline
Re: Apple Park otvara se u travnju

Krivo gledas na arhitekturu, dizajn je samo jedan manji dio i kod obiteljske kuce, a kamoli kod ovakve zgrade. Foster spada u top 5 najjacih arhitekata danas. Vjeruj mi on radi sta hoce i kako hoce :) Jednostavno je prebogat i pretašt da bi ga mogo kupit. 

7 godina
protjeran
offline
Apple Park otvara se u travnju

Izgleda kao da je netko napravio rupu na lavoru, okrenuo ga i posrao se u njega 

 
1 10 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Apple Park otvara se u travnju
shark1 kaže...

Izgleda kao da je netko napravio rupu na lavoru, okrenuo ga i posrao se u njega 

 

Kad si glup onda si glup.

14 godina
offline
Re: Apple Park otvara se u travnju
Po cemu je ova zgrada toliko posebna? Ako pozelis doc od jednog do drugog djela zgrade moras hodat 15 min. Kod klasicnih nebodera samo odes liftom.
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Apple Park otvara se u travnju
Ali od epla je!!!!!!
Vi ste programer? Da. Amater? A mater? Ne, ona doma kuha ručak.
13 godina
offline
Re: Apple Park otvara se u travnju
bruno03 kaže...
Po cemu je ova zgrada toliko posebna? Ako pozelis doc od jednog do drugog djela zgrade moras hodat 15 min. Kod klasicnih nebodera samo odes liftom.

U ovoj kalkulaciji, možda jednadžbi, zabili ste kolega uračunati faktor nepoznanice čekanja u redu u gužvama pred liftom! 

Osobno sam uvjerenja da je zgrada podijeljena po segmentima/divizijama/odjelima a za hodanje postoje vode istih, a nije danas nikakva frka imati Seagway, hoverboard ( ako sam dobro napisao ), romobil pa čak i bicikl, nebi me začudilo da je uračunato u kalkulaciju umanjenja utroška vremena praznog hoda?! 

ATJ Lučko
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice