I Apple planira izraditi pametni zvučnik

poruka: 4
|
čitano: 1.082
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "I Apple planira izraditi pametni zvučnik".
15 godina
offline
I Apple planira izraditi pametni zvučnik

"...očito je ono što ljudi žele imati u domu. ili ja nisam ljud. i teško mi je pojmiti koji će to q ikome pa taman i da je badava 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: I Apple planira izraditi pametni zvučnik
Ajar kaže...

"...očito je ono što ljudi žele imati u domu. ili ja nisam ljud. i teško mi je pojmiti koji će to q ikome pa taman i da je badava 

 Da, nevjerojatno! Pustiti trojanskog konja na kojem piše "ja sam trojanski konj i tu sam da vam oduzmem i zadnju privatnost koju imate" u kuću zbilja je glupost žešće kategorije.

A neutron walks into a bar; he asks the bartender, 'How much for a beer?' The bartender looks at him, and says 'For you, no charge.'
10 godina
offline
I Apple planira izraditi pametni zvučnik

Mene to najvise asocira na bluetooth zvucnik recimo prikljucen na Deezer i sluzi ti kako svirac glazbe koju glasom narucis. Makar bi ja 90% vremena to trazio od takve "igracke".

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.4.2017 11:08 (10alex).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: I Apple planira izraditi pametni zvučnik
Profit je 100%, jer NSA pokriva troškove proizvodnje.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
1 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice