Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4

poruka: 118
|
čitano: 13.054
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4".
12 godina
neaktivan
offline
Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4

S s3 sam mislio da ce samsung dogurati ali s s4 su napravili najveci promasaj pogotovo izbacivsi 1000 modela s4. Kopija i smece uvik ostaje isto. Uzeo sam 5s i boljeg mobitela definitivno nema. Bravo apple !

Uzmi sve što ti život pruža jer danas si pupoljak,a sutra uvenula ruža
 
30 42 hvala 3
16 godina
neaktivan
offline
Re: Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4
Ja sam dignuo ruke od Applea. Prešao na android i zadovoljan sam i sa sustavom i sa nexusima.
13 godina
offline
Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4

Slažem se sa do sada narečenim, a sve to ponajprije, zbog Vrhunskog alu dizajna samog moba, koji za 5+ od mene treba imati samo peti stupac za ikone aplikacija, ali i zbog opetovane podrške i nadogradnje operativnog sustava!! 

Nemam namjeru stvarat neke ne potrebite tenzije, ali sa nestrpljenjem samo takvim čekam slijedjeće flagship modele Samsunga i Apple-a, najvjerojatnije F aluminijsku Samsung perjanicu i neki Nabrijani i6 iPhone-a, jedva čekam!!!! 

ATJ Lučko
Moj PC  
5 11 hvala 0
12 godina
offline
Re: Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4
razbijac kaže...

S s3 sam mislio da ce samsung dogurati ali s s4 su napravili najveci promasaj pogotovo izbacivsi 1000 modela s4. Kopija i smece uvik ostaje isto. Uzeo sam 5s i boljeg mobitela definitivno nema. Bravo apple !

To što je 5s trenutno premašio prodaju S4 ne znači da je S4 smeće. I šta kad za par mjeseci S5 premaši prodaju 5s, oće onda 5s biti smeće?

S4 je najprodavaniji model Samsunga do sada, zgrnuli su masnu paru samo prodajom njega, a na temelju slike S4 (S3) i marketinga, mlate masnu paru na modelima koji izgledom podsjećaju na njega i postali su najveći svjetski proizvođač smartfona. Teško da S4 mogli nazvati najvećim promašajem.

Android zablude, RAM, Task Killeri, grebanje Gorilla Glassa - http://www.bug.hr/forum/topic/mobilni-os-ovi-softver/android-zablude/185626.aspx
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.12.2013 18:40 (EchoOne).
12 godina
protjeran
offline
Re: Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4
EchoOne kaže...

To što je 5s trenutno premašio prodaju S4 ne znači da je S4 smeće. I šta kad za par mjeseci S5 premaši prodaju 5s, oće onda 5s biti smeće?

S4 je najprodavaniji model Samsunga do sada, zgrnuli su masnu paru samo prodajom njega, a na temelju slike S4 (S3) i marketinga, mlate masnu paru na modelima koji izgledom podsjećaju na njega i postali su najveći svjetski proizvođač smartfona. Teško da S4 mogli nazvati najvećim promašajem.

 

Ma samo totalni ignoranti mogu S4 nazvati promasajem. On to sigurno nije, vec bas suprotno.

No cak ni taj S4 se nije ni priblizio iPhoneu po pitanju prodaje. Ne mislim samo trenutacno, vec opcenito. Pa eto iP5 je izasao dobrih pola godine prije S4, ne proizvodi se cak vise, a bolje se prodaje. Izgleda da ce jos dugo iPhone biti numero uno po pitanju prodaje. I iskreno me zanima kad ce ga netko skinuti sa trona, jer nista ne traje vjecno.

13 godina
offline
Re: Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4
razbijac kaže...

S s3 sam mislio da ce samsung dogurati ali s s4 su napravili najveci promasaj pogotovo izbacivsi 1000 modela s4. Kopija i smece uvik ostaje isto. Uzeo sam 5s i boljeg mobitela definitivno nema. Bravo apple !

 

Kakva glupa čobanska izjava :) Kao da je apple napravio neku razliku sa 5s modelom! Kladim se da nisi imao prilike držati u ruci S4. Apple od 3g modela nudi isto g*vno i ljudi ga kupuju zbog neko prestiža. 

10 godina
offline
Re: Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4
razbijac kaže...

S s3 sam mislio da ce samsung dogurati ali s s4 su napravili najveci promasaj pogotovo izbacivsi 1000 modela s4. Kopija i smece uvik ostaje isto. Uzeo sam 5s i boljeg mobitela definitivno nema. Bravo apple !

Za tebe mozda nema...za mene ima daleko bolji...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4
Tonchek kaže...
razbijac kaže...

S s3 sam mislio da ce samsung dogurati ali s s4 su napravili najveci promasaj pogotovo izbacivsi 1000 modela s4. Kopija i smece uvik ostaje isto. Uzeo sam 5s i boljeg mobitela definitivno nema. Bravo apple !

 

Kakva glupa čobanska izjava :) Kao da je apple napravio neku razliku sa 5s modelom! Kladim se da nisi imao prilike držati u ruci S4. Apple od 3g modela nudi isto g*vno i ljudi ga kupuju zbog neko prestiža. 

 

Daj Boze da ga nisam imao prilike drzati nikad gorih 4300kn potrosio na sranje koje se pregrijavalo , a o blokavanju necu da pricam stavi prst dole , ali istina je istina !

Uzmi sve što ti život pruža jer danas si pupoljak,a sutra uvenula ruža
12 godina
offline
Re: Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4
jumboY kaže...
Ma samo totalni ignoranti mogu S4 nazvati promasajem. On to sigurno nije, vec bas suprotno.

No cak ni taj S4 se nije ni priblizio iPhoneu po pitanju prodaje. Ne mislim samo trenutacno, vec opcenito. Pa eto iP5 je izasao dobrih pola godine prije S4, ne proizvodi se cak vise, a bolje se prodaje. Izgleda da ce jos dugo iPhone biti numero uno po pitanju prodaje. I iskreno me zanima kad ce ga netko skinuti sa trona, jer nista ne traje vjecno.

Ima ih svakakvih na forumu.

Apple je sa iPhoneom pogodio nešto, tu neku crtu kod ljudi i nastavlja sa tom politikom i ide im fenomenalno. Pravo i mene zanima što bi se trebalo dogoditi.. Do pred par godina je Nokia bila tu.. Danas Apple..

Android zablude, RAM, Task Killeri, grebanje Gorilla Glassa - http://www.bug.hr/forum/topic/mobilni-os-ovi-softver/android-zablude/185626.aspx
12 godina
offline
Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4

Ljudi uozbiljite se malo. Svi mi koji smo kupili flagship uredjaj kupili smo ga zato jer nam je najbolji. Da mislim da je najbolji iPhone, kupio bi iPhone. Da mislim da je najbolja Nokia, kupio bi Nokiu. Sad davati izjave kako je ono sto ste kupili najbolje na svijetu je glupo i djetinjasto.

 
21 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4
razbijac kaže...
Daj Boze da ga nisam imao prilike drzati nikad gorih 4300kn potrosio na sranje koje se pregrijavalo , a o blokavanju necu da pricam stavi prst dole , ali istina je istina !

Ti si takav S4 dobio, moj pajdo takav iPhone 5, i to 2 zaredom. Blokira, grije se i koješta. Sad mu izgleda sa iOS7 ko crtani film, a ne može ništa po tom pitanju. A njemu je to još nikad gorih 1000€.

Šta misliš da se greške kod Apple ne događaju i da su svi zadovoljni s njime? Pa opet ne vičemo da je smeće, s*anje ili slično.

Android zablude, RAM, Task Killeri, grebanje Gorilla Glassa - http://www.bug.hr/forum/topic/mobilni-os-ovi-softver/android-zablude/185626.aspx
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.12.2013 18:53 (EchoOne).
12 godina
neaktivan
offline
Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4

Cinjenica je da je apple napravio revoluciju sta se tice smartphonova , a biti ce jos sljedecih godina na tronu u to ne sumnjam . Koristio sam android godinu ipo i sta reci nego nista posebno otvoren sustav s mnogo mnogo laga i kad rootate uredaj uredaj ne radi kako treba. Ios je daleko bolji sustav u svakome pogledu i to je istina,  a cinjenica je da kazuju koliko se prodaju , koliko korisnika imaju o popularnosti necu da pricam. Neka svatko uzme sebi sta zeli ja sam platio +5k za novi iphone i ne zalim ni kune sta sam dao jer jednostavno vrijedan je svake kune.

Uzmi sve što ti život pruža jer danas si pupoljak,a sutra uvenula ruža
 
3 19 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4

iOS 7 stvarno izgleda kao da je za djecu, sva sreća da nisam radio update i 6.1.3 će bit na mom mobitelu dokle god to bude moguće, ali isto tako nema fluidnijeg mobitela od iPhonea, mogu ljudi pričat šta hoće, imao sam S3 i definitivno se ne može mjerit nikako po fluidnosti, iOS jednostavno nikad ne šteka ili blokira osim ako mobitel nije pokvaren, bar se meni nikad nije desilo, sa S3 nije bio slučaj.

 
4 12 hvala 0
10 godina
offline
Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4

http://www.windowsblogitalia.com/2013/12/gli-prende-fuoco-il-galaxy-s4-nokia-gli-regala-un-lumia/ Pise na talijanskom, ali cu vam prevesti najzacajnije djelove clanka...dakle, tipu se zapalio S4 sa originalnim punjacem. Otisao je u servis i rekli su mu da ga ne zele popraviti jer je vjerojatno koristio neoriginalni punjac, a na nejgovom originalnome se vidi kako je gorio. Postavio video na youtube gdje je opisao sto mu se je dogodilo, i javio mu se Samsung sa ponudom da ako makne video, da ce mu zamjeniti uredjaj za jedan slican (kasnije se ustanovilo da su mu nudili S3). Ugl, tu nastupa Nokija koja mu je ponudila da ce mu ona pokloniti jedan flagship model...imao sam S3 LTE prije pola godine i mogu reci jednu stvar....kupijom sam Samsung uredjaj 3 puta, znaci prvi put, tada, i nikad vise.

Moj PC  
3 3 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4
EchoOne kaže...
razbijac kaže...
Daj Boze da ga nisam imao prilike drzati nikad gorih 4300kn potrosio na sranje koje se pregrijavalo , a o blokavanju necu da pricam stavi prst dole , ali istina je istina !

Ti si takav S4 dobio, moj pajdo takav iPhone 5, i to 2 zaredom. Blokira, grije se i koješta. Sad mu izgleda sa iOS7 ko crtani film, a ne može ništa po tom pitanju. A njemu je to još nikad gorih 1000€.

Šta misliš da se greške kod Apple ne događaju i da su svi zadovoljni s njime? Pa opet ne vičemo da je smeće, s*anje ili slično.

Nemoj da pricas gluposti ios 7 odlicno radi na 4s i gledajuci koliko je star uredaj.

 

Ios 7 runs on 74 percent of all compatible apple devices. Ovo android fanovi poput tebe mogu da sanjanju !

12 godina
offline
Re: Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4
RazorSkull kaže...
EchoOne kaže...
razbijac kaže...
Daj Boze da ga nisam imao prilike drzati nikad gorih 4300kn potrosio na sranje koje se pregrijavalo , a o blokavanju necu da pricam stavi prst dole , ali istina je istina !

Ti si takav S4 dobio, moj pajdo takav iPhone 5, i to 2 zaredom. Blokira, grije se i koješta. Sad mu izgleda sa iOS7 ko crtani film, a ne može ništa po tom pitanju. A njemu je to još nikad gorih 1000€.

Šta misliš da se greške kod Apple ne događaju i da su svi zadovoljni s njime? Pa opet ne vičemo da je smeće, s*anje ili slično.

Nemoj da pricas gluposti ios 7 odlicno radi na 4s i gledajuci koliko je star uredaj.

 

Ios 7 runs on 74 percent of all compatible apple devices. Ovo android fanovi poput tebe mogu da sanjanju !

Sta mogu sanjati? Da im iOS7 radi na njihovom mobitelu? Apple se sa iOS 7 po mogucnostima taman negdje priblizio Androidu 2.1 :)

14 godina
neaktivan
offline
Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4

I Kinezi su skuzili da je Android smece!

 

Ajte moji Androidasi berite jagode. A ove gluposti o IOS7 necu ni da komentiram 

 
7 16 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4
BlueMax kaže...

Sta mogu sanjati? Da im iOS7 radi na njihovom mobitelu? Apple se sa iOS 7 po mogucnostima taman negdje priblizio Androidu 2.1 :)

LOL?

Sve što napišem moj je osobni stav i ne odražava nužno stav Bug d.o.o.
15 godina
offline
Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4

meni ova vijest daje sociološku poruku: budala-snobova s previše novca ima više nego običnih budala s previše novca. {#}

Moj PC  
10 7 hvala 0
12 godina
offline
Re: Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4
Tonči kaže...
BlueMax kaže...

Sta mogu sanjati? Da im iOS7 radi na njihovom mobitelu? Apple se sa iOS 7 po mogucnostima taman negdje priblizio Androidu 2.1 :)

LOL?

moram malo :)

12 godina
protjeran
offline
Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4

iOS ima jedan feature kojeg Android nikada nece imati. Bez ikakva tweakanja, glupiranja, i sl. 'ficra' radi evo i nakon dvije i pol godine bez problema, zastajkivanja, rusenja, itd. Vjerujem i da WP ide ovim stopama, wp8 je premlad da bi se moglo presuditi, no vec je po tom pitanju iznad Androida :)

 
8 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4
Ja osobno ne vjerujem u te statistike. Barem to nije problem namjestiti :) I ovo sa zapaljenim uređajima. Ako se razumiješ u elektroniku zapališ mobitel bez problema. Koristio sam iphone 4, 4s i 5. Trenutno imam sgs4. I sva tri su bila bez ikakvih nedostataka; pregrijavanja, random reboot i te stvari. iPhone 4 je radio solidno do ios 7, 4s je radio vrlo solidno sa ios 7 tu i tamo koji lag, iphone 5 još bolje. Ali sgs4 ima apsolutnu fluidnost uz široke mogućnosti prilagođavanja, mnogo bolje baterije, kamere, veliki ekran - to je više subjektivna stvar, puno raznoraznič fičra od kojih pola ne koristim, al nek se nađe. I svi vlasnici ajfona koji nisu imali prilike susresti se sa sgs4 su se iznenadili koliko je dobar, velik ali i ugodan za korištenje. Nemam pretjerano veliku šaku ali pristaje odlično. Toliko od mene. Pokušao sam bit objektivan jer sam sve uređajue koristio.
12 godina
odjavljen
offline
Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4

Živcira me što bug postavlja takve Apple vs Samsung (točnije, iPhone vs android općenito) i onda se nađe par vas budala koji idu pljuvati Samsung kako svaki mob koji su imali je laggao, pregrijavao se... i par drugih budala koji govore kako je Apple (tj. iPhone) sranje ... Ponašate se kao da imate 7 godina i kao da je ovo škola pa ste došli sa najjačom Yu-Gi-Oh kartom, ali ovaj ima Bakugane koji su bolji {#}

 

Imam Sony XZ i nije mi problem reći da je iPhone isto toliko dobar (ili bolji) mobitel. To su samo stvari, shvatite to već jedanput.

 

Over & Out, neću više pisati u ovoj temi.

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.12.2013 19:56 (Deawood).
 
10 3 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4
Deawood kaže...

To su spam teme za lječenje kompleksa i frustracija. Ak imaš slabe živce, bolje to izbjegavati.

Crkva je zlo 21. stoljeća
16 godina
neaktivan
offline
Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4

Vi svi ljudi niste normalni da kupujete tak skupe mobitele koji koštaju u slobodnoj prodaji 6 soma kuna.

Dobro,poučen iskustvom dosta ih uzmu za jeftine pare ili prek operatera no ipak je dosta to love koji mora netko platit,bezobzira tko.

Trenutno koristim Alcatel One Touch Idol koji košta 2 soma u slobodnoj prodaji i mogu reć.barem 95% ima što i ovi skuplji imaju.Nemojte ispadat magarci i kupovat tak skupe mobitele kad imate taj Alcatel i Prestigio(samo dizajn mu šteka).Baterija je čist ok,izdrži 1 i pol dan,ponekad 2 dana ak ga ne koristim.

Govorim iz iskustva čovjeka koji je imao i  Ajfon,HOX,Galaxy seriju,dosta LG-a pa i Xperiu P  i S .Sve su to dobri mobiteli no imaju jednu veliku manu da su skupi i da je baterija smeće.

 

 
2 8 hvala 0
13 godina
offline
Re: Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4
BlueMax kaže...
RazorSkull kaže...

Sta mogu sanjati? Da im iOS7 radi na njihovom mobitelu? Apple se sa iOS 7 po mogucnostima taman negdje priblizio Androidu 2.1 :)

 

Samo cu jednu stvar rec, stock android jos uvijek nema jednostavni najobicniji pokazivac postotka baterije. Eto iskreno mi to vise znaci nego nekakvi widgeti, romovi iu slicno.

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5
12 godina
offline
Re: Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4
gamer34 kaže...
BlueMax kaže...
RazorSkull kaže...

Sta mogu sanjati? Da im iOS7 radi na njihovom mobitelu? Apple se sa iOS 7 po mogucnostima taman negdje priblizio Androidu 2.1 :)

 

Samo cu jednu stvar rec, stock android jos uvijek nema jednostavni najobicniji pokazivac postotka baterije. Eto iskreno mi to vise znaci nego nekakvi widgeti, romovi iu slicno.

Khm?? Imam stock Android, niti rootan

13 godina
offline
Re: Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4
BlueMax kaže...
gamer34 kaže...
BlueMax kaže...
RazorSkull kaže...

Sta mogu sanjati? Da im iOS7 radi na njihovom mobitelu? Apple se sa iOS 7 po mogucnostima taman negdje priblizio Androidu 2.1 :)

 

Samo cu jednu stvar rec, stock android jos uvijek nema jednostavni najobicniji pokazivac postotka baterije. Eto iskreno mi to vise znaci nego nekakvi widgeti, romovi iu slicno.

Khm?? Imam stock Android, niti rootan

 

Ovo na slici ne Sense 5. A ni on nije imao postotak do kraja 7.mj ove godine, tocnije 4.2.2 updatea. I znam da se moze instalirat app koji pokazuje ali to jednostavno nije to, ili pokazuje skroz lijevo postotak ili preko baterije a ja to necu. A i zasto bi ja na jednom tako naprednom sustavu kao android opce trebao instalirat aplikacije za nesto tako jednostavno. To bi trebalo bit u sustavu i tocka.

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5
12 godina
offline
Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4

Nije instalirana nikakva aplikacija. Prije ovog mobitela imao sam Xperiu koja je isto pokazivala postotak.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.12.2013 20:23 (BlueMax).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4
Znam da nije al to sto si ti ss-a je sense, a xperia takoder ima sonyev ui. Ja govorim o cistom, stock androidu.
iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice