Audijev električni supersportaš

poruka: 36
|
čitano: 4.069
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Audijev električni supersportaš".
15 godina
offline
Audijev električni supersportaš

ma to je (kao i Tesla) za sirotinju koja nema love za natočiti ogrjev. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Audijev električni supersportaš

Tesla Model S je dosta jeftiniji, relativno dosta brži (ubrzanje), istog dometa (provjereno, za ovog Audija se još ne zna)

i uz sve to obiteljski sedan s puno mjesta (5 odraslih + 2 djece, + prtljaga).

Da ni ne pričamo o mreži besplatnih supercharger-a.

 
3 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Audijev električni supersportaš

Rimac ga šije samo tako.

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax, EKWB, ASUS,Lamptron, Aquatuning
Moj PC  
2 5 hvala 0
15 godina
offline
Re: Audijev električni supersportaš
Pranja kaže...

Rimac ga šije samo tako.

Ozbiljno? Tko bi rekao da je 10 puta skuplji auto (milion dolara) bolji... -.-

Znaš i da Ferrari šije golfa? Da da, samo tako.

12 godina
offline
Re: Audijev električni supersportaš
GuitarMaster kaže...
Pranja kaže...

Rimac ga šije samo tako.

Ozbiljno? Tko bi rekao da je 10 puta skuplji auto (milion dolara) bolji... -.-

Znaš i da Ferrari šije golfa? Da da, samo tako.

 A ti znas da ti Honda Civic šiša tog Ferarija? ccccccc

12 godina
offline
Re: Audijev električni supersportaš
Pranja kaže...

Rimac ga šije samo tako.

moguce da koriste Rimceve baterje u Automobilu.... ne bih ce cudio....

15 godina
neaktivan
offline
Re: Audijev električni supersportaš
Pranja kaže...

Rimac ga šije samo tako.

 Taj rimac se nije maknuo sa mrtve točke. Meni nije jasno sa kojim parama on plaća radnike. Napravio je taj concept one u par primjeraka i okolo ga vuče po eventima i ništa drugo. Nije mi  jasno od kud mu dolaze prihodi kad nema barem nekakvu proizvodnju.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Audijev električni supersportaš
zeroname kaže...
Pranja kaže...

Rimac ga šije samo tako.

 Taj rimac se nije maknuo sa mrtve točke. Meni nije jasno sa kojim parama on plaća radnike. Napravio je taj concept one u par primjeraka i okolo ga vuče po eventima i ništa drugo. Nije mi  jasno od kud mu dolaze prihodi kad nema barem nekakvu proizvodnju.

 Informiraj se. 30 % dionica je prodano, stalno stižu nove investicije. Auto košta milijun eura, radit će ih sveukupno 8 komada, od čega je već 6 naručeno. Uz to, ima Greyp bicikle kojih ne može sklopiti dovoljno koliko se prodaju. I još prodaje svoje baterije, elektroniku i el. motore drugima-zadnje je suradnja sa Koenigseggom na Regeri.

 

I onda se ti pišeš da se nije maknuo s mrtve točke????? 

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax, EKWB, ASUS,Lamptron, Aquatuning
15 godina
neaktivan
offline
Re: Audijev električni supersportaš
Pranja kaže...
zeroname kaže...
Pranja kaže...

Rimac ga šije samo tako.

 Taj rimac se nije maknuo sa mrtve točke. Meni nije jasno sa kojim parama on plaća radnike. Napravio je taj concept one u par primjeraka i okolo ga vuče po eventima i ništa drugo. Nije mi  jasno od kud mu dolaze prihodi kad nema barem nekakvu proizvodnju.

 Informiraj se. 30 % dionica je prodano, stalno stižu nove investicije. Auto košta milijun eura, radit će ih sveukupno 8 komada, od čega je već 6 naručeno. Uz to, ima Greyp bicikle kojih ne može sklopiti dovoljno koliko se prodaju. I još prodaje svoje baterije, elektroniku i el. motore drugima-zadnje je suradnja sa Koenigseggom na Regeri.

 

I onda se ti pišeš da se nije maknuo s mrtve točke????? 

 Ako mu se auti budu prodavali za miljun eura po komadu završit će kao Maybach i rolls royce i to vrlo brzo. Maybach je rikno u samo par mjeseci a rolls royce jedva gmiže. Ako misli da ce bogataši kupovit to onda se gadno prevario. Prije da ce ga pokosit porsche i ferrari kad puste stvoje električne modele jer nitko nece kupit auto marke rimac za koju nitko nikad nije cuo.

12 godina
odjavljen
offline
Audijev električni supersportaš

I Koenigsegg i Pagani i Gumpert i još hrpa brandova imaju aute sa cijenama od milijun+ eura. I prodaju se. A i uostalom, što to tebe briga? Ti ionako mrziš Rimca i misliš da je pljuga-trebao bi biti sretan ako propadne,zar ne?

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax, EKWB, ASUS,Lamptron, Aquatuning
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.3.2015 23:19 (Pranja).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Audijev električni supersportaš
Pranja kaže...
zeroname kaže...
Pranja kaže...

Rimac ga šije samo tako.

 Taj rimac se nije maknuo sa mrtve točke. Meni nije jasno sa kojim parama on plaća radnike. Napravio je taj concept one u par primjeraka i okolo ga vuče po eventima i ništa drugo. Nije mi  jasno od kud mu dolaze prihodi kad nema barem nekakvu proizvodnju.

 Informiraj se. 30 % dionica je prodano, stalno stižu nove investicije. Auto košta milijun eura, radit će ih sveukupno 8 komada, od čega je već 6 naručeno. Uz to, ima Greyp bicikle kojih ne može sklopiti dovoljno koliko se prodaju. I još prodaje svoje baterije, elektroniku i el. motore drugima-zadnje je suradnja sa Koenigseggom na Regeri.

 

I onda se ti pišeš da se nije maknuo s mrtve točke????? 

 Dionica? Nisam znao da mu je firma d.d. ...

 

Ma da evo ljudi se trgaju da kupe bicikle od 4-5 soma eura. Molim te ne pričaj gluposti. To on možda tako u javnosti prezentira, a realnost je sasvim nešto drugo. A što se tiče para, dao mu je stari kolko treba pa vjerovatno od toga preživljava. Ako ne znate ko mu je stari i čime se bavio odnoso u kojoj je stranci (mislim da vam neće trebat puno da pogodite) upišite u google "ivan rimac osuđen" i sve će vam biti jasno. Lako je tako biti poduzetnik, s tolikim parama koje mu je stari dao svaka baba bi mogla nać par inženjera da mu naprave takav auto i onda se reklamirat ko uspješni poduzetnik. Te baterije nije sigurno on izmislio, možda ih je malo "doradio", preuredio, to je sve postojalo puno prije njega. Tako da bajke o uspješnom poduzetniku padaju u vodu i to može prodavat maloj djeci, jer se zna kada, od kuda i kako je krenuo. Sve mi se čini da ta "firma" služi za pranje para od tatice.

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.3.2015 23:30 (crash11).
12 godina
odjavljen
offline
Audijev električni supersportaš

Crash11, ti si osobno bio u njegovom pogonu pa znaš svaki detalj proizvodnje? I pregledao si mu papire pa znaš otkud mu lova?

 

Ako imaš dokaza koji potkrepljuju tvoje tvrdnje, slobodno ih postavi. Ukoliko nemaš, slobodno prestani trolati.

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax, EKWB, ASUS,Lamptron, Aquatuning
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Audijev električni supersportaš
Pranja kaže...

I Koenigsegg i Pagani i Gumpert i još hrpa brandova imaju aute sa cijenama od milijun+ eura. I prodaju se. A i uostalom, što to tebe briga? Ti ionako mrziš Rimca i misliš da je pljuga-trebao bi biti sretan ako propadne,zar ne?

Samo su to respektirana imena u autoindustriji s kojima nikako ne možeš uspoređivati neku firmicu iz Hrvatske za koju nitko nije čuo.

 

 

Što se tiče njegovih super-duper baterija ili što je već izmislio.

Šta pobogu ne nakrca te baterije u neki hatch, koji će imati odlične performanse i duplo veći range nego bilo tko u klasi i nek ga prodaje 30 keka eura. To bi išlo ko vruće kifle. Doduše ne u RH, al definitivno na tržištima gdje postoji kakva takva mreža stanica za punjenje el. vozila.

12 godina
odjavljen
offline
Audijev električni supersportaš

Znači, respektabilno ime, Koenigsegg, je napravio pogrešku jer surađuje sa "firmicom" iz HR.

 

To je privatna firma, a ne Crveni Križ- na jednom One-u zaradi koliko ne bi u 10 godina od tih jeftikanera.

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax, EKWB, ASUS,Lamptron, Aquatuning
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Audijev električni supersportaš

Citat : s investitorima smo se dogovorili da će tvrtka oca posuditi novce za početak projekta koji će investitori kasnije vratiti kako ne bismo gubili vrijeme.

Citat 2: Posuđeni novac danas vraćam očevoj tvrtki s kamatama, dakle ja ni kunu nisam dobio na poklon. .... Daj ne ser.

Izvor: http://www.vecernji.hr/automobili/mate-rimac-posudeni-novac-vracam-ocevoj-tvrtki-s-kamatama-niti-kunu-nisam-dobio-na-poklon-995095

 

Citat 3: Ivan Rimac opet na sudu: zamaglili 333 mil. kuna tvrtke Slavonija DI

 

Citat 4: Ivan Rimac osuđen na tri godine i 10 mjeseci zatvora.

 

Citat 5: Rimac je Hajdukove dionice platio otetim milijunima

 

i tako dalje...

A sto se tiće papira, imaš sve na net-u, ak ti se da malo potraži.

Nemojte biti naivni ljudi.

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.3.2015 6:50 (crash11).
12 godina
odjavljen
offline
Audijev električni supersportaš

Lijepo sam te pitao za dokaze, a nisi ih postavio. Toliko o tome.

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax, EKWB, ASUS,Lamptron, Aquatuning
Moj PC  
0 7 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Audijev električni supersportaš

Da li Rimac proizvodi baterije (akue)? NE!

Kupuje kineske koje moze dobit (jer nije on Audi, ...), ugradjuje ih u kutije i stavlja elektroniku (koju pak nije on razvio vec koristi modificirane designe i dobro znanu tehnologiju). No, ajde ipak nesto.

Slicno i za ostalo, ali ipak nesto radi. No, svi koji tako nesto rade otisli su iz HR jer nisu mogli prezivit uz takovu drzavu, a on ostaje. Zasto? Ocito ga drzava ne stisce ko ostale ili mu to ne smeta. Nazalost glavni teret nad njim je tatica koji je jako dobro poznat kao i gotovo svi HR bogatuni. A cini mi se da ni Mate nije previse odmako. Sve njegove izjave su kontradiktorne. A pocetak? Otkud mu nekoliko desetaka milijona   za halu, opremu, Pininfarinu, ljude...? Tatica dao. I ova izjava o investitorima... Siguran sam da ako tatica nije doveo investitore onda je on pokrice. I ja bi investiro ako imam 100% pokrice i jos eventualnu zaradu.

 

Da ne duzim, svaka cast Mati jer ipak nesto radi za razliku od vecine ostalih. 

 
0 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Audijev električni supersportaš
Pranja kaže...

Znači, respektabilno ime, Koenigsegg, je napravio pogrešku jer surađuje sa "firmicom" iz HR.

 

To je privatna firma, a ne Crveni Križ- na jednom One-u zaradi koliko ne bi u 10 godina od tih jeftikanera.

 noup jeftikaneri zaraduju vise od pagania ferraria i slicnih LP

9 godina
neaktivan
offline
Audijev električni supersportaš

Pranja ...baš voliš tog Rimca....imaš dokaza po netu koliko te volja, čovjek ti je citirao članke, dao ti link...Pa koda je Rimac netko u koga vjeruješ pa kraj zdravog razuma i očiju nemožeš vidjeti ništa drugo osim njega. Nemoj biti smješan, stari mu je tolika lopina da si to nemožeš niti zamisliti. Oprao je toliku sumu love da je to nevjerojatno..pravomoćno je osuđen..teba ti još koji dokaz??...I nemoj sad paradirati s izjavama daj dokaz..Najveći dokaz ti je taj da je pravomoćno osuđen za pranje love, a posudio je tu istu lovu sinčiću za firmu...2+2 je koliko.....pa znaš povezati neke stvari ...VALJDA 

Prije svega budi čovjek.
 
0 1 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Audijev električni supersportaš

Opet cu reci-ako ste svjedocili njevovom proizvodnom procesu i pregledali papirologiju-dajte dokaze za vase tvrdnje.

 

U suprotnom, mlatite praznu slamu.

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax, EKWB, ASUS,Lamptron, Aquatuning
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.3.2015 12:30 (Pranja).
Moj PC  
1 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Audijev električni supersportaš

Ne nisam..misliš da on svakom posjetitelju/radniku u pogonu pokazuje svoja financijska izvješća, prihode, investitore...Dragi, neozbiljan si jako, lupaš istu rečenicu, umjesto da se uhvatiš googla...Ako imaš kaj pametnog reći nastavljamo priču...Ako nemaš bolje nemoj...NHF, samo nemogu vjerovati da možeš tako lupati i ostati živ..

Prije svega budi čovjek.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Audijev električni supersportaš
LoudChange kaže...

Ne nisam..misliš da on svakom posjetitelju/radniku u pogonu pokazuje svoja financijska izvješća, prihode, investitore...Dragi, neozbiljan si jako, lupaš istu rečenicu, umjesto da se uhvatiš googla...Ako imaš kaj pametnog reći nastavljamo priču...Ako nemaš bolje nemoj...NHF, samo nemogu vjerovati da možeš tako lupati i ostati živ..

 Možda se iza ovog pranje krije Mate Rimac.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Audijev električni supersportaš
zeroname kaže...

 Možda se iza ovog pranje krije Mate Rimac.

Ne, bio je pravi Rimac na forumu prije dvije-tri godine. Čim mu se ukazalo na nesuglasje između onoga što priča i logike ili provjerljivih činjenica, prestao se javljati. U međuvremenu, izgleda, Concept One nema ESP pa se više ne smije prodavati u EU, a fantastične tvrdnje da električni auto od dvije tone ide 300 km/h i ima domet 600 km naravno da nitko nije vidio provjerene u praksi. Svejedno, možda mu krene s izradom dijelova i elektronike.

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Audijev električni supersportaš
Pranja kaže...

Opet cu reci-ako ste svjedocili njevovom proizvodnom procesu i pregledali papirologiju-dajte dokaze za vase tvrdnje.

 

U suprotnom, mlatite praznu slamu.

 Ti izgleda si toliko naivan, da ne upotrijebim drugu riječ, ili si možda zajedno s njim u toj muljaži.

 

Što se tiće para to smo dokazali od kuda mu, a što se tiće financijskog izvještaja kažem ti da sve postoji na netu, pa malo potraži ako te zanima.

 

Evo ti malo slika pa da vidimo šta ćeš sada reći. (Iznosi na slikama u kunama!)

 

Sad nam objasni gdje su pare od toliko hvaljenog concept one-a? 

Financijski izvještaj Financijski izvještaj
Obveze Obveze
Dobit Dobit
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.3.2015 16:10 (crash11).
12 godina
odjavljen
offline
Audijev električni supersportaš

Ne mogu vjerojvati da mi se tu neki likovi pozivaju na članke iz žutila, nemaju pojma o čemu pišu i uz to još ni ne prate tu tvrtku da bi uopće znali što se tamo radi.

 

Crash11, da pratiš Rimca, znao bi da u tim godinama nije isporučen ama baš niti jedan One-do sada su isporučena 2 komada-jedan prošle godine i jedan ove godine. 6 od 8 koliko će ih se proizvesti je naručeno.

 

Toliko o vašoj informiranosti o toj tvrtci.

 

 

Ponovit ću još jednom-ili satavite dokaze o tome što lupetate-ali prave dokaze, ne ovo ja mislim, ja ovo, ja ono, pljuc ovo, pljuc ono. Hejt, zavist i zloba me ne zanimaju.

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax, EKWB, ASUS,Lamptron, Aquatuning
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.3.2015 21:41 (Pranja).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Audijev električni supersportaš
Pranja kaže...

Ne mogu vjerojvati da mi se tu neki likovi pozivaju na članke iz žutila, nemaju pojma o čemu pišu i uz to još ni ne prate tu tvrtku da bi uopće znali što se tamo radi.

 

Crash11, da pratiš Rimca, znao bi da u tim godinama nije isporučen ama baš niti jedan One-do sada su isporučena 2 komada-jedan prošle godine i jedan ove godine. 6 od 8 koliko će ih se proizvesti je naručeno.

 

Toliko o vašoj informiranosti o toj tvrtci.

 

 

Ponovit ću još jednom-ili satavite dokaze o tome što lupetate-ali prave dokaze, ne ovo ja mislim, ja ovo, ja ono, pljuc ovo, pljuc ono. Hejt, zavist i zloba me ne zanimaju.

 Pa vidim kako ti pratiš, i ko tu lupeta gluposti. Ti si izgleda neki zaluđeni fan ili neko ko je usko vezan uz njega.

 

Prvi je "prodan" 2012. godine http://metro-portal.hr/prvi-concept-1-prodan-u-spanjolsku/75707

 

Drugi je "prodan" 2013. http://www.jutarnji.hr/autokuca-rimac---napokon-smo-uspjeli--kupcu-smo-isporucili-smo-prvi-elektricni-superautomobil--/1081818/

 

http://liderpress.hr/tvrtke-i-trzista/poslovna-scena/jos-jedan-kupac-u-redu-za-autoobil-iz-rimac-radionice/

 

http://www.24sata.hr/auto/mate-rimac-kupcu-isporucio-prvi-elektricni-superautomobil-299501

 

http://www.korzo.net/Prodan-prvi-auto-na-struju-Rimac/

 

Citat (15.3.2015.): "Ove će godine prvi put biti isporučen i proizvod koji je Rimcu kupio kartu za prvi razred svijeta vrhunskih automobila. Prvi je naručeni automobil isporučen već u siječnju 2013., prvi automobil koji je Hrvatska ikada izvezla, uslijedila su i tri prototipa, a sada i prvi Concept_One. Prvi Concept_One bit će isporučen sredinom ove godine i to američkom kupcu. Prvi je to elektrobolid iz serije od osam komada, od kojih je prodano već šest."

Izvor: http://www.vecernji.hr/automobili/mate-rimac-posudeni-novac-vracam-ocevoj-tvrtki-s-kamatama-niti-kunu-nisam-dobio-na-poklon-995095

 

 

Gdje si sad Pranja? Da vidimo kako ćeš ovo objasnit i financijske podatke.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.3.2015 22:10 (crash11).
12 godina
odjavljen
offline
Audijev električni supersportaš

Taj automobil je u Španjolskoj prepravljen i predstavljen kao "njihov".

 

Nije prodan kao homolgirani automobil.

 

Možda da odeš na stanicu od Rimca i tamo potražiš prave podatke umjesto da gledaš 24 sata? LOL

 

EDIT:

 

Moj bed za isporuku u 2014.-oj. Kupac je došao naručiti, a ne podići auto. Ali ipak je moj sjećanje puno bolje od tvog brzinskog guglanja. :P

 

 

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax, EKWB, ASUS,Lamptron, Aquatuning
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.3.2015 22:24 (Pranja).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Audijev električni supersportaš
Pranja kaže...

Taj automobil je u Španjolskoj prepravljen i predstavljen kao "njihov".

 

Nije prodan kao homolgirani automobil.

 

Možda da odeš na stanicu od Rimca i tamo potražiš prave podatke umjesto da gledaš 24 sata? LOL

 

EDIT:

 

Moj bed za isporuku u 2014.-oj. Kupac je došao naručiti, a ne podići auto. Ali ipak je moj sjećanje puno bolje od tvog brzinskog guglanja. :P

 

 

 Pojasni molim te dio "Nije prodan kao homolgirani automobil"?

 

Šta je sa ovim iz 2013. tog je dao đabe?

 

Vidim da se nisi previše nadovezo na sliku na kojoj se nešto spominje oko "neisplate plaća" ?

 

Eto jedva čekam da vidim najnoviji financijski izvještaj i te velike promjene. lol

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.3.2015 22:30 (crash11).
12 godina
odjavljen
offline
Audijev električni supersportaš

Evo što mislim pod tim-Concept One na španjolski način: http://www.ecochunk.com/6643/2013/03/02/spanish-design-firm-unveils-1000hp-all-electric-race-car/

 

Prodan kao auto bez dozvole da ide na cestu, druga firma ga preuzela, preradila i predstavila kao svog.

 

Evo ti i ovo-da opet ne pitaš otkud lova: http://www.bug.hr/vijesti/20-milijuna-eura-hrvatskim-startupima/141540.aspx

 

 

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax, EKWB, ASUS,Lamptron, Aquatuning
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.3.2015 22:58 (Pranja).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Audijev električni supersportaš
Pranja kaže...

Evo što mislim pod tim-Concept One na španjolski način: http://www.ecochunk.com/6643/2013/03/02/spanish-design-firm-unveils-1000hp-all-electric-race-car/

 

Prodan kao auto bez dozvole da ide na cestu, druga firma ga preuzela, preradila i predstavila kao svog.

 

Evo ti i ovo-da opet ne pitaš otkud lova: http://www.bug.hr/vijesti/20-milijuna-eura-hrvatskim-startupima/141540.aspx

 

 

 Jbg bitno da on starom vraća pare koje je dobio zna se kako.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice