AVG Internet Security 8.0

poruka: 16
|
čitano: 4.038
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "AVG Internet Security 8.0".
16 godina
neaktivan
offline
AVG ver. 8.0

AVG Antivirus vise nije besplatan! Vise na: https://secure.grisoft.com/us.home-and-office-security

:-(

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: AVG ver. 8.0

AVG Antivirus je besplatan i moze se skinuti na http://free.grisoft.com

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.2.2008 19:59 (DejanR).
16 godina
neaktivan
offline
AVG Internet Security 8.0

kaj sad je besplatni ili nije?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: AVG ver. 8.0
DejanR kaže...

AVG Antivirus je besplatan i moze se skinuti na http://free.grisoft.com

 

za sada, ali nece biti nove 8.0 verzije koje je besplatna, ostat ce samo neka 7.x koja ce izgubiti funkcionalnost (tj. sumnjam da ce je odrzavati) tako da ce oni koji zele biti primorani naci novi besplatni antivirus ili se posvetiti crackovima.
16 godina
neaktivan
offline
AVG Internet Security 8.0

ok.hvala

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: AVG ver. 8.0

Ja sam napisao da AVG nije vise besplatan misleci od nove verzije 8 u koju su uz antivirus dodani i ant-rootkit i anti-spyware te jos pokoja sitnica. Ver. 7.5 jest free i dalje, al sadrzi goli AV bez navedenih dodataka!

16 godina
offline
AVG Internet Security 8.0

Šteta. Delovao mi je kao prilično pouzdan, a zaista nije mnogo opterećivao sistem. No dobro, i Avast je ok, pouzdan je i ne guši kad mu isključim standard shield. :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: AVG ver. 8.0

Ma doći će s vremenom i neka besplatna inačica bez dodatnih opcija valjda. Baš sam se priviknuo na AVG i bilo bi mi šteta prelazit na neki drugi antivirus. Btw, ima netko za preporučiti neki dobar besplatni AV još?

 


Intel Core2 Duo E8400, 4GB OCZ 800, GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4
16 godina
neaktivan
offline
RE: AVG ver. 8.0

Pa ostani na AVG 7.5 free. Ili kombiniraj Avast + Windows Defender + Windows Firewall i ako si iza routera to ti je sasvim dovoljno (pazi kad me sada popljuju za Defendera ;) )

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.2.2008 21:16 (TomCat).
16 godina
offline
RE: AVG ver. 8.0

Necu te popljuvat al bih zelio znati zasto bi neko koristio program koji otkriva samo legalne programe kao virus/spyware?

UltraVNC je jedan primjer.


Eventualno svaki supak dobije hemoroid.
16 godina
neaktivan
offline
RE: AVG ver. 8.0
Mah ljudi to je sve normalno... takva je politika nema vise nista dabe :D.. Ne znam imali jedan AV da u svojoj punoj verziji se ne placa.. sto mislite zasto proizvode besplatnu alternativu pa zbog reklamiranja i da bi vas navratili da uzmete punu verziju i onda vam stoji nabrojena hiljadu i jedna stvar po cemu bi trebali kupiti licenzu za profesionalnu verziju... (ovo pogotovo mislim na ovaj internet security uveli su neke nove stvari koje nema obicna verzija, onda nova verzija manje opterecuje OS i tako...ma sve u svemu para igra gdje burgija nece :D
16 godina
offline
AVG Internet Security 8.0

Pa dobro, ne može se poreći ni da je AVG ozbiljan proizvod za koji je bilo divno što je besplatan, ali nikakvo čudo što ga žele potpuno komercijalizovati. Pretpostavljam da će verzija 7.5 još neko vreme sasvim fino vršiti posao, a kao dobra alternativa, tu je Avast. :)

 

Što se tiče pronalaženja firewalla koji bi se sa njime uklopio, za one koji koriste WinXP ili neki raniji, Kerio Personal Firewall je bio jako dobro besplatno rešenje (dok nije postao komercijalan i počeo da troši više sistemskih resursa). Jedna od poslednjih besplatnih verzija je odavno bila na Bugovom CD-u, a još se tu i tamo može skinuti i sa interneta, na primer ovde, a ja trenutno koristim Comodo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: AVG Internet Security 8.0

Kako samo počinju da  nerviraju ovi hinjski potezi. Prvo daj besplatno, pa kad skupiš poveći broj korisnika, onda lupi cifru. Nije mi žao odvojiti pare za komercijalni software, ali za ove koji se reklamiraju kao besplatni, pa onda počnu naplaćivati ne bih platio, pa makar zadnji i jedini bili. Njihov software ću da koristim crackovan - iz inata =)

 

Pozdrav

16 godina
offline
AVG Internet Security 8.0

Šteta je za nas što postaju komercijalni, ali s druge strane, da napraviš dobar proizvod, i razviješ ga s vremenom. Zašto ga ne bi naplatio?

Zašto ne bi i dobio nešto za svoj trud i rad?


Don't you see their bodies burning
Desolate and full of yearning
Dying of anticipation
Choking from intoxication
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
AVG Internet Security 8.0

Dobar antivirus, cudilo me do sada kako nije bio komercijalan. Ako moram platiti za antivirus onda taj je sigurno Kaspersky a NE AVG .


Ha ha ha ... I knew it! ha ha ha ... He..He has pulled the wrong tooth ha ha ha ... There is only one man who could have pulled the wrong tooth ... ha ha ha ... It's Clouseau ha ha ha ... KILL HIM ha ha ha ...KEEELLL HIM! ha ha ha ha ...
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: AVG ver. 8.0
Dado_ZG78 kaže...

Ma doći će s vremenom i neka besplatna inačica bez dodatnih opcija valjda. Baš sam se priviknuo na AVG i bilo bi mi šteta prelazit na neki drugi antivirus.

 

 Taman to. A posto je avg free bio i do sad bez anti rootkit i anti spyware-a i radio odlicno, cemu davat novce kad postoji spybot - recimo.
A AVG ce vjerovatno sad u pocetku ostaviti samo verziju 8 za placanje a onda kad je kupi podosta ljudi sigurno ce izbacit besplatnu verziju 8 bez dodataka. 
I tome se iskreno nadam.
Samo, treba se blagajna malo napuniti.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice