BBC želi poboljšati svoj program pomoću umjetne in

poruka: 6
|
čitano: 906
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "BBC želi poboljšati svoj program pomoću umjetne in".
6 godina
protjeran
offline
BBC želi poboljšati svoj program pomoću umjetne in

"Podaci o navikama BBC-jevih gledatelja prikupljat će se potpuno anonimno te će se putem naprednih algoritama in analize usredotočiti na pitanja kao što su programski sadržaj koji najviše zanima BBC-jevu publiku, uspješnost BBC programskog sadržaja, stvaranje osobnijeg i prilagođenijeg televizijskog programa te stvaranje novog uspješnog sadržaja (na bazi analize sadašnjih i predviđanja budućih preferencija gledatelja)."

 

 

Vrli novi svijet.

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.10.2017 9:31 (ridealong).
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
BBC želi poboljšati svoj program pomoću umjetne in

ponestalo im prirodne? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: BBC želi poboljšati svoj program pomoću umjetn
Ajar kaže...

ponestalo im prirodne? 

 Sami ne znaju što bi sa sobom, pa izvode bijesne gliste.

8 godina
offline
Re: BBC želi poboljšati svoj program pomoću umjetn

Malo me smeta da se ugledni IT časopis poput Bug-a razbacuje trrminom umjetna inteligencija. Svi dobro znamo da su to samo zgodno napisani prigrami...

7 godina
offline
Re: BBC želi poboljšati svoj program pomoću umjetn
I "prava" umjetna inteligencija je samo zgodno napisan program..ali i ova se moze smatrati umjetnom inteligencijom, samo sto je specijalizirana za odredene zadatke, kao program koji igra sah..AI nije bas usko definiran pojam, svasta se moze smatrati umjetnom inteligencijom
Samo je pitanje gdje cemo povuci crtu i reci, e ovo nije inteligencija nego program :)
15 godina
offline
Re: BBC želi poboljšati svoj program pomoću umjetn
Htjeli su reči da služe kako bolje plasirati reklame, al dobro desi se svakom da zaboravi (*-_-)
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice