Budžetski Honor 6C Pro stiže u Europu

poruka: 3
|
čitano: 580
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Budžetski Honor 6C Pro stiže u Europu".
14 godina
neaktivan
offline
Budžetski Honor 6C Pro stiže u Europu

Vi baš nećete odustati od ove glupe riječi "budžetski"? Ajde, molio bih onda link na neki rječnik koji objašnjava da se ona može koristiti u ovom značenju. S obzirom na to koliko često to koristite moguće da sam stvarno u krivu. Hvala.

Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
offline
Budžetski Honor 6C Pro stiže u Europu

Je, i ja sam ih zadnji puta prao zbog tog glupavog izraza ali vidim da primjedba nije naišla na plodno tlo...

Predložio sam da onda barem koriste izraz "niskobudžetni" kad je "jeftiniji" ili "cjenovno pristupačan" sramotno za korištenje.

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.10.2017 0:16 (Thinker).
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Budžetski Honor 6C Pro stiže u Europu
Thinker kaže...

Je, i ja sam ih zadnji puta prao zbog tog glupavog izraza ali vidim da primjedba nije naišla na plodno tlo...

Predložio sam da onda barem koriste izraz "niskobudžetni" kad je "jeftiniji" ili "cjenovno pristupačan" sramotno za korištenje.

Mislim da sam čak vidio taj tvoj post. Ma ja već 5 puta pisao jedno te isto. Ali oni se i dalje odlučuju sramotiti, gore nego da smeće od 24 sata čitam. Često se sa suzom u oku sjetim davnih vremena, nekad na prijelazu tisućljeća, kad su čak i lektori postojali u BUG-u i ovakve pi*darije su bile nezamislive...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice