Bug - prve hrvatske novine u Kiosku

poruka: 60
|
čitano: 8.135
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bug - prve hrvatske novine u Kiosku".
13 godina
offline
Bug - prve hrvatske novine u Kiosku

Već čitam... Sve pohvale {#}

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Bug - prve hrvatske novine u Kiosku

Ono što mene zanima je cijena BUG-a u digitalnom izdanju? Dali će pretplata biti jeftinija (ako ima ta opcija) ako se pretplati samo na digitalni oblik?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bug - prve hrvatske novine u Kiosku
kristian_bm kaže...

Ono što mene zanima je cijena BUG-a u digitalnom izdanju? Dali će pretplata biti jeftinija (ako ima ta opcija) ako se pretplati samo na digitalni oblik?

Sa slike se može vidit.

 

1 mjesec 2.99$

3 mjeseca 7.99$

6 mjeseci 14.99$

12 mjeseci 24.99$

16 godina
offline
Bug - prve hrvatske novine u Kiosku

Konacno! Zahvaljujem na ovome! Prava stvar za nas gastarbajtere! {#}

***** Maxxy *****
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Bug - prve hrvatske novine u Kiosku

Kupio zadnji broj cisto da vidim.

Dolje je par slikica.

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Moj PC  
0 0 hvala 4
16 godina
moderator
offline
Re: Bug - prve hrvatske novine u Kiosku
kristian_bm kaže...

Ono što mene zanima je cijena BUG-a u digitalnom izdanju? Dali će pretplata biti jeftinija (ako ima ta opcija) ako se pretplati samo na digitalni oblik?

Ako si mislio na digitalni Bug na webu (znači, ono što se jednostavno čita na PC-u), taj sadržaj za sada je vezan samo uz pretplatnike na tiskano izdanje.

 

Ako si mislio na ovo na tabletu, već su napisali drugi odgovor...

...
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.7.2012 14:58 (Miro).
15 godina
online
Bug - prve hrvatske novine u Kiosku

Svaka čast!

 

App je odličan i konačno da se i Bug može čitati na ipadu. Sad čekam Mrežu.

Cijene su skroz prihvatljive. Veličina datoteka također.

 

Jedina zamjerka je na malo duže učitavanje stranica na ipad-u prve generacije.

Također search je jako spor, toliko da je neupotrebljiv pa bi možda malo trebalo razmisliti o nekom indexu ili što već.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Bug - prve hrvatske novine u Kiosku

odlična stvar, nadam se uskoro i aplikaciji za iPhone i iPod.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Bug - prve hrvatske novine u Kiosku
sirka666 kaže...
kristian_bm kaže...

Ono što mene zanima je cijena BUG-a u digitalnom izdanju? Dali će pretplata biti jeftinija (ako ima ta opcija) ako se pretplati samo na digitalni oblik?

Sa slike se može vidit.

 

1 mjesec 2.99$

3 mjeseca 7.99$

6 mjeseci 14.99$

12 mjeseci 24.99$

Da odmah pojasnim - prema uvjetima na koje se ne može utjecati, na iTunsima moraju cijene biti u dolarima. Zato su takao i iskazane...

Maxxy kaže...

Konacno! Zahvaljujem na ovome! Prava stvar za nas gastarbajtere! {#}

Točno - ovo je, napokon, najbolje moguće rješene za sve ljude koji žive širom planeta, a žele i dalje pratiti Bug, bez da se maltertiraju s dostavom, promjenom adresa i slično! {#}

...
14 godina
neaktivan
offline
Bug - prve hrvatske novine u Kiosku

zašto nema starijih brojeva ? Bilo bi super ponovno pročitati bug star 10-15 godina ...

Z-Admin Small Business CMS for ASP.NET - http://www.z-admin.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Bug - prve hrvatske novine u Kiosku
Odlicno! Da ne ponavljam cijeli review sa AppSotrea, samo cu reci da cu sada konacno imati vise mjesta na polici:D Cim mi istekne "papirnata" preplata na Bug i Mrezu, prelazim na "digitalnu". Bugovci uvijek ste grabili naprijed i drago mi je biti Vas vjeni citatelj! Zivili!
Snake.. we're not tools of the government or anyone else. Fighting was the only thing... the only thing I was good at. But at least I always fought for what I believed in.. Snake... farewell
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Bug - prve hrvatske novine u Kiosku
A sad još da nešta naprave za Android uređaje
robimarko@gmail.com
16 godina
offline
Re: Bug - prve hrvatske novine u Kiosku
H4X0R_Bug kaže...

Kupio zadnji broj cisto da vidim.

Dolje je par slikica.

Na slikama vidim da nema koda za nagradne igre kao kod papirnatog izdanja.

To je naknadno obrisano ili digitalna (jeftinija) verzija BUG-a ne dolazi sa kodom za nagradnu igru?

16 godina
neaktivan
offline
Bug - prve hrvatske novine u Kiosku

svaka čast. ostajem i papirnati pretplatnik samo zato što je praktičniji za čitanje u birou (čitaj wc-u).

dbdesign.com.hr
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Bug - prve hrvatske novine u Kiosku

Bravo Bug !

Btw, otkad je biro = WC ?

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Bug - prve hrvatske novine u Kiosku
p0temk1n kaže...
H4X0R_Bug kaže...

Kupio zadnji broj cisto da vidim.

Dolje je par slikica.

Na slikama vidim da nema koda za nagradne igre kao kod papirnatog izdanja.

To je naknadno obrisano ili digitalna (jeftinija) verzija BUG-a ne dolazi sa kodom za nagradnu igru?

 

Nema jer se radi o jedinstvenom broju koji se naknadno tiska ( za svaki otisnuti broj različito), tako da i ne može biti dio PDF-a.
...
14 godina
offline
Bug - prve hrvatske novine u Kiosku

Svaka čast! Nisam očekivao ovako brzu realizacije te cijele zamisli.

 

Ne posjedujem iPad, ali ovo je defitnitivno korak naprijed. GJ!

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Bug - prve hrvatske novine u Kiosku

Bug stvarno prati trendove i ovo je dakako pravi korak naprijed. Nadam se da će u budučnosti to biti dostupno na Androidu te WP 8 koji nam uskoro dolazi.

 

 

Sve pohvale Bugovoj ekipi!

Počeo sam od ničega, i još uvijek imam večinu od toga
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Bug - prve hrvatske novine u Kiosku

Bravo

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Bug - prve hrvatske novine u Kiosku

Čestitke. Kolika je rezolucija pojedine stranice? Ili je tekst vektorski a slike imaju određenu rezoluciju? Hvala.

www.bug.hr/forum/suspended/ *** Ne očekuj od mene populističke komentare. Hvala.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Bug - prve hrvatske novine u Kiosku

Gz!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Bug - prve hrvatske novine u Kiosku

Cestitke, ovo je super, budem downlodao app ovaj vikend. 

Cijena (20tak eura) je takodjer prihvatljiva.

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Bug - prve hrvatske novine u Kiosku
Heh, bas putujem doma, gledam Bug na kiosku i mislim se kako bih trebao otkazati pretplatu da mogu lijepo u katamaranu citati Bug. I ukrcam se u katamaran, otvorim iPad i doceka me Bug na Newsstandu. To je toliko dobro da je nestvarno, evo bas ga skidam preko 3G-a :). Svaka cast ekipa!
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Bug - prve hrvatske novine u Kiosku

Još jednom bravo redakcijo.

Zatvorili ste mi usta nakon žustre raprave oko onog vašeg BugPlus eksperimenta.

 

Jedino mali upit uredniku, hoće li postojati opcija u budućnosti skidanja veće megabajtaže ali da zato ponudi kvalitetnije slike, jer tekst super izglađuje na zumiranju ali slike su pretpostavljam malo slabije rezolucije zbog uštede na prostoru, ili?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Bug - prve hrvatske novine u Kiosku
rex251 kaže... 

Jedino mali upit uredniku, hoće li postojati opcija u budućnosti skidanja veće megabajtaže ali da zato ponudi kvalitetnije slike, jer tekst super izglađuje na zumiranju ali slike su pretpostavljam malo slabije rezolucije zbog uštede na prostoru, ili?

  Bez zooma, odgovaraju li fotografije rezoluciji novog iPada? (ako imaš novi iPad)

www.bug.hr/forum/suspended/ *** Ne očekuj od mene populističke komentare. Hvala.
16 godina
offline
Re: Bug - prve hrvatske novine u Kiosku
Ovo je valjda jedini razlog radi kojeg budem koristil ipad od žene, a pretplata je takva da budem odma uzel 12 mjeseci i na moru mi ne bude dosadno u hladu s pivom u ruci.
Skidam kapu.
14 godina
offline
Re: Bug - prve hrvatske novine u Kiosku
NEW_MAN kaže...
Ovo je valjda jedini razlog radi kojeg budem koristil ipad od žene, a pretplata je takva da budem odma uzel 12 mjeseci i na moru mi ne bude dosadno u hladu s pivom u ruci.
Skidam kapu.

Jel stižeš kod nas na more? ;)

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Bug - prve hrvatske novine u Kiosku

bez zooma slike izgledaju super na novom ipadu

12 godina
offline
Bug - prve hrvatske novine u Kiosku

"Za pretplatnike tiskanog Buga sve je besplatno!" Jel ovo znači da ću dobiti i iPad da bih mogao ovo koristit s obzirom da nema aplikacije za moj jeftini Android uređaj.

Prema komentarima gore dalo bi se zaključit da dosta ljudi ima iPad pa se čovjek zapita dali smo stvarno u recesiji o kojoj se stalno priča.

 

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Bug - prve hrvatske novine u Kiosku
bezimeni kaže...

Prema komentarima gore dalo bi se zaključit da dosta ljudi ima iPad pa se čovjek zapita dali smo stvarno u recesiji o kojoj se stalno priča.

 

Recesija znaci pad BDP-a, a ne da ljudi nemaju 4k-5k kn za iPad. {#}

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice