Bugova rujanska berba

poruka: 4
|
čitano: 1.008
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bugova rujanska berba".
14 godina
neaktivan
offline
Bugova rujanska berba

E dobro , sad ćemo iz prve ruke doznati zašto je android kralj a ostali sluge.

Jos bi bilo dobro da su sluge ali tonu nemilo tako da uskoro androidu neće ni biti konkurencije a to svakako nije dobro. Još ću na kraju žaliti za iosom i winom , koja ironija a neophodni su da bi android bio jači ( da se ne ulijeni sam na sceni ).

moje aplikacije na play-u : https://play.google.com/store/search?q=nik02droid
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.8.2014 19:22 (nik_02).
Moj PC  
0 9 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bugova rujanska berba
nik_02 kaže...

E dobro , sad ćemo iz prve ruke doznati zašto je android kralj a ostali sluge.

Jos bi bilo dobro da su sluge ali tonu nemilo tako da uskoro androidu neće ni biti konkurencije a to svakako nije dobro. Još ću na kraju žaliti za iosom i winom , koja ironija a neophodni su da bi android bio jači ( da se ne ulijeni sam na sceni ).

{#}{#}

14 godina
neaktivan
offline
Re: Bugova rujanska berba
1BIT kaže...
nik_02 kaže...

E dobro , sad ćemo iz prve ruke doznati zašto je android kralj a ostali sluge.

Jos bi bilo dobro da su sluge ali tonu nemilo tako da uskoro androidu neće ni biti konkurencije a to svakako nije dobro. Još ću na kraju žaliti za iosom i winom , koja ironija a neophodni su da bi android bio jači ( da se ne ulijeni sam na sceni ).

{#}{#}

 

 

Znam !

Hvala na podršci !

moje aplikacije na play-u : https://play.google.com/store/search?q=nik02droid
11 godina
offline
Bugova rujanska berba

Inače kupujem Bug, ali sada mi je došlo da ga kupim samo u digitalnom izdanju. Vidim da je to samo za pretplatnike. Hoćete li uvesti mogućnost zasebnje kupnje pojedinog broja u digitalnom izdanju? Mogli biste uvesti pretplatu samo na dig. izdanje koje će biti jeftinije ili kupnju zasebnog dig. izdanja koje će također biti jeftinije od papirnatog. Jedini razlog protiv (ako nije tehničke prirode) vidim u tome da strahujete od smanjenja prihoda uvođenjem te opcije. Ako je tako, razumijem. Ako ne, ta opcija bila bi vrlo zanimljiva!

 

A sad pozdrav, idem ipak na kiosk... Imate dobru temu broja!

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice