Cortana kao zamjena za korisničke priručnike za pr

poruka: 5
|
čitano: 1.052
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Cortana kao zamjena za korisničke priručnike za pr".
13 godina
offline
Cortana kao zamjena za korisničke priručnike za pr

Genijalni Microsoft. Još kad se sjeti da smo mi (HR) dio EU i da bi i nama mogao omogućiti korištenje Cortane bez zaobilaznih rješenja te integraciju s mobilnim telefonom. Do tada na...em i tu njihovu Cortanu na ......... (dodaj što želiš).

Stručnjak za odmaganje...
 
4 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Cortana kao zamjena za korisničke priručnike z

Meni je smijesan dio da ce pomoci popuniti podatke koje ona vec zna ;) Pa sto onda uopste treba popuniti podatke ;)

Sta je ono bilo skoro? Cortana pomoc pri instalaciji? Pa lakse par puta kliknuti nego se zejabavati sa cortanom a instalacija je ionako vec automatizovana.....

Ja nisam ni znao da ima nekakav prirucni za prvo pokretanje windowsa... Meni sve izgleda da su oni napravili cortanu cisto da je imaju i sad ne znaju sta ce sa njom.....

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.5.2017 12:02 (Torent).
13 godina
offline
Re: Cortana kao zamjena za korisničke priručnike z

Misliš zato što je Apple napravio Siri.

Stručnjak za odmaganje...
7 godina
protjeran
offline
Re: Cortana kao zamjena za korisničke priručnike z
Podrska za sve druge jezike pored engledkog, njemackog, francuskog, spanjolskog i kineskog je financijski gubitak za bilo koju firmu. Skupo je ulagati jednake resurse za samo 4mil ljudi.

Meni na njemackom sve radi, lokalizirano za Austriju, prica, pjeva, cita, zapisuje, sve mala obavlja bolje od babe. I ne buni se previse.

Obozavam funkciju da mi procita poruku dok vozim automobil ili bicikl, te sto fino napise moj odgovor i posalje ga natrag. Kod bicikla je obavezna slusalica sa mikrofonom, u automobilu ne treba, sto je ogranicenje zbog okolne buke.

Iskreno, toliko sam se vec navikao da ne znam dali bih mogao bez toga. U voznji ne diram mobitel uopce, tako da je ovo za mene star trek came alive.

Jos da mi u svemu moze zamjenit babu, nebi dugo bio ozenjen.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Cortana kao zamjena za korisničke priručnike z
Čitatelj kaže...
Podrska za sve druge jezike pored engledkog, njemackog, francuskog, spanjolskog i kineskog je financijski gubitak za bilo koju firmu. Skupo je ulagati jednake resurse za samo 4mil ljudi.

Meni na njemackom sve radi, lokalizirano za Austriju, prica, pjeva, cita, zapisuje, sve mala obavlja bolje od babe. I ne buni se previse.

Obozavam funkciju da mi procita poruku dok vozim automobil ili bicikl, te sto fino napise moj odgovor i posalje ga natrag. Kod bicikla je obavezna slusalica sa mikrofonom, u automobilu ne treba, sto je ogranicenje zbog okolne buke.

Iskreno, toliko sam se vec navikao da ne znam dali bih mogao bez toga. U voznji ne diram mobitel uopce, tako da je ovo za mene star trek came alive.

Jos da mi u svemu moze zamjenit babu, nebi dugo bio ozenjen.

Ja koristim Siri cca godinu dana. Nema podrške za hrvatski jezik već koristim engleski ali ne trebam izgovarati imena (npr Buljan) engleskim izgovorom.

Stručnjak za odmaganje...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice