Cyanogenov CEO prognozira Samsungov pad

poruka: 41
|
čitano: 4.398
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Cyanogenov CEO prognozira Samsungov pad".
14 godina
odjavljen
offline
Cyanogenov CEO prognozira Samsungov pad

Zašto se onda masa Indijaca žali na Micromax i Karbonn, te pristaju samo na flagšipe vodećih proizvođača i Nexuse? Čudan je to narod, dovoljno je samo proletit kroz recenzije - ne valja im ovo, ne valja im ono, ništa im ne valja. Većina stanovništva im bijeda, a oni pišu memoare što im mobitel nema LED-icu za notifikacije.

Moj PC  
3 3 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Cyanogenov CEO prognozira Samsungov pad

Da se zamjeni riječ SAMSUNG s APPLE bilo bi ISTO, ali on se uhvatio SAMSUNGA...

www.mmo-balkan.com
12 godina
offline
Re: Cyanogenov CEO prognozira Samsungov pad
TheThing kaže...

Da se zamjeni riječ SAMSUNG s APPLE bilo bi ISTO, ali on se uhvatio SAMSUNGA...

 Ne bi bilo ni priblizno isto. Apple nema konkurenciju i iz godine u godinu postize sve bolje financijske rezultate na smartphone trzistu. Kod Androida ce se razni proizvodjaci brzo dizati da bi jos brze pali a pravu lovu uzimat ce Google.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Cyanogenov CEO prognozira Samsungov pad
BlueMax kaže...
TheThing kaže...

Da se zamjeni riječ SAMSUNG s APPLE bilo bi ISTO, ali on se uhvatio SAMSUNGA...

 Ne bi bilo ni priblizno isto. Apple nema konkurenciju i iz godine u godinu postize sve bolje financijske rezultate na smartphone trzistu. Kod Androida ce se razni proizvodjaci brzo dizati da bi jos brze pali a pravu lovu uzimat ce Google.

 Da, ziher, sve će im bolje ići kad ljudi shvate da istu stvar mogu kupiti 3 puta jeftinije.

16 godina
offline
Re: Cyanogenov CEO prognozira Samsungov pad
Vec sad telefoni imaju retardirano veliku razlucivost koju ne trebaju a procesori su dosli do plafona. Mene vise zanima kaj budu za dvije godine prodavali jer za pet godina ne budu vise imali kaj za upgrejdat u telefonima. Za pet godina se vise nitko ne bude zamaral s telefonima jer budu prestali biti zanimljivi. Pa vec sad nikoga normalnog ne zanimaju pametni telefoni. Svak ga ima i to je to.
14 godina
protjeran
offline
Cyanogenov CEO prognozira Samsungov pad

Prognozira samsungov pad nakon sta se vec dogodio? Wtf?

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Cyanogenov CEO prognozira Samsungov pad
NEW_MAN kaže...
Mene vise zanima kaj budu za dvije godine prodavali jer za pet godina ne budu vise imali kaj za upgrejdat u telefonima. Za pet godina se vise nitko ne bude zamaral s telefonima jer budu prestali biti zanimljivi.

 za pet godina ces imat mob s 16 jezgri na 2,5 do 4GHz, 8gigi rama, 500Gb storage, 4k ekran, 50 MP kameru, mnogo napredniji OS i malo bolju bateriju. :)

http://goo.gl/lwm7q0 *** http://goo.gl/5ypSbd
9 godina
protjeran
offline
Re: Cyanogenov CEO prognozira Samsungov pad
Push na tv i konzola...
14 godina
offline
Re: Cyanogenov CEO prognozira Samsungov pad
0.o_qwerty kaže...
NEW_MAN kaže...
Mene vise zanima kaj budu za dvije godine prodavali jer za pet godina ne budu vise imali kaj za upgrejdat u telefonima. Za pet godina se vise nitko ne bude zamaral s telefonima jer budu prestali biti zanimljivi.

 za pet godina ces imat mob s 16 jezgri na 2,5 do 4GHz, 8gigi rama, 500Gb storage, 4k ekran, 50 MP kameru, mnogo napredniji OS i malo bolju bateriju. :)

 

koji ćeš koristiti sa nazvat, poslat poruku i slikavat se za fejs :)

13 godina
neaktivan
offline
Re: Cyanogenov CEO prognozira Samsungov pad
bus kaže...

 

koji ćeš koristiti sa nazvat, poslat poruku i slikavat se za fejs :)

uz integraciju sa raznim vanjskim uredjajima (jos kad VR/AR tehnologija dobije zamah) prakticki ces imat neogranicene mogucnosti. :)

http://goo.gl/lwm7q0 *** http://goo.gl/5ypSbd
9 godina
neaktivan
offline
Re: Cyanogenov CEO prognozira Samsungov pad
0.o_qwerty kaže...
bus kaže...

 

koji ćeš koristiti sa nazvat, poslat poruku i slikavat se za fejs :)

uz integraciju sa raznim vanjskim uredjajima (jos kad VR/AR tehnologija dobije zamah) prakticki ces imat neogranicene mogucnosti. :)

 Samo nećeš imati od čega živjeti. Svijet ide prema tome da se šačica bogataša još više obogati, a da se svi ostali bore za preživljavanje.

15 godina
offline
Cyanogenov CEO prognozira Samsungov pad

Za cca 5 godina mob ce biti sve sto trebas: dodes doma preko wireless moda spojis se s tv uredajem i gamepadom ili tipkovnicom i misem i igras AA naslove. Da ne govorim o surfanju netom i ostale stvari sto sada radimo s kompom. Igranje u pokretu istih AA naslova se podrazumijeva. Ja predvidam smrt pc-a i konzola. I nadam se tome s pravom s obzirom kako tehnologija napreduje.

 

 Samo pogledajte kako port crysis 3 radi na shield tabletu s tegra x1 chipsetom.... Impresivno.

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 8 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyanogenov CEO prognozira Samsungov pad

Ovakve izjave su klasa Vidovitog Milana i Babe Vange

The Time is always righT
9 godina
protjeran
offline
Re: Cyanogenov CEO prognozira Samsungov pad
BudalastoStvorenje kaže...
0.o_qwerty kaže...
bus kaže...

 

koji ćeš koristiti sa nazvat, poslat poruku i slikavat se za fejs :)

uz integraciju sa raznim vanjskim uredjajima (jos kad VR/AR tehnologija dobije zamah) prakticki ces imat neogranicene mogucnosti. :)

 Samo nećeš imati od čega živjeti. Svijet ide prema tome da se šačica bogataša još više obogati, a da se svi ostali bore za preživljavanje.

Kakve veze ima ovo sa temom?

Jel tebe netko placa da ides po forumu i kukas ili ti je to bas uzitak?

Na temi o Sonyu slicne fraze prosipas...

Pokusaj vise zaraditi, tad neces morati objasnjavati ljudima da su u krivu kada ti tvrde da njima nije Z serija skupa

12 godina
offline
Re: Cyanogenov CEO prognozira Samsungov pad
NSA kaže...
BlueMax kaže...
TheThing kaže...

Da se zamjeni riječ SAMSUNG s APPLE bilo bi ISTO, ali on se uhvatio SAMSUNGA...

 Ne bi bilo ni priblizno isto. Apple nema konkurenciju i iz godine u godinu postize sve bolje financijske rezultate na smartphone trzistu. Kod Androida ce se razni proizvodjaci brzo dizati da bi jos brze pali a pravu lovu uzimat ce Google.

 Da, ziher, sve će im bolje ići kad ljudi shvate da istu stvar mogu kupiti 3 puta jeftinije.

 Koja je to ista stvar tri puta jeftinija? 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Cyanogenov CEO prognozira Samsungov pad
acarnoje kaže...

Za cca 5 godina mob ce biti sve sto trebas: dodes doma preko wireless moda spojis se s tv uredajem i gamepadom ili tipkovnicom i misem i igras AA naslove. Da ne govorim o surfanju netom i ostale stvari sto sada radimo s kompom. Igranje u pokretu istih AA naslova se podrazumijeva. Ja predvidam smrt pc-a i konzola. I nadam se tome s pravom s obzirom kako tehnologija napreduje.

 

 Samo pogledajte kako port crysis 3 radi na shield tabletu s tegra x1 chipsetom.... Impresivno.

 Pa mislim ako netko rade igre te aa naslove na 5-6 inchnom ekranu njega treba po kratkom postupku... a sa druge strane da nosim sa sobom mob/tablet od 10 incha koji ti ne stane ni u jedan dzep onda opet isto... Po meni ce pc samo jacat jer cisto sumljam da ce za 2 god doc do takovg booma di ces ti moc cijeli jedan desktop pc moc upakirat u jedan mobitel a da ne nastetis performansama.. sa druge strane dzape ti bilo kakav mob kad igras na njemu nesto i za 2h ti prazna baterija opet moras punit i vezan si za neko mjesto...

10 godina
neaktivan
offline
Re: Cyanogenov CEO prognozira Samsungov pad
BlueMax kaže...
NSA kaže...
BlueMax kaže...
TheThing kaže...

Da se zamjeni riječ SAMSUNG s APPLE bilo bi ISTO, ali on se uhvatio SAMSUNGA...

 Ne bi bilo ni priblizno isto. Apple nema konkurenciju i iz godine u godinu postize sve bolje financijske rezultate na smartphone trzistu. Kod Androida ce se razni proizvodjaci brzo dizati da bi jos brze pali a pravu lovu uzimat ce Google.

 Da, ziher, sve će im bolje ići kad ljudi shvate da istu stvar mogu kupiti 3 puta jeftinije.

 Koja je to ista stvar tri puta jeftinija? 

 O mobitelima je riječ kad već pitaš za stvar. Pa recimo hrpa android smartfona srednje klase odrađuje isto što i najskuplji iPhone.

M7, z3, G2-3, nekad skupi premium danas jeftini best buy. S vremenom će situacija postati još povoljnija za korisnike a proizvođači (samo) skupih gadgeta poput Applea će se malo zamisliti kad padne prodaja.

No možda si u pravu pa ovaca ne fali koje će feedat njihov rast profita

9 godina
neaktivan
offline
Re: Cyanogenov CEO prognozira Samsungov pad
koza.nostra kaže...

Kakve veze ima ovo sa temom?

Jel tebe netko placa da ides po forumu i kukas ili ti je to bas uzitak?

Na temi o Sonyu slicne fraze prosipas...

Pokusaj vise zaraditi, tad neces morati objasnjavati ljudima da su u krivu kada ti tvrde da njima nije Z serija skupa

 Pajdo, imam ja para za kupit i Z3 i Iphone 6 u kešu, ali mi to ne pada na pamet napraviti. To što ti ne shvaćaš neke stvari o svijetu i ekonomiji ipak nije ovdje tema. Možda jednom shvatiš.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Cyanogenov CEO prognozira Samsungov pad
NSA kaže...

 O mobitelima je riječ kad već pitaš za stvar. Pa recimo hrpa android smartfona srednje klase odrađuje isto što i najskuplji iPhone.

M7, z3, G2-3, nekad skupi premium danas jeftini best buy. S vremenom će situacija postati još povoljnija za korisnike a proizvođači (samo) skupih gadgeta poput Applea će se malo zamisliti kad padne prodaja.

No možda si u pravu pa ovaca ne fali koje će feedat njihov rast profita

Boldao sam tvoje nevjerojatne izjave. Ali dobro, svatko ima pravo na svoje mišljenje.

 

Život se ne vrti oko mobitela. Uvijek će postojati entuzijasti i ljubitelji određenih vrsta uređaja i to je zdravo i sasvim u redu, ali nemojte pretjerivati s ovakim izjavama poput ovih boldanih jer se istinski sramotite. Čovjek bi očekivao promišljenije i odmjerenije izjave od ovih boldanih na forumu jednog informatičkog časopisa. Zato sam u ovoj temi i na ovom forumu. Da konačno pročitam nešto pametno, a ne hvalospjeve švercu i strah za Appleovu budućnost.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.3.2015 21:15 (BudalastoStvorenje).
12 godina
offline
Re: Cyanogenov CEO prognozira Samsungov pad
NSA kaže...

 O mobitelima je riječ kad već pitaš za stvar. Pa recimo hrpa android smartfona srednje klase odrađuje isto što i najskuplji iPhone.

M7, z3, G2-3, nekad skupi premium danas jeftini best buy. S vremenom će situacija postati još povoljnija za korisnike a proizvođači (samo) skupih gadgeta poput Applea će se malo zamisliti kad padne prodaja.

No možda si u pravu pa ovaca ne fali koje će feedat njihov rast profita

 I Kia odradjuje isti posao kao Mercedes. Uvijek ce biti ljudi koji ce reci kako je glupo kupiti Mercedesa i ljudi koji ce ga kupovati. Ne mislim sad da je Apple = Mercedes nego da ljudi za svoj novac kupuju ono sto zele. Onaj kome cijena Mercedesa ne predstavlja veliki problem Kiu nece ni pogledati. Kod mobitela je specificno sto ako netko voli Android ima 1000 modela za izabrati. Onaj ko voli iOS ima birati izmedju par modela. Apple u blizoj buducnosti, u najgorem scenariu, mozda jedino bude prisiljen spustati cijene uredjaja ali opet ce zaradjivati par puta vise nego svi ostali zajedno. Ja sam vec odavno presao na Andoid jer mi vise pase da ne mislis kako pricas sa nekom "ovcom". 

12 godina
offline
Re: Cyanogenov CEO prognozira Samsungov pad
koza.nostra kaže...
BudalastoStvorenje kaže...
0.o_qwerty kaže...
bus kaže...

 

koji ćeš koristiti sa nazvat, poslat poruku i slikavat se za fejs :)

uz integraciju sa raznim vanjskim uredjajima (jos kad VR/AR tehnologija dobije zamah) prakticki ces imat neogranicene mogucnosti. :)

 Samo nećeš imati od čega živjeti. Svijet ide prema tome da se šačica bogataša još više obogati, a da se svi ostali bore za preživljavanje.

Kakve veze ima ovo sa temom?

Jel tebe netko placa da ides po forumu i kukas ili ti je to bas uzitak?

Na temi o Sonyu slicne fraze prosipas...

Pokusaj vise zaraditi, tad neces morati objasnjavati ljudima da su u krivu kada ti tvrde da njima nije Z serija skupa

 slusaj ovog... "provaj vise zaradit", podsjecas me na jednu plavusu, bivsu od mog frenda, i njezinu frazu: "nije problem koliko trosimo, problem je u tome sto moramo vise zaraditi", srecom, rijesio se iste :D

13 godina
offline
Cyanogenov CEO prognozira Samsungov pad

Volio bih da se minimalno napreduje vezano za perfomanse jer su i ove već bolesne, a da porade na bateriji i samom softweru.

Što manje bloata, više slobode i manje punjenja.

iclock2much
 
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Cyanogenov CEO prognozira Samsungov pad

Navijam za što bolje bateriju. Da već jednom zaboravimo da tu slabu točku pametnih telefona.

 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Cyanogenov CEO prognozira Samsungov pad
BudalastoStvorenje kaže...
NSA kaže...

 O mobitelima je riječ kad već pitaš za stvar. Pa recimo hrpa android smartfona srednje klase odrađuje isto što i najskuplji iPhone.

M7, z3, G2-3, nekad skupi premium danas jeftini best buy. S vremenom će situacija postati još povoljnija za korisnike a proizvođači (samo) skupih gadgeta poput Applea će se malo zamisliti kad padne prodaja.

No možda si u pravu pa ovaca ne fali koje će feedat njihov rast profita

Boldao sam tvoje nevjerojatne izjave. Ali dobro, svatko ima pravo na svoje mišljenje.

 

Život se ne vrti oko mobitela. Uvijek će postojati entuzijasti i ljubitelji određenih vrsta uređaja i to je zdravo i sasvim u redu, ali nemojte pretjerivati s ovakim izjavama poput ovih boldanih jer se istinski sramotite. Čovjek bi očekivao promišljenije i odmjerenije izjave od ovih boldanih na forumu jednog informatičkog časopisa. Zato sam u ovoj temi i na ovom forumu. Da konačno pročitam nešto pametno, a ne hvalospjeve švercu i strah za Appleovu budućnost.

 

 

 Čemu vadiš iz konteksta izjavu koja je bila odgovor. Ne vrti se svima ali nekim proizvođačima više nego drugima. Tako je, entuzijasti, njih je određeni postotak i nikako nisu maistream.

 

9 godina
protjeran
offline
Re: Cyanogenov CEO prognozira Samsungov pad
BudalastoStvorenje kaže...
koza.nostra kaže...

Kakve veze ima ovo sa temom?

Jel tebe netko placa da ides po forumu i kukas ili ti je to bas uzitak?

Na temi o Sonyu slicne fraze prosipas...

Pokusaj vise zaraditi, tad neces morati objasnjavati ljudima da su u krivu kada ti tvrde da njima nije Z serija skupa

 Pajdo, imam ja para za kupit i Z3 i Iphone 6 u kešu, ali mi to ne pada na pamet napraviti. To što ti ne shvaćaš neke stvari o svijetu i ekonomiji ipak nije ovdje tema. Možda jednom shvatiš.

Mozda naucim, da.

A mozda i ti naucis prihvatiti tuđe misljenje.

 To što zivis u jadnoj drzavi gdje je placa 500 eura nije problem Sonya.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.3.2015 22:31 (koza.nostra).
15 godina
offline
Re: Cyanogenov CEO prognozira Samsungov pad
ZGamer kaže...

Ovakve izjave su klasa Vidovitog Milana i Babe Vange

 Koji lik. Živi bili pa vidjeli. Jeste vi slijepi pa ne vidite kako se brzo razvija tehnologija? Hahha.

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
10 godina
neaktivan
offline
Re: Cyanogenov CEO prognozira Samsungov pad
BlueMax kaže...
NSA kaže...

 O mobitelima je riječ kad već pitaš za stvar. Pa recimo hrpa android smartfona srednje klase odrađuje isto što i najskuplji iPhone.

M7, z3, G2-3, nekad skupi premium danas jeftini best buy. S vremenom će situacija postati još povoljnija za korisnike a proizvođači (samo) skupih gadgeta poput Applea će se malo zamisliti kad padne prodaja.

No možda si u pravu pa ovaca ne fali koje će feedat njihov rast profita

 I Kia odradjuje isti posao kao Mercedes. Uvijek ce biti ljudi koji ce reci kako je glupo kupiti Mercedesa i ljudi koji ce ga kupovati. Ne mislim sad da je Apple = Mercedes nego da ljudi za svoj novac kupuju ono sto zele. Onaj kome cijena Mercedesa ne predstavlja veliki problem Kiu nece ni pogledati. Kod mobitela je specificno sto ako netko voli Android ima 1000 modela za izabrati. Onaj ko voli iOS ima birati izmedju par modela. Apple u blizoj buducnosti, u najgorem scenariu, mozda jedino bude prisiljen spustati cijene uredjaja ali opet ce zaradjivati par puta vise nego svi ostali zajedno. Ja sam vec odavno presao na Andoid jer mi vise pase da ne mislis kako pricas sa nekom "ovcom". 

Nisam tebe nazvao ovcom nego sam rekao da ti samtraš da ih ima još puno.

Ipak sam mišljenja da je tvoj top uber premium dobio ozbiljnu konkurenciju, 1001. model prije par dana kojom je cijela cyanogen a s tim i tvoja teorija pala u vodu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.3.2015 22:49 (NSA).
14 godina
odjavljen
offline
Re: Cyanogenov CEO prognozira Samsungov pad
BudalastoStvorenje kaže...
koza.nostra kaže...

Kakve veze ima ovo sa temom?

Jel tebe netko placa da ides po forumu i kukas ili ti je to bas uzitak?

Na temi o Sonyu slicne fraze prosipas...

Pokusaj vise zaraditi, tad neces morati objasnjavati ljudima da su u krivu kada ti tvrde da njima nije Z serija skupa

 Pajdo, imam ja para za kupit i Z3 i Iphone 6 u kešu, ali mi to ne pada na pamet napraviti. To što ti ne shvaćaš neke stvari o svijetu i ekonomiji ipak nije ovdje tema. Možda jednom shvatiš.

Znaš, već duže vrijeme pratim ovaj forum... Ali po ovakvim izjavama čovjek pomisli da ovdje dolaze samo financijski dobro potkovani ljudi, bjelosvjetski emigranti, visoki inženjeri na hardcore pozicijama i ini geekovi koje je kriza nekim čudom zaobišla. "Pokušaj više zaraditi" - ono, zbilja? A tko tebe onda financira, za koga ti radiš, i jel "ispod žita"?

12 godina
offline
Re: Cyanogenov CEO prognozira Samsungov pad
acarnoje kaže...

Za cca 5 godina mob ce biti sve sto trebas: dodes doma preko wireless moda spojis se s tv uredajem i gamepadom ili tipkovnicom i misem i igras AA naslove. Da ne govorim o surfanju netom i ostale stvari sto sada radimo s kompom. Igranje u pokretu istih AA naslova se podrazumijeva. Ja predvidam smrt pc-a i konzola. I nadam se tome s pravom s obzirom kako tehnologija napreduje.

 

 Samo pogledajte kako port crysis 3 radi na shield tabletu s tegra x1 chipsetom.... Impresivno.

 Pogledaj samo koliko ti snage treba da bi izrenderirao jedan kadar neke stvarno impresivne fotorealisticne scene. I sad to puta 60 slicica. E kad ce se ti sati posla na najjacim masinama moci vrtiti 60 puta u sekundi na nekom rucnom gadgetu, moci cemo reci da smo dosli negjde. Ovo sad je jad i bijeda.

 

Naravno, sve ce se usporiti. nema vise takvih upgrade cycleova jer nema contenta, ali kako je to lijepo rekao Jobs: All cars were trucks.... 

 

16 godina
offline
Cyanogenov CEO prognozira Samsungov pad

Neki su se ovdje zaigrali u komenatirma.
Da čak u 5 godina nekim čudom mobitelima grafika dostigne moć današnje
Gtx970 ili HD r9290x(koje isto nisu baš u stanju ni današnje naslove
vrtiti na suludim rezama koje nudi S6 npr.), a baterija sve izdržava danima,
neznam što bi netko sa AAA naslovima na mobitelu,
mrdao ga lijevo desno sa nekakvim budućim oculus riftom i vikao "piu piu piu"?
Meni je Samsung iritantan sa svojim bloatwareom, drukanjem modela,
(nisu li nedavno isfurali one prilično skupe Alfa-A modele i sad sasvim deseto?)
i bome, flagshipima daju sulude cijene (koliko vidim S6 vani skuplji od oba iphona6)
http://www.businessinsider.com/samsung-galaxy-s6-price-2015-3
A A modeli skupi sa lošijim hardverom za taj novac od konkurencije. 
Tak baš nisu brand, ma koliku kameru, stakleni poklopac i ekrančinu nagurali gore.
Mislim, imam alfu, ali da je baš vrijedna onih 3500-4000kn u dućanu-nije. 
No nisam toliko upućen u globalno tržište na svakom kontinentu u kojem se samsung natječe sa ostalim 
android ponuđačima, pa se nebih petljao u procjene.
Ali da rade sami sebi krkljanac sa milion kojekakvih galaxyja na cjenicima, to stoji. 
Tko bi iole upućen išao uzimati sad neki žlj galaxy, ako nezna koliko će mu trajati 
podrška? 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
2 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice