Dell pustio u prodaju svoj prvi 4K HDR10 monitor

poruka: 15
|
čitano: 2.109
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dell pustio u prodaju svoj prvi 4K HDR10 monitor".
8 godina
odjavljen
offline
Dell pustio u prodaju svoj prvi 4K HDR10 monitor

Na preporuku mbakse kupio dell P2717H i odlican monitor. Ovaj bi mi bas dobro legao ;)

 
4 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Dell pustio u prodaju svoj prvi 4K HDR10 monit

A prije 3 dana ja kupio DELL-a U2717D (2560 x 1440) po (relativno) normalnoj cijeni i (za sada :)  ) -  oduševljen !

8 godina
odjavljen
offline
Re: Dell pustio u prodaju svoj prvi 4K HDR10 monit

Cijena? Mene je ovaj izašao ispod 250 €

16 godina
offline
Dell pustio u prodaju svoj prvi 4K HDR10 monitor

Ja i dalje cekam prvi 4K 21:9 montitor (rezolucija 5040x2160).

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.5.2017 21:42 (Šime).
 
2 1 hvala 0
16 godina
offline
Dell pustio u prodaju svoj prvi 4K HDR10 monitor

ja čekam 27" 2K VA već godinama... izgleda da niš od tog... ne razumijem zašto forsiraju IPS na mobitelima, a televizore rade skoro sve s VA matricama.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Dell pustio u prodaju svoj prvi 4K HDR10 monit
Torent kaže...

Cijena? Mene je ovaj izašao ispod 250 €

 

4000 kn

8 godina
odjavljen
offline
Re: Dell pustio u prodaju svoj prvi 4K HDR10 monit

Nije lose za takav monitor.....

8 godina
neaktivan
offline
Re: Dell pustio u prodaju svoj prvi 4K HDR10 monit
Torent kaže...

Cijena? Mene je ovaj izašao ispod 250 €

 Kupio u Austriji, cijena 511 €.

 

Monitor je (za te novce !), odličan.

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.5.2017 15:21 (Old_Boy).
15 godina
offline
Re: Dell pustio u prodaju svoj prvi 4K HDR10 monit
C3c1l kaže...
Torent kaže...

Cijena? Mene je ovaj izašao ispod 250 €

 

4000 kn

 cijena 4000 kn za što?

 

ovaj monitor iz naslova košta ravno 2000 dolara : http://www.dell.com/en-us/shop/dell-ultrasharp-27-4k-hdr-monitor-up2718q/apd/210-amvp/monitors-monitor-accessories

 

12 godina
offline
Re: Dell pustio u prodaju svoj prvi 4K HDR10 monit
toxic kaže...
C3c1l kaže...
Torent kaže...

Cijena? Mene je ovaj izašao ispod 250 €

 

4000 kn

 cijena 4000 kn za što?

 

ovaj monitor iz naslova košta ravno 2000 dolara : http://www.dell.com/en-us/shop/dell-ultrasharp-27-4k-hdr-monitor-up2718q/apd/210-amvp/monitors-monitor-accessories

 

jel vidis koga sam citirao?

pricamo o koleginom 27inchom monitoru

12 godina
protjeran
offline
Dell pustio u prodaju svoj prvi 4K HDR10 monitor

Ako vam plastika i postolje na tom Dellu vrijedi 50% vise od konkurencije svaka vam dala koji isusov Dell, ljudi moji doba Dell-ovog monopola na trzistu je kod nas odavno prosla..probudite se!lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.5.2017 18:45 (Stjepanj).
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dell pustio u prodaju svoj prvi 4K HDR10 monit
C3c1l kaže...
Torent kaže...

Cijena? Mene je ovaj izašao ispod 250 €

 

4000 kn

 OK cijena, ja sam za DA model (onaj na rukici) dao nešto više od 5K prije... 8 mjeseci... tak negdje. Kakva ti je pozadinsko svjetlo na njemu?

Hvaljen isus i marija vesela je šokadija
8 godina
neaktivan
offline
Re: Dell pustio u prodaju svoj prvi 4K HDR10 monit
Zekoslavko kaže...
C3c1l kaže...
Torent kaže...

Cijena? Mene je ovaj izašao ispod 250 €

 

4000 kn

 OK cijena, ja sam za DA model (onaj na rukici) dao nešto više od 5K prije... 8 mjeseci... tak negdje. Kakva ti je pozadinsko svjetlo na njemu?

Nisam siguran dali je ovo pitanje za U2717D, ali ako je - LED.

Za one koji misle da je svaki monitor za sve, onda se jaaako varaju. U životu sam imao na stolu više monitora nego mnogi od vas imaju godina, pa vjerujte da znam o čemu pričam.

Ovaj monitor (DELL U2717D) namijenjen je PRVENSTVENO za korištenje kod obrade fotografija (LR, Photoshop, ....), a za to i meni primarnu služi i za to je ODLIČAN (ponavljam - u u ovom cjenovnom razredu). Siguran sam da je ovaj 4K HDR10 bolji, ali 1.999,99USD :(  puno previše para za moje potrebe.

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Dell pustio u prodaju svoj prvi 4K HDR10 monit
Old_Boy kaže...
Zekoslavko kaže...
C3c1l kaže...
Torent kaže...

Cijena? Mene je ovaj izašao ispod 250 €

 

4000 kn

 OK cijena, ja sam za DA model (onaj na rukici) dao nešto više od 5K prije... 8 mjeseci... tak negdje. Kakva ti je pozadinsko svjetlo na njemu?

Nisam siguran dali je ovo pitanje za U2717D, ali ako je - LED.

Za one koji misle da je svaki monitor za sve, onda se jaaako varaju. U životu sam imao na stolu više monitora nego mnogi od vas imaju godina, pa vjerujte da znam o čemu pričam.

Ovaj monitor (DELL U2717D) namijenjen je PRVENSTVENO za korištenje kod obrade fotografija (LR, Photoshop, ....), a za to i meni primarnu služi i za to je ODLIČAN (ponavljam - u u ovom cjenovnom razredu). Siguran sam da je ovaj 4K HDR10 bolji, ali 1.999,99USD :(  puno previše para za moje potrebe.

 

 Mislio sam, da li ti je ok, da li ti probija negdje... koliko je uniformno? Meni na rubovima malo baca... ništa strašno, skuži se tek kod jako tamnih stvari.

Slažem se s tobom, za grafiku, fotke i sl. genijalan... definitivna preporuka... a i meni osobno je to najbolji omjer veličine i rezolucije... nikakve 4K, 8K, 18K điđibaje

Hvaljen isus i marija vesela je šokadija
8 godina
neaktivan
offline
Re: Dell pustio u prodaju svoj prvi 4K HDR10 monit
Zekoslavko kaže...
Old_Boy kaže...
Zekoslavko kaže...
C3c1l kaže...
Torent kaže...

Cijena? Mene je ovaj izašao ispod 250 €

 

4000 kn

 OK cijena, ja sam za DA model (onaj na rukici) dao nešto više od 5K prije... 8 mjeseci... tak negdje. Kakva ti je pozadinsko svjetlo na njemu?

Nisam siguran dali je ovo pitanje za U2717D, ali ako je - LED.

Za one koji misle da je svaki monitor za sve, onda se jaaako varaju. U životu sam imao na stolu više monitora nego mnogi od vas imaju godina, pa vjerujte da znam o čemu pričam.

Ovaj monitor (DELL U2717D) namijenjen je PRVENSTVENO za korištenje kod obrade fotografija (LR, Photoshop, ....), a za to i meni primarnu služi i za to je ODLIČAN (ponavljam - u u ovom cjenovnom razredu). Siguran sam da je ovaj 4K HDR10 bolji, ali 1.999,99USD :(  puno previše para za moje potrebe.

 

 Mislio sam, da li ti je ok, da li ti probija negdje... koliko je uniformno? Meni na rubovima malo baca... ništa strašno, skuži se tek kod jako tamnih stvari.

Slažem se s tobom, za grafiku, fotke i sl. genijalan... definitivna preporuka... a i meni osobno je to najbolji omjer veličine i rezolucije... nikakve 4K, 8K, 18K điđibaje

 Imam ga tek nekoliko dana i za sada nisam primijetio nikakove "anomalije" (kuc-kuc), iako sam ga odmah po instalaciji pomno pregledao. Istina i Bog, zbog nekih razloga (nebitnih u raspravi) koristio sam ga tek 20-30 sati. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice