Dobro vrijeme za matore

poruka: 9
|
čitano: 1.756
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dobro vrijeme za matore".
15 godina
offline
Dobro vrijeme za matore

ah, devedesete ... kad još 80% pučanstva nije hodalo ulicom autistično drkajući po telefonima, malo se (ovlaš) ratovalo, žene su bile prave žene, muškarci - pravi muškarci, a mali zeleni s andromede bili su pravi mali zeleni s andromede. i glazba je još bila slušljiva. od sve te mladosti ostala je samo ona u obliku plivališta na savi. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
10 1 hvala 0
11 godina
offline
Dobro vrijeme za matore

postjugonostalgičaru

Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Dobro vrijeme za matore
picajzla0707 kaže...

postjugonostalgičaru

 Dobro si mu rekao! 

...
13 godina
offline
Dobro vrijeme za matore

Miro a gdje su fotke hostesa? Trebao je Petric izvještavati s događanja..

Stručnjak za odmaganje...
 
2 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Dobro vrijeme za matore

Baš nekako nostalgičan i topao tekst. Onda se osvrneš oko sebe i shvatiš da se u našoj IT branši koja sazrijeva i dalje poslovi dobivaju pištoljima i kuvertama...

Freak Show Inc.
 
2 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Dobro vrijeme za matore

Rekao jednoc dragi prijatelj, sad vec pokojni, kako je bio na

godisnjici mature s podosta visokom cifrom -kad ga priupitah

kako to izgleda u "tim godinama" - e moj nikola, veli on -

isto BAL VAMPIRA... 

 

miro, jel to zakazao tablet pa nema "after" fotki? zivili!

 

 
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Dobro vrijeme za matore

O kakvim to hostesama vi maštate? Pa to je bio skup informatičara u najboljim godinama, koji pričaju o zdravlju, što im studiraju djeca i tako to!

 

Uz rokerski ambijent ide i mračna atmosfera, a moj terenski photo-drek uređaj, ocvali Galaxy S3, u takvoj situaciji snima slike poput ove priložene (pa uživajte u njoj ).

 

I bilo je to ugodno druženje s pametnim ljudima iz branše, neke zanimljive stvari koje sam čuo od njih bit će objavljene tek kroz koji mjesec - nemojte me ništa pitati, ne smijem vam još o tome pričati...

...
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Dobro vrijeme za matore
Miro kaže...

 

I bilo je to ugodno druženje s pametnim ljudima iz branše, neke zanimljive stvari koje sam čuo od njih bit će objavljene tek kroz koji mjesec 

 za koji mjesec???

pa vi kao da radite tromjesecnik neke mjesne zajednice iz '71.

nema zurbe, ionako cemo se informirati na stranim portalima koji se potrude vijest objaviti prije nego se probudim, a ne pet dana nakon svih ostalih

13 godina
offline
Re: Dobro vrijeme za matore
Miro kaže...

O kakvim to hostesama vi maštate? Pa to je bio skup informatičara u najboljim godinama, koji pričaju o zdravlju, što im studiraju djeca i tako to!

 

Uz rokerski ambijent ide i mračna atmosfera, a moj terenski photo-drek uređaj, ocvali Galaxy S3, u takvoj situaciji snima slike poput ove priložene (pa uživajte u njoj ).

 

I bilo je to ugodno druženje s pametnim ljudima iz branše, neke zanimljive stvari koje sam čuo od njih bit će objavljene tek kroz koji mjesec - nemojte me ništa pitati, ne smijem vam još o tome pričati...

Te priče možeš prodavati doma ženi. Nismo mi od jučer. Da si poveo Petrica sve bi bilo transparentno.

Stručnjak za odmaganje...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice