Ekipa s MIT-a osmislila najbolji koncept Hyperloop

poruka: 4
|
čitano: 1.100
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ekipa s MIT-a osmislila najbolji koncept Hyperloop".
13 godina
offline
Ekipa s MIT-a osmislila najbolji koncept Hyperloop

Dobra fora! Izmisliš osnovni koncept i neke smjernice, a onda daš da drugi razvijaju i izabereš najbolju ideju za dalje...

 
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Ekipa s MIT-a osmislila najbolji koncept Hyper
Da gledaš malo dalje od kapitalizma ovaj svijet bi se preporodio. Umjesto da se pitaš šta ja imam od toga, trebali bi se pitat kako će to pomoći svima.
16 godina
offline
Re: Ekipa s MIT-a osmislila najbolji koncept Hyper
ranko091 kaže...
Da gledaš malo dalje od kapitalizma ovaj svijet bi se preporodio. Umjesto da se pitaš šta ja imam od toga, trebali bi se pitat kako će to pomoći svima.

 Realno pomaze samo SpaceX-u i Elonu jer mu radi reklamu i podize imidz. A "svima" nece pomoci nimalo jer je koncept promasen i zazivjet ce nikad.

 

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being col
14 godina
offline
Re: Ekipa s MIT-a osmislila najbolji koncept Hyper
Byron kaže...erloop

Dobra fora! Izmisliš osnovni koncept i neke smjernice, a onda daš da drugi razvijaju i izabereš najbolju ideju za dalje...

 Je, odlična stara fora. Tako je radio i Edison, zato je i skupio bogtepitaj koliko patenata, za razliku od Tesle koji je svoje izume razvijao sam. Ipak, ovako je možda i bolje - puno više glava mogu lakše naći pravo rješenje, pa tako i za hyperloop.

 

dolazim odmah - Godo
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice